|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:09:21   
margom
Ma Laki voli da vidi dr Baneta hahahaha,.........mis'im ko i ne bi user posted image ...... Lakice, nisam ja ni sumnjala da ces ti odraditi jos koji testic, cak si me sokirala sa samo jednim user posted image ...mislila sam da si poslala M. da pokupuje sve testove u apoteci hehehehehe...... Ja te pitah kako se osecas zadnjih par dana, ima li nekih novina? I pozdravi nam sutra ekipu u VA......
Ja od jutros imam najjaci pms feeling, sva sam bljaaakkkk......i nocas sam lose spavala, danas mi je inace 29 dc, inace dobijam user posted image na 25-26, medjutim znam da to pod Utricima ne mora nista da znaci....

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:11:28   
suzi kju
Margom normalni su takvi simptomi. Kad beše vadiš betu? Oko 20-og?

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:15:38   
margom
Trebalo je u nedelju 19.4. , ali posto ne bi odmah dobila rezultate, onda u ponedeljak.....
Znam Maraj, ali mi je fascinantno kako sopstveno telo moze da te izludi, naravno shvatam da je pod uticajem hormona.....Jedino mi nije jasno da je Utrogestan toliko jak da kompletno zaustavi menstruaciju, jer sam od vecine zena cula da su ili dobile user posted image pod njim ili je nesto makar brljavilo po ulosku ako nema trudnoce, na dan ocekivane user posted image ....Ovako poludi covek jeste li ili nije....user posted image

< Poruku je uredio margom -- 16.4.2015 10:17:25 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:50:26   
JACIKA77
Margom ja sam na prosloj vto 9 dan posle et i preko utrogestana dobila menstruaciju user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:52:31   
margom
Pa jel ti bilo i inace vreme za user posted image , ili je setala gore-dole?

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:52:59   
suzi kju
Otkud vam to da utrogestan odlaze menstruaciju?
Ja sam na prošloj vto isto tako dobila i pre nego što sam vadila betu, negde 10-11-ti dan.a isto tako sam bila pod utrogestanom.

< Poruku je uredio suzi kju -- 16.4.2015 10:53:47 >

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:55:24   
JACIKA77
joj stvarno se vise i ne secam...matora koka postala zaboravna...samo se secam da je bio 9 dan od et user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 10:58:19   
margom
Suzi, ja sam potpuno prezupcila pa se gore obratih Maraj, a ne tebi hehehe..... Elem, ima dosta zenica koje su menstruaciju dobile tek nakon negativnih beta tj. kada su se skinule sa Utrogestana....Zato ja i putam kako je vama bilo, jer ako bi se ravnala po izostanku user posted image , pisto meni kadni onda moja redovna user posted image nekih 3-4 dana, onda bi vec mogla da user posted image , medjutim kada se setim tih gorepomenutih primera ne mogu da budem sigurna.....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 11:07:55   
Maraj
Osetila sam da me spominjete pa navratih user posted image
meni jeste kasnilo od utrogestana. Nakon negstivne bete sam prestala da ga uzimam i za 3-4 dana sam dobila.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 11:28:31   
JACIKA77
Margom ako si toliko nestrpljiva uradi betu...danas ti je bese 9 dan od et

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 11:28:35   
lakixox
Danas imam one pms simptome. 11 dan. Trcim svaki cas u wc i zagledam. Jutros nesto ljigavo na ulosku sa jedva nesto svetlo braon. I sad zbog toga ludim i sva sam zbrkana.
Margom tri testa sam radila i necu vise jer sutra idem u Va i naravno da vidim Baneta. Hahaha

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 11:29:56   
Anoniman
Laki idi danas i uradi betu ako mozes,to bi ti bilo najbolje.

Braon nije strasno, imala sam ga i ja Suzi cak i ugruske i sve bude ok!

(odgovor članu lakixox)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 12:06:05   
margom
Jooj i ja malopre u toaletu videla nesto majusno, jako svetlo braon i skroz ljigavo, i to sve umesano u one bele ostatke od utrogestana.....Jeste danas mi je 9dpt, ali se ne usudjujem uopste da radim test, sve nesto mislim da ih pustim da se jos ugnezde hehehehe.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 12:13:17   
jess021

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Otkud vam to da utrogestan odlaze menstruaciju?
Ja sam na prošloj vto isto tako dobila i pre nego što sam vadila betu, negde 10-11-ti dan.a isto tako sam bila pod utrogestanom.

Zato sto je Utrogestan ustvari progesteron i tek kad opadne njegov nivo telo daje signal da nema trudnoce i krece ciklus, dok god je povisen nema menstruacije.
Mnogo je komplikovanije, ali probala sam jednstavno da objasnim,

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 12:13:27   
JACIKA77
Margom mislim da bez problema mozes da uradis test i sada jer ti je 9 dan od et a i ti si vratila bese blaste...

