|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
22.6.2019 23:57:33   
Filadendronka

Zato sam pomislila da je ipak najbolje neka neutralna osoba da posreduje. A i to bi trebalo da bude strucnjak koji moze da vam ponudi neke predloge i nacine da probate da se vratite ma istu talasnu duzinu. Uglavnom rodbina i prijateji ne zele da kazu konkretno sta misle posto nece da se “zamere”. 
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nema on oca. Preminuo je pre vise od 20 god. Niko mu nista rekao nij. Bar ja mislim. Njegova mama mu je nesto “natukla” al to je to. 



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:00:10   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nema on oca. Preminuo je pre vise od 20 god. Niko mu nista rekao nij. Bar ja mislim. Njegova mama mu je nesto “natukla” al to je to. 



Njemu treba ozbiljabb skup i razgovor sa vise ljudi koji su upuceni  u sve a za  cije misljenje on mari. 
Tako je ova moja komsinica uradila, na prepad, kad je dosao s posla docekao ga odbor za docek. Razgvoori i ubedjivanje. Urodilo plodom. Ona cutala sa strane i gledala razvoj situacije. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:09:14   
Misha i Ljisha
Ma kakve crne intervencije. Ne vredi to nista. Ja bas vec dizem ruke

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:12:23   
Ivanka 75
Moja strina se pre 35 god spakovala i otisla kod majke u  Pozegu. Ostavila dete od 6 meseci svekrvi  i muzu... Nasla nacin jbi ga... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:18:59   
smeško
Ostavila zauvek?


Ljisho, kakva je uopste, njegova vizija braka? Mislim, nadalje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:22:41   
lesli
Ja ne bih mogla da ostavim dete, narocito ne tako malo. Ali bih iradila ono sto napisah u prethodnom postu. Spakovala sebe i decu. Da oboje spustite loptu malo, presaberete misli i da onda sednete da se dogovorite kao odrasli ljudi sta dalje - da li je kraj ili nije. Ako nije sta menjati i kako da se vratite na stari kolosek, ako jeste kraj kako objasniti deci i podeli obaveza oko njih

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:26:02   
smeško
Les, ni ja. A u danasnje vreme ga nazad ne bi ni dobila, to se na sudu tretira kao velika greska.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:41:01   
Ivanka 75
Aaaaa ne zavrsih sa strinom, sad videh. Spakovala se, otisla kod mame jer je moj stric svrljao okolo i ponasao se ko momak. Nije se javljala, nije zvala, nije ih kontaktirala uopste. Baba cuvala unuku, stric cuvao kad dodje s posla.
Za tih mesece strina zavrsila fax, stric reko vrati se, sve ce biti drugacije, i tako je i bilo. 
Posle su dobili jos jedno dete. Nisu imali los brak. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 0:44:28   
Ivanka 75
Ni ja nikad ne bih ostavila dete. Hiljadu puta sam rekla da ako bude trebalo, pre ce on naci svoja kofere na ulici nego da ja sebe i dete selim iz njene kuce. Ja njega da ostavim da uziva u mojoj krvi i znoju i odricanju? Neeeeee... On ide, nas dve ostajemo. Kad znas da zaseres zivot ne moram ja da jedem.... Nego ti... 

Izvinite na recniku.... Mnogo me ljuti ovaj Ljishin muz

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 7:24:43   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Meni se nesto cini da bi on na savetnika gledao kao na jos jednog krvnika koji ga maltretira, jos nepoznata osoba pride.
Pre ce roditelji tu da odigraju glavnu ulogu. 
Bas je dao sebi slobodu.... 



