|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:17:14   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisho,a sta kaze zasto nece da ide,sad odjednom?A ti budi pametna i nasamari njega,ok neces da ides,ja sam nasla smestaj,idemo mi negde sa decom..pa nece moci da te zezne.I obavezno da idete negde na odmor..



U von pametno pametno 😂



I meni deluje kao odlicna ideja😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:25:59   
Ivanka 75
Bio na svadbi, isterao po svome.
Zamislio se malo pa dosao ranije sa svadbe. 
Splavarenje mozda bude mozda i ne. Sad ce on da gleda koliko ti su ti popustljiva ove nedelje pa da hvata trenutak da ti saopsti da ipak ide. Iki mozda ne. Ako je imalo pametan nece ici.
Na splavarenje moze da ide kad hoce a porodica se jedna ima. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:32:52   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ne ljutim se Peace. I jeste na ivici sam zivaca. Naravno da se ljutim za svasta. A znas sta jos? Bas me boli ovo moje veliko d.pe zbog toga. Imam i ja prava da se nekad za nesto ljutim a ne stalno da budem ja ta koja je tolerantna. Bas me briga meni sad treba paznje a dobicu je makar se svadjala non stop sa njim. Eto kao trogodisnjak. Na tom sam negde trenutno i nivou D 6 P 1 ja u proseku. A on bolje da je iskulirao i napravio mali ustup nego sto se inati. 
A saopstio je bas tako. Moram da se napijem. I plnirao taksi za povratak. 


Mili vanili, kapiram TAČNO kako se osećaš. Možda ne znam to da napišem na pravi način. user posted image

A kako ima para za splavarenje a nema za more sa decom?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:34:21   
Misha i Ljisha
Ako cemo tako onda i ja imam plan. Kad on meni saopsti da ce ipak ici a ja njemu kazem da sam rezervisala za vikend. I iskreno SLAGACU. E nek se igramo na isti nacin.  Necu ni da rezervisem nije zasluzio. U sredu cu ici da napunim baZen na salasu. Da se kupam sa decom za vikend. A on nek se misli

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:38:29   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ako cemo tako onda i ja imam plan. Kad on meni saopsti da ce ipak ici a ja njemu kazem da sam rezervisala za vikend. I iskreno SLAGACU. E nek se igramo na isti nacin.  Necu ni da rezervisem nije zasluzio. U sredu cu ici da napunim baZen na salasu. Da se kupam sa decom za vikend. A on nek se misli



Htedoh malopre da ti nalisem da ides na salas sa decom ali reko da ti ne sugerisem nista, moras sama da odlucis svaki korak. 
Samo nemoj da to deluje kao daxti njemu teras inat, nego onako lezerno, idemo deca i ja kad vec neces biti kuci. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:50:18   
vonavoj
Jok,jok,ja ne bi..na salasu ces biti celo leto,svakako..on zna da tamo volis,mozes i sama..i bolece ga dupe.  

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:50:34   
vocicana
Dobro jutro, vidim Ljiso da se rat nastavlja.
Evo najtopliji savet za tebe, posto ja imam muza koji ne radi, sedi kuci, ja radim i mostim celu kucu, ne u svakom smislu, ne naravno, on je taj koji ima najveci slajpik u kuci, ali ovako.
Idi sa decom na salas, nemoj mu se javljati, na pozive, na bilo sta, jednostavno se distanciraj, treba vam pauza jedno od drugog da se odmorite.
Muski mozak VS zenski, dva ralicita pojma, njihov je na zalost tako prost, neke najosnovnije i najneznije potrebe oni ne razumeju, vide samo sebe i svoje.
Ja imam musko dete i znamd da ce takav genetski zapis biti, ali cu se svim silama truditi da ga usmerim ka normalnijem ponasanju, prema zenskom svetu.
Molim te bezi iz ta negativna 4 zida dok ne bude kasno, veruj mi da pauza prija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:00:20   
Misha i Ljisha
Gledala sam u Sr Karlovcima hotel i u Vrdniku. To mi blizu mogu sa P da skoknem. Mozda tamo. Kad ide on na vikend e i ja cu.Von u pravu si za salas. Mozda nek se ufonja gde sam. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:07:21   
bubulence
Vrdnik ti je sjajan, a blizu 😁. Za Karlovce ne znam da li bi bili deci zanimljivi. U Vrdniku imas i bazene, imas sjajnu Vrdnicku kulu, manastir... Topla preporuka


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:12:06   
smeško
Ali ste tako opet odvojeni. Opet nisi dobila ono szo ti nedostaje. 

