|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
9.11.2016 23:49:09   
zece
Nuna zal mi e sad uradi kariotip i urodzena trombofilija ispitaj ako nisi ispitala

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
23.11.2016 11:32:46   
bgdtanja
Žene,mi danas prošli prvostepenu. :clap: Rekli su nam da za nedelju dana zovemo Višegradsku da vidimo šta dalje.Da li neko zna kakva je procedura onda za drugostepenu? Nadam se da ću do kraja godine da završim sa komisijama?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
23.11.2016 11:46:29   
nuna78
Tanja, za 7 dana pozovi broj koji su ti dali i oni ce proveriti da li ste na spisku. Onda ides sa partnerom da predate upute i svu dokumentaciju, potpisete nesto i to je to (ponesite lk i z.knjizice). Onda te oni zovu na uz (cekala sam skoro mesec dana) i posle te zovu da podigneš potvrdu ukoliko ste prosli komisiju.
Slobodno pitaj ako jos nešto nije jasno. Pozdrav

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
23.11.2016 12:03:22   
Crvenokosaaa
Tanja ja sam na komisiju isla u Va tako da ne znam kako funkcionise u Bgd-u. Ja samo zelim da ti pozelim srecu i uspeh i tu smo sta god da ti treba. I moji bebaci i ja te vucemo za nosic user posted image user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
23.11.2016 12:11:34   
bgdtanja
Hvala svima,ja ću proces raditi u Valjevu ali na komisiju moram u Bgd.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
23.11.2016 12:45:41   
nuna78
Srecno! I ja sam komisiju prosla u Visegradskoj a vto Valjevo.

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 20:49:28   
Marini
Zdravo devojke :)
Izgleda da je tema malo zamrla,ali ako ima nekog raspolozenog da mi odg...
Da li je neka od vas radila VTO u Valjevu o svom trosku?
Da li se dugo ceka za ulazak u program?
Za par dana idem na prve konsultacije pa se nadam da cu konkretno znati kakva je procedura,
a nadam se i da nije duga lista cekanja...
Za sad imam odradjene polne hormone,uz,papa,kolposkopija,mm spermogram...tj polovinu potrebnih analiza.


(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 20:53:16   
Crvenokosaaa
Marini prvo da ti pozelim dobrodoslicu i puno srece i da bude bebicetno. Ja sam radila o trosku fonda tako da ne znam bas kako ide samofinansiranje. Kod njih nema liste cekanja, tako da ako je sve ok i imas sve nalaze spremne verovatno od prvog ciklusa mozes da krenes sa kontracepcijom.
Jesi bila dosad na konsultacijama?

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:10:36   
Marini
Hvala na dobrodoslici Crvenokosa :)
Prvi put idem u sredu,1.2.na konsultacije.
Ljubazna teta preko tel mi je rekla da ponesem svu dokumentaciju i ako bude potrebe,radice i uz.
Volela bih da sto pre pocne stimulacija,naravno...Mozda vec od sledeceg ciklusa,ili onog tamo,martovskog :) Do tad mogu da odradim sve ostale analize.

Danas je mm stigao spermogram,dg Oligoastheratozospermia...
prosli put bio Normoozospermia...tako da tu imamo problemcic,nadam se resiv...Cas je dobar,cas nikakav.
Inace,imam 2 x IUI,okt,nov 2016 kod Ivanovica...i sad resismo da krenemo na VTO...ne ceka nam se vise...

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:17:19   
Crvenokosaaa
Srecno na konsultacijama i da sto pre krenete u postupak, a ja te vucem za nos i zelim ti user posted image user posted image . Ako imas neko pitanje tu sam za sve sto mogu da ti pomognem. Neces se pokajati tim je sjajan, neverovatni su user posted image . Sve ce to Bane i Mica srediti ne brini se, samo pozitivno i veruj im.

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:21:48   
nuna78
E da ti ja pozelim dobrodoslicu i puno srece !!! Tu smo za sva pitanja i podršku.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:23:37   
Marini
Hvala punoooo na podrsci :)
user posted image user posted image bi mi bile taman za pocetak :)
A vidim i da vam se jako dopao dr Bane user posted image
Jedva cekam sredu da vidim sta ce biti i nadam se najboljem :)
Pa javljam kako je bilo :)
Veliki pozdrav

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:28:44   
Crvenokosaaa
Ja te jako vucem za nosic user posted image user posted image
Ih meni se toliko svideo da sam nastavila i trudnocu da vodim kod njega hihihhihihi user posted image , divan je user posted image .
Javi nam utiske i da prodjes kao i ja!!!

