|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
18.3.2014 12:39:10   
Milica82
Drugarica mi je ostala trudna, a ostale su joj injekcije pregnyl od 5000. Ima ih dve, a rok istice u novembru 2014. Ona nije nikoga nasla kako bi ih poklonila posto nikome iz njenog okruzenja nisu potrebne pa me zamolila da pitam ako ovde nekome trebaju da mu da.

(odgovor članu Ceca15)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pregnil
22.3.2014 13:12:01   
IVA 11
Iščitala sam temu, ali zanima me koja veličina folikula otprilike treba da bude da bi se primio pregnil, i koliko se njih prima, i od čega zavisi doza jer kod nas imaju samo ovi od 5000, makar ovamo gdje sam ja zvala? Strah me da mi ne popucaju ili prerastu, ali valjda neće. A dr će me pratiti od četvrtka, znači od 7 dc kontrolni pregled, pa će mi reći kad da dolazim kod njega opet.

(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pregnil
22.3.2014 13:13:47   
Verolina
Od 5000 jedinica je klasika za primanje pregnila.
Moraju endometrijum i folikuli da ti budu u srazmeri, znaci endometrijum veci od 7-8mm i folikuli 18-24mm.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pregnil
22.3.2014 13:18:16   
IVA 11
Hvala user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pregnil
22.3.2014 13:21:33   
Verolina
Da da Bog da urodi plodomuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pregnil
28.3.2014 11:26:54   
jelenar8
evo i ja da se prikljucim,u nedelju treba da primim pregnyl i mnogo sam uzbudjena,imala sam jednu trudnocu koja je morala biti prekinuta pa me mnogo strah,nadam se da ce mi uspeti sa pregnylom .

(odgovor članu Ceca15)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Pregnil
28.3.2014 11:30:45   
IVA 11
Srećno, pa da urodi plodom! user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pregnil
28.3.2014 11:32:32   
jelenar8
hvala user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pregnil
30.3.2014 20:20:58   
jelenar8
ja sam jutros u 10 primila pregnyl,imala sam blagi bol nakon 3 sata i to je sve ,nista me ne boli ,valjda je to normalno user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pregnil
30.3.2014 20:53:15   
IVA 11
Mislim da jeste. :) Sa srećom.

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pregnil
30.3.2014 21:15:57   
Štetica
Jelena potpuno je normalno da neosecas nista posle pregnila,tek 36-48h kasnije dolazi do pucanja folikula tj. ovulacije.
Aj pa da nas obradujes za 15dana.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pregnil
30.3.2014 22:03:05   
jelenar8
Nadam se da hocu user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pregnil
8.4.2014 17:35:18   
jelenar8
Evo vec 9 dan od kako sam primila pregnyl i jako sam nestrpljiva,malo se cudn
Osecam,cesto mi neka muka,a zadnja 3 dana mi je stomak jako naduvan . Sta li se to desava? Jel imao jos neko ovakvme simptome?

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pregnil
9.4.2014 22:31:27   
jelenar8
ima li koga ??user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pregnil
11.4.2014 13:47:33   
Yvee
Koliko posle primanja Pregnila treba uraditi test? Je l 14 dana ok?

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pregnil
11.4.2014 14:10:16   
Štetica
ptegnil dovodi do ovulacije 36-48h kasnije,znaci test bi trebalo raditi 15-16dan od pregnila a 14-ti od ovulacije

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pregnil
11.4.2014 14:10:19   
Yvee
jelenar8, šta se dešava? Navijam...

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pregnil
11.4.2014 22:15:48   
jelenar8
jos nista Yvee,za 3-4 dana cu raditi test,mnogo sam nervozna,a grudi me bas bole i naduvene su,nadam se da smo uspeli,mnogo sam nestrpljiva

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pregnil
12.4.2014 11:17:12   
Yvee
Kod mene ništa, test negativna. Pregnil primila 27.3.

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pregnil
14.4.2014 14:50:12   
Yvee
Devojke, test mi je negativan, temperatura 37.1-37.3, nema ciklusa, Pregnyl primila 27.3. Od 31.3. sam na Utrogestanu. Šta se dešava? Ima li ipak nade za mene, ili mozda ovaj Utrogestan odlaze ciklus? Imam nekoliko dana ili bolje reći imala sam blago boluckanje kao pred mens., s tim sto je u subotu bilo najintenzivnije a danas je ponedeljak i gotovo da bolova nema.

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pregnil
14.4.2014 15:49:54   
jelenar8
meni se sinoc pojavilo rozikasto i jutros,danas ceo dan nista,jutros imala blage bolove kao kada dobijem a sada nista,a grudi me i dalje bole jako,sta li se ovo desava?user posted image

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pregnil
14.4.2014 15:51:11   
jelenar8
test nisam ni radila .....

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pregnil
14.4.2014 15:56:15   
Yvee
Je l koristiš Utrogestan? Ako osim tog rozikastog ničeg više nema, meni je to ok znak. Navijam da tako ostane. Što se mene tiče, mislim da ove testove više kupovati neću. Veća mi je šansa da dobijem auto na greb-grebu, nego da ugledam user posted image . Mislim da su te dve crte urbani mit ;)user posted image

(odgovor članu jelenar8)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pregnil
14.4.2014 16:07:53   
jelenar8
i meni tako isto veruj mi,cak ih ne kupujem u istoj apoteci,svaki put u drugoj :),ne pijem nista sem gluformina,a to pijem vec treci mesec jer mi je bio povecan insulin

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pregnil
14.4.2014 16:55:23   
Štetica
Yvee uradi betu ona je jedina sigurna.A sve dok si na utrogestanu mala je sansa da ces dobiti. A i to merenje temperature batali dok si na utrogestanu jer ti on odrzava temperaturu visokom,tako da ti to nije realan parametar.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Yvee)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here