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 12:17:36   
margom
Ma Jaco znam ja to sve, ali ti kazem da se ne usudjujem, makar ne do sutra.....videcu kako ce danad proci dan, pa ako sve bude ok, mozda sutra uradim test......onda ce mi vec kasniti 4-5 dana.....
Jess, teorijski jeste tako, ali vidis da je vecina zena ili dobila user posted image uredno i pored njega, ili su makar imale neki iscedak koji se lagano pretvorio u user posted image ....naravno ima i onih koje su dobile tek nakon prestanka uzimanja utrica....uhhhhh, 'bem ti zensko.....user posted image

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 12:24:42   
suzi kju
Ja znam nekoliko zena koje su i pored utrogestana dobile regularno, moze biti da je teorijski ali praktično očigledno da i nije baš.
Margom ne opterećuj se, šta ćeš, kako bude, a teško je i test uraditi, onih par minuta čekanja su kao večnost.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 12:25:34   
JACIKA77
ma da ne bi bez veze mozgala o tome uradis test i znas na cemu si...9 dana je cak pokazalo trudnocu zenama koje su ubacile trodnevne a ne blaste...skupi hrabrost i idi do Prvomajske i uradi betu user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 16:15:21   
Maraj
Zene drage svaka vam cast kad mozete da cekate da ne uradite betu

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 17:26:32   
margom
Hmmm, ne bih ja rekla da se tu radi o izdrzljivosti, nego o tome da ovako jos nekoliko dana ne moramo da se suocimo sa rezultatom, kakav god bio...sta cu kad'' sam kukavica user posted image .... Danas sam usla u tri apoteke i svuda su mi savetovali da ipak sacekam betu, jer testovi mogu biti nezgodni....kao, da se ne bih bezrazlozno brinula ili razocarala.....Eto, za sada nisam kupila test, imam neke bolnicke kod kuce, ali mislim da im je istekao rok, ko zna mozda bi i pokazali nesto, ali necu se sigurno do vikenda usuditi da radim.....sacekacu makar 11dpt, pa onda uraditi test.... A da, u svim apotekama su me pitali da li mi je izostao ciklus, ali kada sam im rekla da sam na Utrogestanu, reakcija je bila da su sanse 50:50 da ciklus moze i ne mora da izostane zbog njega, sve je individualno.....Sve vas ljubimmmmmmm....

< Poruku je uredio margom -- 16.4.2015 17:27:09 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 20:40:41   
arucak
Drage zvali su me iz Valjeva 8-og maja drugostepena.Ja danas na ultrazvuk na desnom jajniku hemoragicna cista 50 mm!pijem primolut nor i dovicin.Sta da radim.Molim vas odgovorite bijim se mnogo.Ako ne pukne nakon menstruacije mora laparaskopija ili punkcija

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 20:47:39   
Dinak
arucak izbaci estrogene iz ishrane, znaci bez mleka i mlecnih proizvoda, meso dnevno koliko na dlan da stane, bez preradjevina... bukvalno predji na post,sto vise voca i povrca, to je jedina alternativa da se cista povuce ako bude moglo.
Prosla sam i laparoskopiju i svasta, jedino posle 3 nedelje posta nisam imala cistu na jajniku (koji smo pre toga otpisali, jer nije mogao laparoskopski da se operise) i tada se na njemu pojavio prvi put folikul.

(odgovor članu arucak)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 20:51:22   
arucak
Ja sam sva otekla ceo dan placem.Toliko sam se namucila,pet operacija,dve vanmatericne,izvadili jajovode.pp prvi put sam se opustila i resila idemo na vto bas pozitivna.I ovo da se desi.Sta da radim za drugostepenu?

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 20:55:29   
jess021

IZVORNA PORUKA: margom
Jess, teorijski jeste tako, ali vidis da je vecina zena ili dobila user posted image uredno i pored njega, ili su makar imale neki iscedak koji se lagano pretvorio u user posted image ....naravno ima i onih koje su dobile tek nakon prestanka uzimanja utrica....uhhhhh, 'bem ti zensko.....user posted image

Margom, i ja sam od tih sto su dobijale ciklus i pored Utrogestana. Moj post je bio odgovor Suzi kju kakve veze ima Utrogestan sa menstruacijom. Naravno da ciklus moze krenuti i pored Utrogestana.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 20:55:38   
Dinak
Nemoj nista, idi na drugostepenu.
Imas dovoljno vremena da pokusas i ishranom. Kod mene je u toku postupka bila masa cisti i mioma pa nismo prekinuli i uspelo je(sto se posle nije lepo zavrsilo to je druga prica i nema veze s tim).
Ako imas mogusnost pre drugostepene da se konsultujes jos jednom sa Banetom pa da vidis sta ce da ti kaze idi, ako nista idi kod njega privatno.

(odgovor članu arucak)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here