I ja ovo mislim za savetnika. Mnogo zamrsena situacija, ni ostati , ni otici. Ni reci, ni precutati.Nisam za odlazenje ako to nije Ljisina definitivna odluka. Bar nisam od onih koja bi se ikada vratila. Obzirom da kod njega ima i dosta pozitivnih stvari vredi se potruditi jos malo, razgovaraj, nagovaraj, predlazi, a ako vidis da on nema ni najmanju zelju da se potrudi da i ti budes srecna onda se pakuj i idi... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 9:08:08   
vonavoj
Kad citam,knedla mi u grlu,set_im se prosle godine septembra...ko se seca...mm se spakovao,isto,ja ga maltretiram..bla,bla..ok,idi,posle 3 dana me zvao da se vrati.onda mu je kliknulo..Pu,pu.evo sad ustane u 6,odveze bicikli,vrati se,donese dorucak...a bio je tako samoziv,sebican,kao momak..sad vec vise ne..Roditelji nisu hteli nista da mu kazu,ds se mesaju...Iz iskustva,preseci,gusis se..pa polako. 3 dana bez kontakta..pa cete shvatiti ko bez koga moze/ne moze.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 9:46:55   
Ivanka 75
Batine njima trebaju svima, prvo red batina pa onda na vencanje 😡
Zena me maltretira, gusi me, kljuc u bravu pa gledaj gde ces da spavas dragi. 
Von, zao mi je sto si to prosla. 
Tako je moj otac doalzio odlazio a moja mama trpela. A on jos ima i podrsku roditelja, i to ga opravdavaju samo tako. On je musko, mora da se istutni, zeni je mesto u kuci sa decom. Mama presece pa ga istera iz kuce zauvek posle 7 god idi mi dodji mi. 
Nekim muskarcima ocito prija sok terapija. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 9:51:06   
Ivanka 75
S tim sto je moj otac posle razvoda preklinjao moju mamu da se pomire ali ona nije htela. Previse mutne vode ispod mosta proslo.
Kaze ona, volim ja tebe i oprostila sam ti sve, samo ne mogu da zaboravim sta si meni i deci uradio.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 10:30:59   
vonavoj
A da.da..nema odlazaka dolazaka..jednom povratak,drugi put caos.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 10:45:51   
smeško
Ljisho, je l'' se napio sinoc?


Napisala sam sinoc, pa sam obrisala. Mozda ne bi bilo lose da odes na neki odmor. Ili on. Da razmislite bez da se sudarate u medjuvremenu. Ovako se samo sve vise svadjate, a sto Ivka rece, ruzne reci se samo nizu. I one se pamte. A svaki put sve lakse izlaze.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 10:56:45   
Misha i Ljisha
Nije se napio. Vratio se u 1. Ja nisam spavala pola noci. Nije ni on. Cuj ovo zvale ga koleginice na after party. Posle svadbe na pice. Nije otisao naravno. Al to ja provalih jos pre nego ato je stigao kuci da su na after partiju neki. Fejsbuk je cudo. Eto bar je odbio dosao kuci cim je prestalo tamo nevreme. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 12:15:06   
smeško
Jesu li udate te kolegenice? Koliko imaju godina? Odavno iz tvog pisanja imam utisak da su one glavni problem. Bilo bi dobro da on sa tim u glavi raskrsti sto pre. Tako se gube porodice. Sve je lepo sto ovde zagovaramo i slobodu kretanja i svega ostalog, ali nisu svi muskarci sposobni da time ,,hendluju".


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Bračni problemi II deo
23.6.2019 13:19:26   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nije se napio. Vratio se u 1. Ja nisam spavala pola noci. Nije ni on. Cuj ovo zvale ga koleginice na after party. Posle svadbe na pice. Nije otisao naravno. Al to ja provalih jos pre nego ato je stigao kuci da su na after partiju neki. Fejsbuk je cudo. Eto bar je odbio dosao kuci cim je prestalo tamo nevreme. 



To je dobro Ljisho, dobro je, veruj mi. 
Znaci poceo je da razmislja. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 6:51:52   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: smeško

Jesu li udate te kolegenice? Koliko imaju godina? Odavno iz tvog pisanja imam utisak da su one glavni problem. Bilo bi dobro da on sa tim u glavi raskrsti sto pre. Tako se gube porodice. Sve je lepo sto ovde zagovaramo i slobodu kretanja i svega ostalog, ali nisu svi muskarci sposobni da time ,,hendluju".



