|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 20:59:19   
Maraj
Draga samo polako nemoj paniciti. Otidji ti na drugostepenu i kod dr koji te vodi. Sve ce ti oni reci sta i kako. Ne mozes nista ubrzati mozes samo nerviranjem da unidtis imunitet i odlozis i to sto bi moglo da bude. Samo polako user posted image

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:01:19   
Dinak
Nemoj da places i da se nerviras, time ces samo odmoci sebi. Nisam komlikovan slucaj kao ti ali sam blizu, nekoliko godina nam je trebalo da skockamo papire za vto, cim privedemo kraju nesto se iskomplikuje, od stitne zlezde, cisti na oba jajnika, laparoskopije, endometrioze... Sad kad pomislim da treba sve ponovo muka me uhvati, ali necu odustati.

(odgovor članu arucak)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:03:35   
Maraj
Bravo dinak! Sve je u glavi. Tako je i meni bilo. Ma mislim svima nama uvek se nesto iskomplikuje. Mislim da nije bilo devojke kojoj se nesto noje desilo. Ja godima lecila bakterije. Sve je iz glave!

(odgovor članu Dinak)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:08:23   
Dinak
tek to sa bakterijama da i ne pominjem, uradim analizu u jednoj privatnoj laboratoriji i stigle mi da imam ureaplazmu koja je osetljiva samo na antibiotik koji sam pila pre dve nedelje! Svacime se bave samo da uzmu pare (ta analiza je najskuplja). Pa ponovim u drugoj lab nema nista, pa posle hlamidija, a kod supruga nista, uzas... nikad zatvoriti krug.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:08:40   
suzi kju
Arucak i ja sam mesec pred vto imala hemoragičnu cistu i pila samo primolut, i do sledeće kontrole se izgubila, ništa ne brini, idi ti regularno na drugostepenu, biće sve u redu, nerviranje ti neće doneti ništa dobro.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:32:39   
arucak
Hvala vam tako ste divne.ne znam da li ste svesne koloka ste podrska.Lakixox cestitam za testic tek sam videla.Jellena008 ponovo betu prekosuyra meni je bila 14 rekli su da je trudnoca al mala.Margom imam osecaj da si trudna,ne znam sto!user posted image Posle koliko ti se povukla cista od primolut nora?Ja se bojim da ne pukne pa da mi se izlije u stomak

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:35:09   
suzi kju
Pa ja sam ispila kutiju primoluta, i otisla na kontrolu za nepunih mesec dana i nije je bilo.

(odgovor članu arucak)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:41:06   
Maraj
Arucak sad kad znas da je tu nemoj zapinjati i nista tesko dizati i neće puci

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 21:47:56   
arucak
Radim dizem kutije po ceo dan u butiku

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
16.4.2015 22:01:15   
margom
Arucak draga probaj se ne sekirati koliko god mozes, stres moze samo pogorsati situaciju, probaj da se saberes i usmeris misli ka ostvarenju cilja......sigurna sam da ta cista nece biti problem, a mozda i nije losa ideja da se vidis sa dr Banetom i pre drugostepene. Hvala ti za lepe misli, nadam se da imas dobar predosecaj user posted image !
Mene od popodne rastura glava, bukvalno se raspada, trpim i cutim, nisam pila nista od lekova za bolove...e sad dal' je to od prenapumpanosti organizma progesteronom ili nesto drugo, ko ce ga znati...mene inace glava boli samo dan pred user posted image , nadam se da ovog puta nije tako..... bas sam nesto bljaak..... malo sam i umorna od osluskivanja..... Hvala vam svima devojke drage na ogromnoj podrsci, stvarno bi bez vas sve ovo bilo mnooogo tesko....user posted image

(odgovor članu arucak)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 6:36:44   
Maraj
Jer bese danas neko radi betu user posted image evo ja poranila da navijam user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 9:23:45   
Dinak
koliko se secam treba lakixox. Ako izvadi jutros u 8h znace rezultat oko 12h user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 9:23:49   
margom
Jeste,jeste Yellence ponavlja betu, a Laki radi prvi put, nakon ona tri pozitivna testa..... Navijamoooooooo.........user posted image user posted image user posted image

Ljudi moji, ja sam zaspala sa glavoboljom, spavala sa njom i probudila se ponovo sa istom.....apsolutno sam sigurna da je to organizam odlepio od tone progesterona, sto mojeg domacinskog, sto Utrogestana.....Prosli put kada sam cekala betu posle IUI, moje telo je proizvodilo toliku kolicinu progesterona da laboratorija nije mogla da ga izmeri.....i beta jeste rasla ali se potom strmoglavila......I tada nisam koristila Utrogestan.....A sada, mogu misliti.....Ne znam od cega bi mi drugog bila ovako tisteca glavobolja, jedino ako i ona moze da bude neki simptom user posted image .......inace danas mi je 30dc i 10dpt.......

Ajmo devojkeeeeee.....cekamo da nazdravimoooooo.........user posted image

< Poruku je uredio margom -- 17.4.2015 9:24:48 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 9:30:09   
Maraj
Margom vrlo verovatno. Organizam je pun hormona plus ove promene vremena....
ma izdrzacemo mi sve za nase user posted image user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:06:54   
lakixox
Kazu 14,5 za njih pozitivan test..da nastavim sa terapijom i ponovo beta

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:09:41   
jess021
Lakixox, jesi se cula sa svojim dr?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:13:00   
suzi kju
Lakixox to ti je beta od jutros? Koji je dan od et?
Moraćeš da ponovis.
A jel Yelena ponavlja danas betu ili sutra?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:14:26   
PalcicaBg
Devojke drzim palceve i navijam svim srcem!

Ja sam alergicna na male bete,dva puta mi se isto desavalo i sad kad cujem da je nekom tako mala bete jednostavno nemam snage ni da ga bodrim jer znam kako se to na kraju zavrsi.
Laki koji je dan posle transfera?Pretpostavljam 12.Ako su testovi pre par dana bili pozitivni znaci da je beta bila veca od tih 14.
Ne zamerite mi na surovoj iskrenosti,ljubim vas sve!

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:18:34   
Yellena008
suzi kju ponavljam danas....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:19:42   
jess021
Palcice, ia sam istog misljenja kao i ti, pisala sam vec slican post, ali imam utisak da se mnogima nije svideo.
Imaam dosta iskustav sa sterilitetom, i naravno da se desavaju cuda, ali sto kazes tako male bete se uglavnom ne zavrsavaju dobro.
Lakixox, koliko se secam tvoja beta je pre dva dana bila oko 11, i kako mogu danas u labu da na betu od 14 kazu to je pozitivan test, nastavi sa terpaijom?
Nemoj da se ljutis na mene, znam da je tebi sad najgore, ali molim te pozovi dr sto pre.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:20:05   
lakixox
12 dan

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:20:07   
suzi kju
Drzim fige. Jesi izvadila krv, kad će rezultati?

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:20:29   
JACIKA77
Laki drzim fige da se lepo duplira beta i sve bude ok user posted image

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:21:34   
lakixox
Meni je prva beta. Jeleni je bila 11

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
17.4.2015 10:21:45   
Anoniman
Yeleni je bila beta 11, Laki je danas prvi put vadilauser posted image
ja se ne razumem u bete,ali od srca vam zelim najbolje...

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here