|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 16:40:13   
Anoniman
Ne zafrkavam se. Lepo sam rekla da se zaista lomim. Užasno se plašim cele situacije. Nisam presrećna zbog situacije volela bih da je jednostavnija ali nije.

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 17:57:47   
Maraj
Ja verujem da ima devojaka i situacija koje anonimna opisuje. Zao mi je takvih devojaka i takve njihove sudbine. Ja sam protiv dvostrukog zivota. Al dosta ljudi ga vodi , pa probaj i ti , ako ti je vec takva situacija.... sigurna sam da i tvoj muz zna da si s njim zbog para.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 18:26:15   
Trcosava
U jeeeeee šta sam sve propustila!!!??? Mani ti to - ti ja kažem - idi bre za tim mladim. Jbg i meni pare bitne, ali mi bitnija kobaja grande user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 18:29:49   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jbg i meni pare bitne, ali mi bitnija kobaja grande user posted image

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 20:33:08   
marijana22
Trca je sve reklauser posted image user posted image user posted image

Kobaja ili pare- odluči sama

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 21:29:49   
gugutka

IZVORNA PORUKA: IvanaSK


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jbg i meni pare bitne, ali mi bitnija kobaja grande user posted image

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 21:45:35   
isidora88
Anonimna verovatno niko nije bio u ovoj situaciji zato sto misle glavom a ne du*etom
Nikad ne bih izabrala novac umesto ljubavi, da sam matora i ostvareja u svakom smislu i da mi samo treba drustvo pa i ajd, ali ovako u cvetu mladosti da se zarobim sa nekim matorcem kojem ne moze ni da se digne, nema sanse.
Sto lakse trca biram onu stvar ispred novcauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 21:54:38   
Maraj
Ma da izvinete ima i mladjih kojima da izvinete ne radi '"alatljika" a kamo li tim matoracima. Povrh svega mislim da je greota da svoju mladost poklonis nekom ko je toliko mator. Mlada si. Ima vremena kada ces se "maziti" sa matoracima. A mlada si sad i nikad vise. Sto kazu , sad imas 25 i nikad vise....

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 22:44:21   
bebilule
Ma ne mislim ja da takvi ne postoje, ne zivim bas toliko u zabludi user posted image . Vec pitam zafrkava li kada trazi savjet ovdje. Ne zato sto su svi ovdje posteni, vec sto cura odlicno zna sta radi i ne mislim da se treba posavjetovati sa nekim...osim sa ljubavnikom user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 25.7.2016 22:46:27 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 23:11:02   
Lisa Simpson
Ma bre anonimna ili anoniman vas lože samo. Jeeeste ima 25 godina i muža koji je već stigao da joj dojadi i ljubavnika. Pa brate kad se udala sa 15. I ima i porodicu koju joj muž izdržava. I JOŠ JE I GLADNA BILA, ju ju ju dakle udala se jer nije imala za parizer i četvrt 'leba. Ma brate te što nemaju da jedu su najpoštenije i nemaju gde da sretnu čiče pune love, jer se ne kreću sa njima u istim krugovima. Za čiče pune love udaju se one kojima je fensi torbica bitnija od svega. Ali ovo nije ta tema, nego videla sam moju drugaricu iz crtica da je pisala reko možda njoj treba podrška. Odoh ja odavde.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Bračni problemi II deo
25.7.2016 23:30:33   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

I JOŠ JE I GLADNA BILA, ju ju ju dakle udala se jer nije imala za parizer i četvrt 'leba. Ma brate te što nemaju da jedu su najpoštenije i nemaju gde da sretnu čiče pune love, jer se ne kreću sa njima u istim krugovima. Za čiče pune love udaju se one kojima je fensi torbica bitnija od svega.

user posted image

Plot twist - a možda je i ljubavnik sa njom sada zbog para, možda ih sve čiča finansira?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 5:04:29   
Trcosava
Nemojte tako ljudi, pa ima i starijih koji su aktivni. Eno Mika Džeger postade otac u 70 godina.

Ja se malo našalila, ali ima nas raznih. Nekome je lova bitnija nego sex. Pogledajte i Hju Hefnera... Bre on ima žene koje su 3x mlađe od njega. Šta sad, devojka bi da bude situirana. Pa kad joj ostane imetak, onda može juri mlađe. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 7:16:23   
wivern
Izvini Liso a sto mislis da nema gladnih pa otvori oci i pogledaj dooobro oko sebe. Možda se neko i zeza ali to ne znači da ne postoje ljudi koji jedva prezivljavaju.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 8:05:50   
mali_mis
Anonimna, ne valja sedeti na dve stolice istovremeno, mozes da padnes sa obe.
Ja navijam za mladjeg, jbg mladje sladje user posted image
World, Trco user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 8:13:33   
vocicana
E slatko sam se ismejala, na sve. Bas ste lepo pisale, nemam sta da dodam,Choopo, Lisauser posted image
Niko nije cvecka, ako si "anonimna" resila da uzivas samo u sexu, jer ti fali puzzla u zivotu, samo napred, a ako si resila da uzmes neki "dodatak" da nadomestis uzivanje u krevetu i uzivas u svim blagodetima zivota, opet samo napred. Sa 25 godina sam radila kao konj, nisam ni pomislila da se udam, uzivala sam u svakom slobodnom trenutku. Jako je tesko objediniti sve sto tebi treba, zato vodi racuna, lepo kaze Mis, dotaci ce ti guza pod, a to ti se tek nece dopasti, onda opet iz pocetka ides.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 9:23:04   
Sanjalicaaa
Au, tesko mi nesto da poverujem da je ovo istina, vise mi deluje da je nekom opet dosadno user posted image
Mrzim prevare, koliko god bilo lose u braku. Razvedes se pa radis sta ti volja.
Ja navijam da Anonimna pocne da radi i osamostali se, pa da ne mora da zavisi ni od koga.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 13:20:31   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: vocicana

