|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2015 22:00:49   
Ivanka 75
Mene nervira kad se ovaj moj ponekad usedne preko vikenda a kamoli godinama user posted image
Evo ideje...
Odvedi decu kod babe i dede a ti iskoristi da razgovaras nasamo sa njim, i ne popustaj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2015 22:59:22   
wivern
Nista se tu nikada nece promeniti. Ako se on nije pokrenuo da nesto radi zbog dece nece ni zbog kakvog razgovora. Moja kuma se zabavljala sa deckom koji je to govorio cesto. Na kraju je prelomila i napustila ga jer se bojala da ce ostati takav i ako se budu uzeli i imali decu. I bila je u pravu, i dan danas je takav.
Ja sve mogu da trpim, i preko raznih stvari bih mogla da predjem ali preko toga ne. Ljude koji lezilebisu i ne macinju prstom da nesto doprinesu svojoj porodici ne podnosim i ne trpim, bilo da je u pitanju muskarac, bilo zena.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Bračni problemi II deo
26.7.2015 23:18:54   
vikiveki
Anonimna nikada nece biti bolje. Ja sam zivela sa takvim 12 god.Uvek je govorio bice bolje, ali uvek je bivalo samo gore i jos gore I jos ko zna kako bih sad zivela da nisam prelomila I otisla od njega.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 7:53:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Anonimna nikada nece biti bolje. Ja sam zivela sa takvim 12 god.Uvek je govorio bice bolje, ali uvek je bivalo samo gore i jos gore I jos ko zna kako bih sad zivela da nisam prelomila I otisla od njega.

Draga moja i nama će skoro 12 godina,ali ne bojim se samoće poslije svega i sad bi ga ostavila ali kuda da krenem i kako da izdržavam dvoje djece sama a nisam fakultetski obrazovana da bi našla dobar posao i imala dobru plaću.Kako si ti se snašla poslije svega,jeli te maltretirao kasnije?

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 8:03:17   
Anoniman
TRpim evo već dugo i mogu svašta da istrpim,ali ovo prelazi svaku granicu,mrzim i sebe zbog svega jer svojoj djeci uskraćujem mnoge stvari i koje ja nisam imala i znam ako ovako nastavimo da neću ni penziju sutra imati nego ćemo čekati da nam djeca dadnu.Nikad me nije tukao,ali je po naravi prgav i imam osjećaj da mu svi smetamo i samo se dernja.
Zna biti i nježan ali to mi sve pada u vodu kad se sjetim kako mu nije stalo do nas,i odlučila sam da mu uskratim sex,jer je mnogo ovisan pa ćemo vidjeti dokle će izdržžati.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 8:38:52   
vikiveki
Ja sam imala jedno dete sa njim a polako snaći ćeš se...i ja sam mislila da neću moći,mada sam ja imala posao.A maltretira me on i danas preko ćerke tj nju maltretira sa svakojakim pričama .Ali odrašće i ona pa mu to više neće ni dozvoliti.
A mislim da time što mu uskraćuješ sex ništa nećeš postići jer on to može potražiti na drugoj strani.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 15:02:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja sam imala jedno dete sa njim a polako snaći ćeš se...i ja sam mislila da neću moći,mada sam ja imala posao.A maltretira me on i danas preko ćerke tj nju maltretira sa svakojakim pričama .Ali odrašće i ona pa mu to više neće ni dozvoliti.
A mislim da time što mu uskraćuješ sex ništa nećeš postići jer on to može potražiti na drugoj strani.

Ma bila bi sretna da se to desi,možda bi se zaljubio i otišao,a ovako sam neće otići.

