|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR druženje u Nišu
28.10.2015 9:03:21   
Azra_
Da, igraonice vikendom uglavnom imaju rođendane, jedino da se proveri...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: RR druženje u Nišu
28.10.2015 14:07:22   
Modessty
Žene parkić, subota oko 16h
Može?
Šerpi, Ana, Klari i ja dolazimo. Ostale?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: RR druženje u Nišu
28.10.2015 15:59:15   
Ivanka 75
Ja sam potvrdila Mod da dolazim, bez dece, jel tako ili...?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: RR druženje u Nišu
28.10.2015 19:39:43   
Ana13
ja dolazim bez prikolice user posted image Pocela je da hoda i vise nije moguce sa njom ici u kafic. Presela mi kafa sad za vikend

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2015 8:52:31   
Modessty
daaa bez deceeee. Ja ću se upucati ako mi ih uvale. Rekla sam mužu da ne planira ništa! user posted image
Imam neke predloge vezano za paketiće. Da to rešimo, pa da odmah krenemou akciju

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2015 8:54:34   
Ivanka 75
Solo kafe, jeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2015 8:56:40   
Modessty
user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2015 10:37:06   
Azra_
Pih! meni dete tada spava, a nema ko da ostane sa njim da ga čuva. user posted image Sve i ranije da ga smestim, i ranije probudim, ja dok stignem do Bulevara, proćiće druženje. Ajde, izvestite me o dogovoru...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2015 15:59:56   
daca77
Jao...kako bih volela da vam se pridruzim, ali N nema ko da pricuva...mm mora da pomaze svom tati i majstoru...bas nasli ovog vikenda da radeuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: RR druženje u Nišu
29.10.2015 17:54:01   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Solo kafe, jeeeeeeeee user posted image




Ja ovo nisam imala ne secam se kad user posted image
jedva cekam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 12:08:47   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Azra_

Pih! meni dete tada spava, a nema ko da ostane sa njim da ga čuva. user posted image Sve i ranije da ga smestim, i ranije probudim, ja dok stignem do Bulevara, proćiće druženje. Ajde, izvestite me o dogovoru...


Izvni ali moram da prokomentarišem - ti zaista nikada ne možeš da dođeš koje god da je vreme u pitanju i koji god dan da je. I to je stvarno Ok. Niti se ko nešto ljuti i vređa niti bilo šta. Ne znam samo čemu komentarisanje svaki put kad se dogovaramo o viđenju? Nema potrebe zaista da se pravdaš ili bilo šta. Pa ne moraš da se družiš sa nama da bi dovela dete na RR Deda mraza!
Eto nemam stvarno ništa protiv samo mi bode oči to što svaki put komentarišeš kako ne možeš da dođeš zbog toga i toga i uvek je pogrešno vreme ili pogrešan datum. Mislim da zaista nema potrebe za tim.
Ovo druženje ni za koga nije oabvezno. Dolazi ko voli i ko želi. Nema potrebe za opravdanjima

< Poruku je uredio Modessty RR -- 30.10.2015 12:09:43 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 12:11:59   
Modessty

IZVORNA PORUKA: daca77

Jao...kako bih volela da vam se pridruzim, ali N nema ko da pricuva...mm mora da pomaze svom tati i majstoru...bas nasli ovog vikenda da radeuser posted image


Dođi sa njom ako možeš. Ja se i dalje nadam da me muž neće ispaliti i da će zaista biti tu i čuvati decu (radi i on u subotu). U spurotnom ću mu nabijati na nos godinama! user posted image
A gde se nalazimo? Da ugovorimo kafić pa koja prva dođe da zauzima mesto. Imate želje i predloge? Meni je svejedno gde

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 13:53:24   
Ivanka 75
Negde u parkicu?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 14:09:21   
Modessty
pa da. neki kafić u parku. koji?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 19:07:13   
Azra_
Mod, ja se osećam kao deo zajednice, iako iz raznih razloga ne postižem da se družim. Osećam potrebu da se javim, mislila sam da je to ok s moje strane, deo odgovornosti, i fer prema onima koje dolaze na druženje, da znaju ko još dolazi ili ne dolazi. Nisam uopšte imala predstavu da to nekome bode oči. Eto, ovo ne bi bio forum da ne ispadne ovako! Sorry, neću više!user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 30.10.2015 19:21:23 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 20:39:05   
Ivanka 75
Ja nemam ppjma kako se koji kafic zove user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 21:23:05   
Ana13
Ako neko dolazi sa klincima,taj nek bira kafic,Pretpostavljam da ostalima nije bitno
E sutra sam ceo dan po gradu,pa kad se dogovorite,javite mi gde se nalazimo. Ne ulazim na rr sa mobilnog iz protesta user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 22:02:53   
serpica
Pleasure? Moze? Valjda se tako zove... i pise... user posted image u 16h?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: RR druženje u Nišu
30.10.2015 22:14:36   
Ivanka 75
On bese sa gornje strane, od kruznog toka?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: RR druženje u Nišu
31.10.2015 6:29:49   
serpica
Kod onog balona za tenis,odmah preko puta,kod semafora.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: RR druženje u Nišu
31.10.2015 6:56:19   
branki*
Lep provod,drugarkeuser posted image !

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: RR druženje u Nišu
31.10.2015 6:58:40   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki RR

Lep provod,drugarkeuser posted image !




Hvala Branki,pa da nam se pridruzis tamo na prolece,nismo bas daleko user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: RR druženje u Nišu
31.10.2015 7:03:51   
branki*
Bilo bi lepouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: RR druženje u Nišu
31.10.2015 9:07:29   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: serpica

Kod onog balona za tenis,odmah preko puta,kod semafora.


Da da, na njega sam mislila, thank you user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: RR druženje u Nišu
31.10.2015 11:36:19   
serpica
Ivanka ipak caffe Urban sad sam se cula sa Mod..preko puta incognita

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here