|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:20:53   
Ana RR
Nas dvoje smo noćas zaglavili do sitnih sati, što zbog khm, khm user posted image što zbog ćaskanja. O svemu pričamo i možemo celu noć sedeti, kao što smo radili na početku veze. Sedeli smo u autu do jutra i pričali. Uglavnom, neki njihov rođak je više od 15 godina bio sa nekom ženom, uporedo sa brakom. Žena mu je saznala pre dve godine, ali mi nismo imali pojma do sada. I onda su nam se neke kockice poklopile, vratili smo film unazad. Ali recimo ja sam mogla ruku u vatru da stavim da je njihov brak idealan. Stariji ljudi, preko 50 godina, ali super funkcionišu. Eto kako čovek nikad ne zna šta se događa iza nečijih vrata. I evo, oni su zajedno i dalje, sve normalno deluje. Ja ne znam šta bih u tim godinama uradila, ali ne verujem da bih mogla nastaviti život sa nekim ko me je godinama lagao. Moj muž zna da imam bezgranično poverenje u njega, ali kada bi me izdao... to bi bio kraj naše priče. Nikad više ne bi bilo te bliskosti među nama, ja nisam tip koji može da zaboravi. Da, oprostiću jer ne želim da mrzim, ali poverenje bi nestalo.

Zanimljivo mi je bilo nešto što je rekao. Osobe koje varaju, traže nešto bolje u drugome, kaže mm da ništa ne dobijaju time, jer ok, možda će npr. biti bolji sex, drugačiji, ali to je sve. Ne dobija se novi život, novi svet, sve oko tebe ostaje isto jer ti iz svog kruga ne možeš izaći. Ta osoba će možda biti bolja u krevetu, ali nešto drugo će faliti. I opet si na istom. Ako nisi zadovoljan sexom u braku, poradi na tome, učini ga zanimljivijim, to bar nije teško. Kao i sve drugo, i brak treba održavati, nadograđivati, ulagati u njega. Pričati o problemu, partner je tu da zajedno radite na svemu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.8.2015 11:26:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:25:36   
choopa choops
Ana user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:33:50   
branki*
ja cesto filozofiram sama sa sobom...ne znam,ana,mozda je tvoj muz u pravu..od sebe ne mozes pobeci.
a,i to je tacno da nikad ne znas sta se stvarno desava iza necijih zatvorenih vrata.koliko god da nesto izgleda skladno,mozda to i nije.ali i obrnuto,nekad se ispostavi da onaj ko to ne pokazuje bas najbolje te u stvari najvise voli.

< Poruku je uredio branki RR -- 26.8.2015 11:35:30 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:34:56   
Ivanka 75
Probudim se ja nocas u 4h da zeljom za khm khm user posted image
Probudim i mm user posted image

Malopre mi komsinica kaže kako je jedva čekala da joj muž dodje s posla da mu ispriča šta joj rekla svekrva, šta joj rekla jetrva, šta dever... Njene reči su bile "Jedva sam čekala da se posvađam s njim!" Ja zinula, bez reči.

A barem jednom nedeljno mi se žali kako ne zna šta će sa svojim brakom da se samo svađaju.
Pa ko je tu lud user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:36:22   
BubaBubica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:36:54   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: branki RR

ja cesto filozofiram sama sa sobom...ne znam,ana,mozda je tvoj muz u pravu..od sebe ne mozes pobeci.
a,i to je tacno da nikad ne znas sta se stvarno desava iza necijih zatvorenih vrata.koliko god da nesto izgleda skladno,mozda to i nije.ali i obrnuto,nekad se ispostavi da onaj ko to ne pokazuje bas najbolje te u stvari najvise voli.


Slazem se sa Aninim muzem, jedno je sex a zajednički zivot drugo. Na oboma mora da se radi da bi sve funkcionisalo. Ako se jedno zapostavi onda trpi drugi deo života.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:40:19   
BubaBubica
Mi takođe imamo te noći ''filozofiranja'' user posted image i što ih je više, to bolje funkcionišemo, posle začinimo sa khm khm i zaspimo. Upravo to nam osvežava i ojačava brak. Imali smo period kad smo se otuđili i zamalo da se razvedemo. U tim trenucima sam razmišljala kako bi mi bilo sa drugim, ali ne bi ja to mogla, upravo zbog toga što svugde ima nedostataka. Dobar potez je pogledati slike iz doba kad smo se zabavljali, ili pogledati svadbu, vidiš tu zaljubljenost i ona ponovo nadolazi user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:41:59   
branki*
slazem se sa bubicom,dobro je gledati te stare slike i podsetiti se kako ste nekad bili zaljubljeni i puni zelje,nade..a,te noci filozofiranja su odlicno terapeutsko sredstvouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Bračni problemi II deo
26.8.2015 11:43:32   
Ivanka 75
Ja sam se za ovog mog udala baš zato što nije bio kao "drugi", to mu daje ogromnu prednost u odnosu na razvod user posted image
I dalje mu krišom ubacim čokoladnu babanicu u džep od jakne ili torbu za posao, a on i dalje ne komentariše te sitne poklone... user posted image


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 26.8.2015 11:46:09 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Bračni problemi II deo
27.8.2015 1:20:46   
bubulence
Zene sta vam je to ''khm khm''user posted image , nece gugli da mi translejtuje...
Ja se ne bih slozila da je sex bolji ukoliko prevarite partnera. Nekako imam utisak da je nama vremenom, sto se bolje poznajemo i sex sve bolji. Mozda zato sto ga ne upraznjavamo svakodnevno jer je to po propisu nego kada zaista imamo zelju. I sigurna sam da ni njemu ni meni ne bi bio bolji sex sa nekim drugim ( posebno njemu jer sam ja kao i u svemu ostalom savrsena user posted image ). Salim se.
Prevara je uzasna. Nije stvar u tome sto je taj neko imao sex sa nekim drugim. Nego sto je izdao svog partnera, njegova osecanja, svoju porodicu...