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 21:36:33   
wivern
Ti ipak imas strah od samoce. Jer bi ti bilo lakse da on sam ode a ne ti da ga ostavis. Moja se majka razvela od mog oca kad sam ja imala 6 godina, sestra 10, radila je kao kuvarica. Radila je i po dva posla da bi nas iskolovala i ja joj to nikada necu moci ni zaboraviti niti vratiti. Ali je znala da sa njim vise ne zeli nista. Ti moras da odlucis sta zelis, to sto mu uskracujes sex je , mozda je glupo da kazem, ali smesno. Znam bracni par koji 6 godina nisu imali sex a i dalje su u "braku" tj glume zbog drugih.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 22:14:12   
Torbica
Meni je iskreno zao svih tih zena, razocaranih. Danas sam saznala da mi se koleginica razvodi, dvoje male dece... I svaka joj cast na tome, otisla je sa decom u podstanare, svaka joj cast na hrabrosti da se uhvati ukostac sa zivotom. Jer sreca prati hrabre. A od kukavicluka nema nista. Zao mi je i dece.. Mene je majka odgajila, od bebecih dana smo ostavljene, i ceo zivot je trcala sa posla na posao. Dala mi je fenomenalan primer kako se treba boriti u zivotu. A ne pokunjiti i trpeti... Uvek je govorila, bolje jedan normalan nego dva nenormalna roditelja. Nije se udala nikad, bilo je nekih pokusaja da bude zajednice ali nista od toga nije bilo. Osim sto sam malo kocoperna, mislim da sam u takvim uslovima ispala skroz ok. Tokom faxa vise gladna nego sita... I sve to prodje.
Zato sam sa druge strane dobila divnog muza, ali divnog u svakom smislu. I kad procitam da neko napise da ljubav ne postoji, nije mi dobro.. Jer postoji itekako, ali ne otkriva se svima.
Srecno svim zenama, iskreno.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Bračni problemi II deo
27.7.2015 23:00:23   
World

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Draga moja i nama će skoro 12 godina,ali ne bojim se samoće poslije svega i sad bi ga ostavila ali kuda da krenem i kako da izdržavam dvoje djece sama a nisam fakultetski obrazovana da bi našla dobar posao i imala dobru plaću.


Pa sta te briga kako ces ih izdrzavati ako ti i sad on ne sluzi nicemu, svakako ih sama izdrzavas??? MA bjezi od te budale dok jos imas iole snage..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Bračni problemi II deo
28.7.2015 8:34:02   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja sam imala jedno dete sa njim a polako snaći ćeš se...i ja sam mislila da neću moći,mada sam ja imala posao.A maltretira me on i danas preko ćerke tj nju maltretira sa svakojakim pričama .Ali odrašće i ona pa mu to više neće ni dozvoliti.
A mislim da time što mu uskraćuješ sex ništa nećeš postići jer on to može potražiti na drugoj strani.

Ma bila bi sretna da se to desi,možda bi se zaljubio i otišao,a ovako sam neće otići.

Da,moj ni dan danas ne može da nađe neku koja bi mu odgovarala,on i njegova mamauser posted image
Torbica je upravu za sve što je napisala...ja sam zbog toga i sakupila hrabrosti i bukvalno pobegla od mog bivšeg jer od takvih krvopija,koje te hvataju na sažaljenje i suze,teško možeš na normalan način da odeš. Znam ja takve,njima je sve teško da rade kada su oni u pitanju,a mi možemo i po dva tri posla raditi,to je za njih sasvim normalno,dok oni sede kući i igraju igrice na kompu.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Bračni problemi II deo
24.8.2015 22:30:25   
ivaMark
moj muz je isao na kafu sa bivsom dva puta... zene, jos kaze kako je odbio i time mi dokazao da me voli.....jesam li ja luda? kome on prodaje tu pricu....

a da....i nasla sam mu poruke tipa: lepa ti je frizura...itd....koleginica sa posla.... muka mi je vise od svega....



