|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena vrtića
27.2.2015 1:33:12   
jovicaa
uopste ne razumem tu novu podelu cena... to sto kazes serpice sad ce isto placati oni koji ima 100 000 primanja i oni koji imaju 20 000 din.
i sta su time postigli? nisu nize cene vrtica njima opet ide isto para u dzep.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Cena vrtića
27.2.2015 1:44:36   
Azra_
Ta promena cena u Nišu nije baš tako sveža, ima tome dosta vremena, koliko ja znam. A ništa nisu postigli. Samo su oštetili neke porodice sa skromnim primanjima. Ne mise oni mnogo. Verovatno im je tamo u računovodstvu bila mnogo komplikovana ta skala, pa onda, 'ajde, svima isto iz džepa i mirna glava.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Cena vrtića
27.2.2015 1:48:29   
jovicaa
mislim da ce i kod nas biti isto sada, da ce svi placati jednako.
dok su ranije postojale 3,4 grupe.
ali stvarno bzv, nema nikakvog smisla... i bilo bi dobro da uvedu barem neki popust za drugo dete...
eto tako podsticu natalitet....
zamisli neko ko ima tako mala primanja da placa za dva deteta 9000 din vrtic, pa to je sumanuto

nama je sad po ovom novom stigao skoro identican racun, bice isto kao i do sad oko 4500 po detetu, samo sto ce sad svima tako biti.


< Poruku je uredio jovicaa -- 27.2.2015 1:50:05 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Cena vrtića
27.2.2015 6:37:07   
serpica

IZVORNA PORUKA: Azra_

Ta promena cena u Nišu nije baš tako sveža, ima tome dosta vremena, koliko ja znam. A ništa nisu postigli. Samo su oštetili neke porodice sa skromnim primanjima. Ne mise oni mnogo. Verovatno im je tamo u računovodstvu bila mnogo komplikovana ta skala, pa onda, 'ajde, svima isto iz džepa i mirna glava.




Do promene cene doslo je zato sto u mnogi roditelji manipulisali resenjem za deciji dodatak,pa se tako desavalo da roditelji koji su i te kako situirani voze dobra kola i znamo pouzdano da su jaki privatnici,donesu resenje za deciji dodatak i plate najnizu cenu. A da vam ne pricam da je do 2010 god cena vrtica bila 600din za one koji imaju dodoatak. E to zbog toga su proenili politiku.
btw Azra user posted image bas ti hvala za direktora...mene nece da prime za stalno vec 7 godina a kamoli nesto drugo..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Cena vrtića
4.9.2015 10:57:02   
emicaa
Provjerih sad koliko košta ovde,pola dana sa ručkom košta 85 franaka a a bez ručka 70,koće to djete može pojesti količinski da košta 15fr živo me zanima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Cena vrtića
31.3.2016 9:14:34   
caca81
Drage mame, da li ste čule za ovu vest Cena vrtića
Ako je neka od Vas već ostvarila pravo na naknadu štete ili je pokrenla sudski postupak po tom osnovu, može li da podeli sa nama nešto konkretnije o tome, kako se podnosi tužba, kako glasi tužbeni zahtev, koji sud je nadležan (još bolje ako neko može da skenira primer tužbe i postavi ovde). Ja sam načula da je prvi korak pribavljanje odgovarajuće potvrde od predškolske ustanove o broju dana koje je dete provelo u istoj i o plaćenom iznosu za taj period, a da se navedeni podaci dobijaju na osnovu Zakona o dostupnosti informacija od javnog značaja. Hvala, unapred.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Cena vrtića
28.10.2016 20:40:35   
Animsaj9
kod nas je oko 5000 vrtic

