|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 11:32:00   
Klarita
Dobar danuser posted image
N spava, K u vrticu...rucak od juce za nas, za N gotov, milina. Hleb se pece (nije mi dobar ispaouser posted image )

Mariya, nemam ti sta pametno reci, sem da pokusas da je posaljes u drugu sobu da se igra, kao sto je Sanjica rekla.

Sanjice, verovtano si nerv zeznula, moras te vitamine i verovatno ces dobiti neku terapiju kod fizijatra, tipa zagrevanja kod njih i nekih magneta i tako to...dace Bog da bude sve dobro. I Sofija da nam bude dobro...

K se vec neko vreme zali da je boli nogauser posted image nije povezano ni sa trcanjem, ni skakanjem. Juce popodne je bila kod mojih i sedela i crtala, odjednom krenula da place i vristi...jos par puta se tako desilo prosle godine. Pokazuje na bol u predelu kolena pa prema butini. Kad sam ja stigla vec joj proslo ali je gegala od straha da je ne zaboli. Onda je zaspala u dnevnoj sobi (po obicaju) ali je ne nosimo vise nego je ja za ruku pospanu odvedem do njene sobe i u krevet, normalno je otisla, jutros se normalno ponasala, tj hodala i otisla u vrtic. Vaspitacica me zvala malocas, ja se prepala, ali zena me zvala nesto privatno i bas je pitam za K, kaze normalno se igra, skace, nista nije rekla. Moram da vidim sa pedijatrom da mi da uput za ortopeda. Mislila sam da joj mozda utrnula noga, ali ona kaze da je ne pecka, vec steze, ne zna da opise bol a, ni da ga lokalizuje. Naglo mi je porasla zadnjih par meseci, sve se bojim da nije do toga,a opet ne znam sta bi drugo moglo da bude. U kolima na putu do kuce od mojih je rekla da je dizala drugaricu u vrtic (inace obozava da dize decu manju od sebe, pokusava i N, samo ja branim) pa se bojim da nije ni tako povredila ili istegla misic, tetivu...muke, samo da nisi miran. Inace njoj se kasalj smirio, kasljucnula je par puta preksinoc i juce ujutru...N je na inhalacijama, nadam se da ce dobro da prodje.


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 13:42:36   
mati
Zdravo mamike!
Ja sam prosto iznenadjena i zatecena. kolege mi narucili tortu za rodjendan. nisu ni znali dok jutros nisam pocastila i brzo se organizovali. Ali bas su me iznenadili. :)

