|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sojke
9.5.2010 1:28:02   
AtenA
au
mene je majka priroda u tom regionu zaobisla u sirokom luku
kao devojka sam imala male grudi(tuzno male)ali cvrste i lepog oblika,a sad bogu plakati,svaka 12-ogodisnjakinja ima vece od mene
ali boze moj platis pa klatis!user posted image user posted image user posted image user posted image
nego me je stah da odem pod noz
sve se nadam izmislice nesto,ciri-bu-ciri-ba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Sojke
9.5.2010 1:29:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Ja sam imala identican ''''model'''' kao lenaJe, samo ''''pure nature'''' i cvilela za vece. Medjutim, posle samo 10.nedelja trudnoce, skroz su se promenile. Sada su mozda malkice i vece, ali cela ta gornja polovina se izduvala i presla u donju, tako da sad imam sojke user posted image  i dalje ne vise, ali meni su user posted image user posted image user posted image  user posted image

Tako da kad jednom uspem da izguram celu trudnocu, ko zna kakva cu zavrsiti user posted image  


kako moj doktor kaze: "ovo je siromasna cetvorka" user posted image
ja sam bas ovakve htela,ne volim bas velike grudi...ali nisam volela ni moje bubuljcice user posted image
smatram da samo ono sto je umereno moze dobro da ispadne.
eto,da sam uradila vece sada bih odlepila jer su mi u trudnoci duplo vece od tih sa slike...opustile su se malo,ali tek sad su mi divne,kao prirodne su

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Sojke
9.5.2010 1:30:44   
Anoniman
ja se nisam plasila,meni to bilo kao dobar dan... jaka stvar,malo cu odspavati ali probuditi se sa sojkama user posted image
i boli samo dva dana

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Sojke
9.5.2010 1:32:00   
AtenA
IZVORNA PORUKA: lenaJe

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Ja sam imala identican ''''model'''' kao lenaJe, samo ''''pure nature'''' i cvilela za vece. Medjutim, posle samo 10.nedelja trudnoce, skroz su se promenile. Sada su mozda malkice i vece, ali cela ta gornja polovina se izduvala i presla u donju, tako da sad imam sojke user posted image  i dalje ne vise, ali meni su user posted image user posted image user posted image  user posted image

Tako da kad jednom uspem da izguram celu trudnocu, ko zna kakva cu zavrsiti user posted image  


kako moj doktor kaze: "ovo je siromasna cetvorka" user posted image
ja sam bas ovakve htela,ne volim bas velike grudi...ali nisam volela ni moje bubuljcice user posted image
smatram da samo ono sto je umereno moze dobro da ispadne.
eto,da sam uradila vece sada bih odlepila jer su mi u trudnoci duplo vece od tih sa slike...opustile su se malo,ali tek sad su mi divne,kao prirodne su


ma da i ja bi tolike bas su mi taman te tvojeuser posted image
ne svidja mi se kada nije srazmerno,i ne volim bas ogromne grudi
e a je l' ces moci da dojis,kako to ide ne kapiram
boli li?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Sojke
9.5.2010 1:33:14   
AtenA
IZVORNA PORUKA: BabyG

IZVORNA PORUKA: BabyG

IZVORNA PORUKA: lenaJe

jesu. a pazi slojeve koze na stomakuuser posted image
valjda zato sto sam "kozata" necu imati strije user posted image



A šta znači kozata?! (Pošto ja nisam dobila strije, verovatno sam i ja TO! user posted image )



Ahahahahahahahahahahahaha.. Tek sad skontah! KoŽata! user posted image user posted image user posted image A ja mislila da ima neke veze sa kozama! Beeee! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

jao zeno stomak me boli od smejanja!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Sojke
9.5.2010 1:35:45   
Anoniman
posto su mi ubacili ispod misica mocicu,naravno ako budem imala mleka.
rezovi su mi ispod dojki,danas se ni ne vide(pre 6god sam ih uradila) i dr je rekao da je to najbolji i najsigurniji nacin ubacivanja,a sto je najbitnije ubaceni su ispod mlecnih zlezda...znaci nista nije osteceno.
boli dva dana,i to nije neizdrzivo...ja sam pila,cini mi se,brufen protiv bolova 5 dana

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Sojke
9.5.2010 1:39:49   
Anoniman
a otvorila sam temu "dojenje i silikoni" jer ni sama ne znam sta me ceka...on mi je rekao da nece biti problema,ali sta ja znam... znaci mi da mi neko napise svoje ili tudje iskustvo,ali vecina njih mi je reklo ili napisalo da su bez problema dojile i da im se nisu deformisale...pretpostavljam da su i te grudi bile pristojne velicine,verujem da samo velike mogu da se deformisu i bas otegnu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Sojke
9.5.2010 1:41:36   
BabyG
IZVORNA PORUKA: AtenA

IZVORNA PORUKA: BabyG

IZVORNA PORUKA: BabyG

IZVORNA PORUKA: lenaJe

jesu. a pazi slojeve koze na stomakuuser posted image
valjda zato sto sam "kozata" necu imati strije user posted image



A šta znači kozata?! (Pošto ja nisam dobila strije, verovatno sam i ja TO! user posted image )



Ahahahahahahahahahahahaha.. Tek sad skontah! KoŽata! user posted image user posted image user posted image A ja mislila da ima neke veze sa kozama! Beeee! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

jao zeno stomak me boli od smejanja!