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 18:07:55   
Dragce86
Oko 5 i po hiljada su ovi u nasem kraju grada, Cukarici, al svi puni dupke..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 19:57:16   
IvanaSK RR
U Beogradu, i svim opštinama je cena vrtica oko 5500 din.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 20:04:12   
Mariya
Kod nas je 970 din za prvo dete, 760 za drugo i 490 za treće plus užina, oko 1000 din.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 20:34:08   
Sanjica26 RR
Kod nas je 3.800.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 21:00:03   
Anck Su Nmaun
Kod nas zavisi koja je grupa u pitanju, jaslice naj skuplje oko 4500 pa sve manje . Predskolci oko 2500.
Inace ko prima deciji i trece dete neplacaju.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 21:12:31   
Duškić
5500 Savski venac. Smanjuje se u odnosu na to koliko je dete prisutno/odsutno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Cena vrtića
20.6.2017 22:06:02   
Anck Su Nmaun
Marya pa ni 1000 din mesecnouser posted image jel.to moguce?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Cena vrtića
21.6.2017 4:50:37   
suzi kju
Prošli mesec je jedini mesec da su išle veo mesec i račun nam je 55590,prvi put da su izgurali ceo mesec

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Cena vrtića
21.6.2017 8:03:16   
IvanaSK RR
Suzi, mislis 5590??

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Cena vrtića
21.6.2017 16:18:42   
suzi kju
Mislim user posted image
5 590!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Cena vrtića
16.7.2017 11:40:42   
Milena18
Kod nas je cena za ceo mesec 3640 dinara. Mislim da je to baš povoljno, ranije je vrtić u Kruševcu bio mnogo skuplji. Ako ne ide, kao na primer sada u toku leta, plaćamo pola iznosa.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Cena vrtića
17.7.2017 22:31:07   
mamica 91
Mi smo za njih dvoje placali koji evro vise od 150, za jedno je 90€, a na 4sata za jedno je 60€, za dvoje 100€ ...ja sam tada radila za 250€ 😂 žalosno...izdrzali smo 2 meseca, iskreno mislila sam da ce nam promena dobro doci ali bila je to patnja i za njih i za mene, nije mi nužda da radim tako da smo odustali od te ljubavi..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Cena vrtića
18.7.2017 5:39:19   
Sandricak
Jaslice-isao ne isao placas 1980, ako ide ceo mesec dogura do 4500
Starije grupe- isao ne isao 1300, ako ide ceo mesec dodje do 3000dinara

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Cena vrtića
18.7.2017 10:51:15   
AnaTamara
kod nas 4900din, s tim da se uz potvrdu od dr umanjuje, zavisi koliko nije islo u vrtici avgust se placa 50%. A ptivatni su od 8000 do 14000 i nema nikakvog umanjenja

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Cena vrtića
18.7.2017 22:14:19   
mamica 91
Kod nas je razlika u ceni izmedju državnog i privatnog celih 10€ 😁 državni za dvoje dece dodje oko 140€..zalosno, mislim da BiH tj R.Srpska ima možda i najvišu cenu vrtića u regionu..a najmanje plate

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Cena vrtića
19.7.2017 9:40:13   
IvanaSK RR
Mamice, ovde su privatni oko 200e pa navise. Državni je do pre par godina bio po proseku plata, mi smo u jednom trenutku placali skoro 8000 din.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Cena vrtića
19.7.2017 10:03:09   
mamica 91
Ima i ovde privatnih za 200€, ali sam pisala za neki prosek.. 8000 to mu ga dodje oko 65€ jel tako, znaci 130maraka, a ovde je državni za jedno dete 165maraka i ne vezano da li ide ili ne ide cena je fiksna, jedini popust je kada ide dvoje dece (ili vise) ali u isti vrtić. I sve jedno im je da li neko ima platu 200€ ili 2000€ cena državnog se ne menja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Cena vrtića
19.7.2017 11:22:35   
IvanaSK RR
Pretpostavljam, da, ali je ovde stvar da nemas jeftinije privatne.
Sada u Bg-u svi placaju isto. Umanjuje se ukoliko dete ne ide. Ali i za to trebas imati zdravstveno opravdanje ili potvrdu za godisnji. Mi smo morali da nosimo pre par godina.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here