|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 7:21:26   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Moje dete se juce probudilo u 13h user posted image Naravno da nije poslepodne spavao, zaspao oko 22h, znaci ako spava po 12 sati, probudice se oko 10.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 7:23:52   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Moja nikad nije bila spavalica i nikad nece ni biti na mene je i nemam pravo zalbeuser posted image . Tesko zasppi, ne voli da spava i relativno kratko uvek spava, tj ukupan broj sati sna joj je uvek ispod proseka za njenu zivotnu dob. Takvo dete i ja tu nista ne mogu.

Ona mi i dalje ima temp ali je ok i nije visoka ali je obaram cim dodje do 37,7 ili 38 da nam se ne bi ponovilo ono od pre par nedelja kad su joj noge poplavele. Vesela je ako je ne "diramo" tj ne teramo da pije i jede hehehe..

Bice danas lep dan i toplo cak 15 stepeni najavili samo da nemamo temp pa da mozemo da budemo malo duze napolju jer kad ima temp izvedem je na svega 15 min.

Pozdravljam vas mame a posebno ove koje se muce sa kakom i grcicimauser posted image .

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 7:30:16   
branki*
evo i mene...boza moj ode u obdaniste,ja sa bebom sama,trenutno je u krevecu..noc bila ok,budila se da sisa samo i malo je nosila,nije bilo vristanja.ona pocne da vristi i kad joj se spava,a ne ume sama da se uspava,pa postaje nervozna,to sam primetila.
bice i ovde lep dan,cini mi se...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 7:39:39   
bubulence
Dobro jutro i od mene.
Von videcemo hoce biti spavalica, nadam se da hoce. Wiv i M je prve dve nedelje samo spavala a sada je znala dugo da bude budna. Juce je ceo dan prespavala i jutros u 4 se probudila vesela. Sva sreca mm je sinoc rano zaspao, naspavao se pa je preuzeo i izveo u dnevnu spbu. Oko pola 7 je opet sikila i evo sada spava. Mm odveo Emu da ponove bris nosica a ja pijem kafu u miru i tisini user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 7:59:31   
ivaMark
Zdravo mame user posted image

J spava a malog ljuljam nogom i sedim za kompom user posted image

Moji su spavali prvih mesec dana po celi dan, budili se za cokanje samo....

Auto nam je kod majstora, svasta mu menjamo...



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 7:59:35   
wivern
Eheeej
Evo i mene

user posted image

Ja pijem kaficu uz glava,ramena, kolena i stopala user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:06:42   
emicaa
Dobro jutro,mi smo jutros do pola 8 spavale.I sinoć se vrtila i plakala ali nije se budila.Nešto ili sanja ili će opet neki zubić.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:06:48   
ivaMark
Joj Viw, nwmoj to....ja sam na dijeti user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:15:08   
wivern
Ivo ovo je ona dijeta sa kafom user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:16:36   
vonavoj
jutro! moje "spavalice" spavaju! uh,nocas me je zezala do pola 2..mislim da je muce zubi,sisa i onda gura ruke i besniuser posted image ,bas nas je namucila sinoc,i mm je uspavljivao,pa ja,pa opet sisa user posted image
Danas T nije otisla u vrtic,icicemo u setnju,lep je dan!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:21:57   
ivaMark
E Viw, onda daj duplu user posted image

Von i moj malac zaspao oko ponoci.... ali on ne place, samo kulira i smeje se user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:23:58   
vonavoj
ivamark,i moja prica,pa besni na zube,pa place,pa ciciuser posted image .pa se vrti,spava joj se ali se ne predaje!
ja mislim one spavaju,a one pricaju! ulazim u sobu,a T mi kaze,mama nas dve pricamo@!

< Poruku je uredio vonavoj -- 2.3.2015 8:26:42 >

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:27:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Moja Sofija jos uvek spava, a zaspala je u pola osam. Samo mi je mahnula, legla je na stomak i zatvorila okice. Tako svako vece.
Uzela sam da citam dok se ne probudi. Kasnije na posao. Mogla bih u medjuvremenu da je prosetam. T je u vrticu.
Pozdrav za sve mamike

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 8:31:17   
ivaMark
Von, jesu vec krenuli zubici?

Srcka mala, prica sa sekom user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 9:24:43   
daca77
Jutro, mame!!!
Moja se probudila tek u pola 5 da je dojim...nesto se bas uspavala i nije skontala da je gladnauser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 9:26:34   
QueenJ
Jutro! I mi smo se nešto sinoć mučili sinoć. Teško je zaspala, tek oko 23h, ali zato kada je zaspala... user posted image Jutros do 6h, sikola, pa nastavila do malo pre. Sad će doručak. Nešto mi kašljuca. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 9:53:06   
Trcosava
Propade temorija mm o paracetamolu user posted image

sinoć od kupanja pa do 12 nije hteo da zaspi - muče ga grčevi, creva šta li - uglavnom oko 12 je sisao i koma jutros do 7! Ostavila sam ga u krevetu da zaspi, da ja stignem da se istuširam i operem kosu i operem sudove. Sad sam sve o obavila i taman mu vreme da ga budim da jede. Nću ga puštam da spava koliko hoće, ali preko dana na 3 sata mu dajem da jede. Praktično preskoči jedan obrok noću. Nekad se i probudi, ali sad već ređe. Ja sam zadovoljna.

