|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.4.2016 23:12:07   
zece
Dr je samo rekla na sestrama da ce da uradi ta operacija i ja cu da ostanem trudna i sve ce biti ok

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 12:32:32   
zece
Prosla je moja histeroskpija uspesno izvdzen je septum na materici i tecnost gnoj koji je bio u jajovodima oni su bili puni gnoj krivo mi je sta septum se je vidio i na hsg snimci ali dr koji mi je radio vto nije ga video sad pinam estroferm od 1mg dva puta mikroginon i vibramicin besna sam jer trebaoje da prodzem dve ivf i dve neuspesnih trudnoca pa da otkriju gde je problem i to na gak u skoplje privatnjaci ih interesuju samo pare

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 15:43:00   
vocicana
Bogu hvala pa ce se i to srediti, problem je nadjen, samo da antibiotici odrade dobar posao.
Drzim fige Zece, rekla sam ti da ce se naci vec sta koci stvari.
Zelim ti sve najlepse i puno srece na putu da ostvaris svoj san.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 16:15:28   
zece
Hvala hvala vociana neznam strasno je to sto neki doktori rade vto a nista drugo i ne zanima sad cekam da bude gotova ta otpusna lista i da mu vidim.lice na taj dr koji mi je radio vto konkretno dr lazarevski iz adzibadem sistina ocigledno je to da su ga interesovale samo pare

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 16:17:12   
zece
Moj suprug je plakao juce kad su mu rekli to povise od mene edvaj sam ga dodrzala da ne ide da se raspravlja sa nego a trebalo je

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 16:57:51   
vocicana
Samo polako, a tvoje i njegove muke su katstrofa i to se recima ne moze opisati to tliko cekanje i pregledanje, do besvesti bez rezultata, a tolika zelja...
Dopktori su zlo ja sam zdr radnik i stidim se nekada kada procitam sta se desava.
Izvini ako izvinjenje znaci za tu da ne kazem sta.... bas stye se namucili.
Sada si na samo korak od najvece radosti na svetu.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 17:10:24   
zece
Nema sta da se kaze za dr trajanova na gak u skoplje ona je nacalnik na oddel za sterilitet i dr iskra bitoska moj endokrinolog imam samo jedno golemo hvala tecnost u jajovodima je od ispucanog slepog creva koje su me operisali kada sam imala samo 4 i pol godina

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 21:52:10   
17 joka
Zece, strasno besna sam i razocarana isto koliko i ti, ta tecnost i septum su bili glavni problem , ta tecnost je spirala embrione zato je to i bilo osudjeno na neuspeh.

sad se oporavi i u pobede sledeci postupak ce biti uspesanuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.5.2016 22:01:02   
zece
Da ako ne ostanem trudna prirodno jer golemi su sanse i zato veci su sansi do jesen cekat cu

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.5.2016 6:47:17   
vocicana
Ljubimo te i grlimo svi ovde, sigurna sam da ces uskoro u user posted image teme.
Budi hrabra i strpljiva, vidis kako se sve namesta kako treba.
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.5.2016 17:00:34   
Maraj
Zece user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.5.2016 3:32:21   
zece
Curee hvala vam puno hvala besna sam danas moj vto dr otjerala sam ga po gavolima jer nije uopste dostapan za mene neznam posle koliko vremena treba da uradim kontrolu po vadenje septum dr nije mi rekla samo je rekla da to uradi onaj kod kojeg idem da uradim vto a kad ostanem opet trudna da idem kod nje ona ce da preuzme moju trudnocu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.5.2016 11:48:16   
Maraj
Zece , zar ne mozes da promenis dotora kod koga si do sad radila vto? Idi na drugu kliniku. Ja bi promenila

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.5.2016 22:36:13   
zece
Ja to i planiram sad samo sam mu rekla na onaj koji mi je radio vto ZASTO doktore verujte ja sad mesto da se radujem sta se je naslo razlog zato sta ja gubom trudnoce ja placem zato sto sam prosla11 god borba sa sterilitetom dve izgublene trudnoce sa icsi sad cu da idem u new born klinik u skoplje jer imaju najsovremena oprema za ivf i dr je iz turskoj i ova je turska klinika tamu cu da radim ivf ako ne dodze do prirodna trudnoca sreca sto imam tek 31god pa imam jos sanse da se borim

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Vantelesna oplodnja XV
10.5.2016 14:01:27   
Maraj
Zece , bice sada , samo veruj. Mlada si , to puno znaci. Eto iz nekog razloga moramo da se pomucimo da dodjemo do nasih user posted image .

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Vantelesna oplodnja XV
10.5.2016 20:37:33   
17 joka
Zece toliko te razumem i sve saosecam sa tobom

ali verujem da cete uskoro uspetiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Vantelesna oplodnja XV
11.5.2016 1:15:31   
zece
Da i ja to mislim da cu sad da uspem a na onaj doticni dr slala sam mu preku gmail snimci od hsg da vidi gde je on zgresio mene boli to sto kad sam ga pitala doktore dali treba da uradim jos jedna histeroskopija rekao je ne sva sreca sto nisam ga poslusala isla sam i kid drugih dr koji su rekli da treba da uradim jos jedna sad cekam da bude gotovo to otpusno pismo i da mu vidim lice kako ce da izreaguje

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Vantelesna oplodnja XV
12.5.2016 1:11:53   
zece
Jutros mi je rekao da je septum na fundus namaterici sta je to pimanemam fundus

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Vantelesna oplodnja XV
13.5.2016 17:59:34   
17 joka
Ako sam ja dobro shvatila i znam to je donj deo materice

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Vantelesna oplodnja XV
14.5.2016 16:16:31   
Maraj
Zece ja ne znam

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.5.2016 1:40:10   
zece
Da to je to fundus je dno materici e sad dali se tamo desava implantaacija embrionima rekli su mi juce da je materica bila podeljena na pola i embrion nije imalo mesta gde da se razvija puno se bojim oko svega vec sad cekam ciklus u srijeda sam popila zadnju tabletu mikroginona i u pon idem na kontrolitsht4i prl ako bude uredu zakazat cu za mr na hipofizi i dalje ce mi preostati jos da ispitam plus nekih mutacijama i da uradim torch

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.5.2016 12:31:17   
Maraj
Zece ispitaj sve , pre nego udjes u novi postupak. Tako je najbolje

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.5.2016 12:37:33   
17 joka
Zece, pusti taj strah bice sve dobro

odradi sve sto ti je ostalo od analiza pa posle u pobede

a ta pregradica nije nista strasno kad se ukloni bude ok

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.5.2016 22:59:22   
zece
Otklonjena je pregradica sad sam dobila ciklus koji je oskudniji nego pre jer sam pila mikrogninon i estroferm za vrijeme i pre i nakon histeroskopije sad cekam da prodje jos jedan ciklus i da radimo na bebi

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Vantelesna oplodnja XV
17.5.2016 14:24:48   
zece
I skupljam dokaze za na sud tuzit cu ih oni koji su mi radili hsg jer na snimci se vidi ta pregradica ali na izvestaj nije napisano to hsg je bio star10god i nitko od tih lekari nije to video a ja sam zbog ta pregrada izgubila dve trudnoce i 10 odenje po lekari trazim i dobar advokat ovde u makedoniji jer imam dokazi i trazit cu ostetu

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here