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 13:48:23   
mama krava
Mati, baš lepo!
Srećan rodjendan!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 14:37:58   
Kata90
Dobar daaan....kod nas pada sneg,duva vetar uzas,bas je hladno......
Mati pa to je pravo iznenadjenje od kolegauser posted image sretan ti rodjendanuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 15:29:56   
QueenJ
Mati, diiivno! user posted image Sve najlepše! user posted image user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 16:28:28   
Klarita
Ooooo, Matiiii, hepi brdejuser posted image kamo cast za nas?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 21:46:04   
Torbica
Micki user posted image Kod mene sto cuda a ne stizem da pisem, uglavnom preletim. Kao za baksuz mi je crkao Android pa sam i ono u hodu cituckanje preskocila prethodni period.. A u NS neema servisa za Sony user posted image Ludaci... Danas me zovu, gotov vam je tel, ja posle posla po onom kijametu po njega i uzmem ga. Stavili nov softver i mikrofon jer mene niko nije cuo, to mi je bila osnovna primedba. Dodjem kuci, nazovem servis da pitam kako da podesim net, a ona sa druge strane govori --- nista Vas ne cujem, nazovite ponovo!!! Eeeeej! I ponovim ja...eto, nista nisu uradili i ne budem lenja i vratim se i zatrazim zamenski tel... Poludela... Opet po onom kijametu. Al sad bar imam zamenski tel. Naravno, u starom su mi sve slike obrisali, a imala sam za kuhinjicu slikica user posted image Slikacu opet, sta sad...
Decica su hvala Bogu zdrava, zao mi je sto ustaju u 6, ali u 19 su vec u krevetu i spavaju, sta da se radi, kad moram biti na prvoj viziti u 6 i 40.. Meni je na poslu jako dobro, ucim i uzivam, posla ima preko glave, stavljaju me i u Intenzivnu popodne, tako da baas letim. Mm me maksimalno pokriva na svim poljima tako da lepo funkcionisemo. Juce sam imala prvu reanimaciju, bila sam hladna kao spricer, sto mi je bas drago jer tu nema mesta panici.
Ljubim vas sve, Adulence ceeeeeeestitam od srca, Kosti takodje! Pisacu vise nadam se, znate da vas sve volim user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 22:09:14   
Sanjica26 RR
Jao premrla sam od straha. Vreme uopste nije bilo ovako grozno kad smo krenuli. Najpre, kad sam krenula na posao nije hteo da mi auto upali. Otisla sam taksijem. Dosao je mm po mene i otisli smo odmah u Bg. Fizijatar nam je dao par vezbica koja treba da radimo sa Sofijom. U povratku kijamet. Velika kolona. Neka zena nas je zaustavila da joj pomognemo da upali auto. Ceo dan nista nismo jeli. Hvala Bogu da smo izasli kod pumpe i uzeli da jedemo. Mm je osetio da nesto smrdi. Tocak je toliko bio vruc da je poceo da smrdi. Onda je skinuo tocak i odblokirao kocnice. Jedva smo stigli. Uzas kakav dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
6.2.2015 23:42:15   
Misha i Ljisha
ijuuu mame, sta ja sad doziveh i preziveh. Lupao me adrenalin, frka, strah, u jednom trenutku valjda i ponos ma sve odjednom. Elem opet nam nestalo struje, dosla struja i ja odoh da nalozim vidim hladni radijatori, odem pogledam kad u kotlu pritisak sky high. Krece para, odvrcem ventile, mm sa D uspavljuju se, trazila je njega a i on i ja isto sve znamo pa mi ne bi ni bio od neke pomoci. Zovem tatu pitam sta da radim kaze puni sistem vodom, mislim se ludog coveka pritisak u m....a ja da punim sistem vodom, al ajd poslusam ipak je starijiuser posted image skapiram koji ventil da odvrnem da ispusta paru sistem, al frka hoce li mi boca eksplodirati u facu. Zavlacim se (sve je namesteno u brucu da stane) odvrci ovo, podizi onom vadi zar iz peci, cisti pec, katran u peci se uzario bukvalno, ja nemam kozne rukavice (bas pre par dana ih mm nalozio kaze kupice druge ove su propale i nismo kupili) sa obicnim rukavicama se zezam tamo, pa alat hladim u snegu, podizi poklopac peci gledaj da li nesto negde curi, da nije otisao ovaj ventil onaj ventil i to sve u toj nevidjenoj pari koja non stop siklja. Konacno se smiri situacija i kao super dopunim sistem, nalozim vatru i mislim jes sad je sve ok. Kad ono medjutim pola sata kasnije i dalje radijatori hladni odem opet kad ista prica, pritisak visok, krece opet da izbija para, i sve u krug. A proverila sam cirkulacionu pumpu (to sam prvo proverila da li radi) i radila je. Sve u krug opet frka srcka da me strefi, puca izbija, vadi zar, pustaj vodu puni sistem i u krug. I konacno pomislim sad je sve ok. I kazem tati idi tata da spavas sad cu ja naloziti sve je ok, kad odjednom BANG, skazaljka za pritisak odlepila a bila je tek na nesto manje od jedne atmosfere. zuji nesto, uopste mi nije svejedno opet da prilazim da vidim sta se zbiva, zvuk sve glasniji, i skapiram CRKLA PUMPAuser posted image . Znaci posle toliko muke oko svega na kraju je crkla pumpa jadna jer je vrtela vazduh neko vreme a ne vodu. I sad sve ode mast u propast. Kuca ledara. Nisam lozila od 4 popodne. Sutra subota, koga zvati gde kupiti (srecom onaj SIM radi i subotom) . Sve u svemu evo me crna sam od garezi fest, umorna sam, nagutala sam se i dima i te pare, u najmanju ruku izgledam kao odzacar.user posted image
I takoc.
Ja bolesna inace. Moji Bogu hvala dobro. Sve mi se cini da je neizbezno da se i D razboli jer ce garant da predje virus na nju, al za sad se dobro bori.
Tu mi je drugarica iz Irske. Druzele smo se ovih dana bas dosta. Danas smo na snegu ona D i ja bile do sest uvece. Sneg je prelep ali eno vec se topi. Ako nocas ne bude bar minus 1 imam utisak da ce se istopiti do jutra.