Nego počeo zub da me boli. Za vađenje mi osmica gornja, a zubara se plašim više nego porođaja bez epidurala user posted image Prošli put kad sam vadila gornju osmicu (sa sve anestezijom) sam se toliko ufrketisala da ni kap krvi nije bilo posle vađenja. A moram pod stavkom hitno da odem da ga izvadim.

I taaaako.... Vidim svi su bili manje više dobri noćas user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
2.3.2015 16:30:14   
Kata90
Vece mame,samo sto vec ne padne mrak i ova kisa smara strasno......jedva cekam da dodje lepse vreme,sta cinite?user posted image
ja taman krenula da skidam lak,i da sredim malo nokte a O se probudi......
frizerka mi je trudna,pa nikako da dodje da me osisauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:06:33   
daca77
Jutro, mame!!!
Kako ste spavale nocas? Mene moja beba unisti...od 14h je krenula da vristi, najpre zbog grceva, a onda ne znam razlog i non stop je trazila da sisa i tako do ponoci. Jos imali goste, sestra i zet mm iz Grcke i ovaj zet, inace dr koji zna onako da prica srpski mi samo govori kako je ona gladna...a beba cele sake gurna u usta. Sta se desava, nemam pojma?!user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:11:12   
serpica
Daco jel joj ponudis vodu posle podoja? Ne mora da znaci,ali kazu ako beba posle podoja pije dosta vode,gladna je,probaj da vidis,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:12:57   
branki*
daco,ja ne znam sta se desava,ali ako ti je za utehu da nisi usamljena i moja je juce bla haos.prvo je stalno trazila da se nosi,inace vristi.ja nosim i nosim i uspava se ona i nastavim i dalje da nosi da ucvtsti san i kad je spustim,za 5 min evo je budna.ajde sto je budna,nego ona bude ok 15 min,i onda u vrisak.i sve ponovo.a,sinoc je bila katastrofa..podojim je u 9 i dam mm da je uspava.ona je vristala do 11.na kraju ustanem ja,opet joj dam sisu,malo sisala i uspavala se.strah me vise uhvatio kad treba da je spustim u krevetac,a ne mogu da nosim po ceo dan.i to kad place,qaj da place malo,nego vristi.i ne prestaje ni kad je nosis dok je to ne prodje..evo je pred zoru se napinjala u snu,isprdela,iskakila 2 put ,sad spava mirno,videcemo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:17:14   
daca77
Serpi, juce joj nisam davala vodu, a ranije kada bi se ovako ponasala jesam i nije je htela...
Branki, kao da sam ja pisala post...razlika je sto cim je spustis u krevetac za maxpar min.se budi i odmah vristi kao da je neko dere.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:26:44   
branki*
ni moja nece vodu,ja sam cak napravila adaptirano mleko,nan,pa sam joj i to nudila posle sisanja,ali nije htela uopste.kad je uhvati to,nece ni cuclu..hoce samo sisu za utehu,ali onda ide mleko,a nju zbog stomaka to zeza jer je muci ver,pa s nervira i opet u vrisak.to je strasno koliko moze da se dere.ja sam cak mislila da odem do bolnice do ove nase dr da joj ispipa stomacic ili da makar se izrazgovaram.
imam 2 teorije kad tako kidisu na sisu i vriste,mozda nijedna nije tacna...
1.je da tad nisu gladne uopste,nego da traze sisu kao utehu,a onda krene mlako i one se nerviraju jer su site i onda dodatno opterecuju stomak ,a vec ih zezaju grcevi,pa se jos vise nerviraju i vriste.
2.je da su gladne,ali ne mogu da sisaju jer kako pocnu da vuku,zeza ih stomak i grcevi,pa se onda nerviraju.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:54:01   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. je opet terorisao sa uspavljivanjem, oko 1 je zaspao.
Ja sam juce bila sva bljak, bilo mi je fino dok je bilo suncano, i bas sam bila lepo raspolozena, ali kako se naoblacilo, neko fuj raspolozenje me spopalo. Smucila mi se kisa. Jos su za vikend najavili neki sneg.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 03/15 [chat]
3.3.2015 7:58:02   
emicaa
Jutro žene,T je skroz loše spavala,probudila se u pnoć pa je do pola 3 spavala na meni,ja na stomaku a ona se prebacila preko ledja.Kad se probudila u pola 3 zaspala je tek oko 4,stvaim je opet kod sebe a ona me otjera sa ćošak kreveta i još se zalijepi za mene,zdrobljena sam.
Branki jesi li je vodila pedijatru zbog tog vrištanja?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko vremena mami treba, da se oporavi o...
Dva meseca je prošlo od porođaja, a vi se još uvek često osećate kao da se niste snašli u novoj ulozi i da niste još doš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here