|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
4.9.2015 0:17:29   
Klarita
Evo i mene. Ipak je iskrslo nesto za subotu i nikako ne mogu da se organizujem. Ako i ostale mogu, dala sam predlog Mod da prebacimo za nedeljuuser posted image Ako moze, moze, ako ne, nista ondauser posted image
Ivanka, Mod user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2301
   RE: RR druženje u Nišu
4.9.2015 8:44:01   
Modessty
Ma vidimo se u nedelju!!! Samo recite gde... parkić, koji kafić?


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2302
   RE: RR druženje u Nišu
4.9.2015 12:13:19   
serpica
Moze,moze,ja cu verovatno da povedem kako se kaze,svu decu user posted image mm nije tu,pa se nadam da ce devojke da paze Tomu da popijem kafu,
moze 18h kod sata?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2303
   RE: RR druženje u Nišu
4.9.2015 13:04:56   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: serpica

moze 18h kod sata?


Može user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2304
   RE: RR druženje u Nišu
4.9.2015 13:59:52   
Modessty
oki doki! vidimo se! Šerpi samo da ne zaboravim da ti ponesem likovno! A klari ono mleko što imam

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2305
   RE: RR druženje u Nišu
4.9.2015 23:17:52   
Jole84
Jedva čekaaaaam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2306
   RE: RR druženje u Nišu
6.9.2015 23:20:21   
Jole84
Juhuu evo izveštaja sa druženja: mnogo bre kratko! user posted image kao i uvek prelepo, ali malo vremena...Zahlađenje nam je prijalo user posted image
evo i sličica sa lica mesta, nisu nikakve, nešto ne umem da podesim na telefonu a rekoše mi da je fina kamera, plavuša user posted image

Mamike i poneko dete, ostali trče i kotrljaju se niz brdo user posted image
Šerpi, Jole, Klari i Mod user posted image +Toma, Manja, Nikolaj i Nikola user posted image

user posted image

Šerpi i Manja user posted image

user posted image

Ima još jedna, sa siskanjem, ne znam da li Šerpi hoće da se eksponira user posted image

Klari i ja

user posted image

pokušaj selfija, užaaaas user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 6.9.2015 23:22:05 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2307
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 9:12:09   
madre
zene, tako je lepo sto se redovno druziteuser posted image lepo vas je videti, barem na slikama!
sve ste dosta smrsale, cini mi se.... jole, je l ti ovo neki kombinezon na prugice, ne vidim najbolje?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2308
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 11:14:41   
wivern
Kakve ste devojcice user posted image preslatke. Svaka cast, vi se redovno druzite i pijete kafu.
Serpi izgleda kao zmaj, A Klarita user posted image
Jole i Mod standardno sjajne (sto ne znaci da Serpi i Klarita nisu :) )

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2309
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 13:23:29   
Jole84
Madre user posted image jeste kombinezon, jaaako je prijatnog materijala, baš mi je nekako lego.
Wiv da znate da je lepo, meni devojke sa rr baš prijaju user posted image uvek jedva čekam kafu, slatko se ispričamo.
Inače Klari je mačka, sam' da znate user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2310
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 13:33:30   
superm
Kakve ste sve lepe ko upisane! Manja je user posted image I druga dečica, mada se slabije vide!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 2311
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 16:19:06   
Modessty
ja oću još, al bez dece. U svakom slučaju rekla sam mužu da su ostali muževi tražili da i on pođe sledeći put. I rekla sam mu da će da dobije pivo user posted image

Klari izgleda fantastično!!!! Doterala liniju ekstra i baca me u depresiju user posted image Jole ko devojčurak neki! user posted image Šerpi mama i po! Uvek se oduševim kad je vidim sa svom decom na kup! user posted image I dalje mi nije jasno kako postiže. Ja sa dva deteta šizim, verovatno bi doživela nervni slom sa 4! user posted image
Lepo i kratko! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2312
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 16:36:09   
milicicak
Devojke, divne ste :) i decica su preslatka :) samo da Jole uvezba selfi tehniku user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2313
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 17:05:07   
Klarita
Hvala na divnim komentarima i komplimentimauser posted image
Mod, breeeee, slazem se s tobom oko nervnog sloma, ali nikako za depresijuuser posted image nemojmo preterivati, Jole to vazi i za tebe...da se ne svadjamo...

Moze moze druzenje bez dece, majka mi dolazi krajem nedelje i kaze da je u top formi za cuvanje dece i jedva je cekamo sviuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2314
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 17:08:32   
branki*
Nislijke drage,divne ste,pozitivne i nasmejane!
Ovog puta je najlepsa manja!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2315
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 17:11:49   
eca89
Djevojke divne ste, Manja je pravi medenjak!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2316
   RE: RR druženje u Nišu
7.9.2015 17:55:04   
Maraj
Nišlike bas ste ubave! user posted image
Manja je bas porasla. Nego kako Šerpi ruka? Nikako da "naletim" na nju da je pitam

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2317
   RE: RR druženje u Nišu
15.9.2015 16:21:46   
daca77
Kao i uvek, divne moje sugradjanke user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2318
   RE: RR druženje u Nišu
15.9.2015 20:31:57   
veselicaa
Nislijke,predivne ste sve user posted image user posted image user posted image Ja kada podjem na druzenje sa vama,moracu prvo kod frizera,sminkera pa bar da pokusam da budem tako ubava kao sto ste vi user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2319
   RE: RR druženje u Nišu
16.9.2015 14:48:22   
Modessty
Cure hoćemo li da iskoristimo ovo lepo vreme za još neko druženje?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2320
   RE: RR druženje u Nišu
16.9.2015 14:53:22   
daca77
Ja sam Za, samo nemojte ovog vikenda, jer idem kod mame da pravimo ajvar.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2321
   RE: RR druženje u Nišu
16.9.2015 22:03:30   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Cure hoćemo li da iskoristimo ovo lepo vreme za još neko druženje?




user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2322
   RE: RR druženje u Nišu
18.9.2015 8:51:47   
Modessty
Ajd sledeće nedelje. Ivankica znam da je slobodna samo petkom. Hoćete da ugovaramo za petak sledeći? Oćete u neku igraonicu da idemo ili da napravimo ako možemo neko druženje bez dece. Mada ja prva nisam sigurna da mogu to da izvedem.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2323
   RE: RR druženje u Nišu
8.10.2015 11:27:11   
Modessty
Cure dajte predlog kad da se vidimo i dogovorimo oko Deda Mraza!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2324
   RE: RR druženje u Nišu
8.10.2015 17:24:18   
Ivanka 75
Gde je ta igraonica Mali princ? (Mod, ako si mislila na ovu gde je Ivki bio rodjendan to je Petar Pan user posted image )
Ako mislis na Petra pana, mislim da je mala za Deda mraza, ja sam pre za Sunce, opet user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here