E slatko sam se ismejala, na sve. Bas ste lepo pisale, nemam sta da dodam,Choopo, Lisauser posted image
Niko nije cvecka, ako si "anonimna" resila da uzivas samo u sexu, jer ti fali puzzla u zivotu, samo napred, a ako si resila da uzmes neki "dodatak" da nadomestis uzivanje u krevetu i uzivas u svim blagodetima zivota, opet samo napred. Sa 25 godina sam radila kao konj, nisam ni pomislila da se udam, uzivala sam u svakom slobodnom trenutku. Jako je tesko objediniti sve sto tebi treba, zato vodi racuna, lepo kaze Mis, dotaci ce ti guza pod, a to ti se tek nece dopasti, onda opet iz pocetka ides.

I ja sam se ismejala, mislim da je izmisljen problemuser posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2016 15:39:40   
Milena18
Anonimna, a zašto se ti uopšte miriš sa situacijom da finansijski zavisiš od nekoga, pa makar ga i volela, a kamoli ovako kad je materijalna sigurnost jedina prednost te veze? U pravim si godinama da za sebe uradiš nešto, ako treba i da se doškoluješ,pa da nađeš solidan posao. Znam da je sve to malo teže u Srbiji, ali nije nemoguće. Na kraju, ako si pričala sa "ljubavnikom" i ako mislite da imate zajedničku budućnost, onda utoliko bolje i lakše. Dvoje vas je, mladi ste, pa polako, ima vremena i da steknete materijalne stvari, a da pritom ne gubiš svoju mladost uludo sa nekim koga ne voliš.

Ja se stvarno nadam da se ovo neko ne zeza, baš sam duboko razmišljala o ovom problemu juče user posted image Rekla bih još štošta, ali vidim da se Anonimna ne javlja više...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2016 8:18:07   
vocicana
user posted image user posted image pa msm iako je realno tako, stvarno ne razumem tako mlade devojke, ali nikako.
Msm da se razocarala odgovorima, pa je zato nema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2016 8:31:13   
Khaleesi
Mozda se razocarala u sebe....user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Bračni problemi II deo
30.8.2016 0:18:32   
DrLektor
Ne znam da li se secate moje price ,pisala sam prosle godine.Naravno nista se nije promenilo.Promena u odnosu nastaje s vremena na vreme,oko gluposti napravi haos,ne razgovara sa mnom i td...Dete je uzasno vezano za njega.Jos sam kupila karticu i predstavila se kao neka devojka koju je video dva,tri puta,odmah je pristao na vidjenje,ispljuvao zenu i naravno pisao kako je ne voli i samo je zbog deteta sa njom.Hocu da kazem samo,svima cim pocnu problemi koje ne mozete resiti,prevare,zapostavljanja sto pre se razvedete to bolje.Nista se tu ne menja.Samo sto je obazriviji.Cekam jos neke stvari da se srede i ne mogu vise,odoh.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Bračni problemi II deo
30.8.2016 0:25:19   
superm
Dobro je da si se ' osvestila'. Srećno, a biće, čim se otarasiš te bede. Biće i detetu bolje.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Bračni problemi II deo
30.8.2016 0:34:24   
DrLektor
Na zalost shvatila sam to posle porodjaja,medjutim bas sam u nezavidnoj situaciji.Prvo sam mislila ajde mozda gresim negde,ali sam onda shvatila sta i kako je.Prihvatila sam istinu.Otici cu sigurno,samo se plasim kako ce dete prihvatiti jer je uzasno vezan za njega,i on je kao otac dobar.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Bračni problemi II deo
30.8.2016 8:19:24   
branki*
Jao,drlektor,nezavidna situacijauser posted image detetu je razvod uvek traumaticno,to je cinjenica,ali on ce vidjati tatu i dalje,kompromisa mora biti,ali nece biti kao pre.svu srecu ti zelim!!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Bračni problemi II deo
30.8.2016 8:31:29   
Trcosava
Svki put ću reći - dete može samo da bude razlog da se ODE nikako da se ostane.

Dr Lektor, zar je detetu bolje da ima tatu pored sebe i nesrećnu mamu???

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here