|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje i menstruacija
7.3.2015 10:14:59   
QueenJ
Pu pu, kod nas nema problema. Ona i dalje lepo sisa. Ja sam samo malo pojačala unos tečnosti, za svaki slučaj.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dojenje i menstruacija
7.3.2015 10:19:53   
Mala Elena
Kod nas je sve islo ok, kao i pre ciklusa...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dojenje i menstruacija
7.3.2015 17:02:37   
degu
i ja sam juče dobila posle 8 meseci, mom sisavcu ne smeta, samo je nervozna kao pašče malo, ne znam jel ima veze neke ili je zbog zubića user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dojenje i menstruacija
8.3.2015 22:06:28   
MakiJ
Meni je Uros samo na tu prvu bio nervozan

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 12:24:42   
vonavoj
Joj zene sta da radim..dobila sam prvi put,ona je preurarlala noc i prethodnu noc je bila nervozna..mislim da je gladna! Da li da joj dajem dohranu? Samlela me nocas! Tako je i starija cim sa dobila urlala i presla na dohranu i odbila se sledeci put kad sam dobila!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 12:47:17   
branki*
von,ja ne znam,nisam jos dobila,ali me i to ceka..je l ona visi na sisi,sisa ili sta?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 12:55:05   
vikiveki
Sada vas čitam i ne mogu da verujem,ja sam dobila odmah mens. mislim odmah posle dva meseca,zato verovatno nisam ni imala problema sa dojenjem,u sva tri slučaja mi bilo tako.Sećam se da sam ginekologa pitala da li je moguće da se to još čistim ,a on rekao da sam to dobilauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 12:58:38   
vonavoj
Svako malo se budila i urlala..onda sisa,umiri se malo..jutros je sisala iz obe i posle dva sata je pojela bananu,breskvu i plazmu..i opet urlanje..i mm joj napravi 150ml frutolina i to je pojela i umirila se!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 13:07:22   
branki*
ne znam,da nije neki skok u razvojuuser posted image ili,mozda se stvarno promeni ukus mleka,pa dok se navikne...mislis li da ti se smanjuje mleko?


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 13:21:36   
vonavoj
Pa da..besni na sisi..razvaci je!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 13:33:27   
ishler
Ja sam dobila 3mesec sa obema iako su samo sisale i sa obe je par dana nervoza pre nego sto cu dobiti,ali sam navikla kazu da se promeni mleko

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 17:13:10   
vonavoj
Sisala je danas dva puta i oba puta bljucnula posle toga,znaci ima mleka!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 17:34:51   
Mariya
Von, pa ako imaš mleka i ona hoće da sisa, nema potrebe da joj daješ dohranu. Možda uveče, ako ti se čini da je gladna...Je li radila ovo ranije?Možda je nervozna, nešto je muči ili joj smetauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 20:07:26   
vonavoj
Pa cesce se budi zadnjih nedelju dana.praticu,lakse mi je da joj ponudim dohranu i da prespava noc,i manje nervoze za obe! A evo 9 meseci,dosta je i sisala..videcemo,nije rano da prestane.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 20:14:30   
daca77
Von, nista pametno ti ne mogu reci, jer ja sam imala vec 2 ciklusa i nista nisam primetila kod svoje bebe...bas nikakvu nervozu niti cesce dojenje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dojenje i menstruacija
11.7.2015 21:37:56   
Mariya
I to što kažeš, dosta je sisalauser posted image 9 meseci nije malo!!
H je imala neke faze, ona recimo nije htela da sisa nekoliko noći pred spavanje, kada su joj probijale gornje jedinice. Kad su probile nastavila je da sisa. zato sam i pitala da je ne muči možda nešto, da možda nema veze sa menstruacijom..

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dojenje i menstruacija
6.12.2015 1:13:18   
bojana92
Ja sam danas dobila,beba i dalje sisa,a da li ce hteti i sada videcemo,Jer neki kazu da se neke bebe odviju od sise kad mama dobije,

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dojenje i menstruacija
29.12.2016 22:04:35   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Zene, koje doje, kakvi su vam bili ciklusi? Meni je ovaj mesec bio drugi ciklus stigla mens na vreme, ali obilan, pa sad na polovini ciklusa neko tackasto krvarenje, koje se javilo i prosli ciklus isto na polovini ( sto je moguca ovulacija, koja mi se nikad nije tako pokazivala), verovatno su mi hormoni u haosu zbog dojenja, ali da čujem i od vas, pa ako se javi ponovo moracu posle praznika da poset_im gin.

Ne mogu da nadjem odg temu, ima krvarenja u trudnoći , ali ako mod nadju neka prebace.

Nasla sam temu, aj neko neka prebaci post "Dojenje i mens"



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dojenje i menstruacija
29.12.2016 22:33:57   
LauraAndrija
Ja sam cerkicu dojila(tj pila je na flasici samo moje mleko) punih sest meseci. Čim sam prestala da je dojim, dobila sam. Sad dojim sina, sedam meseci, nisam još dobila. Ali ovih dana imam takve glavobolje, užas.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dojenje i menstruacija
29.12.2016 23:36:17   
branki*
Kod mene nije bilo tog tackastog krvarenja u sredini ciklusa dok sam dojila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dojenje i menstruacija
29.12.2016 23:52:18   
Animsaj9
kod mene mora uvek nesto komplikovano... nema sad nista, taj trag se pojavio, i to je bilo to.


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dojenje i menstruacija
30.12.2016 0:01:10   
Mariya
Anim ja sam sa obe dobila prvi ciklus tek kad smo smanjili podoje na 1 uveče. pre prve trudnoće sam imala neredovne cikluse koji su se regulisali nakon prve trudnoće. Iako su produženi (40-50 dana umesto na 28) redovni su, ali ne mogu da se setim da li sam imala ta tačkasta krvarenja. Davno je bilouser posted image
Iskreno, mislim da je sve to u redu i normalno dokle god dojiš, dotle hormoni rade.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dojenje i menstruacija
30.12.2016 8:10:12   
Animsaj9
Pa i ja mislim da je to, al videcu ako n
e kod dr

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dojenje i menstruacija
30.12.2016 8:40:08   
Maraj
Animsaj ja sam dobila prvi put 6 meseci nakon porodjaja. Nisu mi bolne. Samo vidim na vesu , da sam dobila. Jako su oskudne. Evo L ima 15 meseci , ciklus mi se zavrsio pre par dana. Samo 2 dana sam imala krvarenje. I jos 2 dana braonkasto kad piskim i to je to. Mogla bi da kazem da su mi ciklusi bas oskudniji od porodjaja i i dalje dojim

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dojenje i menstruacija
21.8.2017 16:35:41   
krin 40
Još uvek nisam dobila i nadam se da neću sve dok dojim.Posle prvog i drugog porodjaja nisam dobijalauser posted image dok sam dojila.Da odmorim od nje još malo😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here