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Bračni problemi II deo
24.8.2015 22:36:30   
dijana1*
Iva user posted image
Ne znam sta da ti kazem, ti najbolje mozes da procenis situaciju. Da li se promenio prema tebi, da li je vise odsutan od kuce? I kako si uopste saznala za te kafe?
Bas mi je zao sto te to sada snadjeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Bračni problemi II deo
24.8.2015 22:50:50   
Kata90
A jooooj....kako kazu ko se nalazi sa bivsima,izmedju njih jos nije gotovo,znaci ima nekih osecanja....
Zao mi je sta te snaslo,dobro razmisli dal mozes da zivis stim...popricajte ozbiljno o svemu.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 7:26:47   
mali_mis
IvaMark user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 9:55:32   
wivern
Ivo user posted image
Mislim da to što je sedeo sa njom na kafi zaista ništa ne mora da znači.
Ali kad kreneš da sumnjas tu kraja nema, biće samo još gore i ti ćeš se nervirati. Pogotovo ako si mu kontrolisala telefon i tako našla onu poruku. Nemam ništa pametnije da ti kažem osim da pokusas da se ne nerviras i razmislis o celoj situaciji. Ti najbolje znas da li je to sto vi imate vredno i vredi li biti tu i boriti se i dalje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 10:08:01   
branki*
ivo,jako mi je zao sto prolazis kroz sve to..
porazgovarajte,nemoj da vices i da se svadjas,uhvati momenat kad je dobre volje,pa smireno,objasni mu da te to povredjuje,da te degradira.pokusaj da se skockas i sredjujes,pa vidi ako mozes i ti nekad sa drugaricom na kafu,neka vidi kakvu zenu ima,da nije trava zelenija u tudjem dvoristu,a sem toga i decu si mu rodila divnu.
grlim te punouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 14:07:44   
ivaMark
zene, hvala user posted image

kod nas je problem malo dublje prirode... ovo je poslednji peh koji se desio pa sam njega i napisala...

ovako, za koleginicu sam saznala tako sto sam videla u telefonu poruke od nje...upisana je bila kao musko...to je dovoljno za sumnju... poruke su bile bas muvajuceg tipa...da tako napisem... prva reakcija njegova je bila: nisam ja to pisao...alooo...onda je rekao da je to samo zezanje user posted image i da nije nista bilo...bla bla a pre tri meseca mi je sam rekao da su on i ona bili na kafi posle posla " jer ona taj dan nije pila ni jednu a zajedno su se vracali"

a za ovu drugu mi je sam rekao.....ponovo sam cackala mob i videla samo moje poruke i jednu medju njima koja je glasila: ne treba. pitam ga sta je to... i onda mi je ponovo slozio nesto pa je na kraju rekao da je to ta cura bivsa, inace njegova ljubav jedina.... i da su se videli dok sam ja bila u Srbiji,,,, dva puta, prvo su se sreli pa otisli na kafu a posle se dogovorili.... ajd jednom, ali zasto drugi put...."da vidim kako dise" kaze on meni,....sta to znaci, da je voli i dalje user posted image onda je ona njega kao htela da poljubi a on je odbio, buaaahahahahaha... i dokazao time da me voli, hahhaha...

branki, isla bih ja rado na kafu da imam sa kim....ovde sam sama po ceo dan sa decom, nikoga nemam ni da mi dodje... malopre kad nisam dozivela nervni slom: J se spava a L me vuce za nogu i place...i tako pola sata...ova ne moze da zaspi a on se dere... i onda gospodin ocekuje da ga docekam sa osmehom i sva nasmejana...inace dolazi posle sedam, oko osam...devet sa posla... kada pomenem vrtic kao da sam ne znam ni ja sta rekla a sada sam dobila auto od mojih pa planiram da trazim posao i makar za njihove vrtice davala celu platu pocecu negde da radim sa zadovoljstvom.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 14:16:26   
adulence
IVaaaaa ,draga moja pa gde si ti kada kazes da nemas tu nikoga,joooj sa zadovoljstvom boih sa tobom isla na kafu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 14:17:16   
Sanjica26 RR
Ivo samo cu da ti posaljem zagrljaj. Ti si jako mudra zena, pa ces sama da smislis sta je najbolje za vas.
Ljubi mi onu slatku decicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 14:24:22   
choopa choops
Ivo, iskreno ovo što pišeš ne zvuči obećavajuće user posted image

