|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.3.2016 9:15:27   
Maraj
Izvini , kucam sa telefona pa imam dosta slovnih gresaka

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.3.2016 1:23:42   
zece
Ivana nakon sledeci et uzimaj po tri brazilski orasi dnavno i puter od kikiriki dobri su za implantacija embrionima

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.3.2016 12:05:52   
ivannna
maraj user posted image neka se bar jedan primi ! i to bi mi bilo sasvim dovoljno!!!
a iui za cerkicu su mi radili u aprilu a i sada ce najverovatnije u aprilu pa mozda je i to neki znak

zece-jela sam i brazilski i puter od kikirikija,i badem,cveklu,vitamin E i B,svako vece pravila cedjeni sok od narandze,grejpa i limuna al eto...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.3.2016 12:19:15   
vonavoj
ivanna,kazu da je zena plodna uglavnom u istom periodu,moja prva je rodjena u novembru,a druga u oktobru..januar i februar su bili pravi meseci!user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.3.2016 18:19:56   
17 joka
Ivanice, ceka tebe tvoja sreca u apriluuser posted image

smrzlici su mala cuda i veliki ljudi user posted image bice i vasa velika sreca

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Vantelesna oplodnja XV
10.3.2016 12:13:17   
ivannna
hvala vam puno na podrsci! dosta mi znaci!!!user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Vantelesna oplodnja XV
10.3.2016 12:47:00   
branki*

IZVORNA PORUKA: vonavoj

ivanna,kazu da je zena plodna uglavnom u istom periodu,moja prva je rodjena u novembru,a druga u oktobru..januar i februar su bili pravi meseci!user posted image

ova teorija je kod mene tacnauser posted image jedno dete rodjeno u januaru,drugo u februaru.
ivanna,bice,biceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.3.2016 14:07:29   
ivannna
branki javljam kako je proslo!

zene-mene pocele grudi da bole,na nekim mestima,i kad pipnem i kad spavam na strani,od septembra do sada sam stalno na nekim pilulama,plasim se da nije od toga i da li smem da nastavim sa pokusajima,imam fibroadenome koje redovne kontrolisem na ultrazvuku,kod kod dr bih jos trebalo da odem da proverim ovo?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Vantelesna oplodnja XV
17.3.2016 23:30:50   
zece
Dogovorila sam se sa doktorom za histeroskopija krajem aprilu sokiralasam se jer ta doktorka isto mi je rekla kao i onaj drugi dr pre oti ima potreba za nova a onaj koj sam htela da radim vto rekao je da ne treba zasto za vto da ne bude uspesno eto zato da uzme sto je moguce vise pare jer samo to go interesuje sokirala sam se kad mi je rekla dr oti treba operativna histeroskopija i da zna gde je problem a taj sta mi je pre radio vto zar nije vidio to nesto oti problem je u matka

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.3.2016 9:01:19   
zece
I rekla mi je da postoji zamjena za aspirin a onaj koji je trebao da mi radi ivf rekao je da nema zamena pitala sam jer sam prokrvaril iz zeludac i svih tih dana kad mi je rekao da nema zamena sam bila pod stres neznam kako ga nije sramota da laze bre uradit cu sve sto treba i obavezno cu ga menjati

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.3.2016 15:31:40   
17 joka
Ivanice idi odradi UZ i smirices se grudi ubijaju od hormona

Zece, stvarno strasno dr. su alavi na nase pare bogate se na nasoj muci, ali bitno je da imas DR koji ce sve da sredi i ti ces nam uskoro biti user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.3.2016 0:30:40   
zece
Ta doktorica radi na gak u skopje koja mi je rekla da moram da uradim histeroskopija i oti ima zamjena za aspirin a onaj drugi radi u sistina sta misle on da ce trece ivf da uradim kod njega e to se laze to znaci i u drzavnih bolnicama jos ima dobrih doktora

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Vantelesna oplodnja XV
25.3.2016 23:36:54   
zece
Dogovorila sam se danas sa doktorica da u aprilu kad mi dodze ciklus da pocinemsa mikroginon i u maju ce da bude histeroskopija tako je odlucila doktorica i ne ljutim se jer svi znamo kakva je to guzva u drzavnim bolnicama bitno je da doktorica zna gde je problem i rekla mi je da sledeca trudnoca bice ok

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.4.2016 17:46:23   
Cortina
Imam jedno pitanje ali ne znam da li sam na pravoj temi. Radjena mi je vto. Danas mi je 5.dan od transfera. Koristim utogestan 3x1 od 200mg znaci ukupno 600mg i 3.dana sam primila pregnil od 1500 i progesteron depo. danas sam radila progesteron i on iznosi 190,80 da li je to normalno

Ref.vred su sledece
Folik.faza od 0-4.45
Lut.faza od 10.62-81.28
Sredina lutealne faze 14.12-89.14
Prvi trimestar 35.68-286.2
Drugi trimestar 81.25-284.29
Treci trimestar 153.91-1343.55


(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.4.2016 23:21:40   
Bebana17
Cortina, progesteron ti jeste visok, ali bolje da bude visok, nego nizak u lutealnoj fazi (pogotovo kad si radila vantelesnu), jer višak progesterona izbacuješ iz organizma lako, a manjak može da ti napravi problem u zatrudnjivanju. Uzivaj i mazi stomačić! Daće Bog da si već trudna user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.4.2016 23:23:22   
Cortina
Super ako je tako. Ja sam se bojala da nije opasno posto je bas visok.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.4.2016 23:36:04   
zece
Cortina srecno ja u utorak ujutro idem na operativna histeroskopija doktorica mi je dala puno nade da sledeca trudnoca ce da bude ok da zna gde je problem malo ce da bude tezak taj hiruski zahvat ali zato imam divni doktori

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.4.2016 23:37:31   
Cortina
Hvala zece. Srecno i tebi. I ja sam imala histeroskopiju pre o e vto.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Vantelesna oplodnja XV
22.4.2016 6:27:24   
zece
Hvala cortina

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Vantelesna oplodnja XV
27.4.2016 19:59:11   
zece
Nista odlozena je histeroskopija neznam kada ce biti doktorica je isla na odmor

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.4.2016 10:06:18   
ivannna
pa sto ti nije odmah rekla da ce da ide na odmor???? ja bih se bas iznerviralauser posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.4.2016 10:16:11   
Cortina
Svasta! Bas su neodgovorni.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.4.2016 16:13:51   
17 joka
Zece, oni su toliko neodgovorni nemam reci, za sta im sluzi ta profesija kojom se bave strasno

ti pokusaj da sacuvas zivce da zavrsis zapoceto, da ostvaris svoj cilj

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cortina)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.4.2016 18:09:07   
sonyasha
Samo da potvrdim, nama su klinci rođeni sa 22 dana razlike, februar i mart su nam bili dobitni za mućkanje! user posted image
IZVORNA PORUKA: branki RR
IZVORNA PORUKA: vonavoj
ivanna,kazu da je zena plodna uglavnom u istom periodu,moja prva je rodjena u novembru,a druga u oktobru..januar i februar su bili pravi meseci!user posted image

ova teorija je kod mene tacnauser posted image jedno dete rodjeno u januaru,drugo u februaru.
ivanna,bice,biceuser posted image


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.4.2016 20:54:14   
zece
Svi znamo u drzavnim klinikama tu na balkanu kako je putovala sam 180 km za na kraj u da mi kazu oti dr je isla na odmor kako su mogli da mi se jave i da mi kazu xa idem u uto nisu li mogli opet da mi se jave i da mi kazu oti dr je isla na odmor

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here