Ne možeš ni zamisliti kako je meni bilo kad sam skontala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Sojke
9.5.2010 1:44:35   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja nisam skontala,mislila sam da se pitas ima li veze da neko ko ima visak koze nema strije user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu BabyG)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Sojke
9.5.2010 1:45:06   
AtenA
ma ja vec imam dvoje dece,a i sa njima sam imala bas problema oko dojenja
tako da mi to nije briga vise,jer ne verujem da cu vise da radjam,mada nikad se ne zna,volim decu
moram da pocnem da barim muza

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Sojke
9.5.2010 1:46:23   
AtenA
user posted image user posted image user posted image beby
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Sojke
9.5.2010 1:46:39   
Anoniman
zasto da ne,ako nisi zadovoljna uci da to budes.
ali izaberi pravog doktora i uz konsultaciju sa njim i pravu velicinu.
srecno barenje user posted image

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Sojke
9.5.2010 1:49:25   
AtenA
IZVORNA PORUKA: lenaJe

zasto da ne,ako nisi zadovoljna uci da to budes.
ali izaberi pravog doktora i uz konsultaciju sa njim i pravu velicinu.
srecno barenje user posted image


hvala zeno
ma znas kako,visoka sam fino gradjena,i samo me malo to ruzi sto sam kao daska
blam me zeno da se skinem u kupaci
ja bih samo malo da ih ima koliko za sacicu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Sojke
9.5.2010 1:50:33   
BabyG
IZVORNA PORUKA: lenaJe

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja nisam skontala,mislila sam da se pitas ima li veze da neko ko ima visak koze nema strije user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image Šta ćeš kad sam 'posebna'! Što ja skontam, to nikom ne bi palo na pamet! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Sojke
9.5.2010 1:55:47   
BabyG
Aj da vam se ja malo 'pohvalim'! user posted image Ovo beše prošle godine u martu, mesec dana pre nego što sam zatrudnela. (Ne kačim slike obilno, al'udarilo me ovo smejanje! user posted image  user posted image  user posted image )

user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Sojke
9.5.2010 1:58:31   
AtenA
opa babyG user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa pocni da ih kacisuser posted image
ovde sam jedino ja siromasna devojcicauser posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Sojke
9.5.2010 2:01:15   
BabyG
Ma, ja se 'hvalim' starim slikama! A sad ove ne smem ni da slikam! user posted image Sve mi frka da će posle dojenja biti do zemlje.. user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Sojke
9.5.2010 2:03:27   
AtenA
ma sta se brines,posle cemo ovako kolektivno da se pokupimo pa kod cika doce mozda dobijemo neki popustuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Sojke
9.5.2010 2:06:10   
AtenA
odoh da spavam,i mislim da znam sta cu da sanjam,sojcice

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Sojke
9.5.2010 2:07:03   
BabyG
user posted image  user posted image  user posted image I to što kažeš! Ima nade i za mene! user posted image Aj bežim da operem sudove i na spavanje! user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Sojke
9.5.2010 2:10:27   
Anoniman
baby super su ti sojke user posted image
nemoj da se brines pre vremena,mozda nece biti ni razloga.
atena,lepo spavaj
odoh i ja,laku noc

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Sojke
9.5.2010 12:30:57   
BabyG
IZVORNA PORUKA: lenaJe

baby super su ti sojke user posted image
nemoj da se brines pre vremena,mozda nece biti ni razloga.



Iskreno, ne nadam se da ću ja biti jedna u milion, al' ko zna.. Iz tvojih usta u Božije uši!  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Sojke
9.5.2010 12:41:08   
Tara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Wow zenske kakve sojke user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam neke grudi , pa ni sad u trudnoci mi nisu nesto posebno nabujale, a bas sam se nadala da cu imati ogomne user posted image
Nije fer user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Sojke
9.5.2010 12:45:02   
BabyG
Daću ti ja 'malo'! I ovako mi sad ne stanu u brus.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Sojke
9.5.2010 12:50:24   
Snelle
Meni nije jasno od čega zavisi da li će grudi u trudnoći porasti ili ne. Od hormona? Pa svima nam divljaju hormoni u tom periodu. Znam žene kojima se grudi tokom turdnoće uopšte nisu povećale, a meni npr. su odmah počele da rastu i za devet meseci porasle za 4 neverovatna broja, što je za posledicu imalo pojavu strija user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here