|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sor
27.1.2012 17:57:06   
maslackic
tako i ja radim, i istimrastvorom , ali obavezno bljucne...pa makar joj i samo vrh jezika pipnula...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sor
27.1.2012 17:57:59   
vonavoj
maslackic,i moja isto napravi facu kao da ce da povrati,..ne bljucka! i nesto mislim da nista time ne uradim..nego mazes daktanol!user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sor
27.1.2012 20:09:08   
Bbojana
Koliko puta dnevno se cisti jezik tim rastvorom sode i vode i da li mora svaki put da se sprema novi?user posted image
Izvinjavam se ako je pitanje glupo ali ja sam pocetnica,pozz

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sor
29.1.2012 23:00:42   
Anoniman
e, von, nema daktanola da se kupi, ne bi se ja mlatila sa rastvorima da ima.
ako negde ima, javite, u ns je nedostupno - galenika je u problemu, pa ne proizvodi, nacicete samo u malim messtima ako je preostalo ... bla-bla-bla

(odgovor članu Bbojana)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sor
4.2.2012 12:47:53   
light
Zdravo
Jas sum od Makedonije, imam curice cetri i pol meseci vec dva meseca ima sor probav so nistatin kapki nisto probav i so sodabicarbon pak nisto zedov daktarin gel i imase podobruvanje no stom prestanav pak pocna dali znaete kolku vreme mozam da go koristam gelot i dali e stetno za bebeto veke dva meseci ne i pominuva odbiva da pie imam mnogu golem problem ve molam za sovet
Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sor
4.2.2012 15:34:34   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Bbojana

Koliko puta dnevno se cisti jezik tim rastvorom sode i vode i da li mora svaki put da se sprema novi?user posted image
Izvinjavam se ako je pitanje glupo ali ja sam pocetnica,pozz

sprema se jednom dnevno,a ispira se posle podojauser posted image ,ili mozees 3 puta dnevno!

(odgovor članu Bbojana)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sor
4.2.2012 19:45:44   
zvonka3
Moj decak je imao Sor 3x dnevno skidanje sodom stisnes malo jace gazu na prst i skidaja posle toga Daktanol gel najbolje na cuclu ako beba hoce....

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sor
4.2.2012 20:07:44   
PoisonEve
Ni ja ne mogu da nadjem daktanol nigdeuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu zvonka3)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sor
4.2.2012 20:22:09   
Olga75
nema daktanola vec mesec i po - dva , galenika ga ne proizvodi neko vreme , nemam pojma zasto user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sor
5.2.2012 16:17:44   
vonavoj
samo da javnem BB,da daktanola ima u Liliju u NS!! moja zaova je tamo kupila!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sor
7.2.2012 12:47:52   
light

Zdravo jos jednom pobaracu pomos

molim vas za sovet


Zdravo
Jas sum od Makedonije, imam curice cetri i pol meseci vec dva meseca ima sor probav so nistatin kapki nisto probav i so sodabicarbon pak nisto zedov daktarin gel i imase podobruvanje no stom prestanav pak pocna dali znaete kolku vreme mozam da go koristam gelot i dali e stetno za bebeto veke dva meseci ne i pominuva odbiva da pie imam mnogu golem problem ve molam za sovet
Pozdrav

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sor
5.3.2012 18:19:24   
Anhelito
Jel zna neko gde moze u BG da se nadje daktanol, mizda je u nekoj apoteci ostalo posto vise nema u proizvodnji ni daktanol ni njegova zamena

(odgovor članu light)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sor
6.3.2012 0:17:44   
MOCICA
Mojoj bebi od dva meseca jezik nije beo. Gornje nepce joj je belo , kao i desni u par zabacenih uglova. Prilikom sisanja mene strasno pecka dojka i posle se ospe sa crvenim bubuljicama koje neprijatno probadaju. Kada operem sa sodom bikarbonom bude bolje. DR. kaze da beba nema sor. Da li je moguce da ga ja imam i kako to da ispitam? Da li da uradim bris dojke ili bris bebinih usta pa da ustanovim sta je?

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sor
6.3.2012 9:12:12   
Anck Su Nmaun
Mene je malo peckalo i to kad je beba imala oko 4 meseca, alim imala je sor, mazala sam se Daktanolom i proslo je!

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sor
7.3.2012 9:19:01   
Anhelito
Posto daktanola vise nema na trzistu za sad ostaje samo soda bikarbona. Mazem mu stalno i malo se povuklo, gore na nepcima ima najvise, ovo ostalo se sklonilouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sor
7.3.2012 16:11:27   
Doogie
dektanol ima u drzavnoj apoteci u kralja petra (ugao sa strahinica bana), ja danas kupila! a nistatin kapi nemaju.

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sor
10.3.2012 21:16:30   
Doogie
mame, koliko cesto se cisti jezik soda rastvorom? Pre i posle svakog jela, ili dva-tri puta dnevno? I da li pre ili posle dojenja?

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sor
11.3.2012 8:18:32   
Anhelito
Meni je patronazna rekla posle svakog podoja, posto tada bebe uvek ostave malo u ustima mleko pa to treba skloniti jer dodatno pogorsava situaciju.

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sor
23.12.2012 11:04:07   
tijatija
moja beba ima 14 dana, danas sam videla da joj se stvara sor. Sta da stavljam? Pre sam koristila nistatin kapi, neznam dali je mali za to?

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sor
23.12.2012 11:35:49   
Olga75
mozda prvo da probas sa rastvorom sodabikarbone i daktanol gelom pa ako ne pomogne onda sa pedijatrom da vidis za nistatin

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sor
23.12.2012 11:38:39   
jovana13
tija smes i ja sam malcu stavljala kad je imao nedelju dana ali mu nije pomoglo pa je onda druga patronazna dosla i rekla da ga obavezno pojim posle podoja i za par dana sor je nestao.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sor
23.12.2012 11:57:06   
tijatija
molim vas, nemam kad da listam kako se pravi taj rastvor, i dali na jezik da stavim gel i kako?

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sor
23.12.2012 12:04:45   
Olga75
na 1 dcl vode se stavi kasicica sodebikarbone , prokuva , umoci se gaza i time prebrise bebin jezik , isto tako se prokuvavaju i cucle i flasice , bradavice se takodje mogu brisati ovim rastvorom
a daktanol gel ide na jezik a moze i na cucu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sor
23.12.2012 13:36:58   
tijatija
hvala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sor
23.12.2012 13:50:28   
naađaa
I mi smo isto na dl vode kasicicu sode i kad se prohladi poklopiš i može da stoji i 24 časa. Patronažna nam je rekla kada vidim da ima nešto po jeziku onda i po nekoliko puta dnevno, a inače svako veče posle kupanja, preventive radi al i zbog higijene usta.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here