|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 15:50:08   
Marini
Belaperlo,
to cudo sto te strefilo,samo neka rasteeeee user posted image user posted image user posted image
Predivnooooo!!!
Dok se dr odmarao,ti si bila vredna i svaka ti cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Srecno !!! Pa da te sustignemo mi ostale dame sa foruma :)

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 15:57:24   
BelaPerla87
Kaže mi muž vidiš da je dobro što je dr bio na odmoru, a ja se nervirala što mi je sve pomereno za mesec dana! Samo da nam sada sve bude u redu! Vučem vas sve za nos i da nam svi javite ovako lepe vesti uskoro! Biće ove godine puno user posted image i user posted image user posted image

< Poruku je uredio BelaPerla87 -- 3.4.2017 16:00:02 >

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 16:10:29   
Marini
U pravu je muz :)
Ispalo je najbolje moguce!!!
Sve ce biti dobro,bez brige :)
Javljaj kako napredujete :)

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 17:40:22   
Crvenokosaaa
Belaperla jesam ti rekla da ce to ispasti nesto iz domace radinosti user posted image
Svaka cast zaista ste bili vredni kad su vto-ovci odmarali user posted image user posted image user posted image
Bice to sve ok i zelim ti skolsku trudnocu user posted image

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 17:59:15   
BelaPerla87
Hvala vam devojke na čestitkama! Iskreno nismo bili mnogo vredni, ali kada hoće-hoće!
Crvenokosa, je l' tebi dr Bane vodi trudnoću?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.4.2017 23:01:44   
bgdtanja
Ja danas bila na konsultacijama ali na žalost ne počinjemo ovog meseca već sledećeg.Trebao bi da mi krene ciklus početkom maja pa su rekli da im se javim i da bi trebalo tada da počnem da pijem microgynon.Da ponovim briseve i to je to.A baš sam se nadala da ćemo krenuti ovog meseca jer trebam da dobijem za 5-6 dana.

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
4.4.2017 22:08:20   
Crvenokosaaa
Perlice vodio mi je ali sam sada u bolnici u Frontu, jel ti treba neka informacija?
Tanja strpljen spasen vazno je da je sve ok i da to bude uspesno.

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
4.4.2017 22:20:56   
BelaPerla87
Bila sam večeras kod dr, sve je u redu, mrvica se lepo smestila i uziva! Sve sam dogovorila sa dr, čovek je genijalan, obradovao se kao da sam rod najrođeniji. Vodiću kod njega trudnoću i ako sve bude kako treba porodiće me on.

Jesi li ti ok? Kako tvoji bebaći?Nisam te razumela da li si morala da pređeš u front?

Ako možeš pošalji mi privatnu poruku ili mail, da ne zatrpavam temu. Ja sam pokušavala, ali neće opet.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.4.2017 9:44:47   
bgdtanja
Prekjuče na konsultacijama su mi rekli da ću biti na dugoj šemi.Mycroginon pa Dipherelin +Gonal+Merional.Može li mi neko napisati kako će to ići, koliko dugo šta od toga ću primati.Jesu li to sve injekcije?Ovo mi je prvi pokušaj svašta nešto sam iščitala i naučila ali o terapiji ne znam ništa

< Poruku je uredio bgdtanja -- 5.4.2017 9:46:04 >

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.4.2017 15:41:42   
Marini
Draga Tanja,
koliko se i ja razumem,od svega toga samo je Microginon u obliku tabletica,a ostalo su inekcije.
Pretpostavljam da sam i ja na toj dugoj semi,tj nisu mi rekli :)Ali cim se pocinje sa kontracepcijom,tj Microginonom,znaci da je dug protokol.
E sad ne znam sta cu dalje primati...U ponedeljak zovem Va i cekam dalje instrukcije :)
Znam da sam planirana za 28.4. za pocetak stimulacije tj bockanja...Daj Boze da tako i bude user posted image
Ono sto me zanima je koliko obicno traje bockanje? 10-15 dana?

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.4.2017 17:55:36   
nuna78
Sa Dipherlinom je duga sema i pocinje bockanje dok pijes mikroginon . Ako stimulaciju pocinjes 2-3 dana to je kratka sema (gonal merional i sl.) . E koliko ce trajati, individualno. Npr. ja sam bila vrlo brza i vec 8. dan bila na aspiraciji. Nemoj te se previse opterecivato time, znam da je sad velika neizvesnost....ali samo pozitivno.

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
7.4.2017 16:50:22   
Marini
Hvala puno,dosta mi je jasnije :)
Nadam se da cu onda biti na tom kratkom :)
Pretpostavljam da je tako jer sa pilulama zavrsavam 24.4. a stimulacija pocinje 28.4.,tako su me ubacili u neku grupu.
A ti si bila bas brza,svaka cast user posted image
Ne znam ni sama jesam li nestrpljiva,cini mi se da nisam...Nego volim sve da znam unapred :)

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
7.4.2017 22:06:20   
nuna78
O da...sve mi je to poznato ,mozes iz prethodnih postova videti sta je mene sve zanimalo user posted image . Zato slobodno pitaj sve.Otprilike ovako ide, 28. dobijes terapiju i sledeci uz ce biti ponedeljak ili utorak, onda ide obicno na dve dana, individualno dok dr. ne proceni da je vreme za stop.