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:47:00   
zece
Ja pocinjem sa papirologijama za trece vto preko fzom i trece vto radit cu u acibadem sistina u skopje

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 21:48:31   
Crvenokosaaa
Zece srecno i uspesno i da mi se uskoro pridruzis u trudnickim "slatkim" mukama!!!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 22:21:52   
nuna78
Zece, treca nek bude sreca !!!
I da nam malo zivne tema user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
27.1.2017 23:38:34   
zece
Hvalaa

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.1.2017 8:30:15   
Lavica78
Devojke, da vas i ja pozdravim i da vam poželim puno sreće ovaj put. Ljubac user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.1.2017 23:38:41   
Bebana17
Marini, ja sam radila o svom trosku u Valjevu, nema liste cekanja, pogotovo sto sama sebe finansiras, od tebe zavisi kad ces u program, tj. kako se dogovoris sa njima tako ce biti. Jedino sto bih ti ja preporucila da uradis je histeroskopija, i dr Bane insistira na njoj. Za samofinansiranje ti ne treba ona gomila rezultata, brisevi su ti potrebni, a sve sto imas viska je ok. Ja sam u Valjevu dobila svoje prelepe blizance, dace Bog da i ti dobijes bebice u Valjevu :)

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
29.1.2017 15:23:39   
Marini
Bebana,
hvala na podrsci :)
Hvala svim devojkama,i vec sam procitala celu temu i otprilike znam kako je kod koje isao postupak.
Pitacu dr za histeroskopiju,verovatno je bolje da je odradi i ima uvid u stanje.
Takodje cu se konslutovati za trombofilije,to mi je endokrinolog trazila jos prosle god,nego mi se nije davalo 20.000 din :)
Inace,pre god i po dana sam radila HSG,nalaz uredan.

Sto se tice analiza,
sta si tacno radila Bebana?
Ako mogu da se izbegnu one neke serologije i virusologije,bice mi bar malo lakse.


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
29.1.2017 15:34:48   
Marini
I da,zaboravih da kazem,
cini mi se da spadam u one smaracke slucajeve :)
Pored Pcos,imam i IR,kao i hipotireozu,i kao slag na torti,miom :)
Doduse,na terapiji sam za sve to vec 2 god i hormoni su poprilicno u redu.Osim fsh i lh,koji su obrnuti,tj lh veci od fsh.

Bebana,koliko dugo je trajao tvoj postupak?
Ako te mrzi da pises,
napisi gde da pogledam tvoje postove.

Hvala :)

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
31.1.2017 13:17:12   
Bebana17
Marini, ja imam skoro sve kao ti, osim mioma, ali imam pride trombofiliju faktor V leiden, i ako sam ja uspela pored svih dijagnoza da zatrudnim i ti ces. Ja sam bila u dugom postupku, od dvadeset i drugog dana ciklusa krecu sa supresuvom (da umire moje hormone), a onda kad dobijes drugi treci dan se krece sa stimulacijom, u mom slucaju je to bio gonal. Do kraja primas obe injekcije (mi smo kod kuce davali meni sami (muz i ja). Onda stop injekcija, pa sutradan ili preksutra aspiracija jajnih celija. Isti dan se sve zavrsava u laboratoriji (uz muzevljev uzorak), embriolog Milica bira uz dogovor sa doktorom nacim oplodjenja u zavisnosti od kvaliteta uzorka od muza.

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
31.1.2017 13:24:21   
Bebana17
Marini, ja sam od analiza uradila sve za sta sam cula, i trombofilije i imunologiju, i nk celije, i ASA test (valjda se tako zove, vec sam zaboravila nazive), pa kariotip kod muza i mene, sve vezano za one viruse (hiv, boginje, hepatitis), ogtt test, test opterecenja stitne zlezde, prohodnost jajovoda, dve histeroskopije, ERA test, kolposkopije, ultrazvukove i ostalo za pripremu... ali ovo je rezultat petogodisnje borbe za bebu, sto nikome od vas ne zelim.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.2.2017 19:38:07   
Marini
Da se javim sa izvestajem sa danasnjih konsultacija :-)
Prvi utisak na nas je ostavio portir koji nas je uputio kako da dodjemo do centra za vto,pozeleo puno srece i uspeha :-) Jako mnogo znaci kad naidjete na tako ljubazne i srdacne ljude!
Zatim,susret sa divnom i vec hvaljenom sestrom Biljom :-)
Dr Bane je opusten,lepo prica i objasnjava sve u detalje,tako da je mm sve odmah shvatio :)
Manje vise,prica kao i kod drugih doktora,da do prirodne trudnoce moze doci ali ko zna kad...Jos hoce da nas ubedi da idemo preko fonda :-)
Treba da odradimo briseve na hl,mik,ureap,one hiv,hepatitis i slicne,oboje...Da javim rez i posaljem na mail.Ako budu ok,mozda vec od sled ciklusa i da pocnem sa antibebi pilulama.
Tako da eto...vec smo korak blize celom postupku 💖
One silne slicice preslatkih beba daju nadu i volju da dodjemo do svog cilja 👗👣💞

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.2.2017 19:45:31   
Crvenokosaaa
Bas mi je drago da ti se svidelo tamo i da su utisci pozitivni. Zaista su divni samo da ih jos malo bolje upoznas.
I ja sam Davoru na prvim konsultacijama rekla da jedva cekam da tu vidim slike mojih beba. I da ce biti blizanci user posted image , predivno ih je videti...

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here