Mila majko a ja sutra treba da imam i privatnih casova i cudesa. Poslacu mm i D kod sveki nek se provode a ja cu sa tatom da popravljam pec. Mislim ja imam vise strpljenja sa svojim ocem user posted image pa kapiram da je tako bolje hehehe...

Jao mame umorna sam kao ker. Oci mi na vrh glave od silnog stresa i adrenalina. Mislim da necu zaspati do jutra.

Ljubim vas sve.
Idem da procitam sta ste pisale.

Sanjice tebi noga kao moj umnjak. Ja kad god kazem e sutra cu kod zubara mene umnjak prestane da boliuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 1:14:35   
Sanchy
Jao Ljiso,svaka ti cast..mi se grejemo i na cvrsta goriva i na gas,imam i gasni kotao i ovaj za cvrsta goriva.,i nista se ne razumem jer sam lenja i ne interesuje me valjda ..Medjutim bas pre neko vece ,posto nam je kotlarnica u sklopu kuce pitah mm da mi objasni moze li se desiti da nesto tu eksplodira,na sta me je on uveravao da nema sanse jer kotao ima nekoliko sigurnosnih ventila bla bla..Procitala sam sta si napisala da si prvo proverila pumpu,nisam razumela ona je vrtela vazduh umesto vode a ti to na termostatu nisi mogla da vidis ??

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 7:24:44   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. ima neki cudan oblik mazenja, trlja svojom glavom o moju, kao macka user posted image Jest da nema osecaj, pa me uhvati za kosu i vuce ka svojoj glavi, pa onda uzme i trlja, e onda ne znam jel me vise boli sto me vuce za kosu ili sto jako stisne glavom o glavu. Tako da se tad osecam kao macka, mjau user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 9:16:15   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
Auuuu Ljiso sada citam. Mogu misliti kako si se usfrkusalauser posted image
Kostu sam juce vadila krv ( redovna kontrola zbog hgb) i kao sve uredu da bi juce dobio neki osip po telu i sinoc temp 38,2. Stavila sam mu cepic pred spavanje i nocas vise nije imao.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 9:21:33   
Trcosava
Jutro mamike!!

Torbice fališ user posted image

Ljišo crna!!! Sledeće godine zovem tebe da mi čistiš dimnjakuser posted image user posted image

Mišu, ja ovo moje zovem ili mače ili kuče, ne plače nego ili mjauče ili kevće hehe

Noćas se budio oko 4, sikio i nastavio da spava. Iskreno, lakše mi kad se probudi sam, nego da brinem da li ću da se uspavam. Nekad odvali po 6-7 sati vezano.
Srećom, noćas je odmah zspao i spavao do pola 8

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 9:25:18   
branki*
jooj,trco,ova moja se stalno budi...ako skrpi 3 sata u komadu,to je premija...kazem mm juce-prizeljivali smo mirnu i tihu devojcicu,a dobili smo bozidara broj 2 u zenskom obliku!samo da se nose....
torbice,stvarno nedostajesuser posted image
ljiso,ti si zena zmaj,za sveuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 9:34:03   
Trcosava
Branki, ovaj je za sada ok. Ana je već u ovom periodu bila katastrofa! Ali i ja sam mnogo mirnija, nisam nervozna...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 9:41:22   
Torbica
Trco, Branki user posted image user posted image i vi meni nedostajete user posted image
Gledam da strebam svaki slobodan trenutak, svako vece uz knjigu zaspim, eno sinoc nisam, uzela sam slobodnoooo!! :)))
Ljisho, svaka ti cas_t!
Ljubim vas puno, klinci ustali u 8, u 8 i 30 se izvukli iz kreveta, bauljam u pidzami. U 12 vodim smizlu u Skolicu slikanja a za to vreme pijem kafu sa drugaricom.
Veceras idem u provod, jooooj, jedan novopeceni Profesor pravi zurku za hirurge pa je zvao i anesteziologe i nas specijalizante, sreca pa pocinje u 19h. Jer ja se onesvestim oko 23 plafon. Eto, a u medjuvremenu tokom dana cu nadam se nesto i procitati, rucak imam..poljubac svima
Sanjice, strasno.....

< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2015 9:42:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 9:47:01   
wivern
Bar dan zenske, napokon i ova tema da zazivi..uraaaaaaa dosle mi trudnjacice
IZVORNA PORUKA: branki RR
!samo da se nose....
torbice,stvarno nedostajes

Evo ga drugar, nosamo ga vec tri meseca user posted image Preko dana mali terorista, samo na ruke, bez da se sedi ili stoji a ako ga spustim toliko se dernja da imam utisak da ce mi mozak eksplodirati user posted image
A za spavanje je dete za pozeleti, to je na mene ljubi ga majka user posted image
Treba mi pomoc, sta da kupim zaovi za rodjendan. Sjajna devojka, bas sjajna znaci ne neko sr*** da joj kupim

A Torbi bas nedostaje

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:00:51   
Torbica
user posted image i drago mi je sto me se secate a tuzno mi je sto ne mogu kao pre user posted image
Ali potrudicu se da se druzimo vise, drage moje user posted image
Zaovi? Neku lepu krpicu, ako znas sta voli, neku majicu, kosulju mozda.

< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2015 10:02:33 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:02:21   
Sanjica26 RR
Meni se S probudila pre 8. I sve vreme me zove. Przila ssm im palacinke. T sam ukljucila inhalaciju. Nos joj curo kao iz kabla. Trazila sam Torbicin post i nasla ga.
Torbice lepo se provedi na zurci.

Ostale devojke procice i to vreme, ne spavanja.
Ljiso dok sam citala tvoj post sto puta sam se preznojila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:03:35   
Torbica
Sanjice, bice sve lakse posle ove zime user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:12:32   
Mala Elena
Wiv, mozda nesto od srebra ako nosi...ili lepu , kvalitetnu esarpu i nesto dobro od kozmetike...
MM ide da radi nesto privatno...bas sam se smorila, dakle ni danas necemo biti zajedno...u p. m. . user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:20:15   
wivern
Ma zene to sam vec kupovala, ali izgleda da cu morati novi krug istih poklona da krenem user posted image
ME cuti i pevaj dok ima posla, verujem da si se smorila sama ali sta ces..


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:23:57   
Trcosava
Wiki, jel voli knjige?

Ja ovo čedo da podojim, pa begamo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 10:38:05   
emicaa
Dobar dan,jutros mm ustao sa T da malo odspavam a ona došla do vrata od spavaće i koliko grla ima viče mamaaa i lupa po vratima,toliko o spavanju user posted image
Wiv zavisi šta voli,možda baš neki fin sat,ili štikle i torbu tog nikad dosta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/15 [chat]
7.2.2015 12:06:03   
branki*
wiv,da,ja kao i devojke,nesto od garderobe ili tasnu ili neku sminku ili kozmetiku.ja to uvek volim da dobijem,pa racunam da vole i drugi...
evo,opet je nosila i dok je nosim,spava,rekao bi kao top.spustim je i nakon minut krece meskoljenje i gotovo spavanje.a,kad pocne da place i da se dere,pomislio da joj je ne znam sta.kaze meni mama onu cuvenu njegosevu-pusti je malo da place,razvija pluca ili onu jos bolju-pa,vi ste je tako naucili da se nosi...
sto kazes wiv,ne mogu da slusam kad se dernja,mozak mi probi!
sneg je napadao opasno..mm ode do prodavnice,ja sa ovo dvoje ovde...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here