Ja imam veliki problem, jer nisam ni manipulator ni takticar. A vec sa godinama bih trebala da budem. Ja sve na sto. I to me tako nervira. Verovatno je, Ljisho, bolje tako, sa malo slifa.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:19:18   
Misha i Ljisha
Smesko ja cu reci da sam rezervisala za nas. Mislim i on da ide. Necu mu reci gde eto custo da se pita. A verujem da nece otkazati splavarenje. On je covek koji voli da ispadne faca pred drugima. Da cas_ti kolege da i td. Zamisli kako bi mu ugled odmah spao na papucara 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:30:38   
Misha i Ljisha
eh da...ajd sad i ja malo da taktiziram. Nerviram se nisam ves ispeglala ali sad kad malo bolje razmislim necu ga ni peglati. On kad mi saopsti da ce ici ja mu samo kazem spakuj se sam. I cao. Necu da se cimam uopste.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:50:18   
smeško
Ajde, budi pozitivna. Provescete vi lep zajednicki vikend. Vec sam ti napisala da se sve to moze promeniti, samo ako on sam tako resi. Eto, mozda je to bas nagovestaj promene.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 11:54:24   
Ivanka 75
Samo polako Ljisho, bitno je damu ubacis bubicu da negde ides pa nek se misli.
A zamislice se, veruj mi. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 12:08:35   
Olga75
O, bre MILJ pa kod tebe drama user posted image .
Vako, ja savet nemam jer svi smo različiti ali čitajući pitam se: pa koliko godine imate 17? Te igrice su za dečicu koja se trude da nađu alfu. Igra za moć- igra moći- kako god to e ne igra u braku. Brak je zajednica ravnopravnih partnera.
Odrastite i to je to.
Sorry ali znaš i sama, sad on će da ide pa istera, ti ćeš da ideš, pa on neće ili ipak hoće, pa ti ćeš-
Deca vas gledaju i njima je ta situacija zavrzlama.
Mislim da je rešenje u odraslom razgovoru sa činjenicama. Ja želim- ti želiš. Ja očekujem- ti očekuješ. Onda odrasli momenat,nađimo prikladno rešenje.
Nemoj se ljutiš ali ovo što radite je igranje sa živcima a to na dobro...
Razmislite hladne glave i polako.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 12:12:48   
Misha i Ljisha
Olga apsolutno se slazem. Al znas kako kazu ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se. ako ne moze razgovorom da shvati e pa nekako ce shvatiti

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 12:17:07   
Ivanka 75
Ljisho, shvatice kad mu dodje do mozga da moze da izgubi i decu  i tebe i vezu i porodicu u koju je ulozio deceniju svog zivota.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 12:18:59   
Olga75
MILJ, da li ti njega voliš? Ako ga voliš i on voli tebe rešenje ćete naći.
Budite iskreni sa sobom i biće sve okej.
Neću da ti pišem o mojim ili iskustvima nekih drugih jer vi ste vi.
A volite se rekla bih i biće okej user posted image
i znaš i sama, odraslo se jbg, mora se rešavati

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 12:20:49   
Misha i Ljisha
volimo se. Jedino zato sto ga i volim jos ga nisam ostavila. Inace da je kraj ljubavi odavno bi bio sam. Ovako se jos borim.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 13:14:31   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Gledala sam u Sr Karlovcima hotel i u Vrdniku. To mi blizu mogu sa P da skoknem. Mozda tamo. Kad ide on na vikend e i ja cu.Von u pravu si za salas. Mozda nek se ufonja gde sam. 


Ne.ne..sa njim da idete,posto je rekao dw nece ici na splavarenje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 13:15:50   
Misha i Ljisha
Ne ne von onog trennkad kaze da ide na splavarenje a ja cu reci jaooo a ja sam htela da te iznenadim i rezervisala. E ako i. U tom momentu i pored rezervacije ode na splavarenje onda nemam reci za njega

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 13:57:35   
Ana RR
Izvini Ljišo ali meni je to malo detinjasto. Providno. Ja bih mu rekla otvoreno "E pošto si rekao da ne ideš na splavarenje ja sam nam uplatila vikend tu i tu, mislim da nam treba malo da promenimo okruženje." Prosto i jednostavno. I zaista bih rezervisala. I otišla bih u svakom slučaju, sa njim ili bez njega.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 14:09:57   
bebilule
Pa Ljisho, zar vaša se vaša saga nastavlja još? user posted image

Ja bih se pravo smorila planirajući to sve. Rekao čovjek da neće ići, znači neće. Nije valjda toliko blesav da s tim manipuliše i ponovo aktivira tu temu pred rafting. Njemu je fakat 17 onda user posted image

Hajde na ovo gledaj kao na priliku da se provedete za vikend, a ne da se tako sačekujete "iza ćoška". Da ga nazoveš i pitaš da li je za to da odete negdje za vikend sa klincima?

< Poruku je uredio bebilule -- 24.6.2019 14:12:59 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 15:15:01   
Ana RR
Bebi, potpuno se slažem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 15:16:31   
pari
I ja se slazem sa tim...na taj nacin cete izaci iz zacaranog kruga i konacno cete moci normalno da pricate. I lepo ce vam biti zajedno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here