Nema veze što nemaš drugarica, kad dođe s posla ostavi mu djecu i idi u šoping pa poslije toga popij kafu negdje. user posted image

Ne znam šta bih tii rekla, nadam se da će biti bolje...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 14:27:05   
Ana RR
Iva, ne znam šta da kažem.. mnogo mi je žao kada pročitam ovako nešto, jer koliko god bezazleno bilo, rodi se ta sumnja koja te prati non stop. Nadam se da će se sve rešiti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 14:50:37   
Buba Mira
Najvrednija stvar koju žene zapuste nakon udaje i porođaja jeste stav. Govorim i iz ličnog iskustva. Dakle, izgubimo stav usled svih tih promena i onda svako može da pokuša (a i da uspe) da radi sa nama šta hoće. I onda se okrenemo samosažaljenju, kuknjavi nad sudbinom i okrivljavanju muževa za to što mi nemamo kategoričan stav o nečemu. Dakle, nema tu taktiziranja, šminkanja "pa da on vidi kakvu ženu gubi" i bla bla. Nema toga. Najbolja stvar koju možete zbog sebe da uradite je da povratite taj stav. Da vratite sebe. Da stanete pred tog čoveka, ma koliko dece imali sa njim, i da kažete ozbiljno i sigurno - slušaj, ponašaš se kao govedo i ja želim da prestaneš tako da se ponašaš! I nema šta da vas zanima da li je u tom momentu raspoložen ili ne, jer ni vas niko ne pita da li ste raspoloženi dok vam deca vise o sisi a njemu stižu muvajuće poruke. Dakle, staneš lepo i kažeš - druže, imaš dva puta: da nastaviš da budeš govedo, ili da prestaneš. Ako nastaviš - rizikuješ da ti se raspadne porodica. Ako prestaneš - imamo šanse da popravimo to što te je nateralo da budeš govedo.

I to je to, zapovest, a ne molba. Ultimatum, a ne ugađanje. Ja želim to i to i gotovo. Jer, zaboga, ne tražiš ti da on cepa atome golim rukama, već da neguje ono na šta se sam odlučio - brak i porodicu.

Sa mojim mužem sam prošla mnogo toga, od svađa preko bračnog savetovališta, ali tek kad sam ja povratila ono suštinsko JA, kad sam ga posadila, izdiktirala nova pravila i izbacila sve toksične osobe iz našeg braka, tek tada je brak počeo da liči na ono šta sam želela. Prosto je: povređuje me to, to i to. Da li želiš da me povređuješ? Da? Doviđenja. Ne? Ok, ima nade, hajde da vidimo šta nam fali u braku.
Niko vam neće pomoći ako sami sebi ne pomognete.
I da, ne pokušavajte da zadržite kraj sebe dečkonju koji je, ipak, izabrao da ostane govedo. Ne vredi. Džaba šminka i sise u novom sexy vešu. On je izabrao. A da li vi zaista birate da ceo život provedete sa govedom?

Iva, srećno i pametno. Čuvaj sebe i ne daj nikom da ti kvari dušu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 15:22:04   
mama krava
Jaooooo Buboooo!!! Ljubim te tako pametnu!!!!

Ali stvarno!!! Realno ja nema iskustva, pa da mogu da pametujem, ali mislim da je Buba 10000% u pravu!

Jer, ako on hoće i dalje da bude govedo-biće iako padne na novi sexy veš i sl! Posle nekog vremena, požele će da pase neku, naizgled zeleniju travu!

Ivo, pucaj pravo medju oči, pa kud puklo da pukne! A i mi smo tu , ako treba!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Bračni problemi II deo
25.8.2015 15:47:22   
branki*
ne znam,ja ne mogu ovako radikalno,uvek vagam...gledam cega se odricem,sta gubim,sta dobijam.strah me samoce,ne znam kako bih sama sa dvoje dece,gde bih,sta bih,od cega bih,kako bismo ziveli uopste,svega bih morala da se odrekenem...nemam pojma,ja sam mozda kukavica....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here