Jedna jeste ima decu drga nije. Ma nisu one problem. Problem je njegovo zezanje sa koleginicama. On je stvarno zezator. Znam ja za koga sam se udala, i iskreno ja znam da on nista ne bi s njima ali imam utisak da se zbog njegovih sala mozda nekad i neumesnih prosto zakace zene. I onda se nadje u situaciji da ga zivkaju jer im iz zezancije dade povoda. Ja ne pravim problem zbog njih vec kao sto rekoh zbog njegovog ponasanja. Nadje sam sebe u neprijatnoj situaciji. Inace juce mi jevaljda prvi put rekao izvini. I rekao je da je znao da cu da se pakujem i odlazim ne bi isao na svadbu. I svasta jos. I onda mi je rekao da napravim plan kako cemo dalje i da ce me sve "slusati". Bezveze covek treba da pravi frku da bi ga neko uopste CUO. Uglavnom juce smo bili bolje da ne kazem jos nam bas na kraju bio i lep dan. I rekla sam mu prvi put da ne postuje nesto ispasce da su samo prazne reci ispale iz njegovih usta i lazi da ne bih otisla a onda cu sigurno otici.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 6:57:35   
bubulence
Valjda ce mu sada doci iz guzice u glavu. Drago mi je da je popustio, verovatno je dobro razmislio... 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 7:20:32   
Misha i Ljisha
Ne znam da li mu je doslo iz guzice to cemo tek da vidimo. Jedina stavka koja me nervira i zbog koje mislim da su sve to prazne reci jeste da je rekao da nece ici na splavarenje. Poznajem ga icice sto posto. Svadja na pomolu pri kraju nedelje pre polaska. I opet ce me ostaviti nadrndanu kuci a on ce otici da se zeza.
Znaci ja sam mu rekla jos davno da ipak nisam ok sa splavarenjem a on je rekao da nakon prijave ne moze da odustane. PAr dana nakon toga su tek potpisali da na svoju odgovornost idu. Onda mi je rekao da se potpisao pa da zbog toga ne moze da odustane. Naravno da mozes u svakom momentu da odustanes, pa sta ako dobijes temperaturu ili te ukoci u ledjima treba da ides na splavarenje? U svakom slucaju ocekujem da otkazivanje splavarenja nema. Sto mi je s jedne strane posto znam da nece odustati ok ali mi je uzasno sto je to rekao/slagao. Tako da nije jos kraj.Ni blizu.

eh da i ni u jednom momentu nakon sto se on potpisao ja nisam rekla "nemoj ici". JEsam prebacila da se on provodi i svasta ali nisam rekla nemoj ici. Znaci ja to od njega nisam trazila vec je on to sam rekao juce. I rekla sam mu da ne laze bezveze kad i ja znam da ce ici a on me ubedjuje da nece. No.... Otom potom, nastavak price je verovatno nakon srede, tamo cetvrtak petak

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 24.6.2019 7:22:29 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 8:17:16   
vonavoj
Ljisho,a sta kaze zasto nece da ide,sad odjednom?A ti budi pametna i nasamari njega,ok neces da ides,ja sam nasla smestaj,idemo mi negde sa decom..pa nece moci da te zezne.I obavezno da idete negde na odmor..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 8:51:45   
smeško
Tek sad mi iz tvoje price deluje jako neozbiljno. Sjajno je sto sve to moze da se popravi, samo ako je stvarno resio.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:03:41   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisho,a sta kaze zasto nece da ide,sad odjednom?A ti budi pametna i nasamari njega,ok neces da ides,ja sam nasla smestaj,idemo mi negde sa decom..pa nece moci da te zezne.I obavezno da idete negde na odmor..



U von pametno pametno 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Bračni problemi II deo
24.6.2019 9:12:34   
vonavoj
😂😂😂samo takticki. Treba vam vreme za vas,porodicu...ali nemoj se ti dvoumiti,nadji nesto i rezervisi🤪

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here