|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
28.4.2015 23:23:44   
srculence25
i bolje bubi sto nisi gledala.
user posted image za napredovanje.Nama pedijatar kaze da u prvih mesec dana prosek 750-1050.
s obzirom da je m u pocetku gubio na kilazi i da smo bili u bolnicu za nas je to odlicno e sad videcemo sledeci mesec.
Samo kad ga je ovo proslo sa stolicom mislila sam da nikad nece proci kako se jadnicak mucio

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
28.4.2015 23:58:41   
wivern
Nego mamike jel probala neka od vas onaj recept "nike free run"
user posted image umrla sam od smeha kad sam videla.
Isla da ubacom neke krompire i padoh sa stolice

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 7:27:21   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 7:40:54   
branki*
jutro i od mene.
srculence,dobro da si se javila,bas te nemauser posted image i super sto ste se malo uhodali!drago mi je.
nego,ja ne mogu uopste da dodjem sebi zbog one bebice u porodilistu,evo i sad citam komentare,bebica ima potres mozgauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 7:47:38   
emicaa
Dobro jutro,Dora prespavala cjelu noć i kad sam je izvadila iz krevetca zagrlila me i kaže maaamaaaa,poželila me izgleda user posted image
Bubi od kad tebe nisam ovde vidjela,ljubi princeze user posted image
Branki gdje si našla to za potres mozga?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 7:49:05   
branki*
klik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 7:58:53   
emicaa
Joj bože,sunce malo ko zna kakve će posledice imati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 8:01:46   
branki*
ja se bas bzv osecam,stalno mislim na to,tako krvnicki tuci malu bebicuuser posted image ne znam sta je to u ljudskom mozguuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 8:02:53   
doktorkakristal
jutro mame kod nas oblacno i hladno
ovaj video nisam ni mogla da odgledam uzas user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 8:05:56   
emicaa
Kristal i nemoj gledati,ja u životu nisam imala toliki bijes u sebi kao kad sam ga gledala.
Nadam se da će bebica nekim čudom proći bez posledica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 8:10:16   
branki*

IZVORNA PORUKA: emicaa


Nadam se da će bebica nekim čudom proći bez posledica.

i ja isto,neka je cuva dragi bog.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 8:17:17   
dijana1*
Dobro jutro.
Videla sam na fcb da je okacen video i da su svi zgranuti. Iskreno nisam ga ni gledala jer mene od nervoze zaboli stomak a to mi sada nije potrebno.
Samo se nadam da je beba dobro jer vidim da joj je nesto bas ruzno uradjenouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 8:42:08   
eca89
Dobro jutro mamice, da se i ja javim, danas moram završiti pakovanje, sutra putujemouser posted image ! Jao, nisam gledala video, nemam ja jak želudac, žao mi je bebice, e da Srculence super da si tu, a i Bubulence, baš nam fališ ovde, ljubi nam princeze, a ti Srculence svog deckonju!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:02:15   
wivern
Mamike zdravos...
Ja sam mislila da vi juce pricate o onome sto se desilo kod nas u cacku u vrticu. Ne znam sta se desava sa ljudima, izivljavamo se nad svima, uzas.
Eco jos malo samo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:06:34   
emicaa
Jutros čitam za tu iz Čačka da je prošla na detektoru laži,još će ispasti da djete od 4 godine slagalo sve do detalja,ahaaa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:08:18   
branki*
kako je on mali jadnicak mogao to da izmisli,svasta,odakle mu to!ma,koliko covek moze da bude izopacen,uh!
sad i ja procitah da je prosla detetktor lazi.

< Poruku je uredio branki RR -- 29.4.2015 10:11:11 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:23:02   
wivern
Ne bih da unapred osudjujem ali taj detektor nije pouzdan. Sto kaze Branki kako je dete od 4 god sve izmislilo do detalja

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:35:18   
Mala Elena
Kakva stoketina od zene! Monstrum! Sva sam se najezila ! Grozota !

Mi danas idemo na vakcinaciju , prima mmr i pentaxim. Dobija li se T od mmr-a i kako ga deca podnose?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:41:51   
emicaa
Po nekoj mojoj logici je nemoguće da dijete tog doba može takvu priču izmisliti pa onda još i nacrtati to što je vidio,a ona ako je toliki monstrum da uradi tako nešto lako će proći ina deset detektora a ne na jednom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:43:55   
Kata90
jutrouser posted image kod nas bas kisovito vreme bas bzv....izacemo samo na kratko,na svez vazduh......nego jel moguce da je taj mali sve izmislio???
pogledala sam video,ladno lupa sakom po glavi bebu,ja sam u soku,dodje mi da je ja tako izlupam ma ajde samo lose vesti cujemuser posted image kad su videli sta radi,kako nisu odma reagovali,user posted image nego se vec 5 min izivljava na tom detetu,katastrofa.Opalo mi razpolozenje totalno danas.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 10:52:03   
branki*
meni samo pada na pamet ako se kohim slucajem utvrdi da je vaspitacica neduzna,da je mozda mali video mamu i tatu,pa to na njega ko zna kako je uticalo,pa onda tako nesto izmislio,sta znam.treba da se ukljuce neki psihijatri i psiholozi deciji sa iskustvom,a ne neki lokalni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 11:18:48   
degu
e ovaj video je katastrofa, pa sta uraditi ovom stvoru, uh kako sam besna. Tek se rodilo a vec dozivelo takvo mucenje i bol :( ma uzas jedan.
Dan je grozan, podivljacemo danas u kuci,al iskoristili smo priliku da operemo kolica konacno. I jos kucu da sredimo pored malog cuda i super :) pocela je da se pentra po namestaju,a nema osecaj da moze da padne. Sedne ledjima okrenuta ivici kreveta. Nema mira sekunde jedne. Sreca u nesreci je sto mm ne radi,ne znam kako bih skuvala ista pored nje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 11:20:47   
srculence25
Dobar dan mamike kod nas je dan ocajan a m mi nervozira i nesto od jutros pojacano usireno bljucka user posted image
od sinoc kad sam pogledala onaj video ne izlazi mi glave i bas mislim sta je sa bebicom
nadam se da nece imati neke trajne posledice ni kriva ni duzna user posted image
A ovo iz cacka decak je 4x potvrdio istu pricu do slovceta.Pa bas tako da laze ali sto rece branki ko zna mozda je i negde nesto video

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 12:12:25   
eca89
Joj, srculence ne brigaj, bude takvih dana, moja je juče bila katastrofa, danas je kao bubica dobra. Nego, da vas opet malo smaram ove mamice što su im bebe iste dobi kao moja A. je li vaša beba hoće da ustane? Moja se sama diže, glavu naprijed i samo traži za šta će se uhvatiti, znate kad se za hlačice hvata, da se podigne, strašna je user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 04 /15 [chat]
29.4.2015 13:07:07   
emicaa
Kad sam uspavljivala Doru pade mi na pametkoja bi ironija bila da sam joj dala ime Mirna,ljudi moji pa ona ne pravi pauzu,čak i dok zaspiva mlati ili rukom ili nogom user posted image
Eco jesu li krastice otpale?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here