< Poruku je uredio nuna78 -- 7.4.2017 22:07:14 >

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
10.4.2017 12:43:10   
Marini
Tanja,
isto nam se pise :)
Zvala sam jutros Valjevo,i saznala da cu dobiti Dipherlin i to vec 18.4.
Tad idem na uz i ukljucuju mi te boce,a sa mikroginonom nastavljam do 24.4.
Tako da cu pisati sta i kako ide ...Pa nek nam je sa srecom user posted image

< Poruku je uredio Marini -- 10.4.2017 12:44:16 >

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
10.4.2017 15:32:46   
bgdtanja
Koliko dugo već piješ mikroginon,kog dana ciklusa počinješ sa diferelinom?

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
10.4.2017 16:03:06   
nuna78
Devojke, nek je srecno i uspesno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
10.4.2017 17:58:00   
Marini
Hvala Nuna :)
Tanja,
pijem vec 15 dana mikroginon.A ako pocnem sledece nedelje sa Dipherelinom,
bice mi 23.dan na mikroginonu,tj 28.dan ciklusa.


< Poruku je uredio Marini -- 10.4.2017 18:01:08 >

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
10.4.2017 20:02:51   
bgdtanja
Hvala Marini,pitam da znam šta mene čeka sledećeg meseca 😊

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
18.4.2017 11:58:38   
Marini
Devojke,evo danasnjeg izvestaja :)
Jutros u 7 se pojavila na odeljenju,malo sacekala i dr uradio UZ.
Dobila sam Dipherelin,za narednih 10 dana i sledeca kontrola 28.4.
Tada ce krenuti stimulacija,Puregol+Merional,kako sam danas nacula :)
Inace,ne mogu da pohvatam u koju su me grupu ubacili :)
Danas su bile devojke na embriotransferu,neke na obicnom uz,neke cekaju odledjavanje...niko nije dobio Dipherelin...
Ostaje jos da padne prva boca,pa ce posle sve biti lakse user posted image

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
30.4.2017 21:44:56   
nuna78
Marini, kako je prosao prvi uz ?

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
4.5.2017 13:04:16   
Marini
Nuna,
izvini nisam videla poruku :)
Taj prvi UZ posle pilula je prosao ok,dr je zadovoljan sto nema cisti tako da sam dobila stimulaciju za 5 dana.Tog jutra su mi izvadili estradiol.
Nastavila sam sa diferelinom jos 5 kom,
5 kom Merional,
5 kom Puregol.
Zatim sam isla na drugi UZ juce,znaci posle 5 dana od pocetka stimulacije,
i pojavili se folikuli :)
Po 4 kom i na levom i na desnom jajniku,svi su priblizne velicine oko 12mm .
Dobila samo jos po 2 doze svih ovih inekcija,da imam do sutra.I da,i tada su mi vadili krv za estradiol.
Sutra idem opet na UZ,da vidimo kako rastu folikuli,a mozda i u subotu.
Dr je juce rekao da ce otprilike sutra znati kad ce stop,i da ce aspiracija biti neki dan do utorka...
Za sad sam zadovoljna sto ima vodecih folikula i bice valjda nekih dobrih jc a posle i embrioncica :)
I osim glavobolje,koja je inace moj drug nerazdvojni,nisam imala neke tegobe od terapije.
Samo jedan dan me napala neka mucnina,a jajnici su se javili po jednom i to skoro neprimetno :)
To valjda kad su kokali ova jajca :)user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
4.5.2017 18:43:59   
nuna78
Super, lepo napredujes. Bice to najbolje celijice a posle i bebice. Drzim palceve!

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
4.5.2017 19:39:28   
bgdtanja
Marini,baš mi je drago što si dobro podnela hormone.Ja se toga nešto baš plašim u smislu da će me drmnuti i da ću biti nepodnošljiva.Držim ti fige da sve prodje najbolje moguće 💟
Ja čekam da dobijem za neki dan pa da ih zovem,valjda ću početi sa microginonom.Javljaj nam kako napreduješ 😊

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.5.2017 16:34:52   
Marini
Nuna,
hvala punoooo :) Nesto se folikuli nisu pretrgli sa rastom...Tako da u nedelju opet na uz...
Iskreno,ocekivala sam da su vec oko 16mm,racunajuci da rastu oko 2mm dnevno...Al ovi moji zabusavaju :)
Jos sam prekjuce i bacila jedan diferelin,slucajno :)Pa frka kad sam videla da fali,a muz mucenik,cuti i slusa i obilazi apoteke :)
No dobro,sve ce to biti slatko jednog dana kad se prisetim :)

BgTanja,
i ja sam se plasila hormona,znajuci koliko mogu biti caknuta za vreme pmsa...kad ono ispade ok :)
Tako da verujem da ces i ti dobro podneti :)

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.5.2017 17:17:07   
nuna78
Marini, polako ali sigurno user posted image . Moji su prebrzo rasli pa sam se brinula, tako da nam je briga neizbezna, najvaznije je da ujednaceno rastu. Zelim ti slatku brigu jos 9 meseci user posted image

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here