< Poruku je uredio bubulence -- 27.8.2015 1:21:58 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Bračni problemi II deo
27.8.2015 11:06:32   
Ana RR
Bubi, slazem se. Sex je uzet kao primer, ali iako nemam losa iskustva sa muskarcima, mislim da bi dobar deo njih iskoristio ako mu se nesto nudi. Nas najblizi prijatelj je dve godine imao paralelnu vezu sa drugom devojkom, na kraju je raskinuo sa njom kada je njegova devojka, sadasnja zena, pocela da sumnja.
Mi sa godinama sve bolje funkcionisemo, sex je sve bolji i verovatno je to i zbog tog poverenja koje imamo jedno u drugo. Zbog toga mogu da idem do samih granica i da probam i radim sve sto pozelim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 0:41:31   
wivern
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Otvaram temu u nadi da cete mi pomoci da dodem korak blize ka resenju svog problema.Kao i svaki muskarac,tako i moj ima neku manu za koju nisam znala dok se nismo vencali i poceli da zivimo zajedno.
Jako brzo se naljuti i ne zna da kontrolise bes.U tim trenucima svasta ruzno mi kaze,psuje me,proklinje dan kada me upoznao,vice na mene,razbija namestaj,nagurava me po stanu.
Ja se ne svadam sa njim,izbegavam ga tada,trudim se da ga ne provociram,a njega i bezvezni moj komentar isprovocira,pazim na mnoge stvari da se ne bi naljutio,a on se stalno ljuti zbog necega.
Kada nije besan govori da me voli,grli me na svakom cosku stana.
Sta ja mogu da ucinim da se on trajno promeni(iako rane ostaju za sva dela i reci sto me povredio). Trudim se da mu idem niz dlaku,takvu narav ima. Kako ga promeniti,kada je cas ovakav,cas onakav i tako u krug?
Da li ce ga dete promeniti?Da li postoji neko resenje?Da li je jos neko bio u slicnoj situaciji?


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 0:46:13   
wivern
Bojim se da to nikada nece prestati, i da ce se pogorsati kad dodje dete. Njemu ulazak u brak daje sigurnost da moze da te maltretira i ponizava a sa detetom dobija jos veca krila.
Mislim da su ovakvi likovi isfrustrirani slabici i da bi trebalo da ga se klonis. Mene je majka naucila da niko ne sme da me ponizava niti tuce, kad nisu roditelji to radili taman posla da radi neko drugi.
Moje misljenje je da ce to vremenom biti samo gore, popravke tu nema... Ali ti ces najbolje znati sta ti je ciniti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 0:58:08   
veselicaa
Uh teska temauser posted image Moje misljenje je da popravke nema,sto kaze Wiv samo ce se pogorsati kada dodje dete.Ja sam razmazena sto se tice odnosa izmedju partnera,ja bih se naljutila i da me prekorno pogleda a kamoli da me vredja ali sam odrasla sa uverenjem da zasluzujem da me muz tretira kao kraljicu.Trudim se da tako i ja vaspitavam moje cerke i uvek me zanima zasto zene trpe ovakve stvari.Sama kazes da te povredjuje njegovo lose ponasanje,kazes da se trudis da mu ides po volji ali samo ti znas koliko je to tesko.
Moje misljenje je da se karakterne osobine ne menjaju lako ali ti sama znas najbolje sta je dobro za tebe.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 9:04:55   
Ivanka 75
Anonimna, nisi ti rodjena da bi trpela necije izlive besa ma koliko ga volela i ma koliko on tebe grlio i ljubio.
To nije osnova za zajednicki zivot.
Danas besni po kuci, sutra te udari (pa se izvinjava i kaze da te voli i da to nikad vise nece uraditi), pa onda sve ispocetka.
Razmisli dobro, da li mozes to da trpis narednih 20 godina? Dokle mozes da izdrzis?
Kad dodju deca, da li da sklanjas i sebe i njih od njegovih ispada?
Mislim da i sama u srcu znas odgovor. Misli 20 godina unapred.
Da li je zivot u strahu ono sto zelis od zivota?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 10:49:18   
Anck Su Nmaun
Kazes ti se onda ne svadjas i cutis, sklanjas se.... a dokle ces tako?
Planiras ceo zivot da mu se sklanjas?? Koliko ces tako izdrzati? Kakav je to onda brak?
Da ce se promeniti...nece!
Verujem da ga toliko volis da ces samu sebe lagati i ubedjivati da ce se promeniti, da ces ti neko cudo izvesti i da on nece vise takav biti..hmmmm

Kad deca tek dodju to ce ti tek biti izazov..a onda ce ti biti mnooogo teze da izadjes iz takvog braka.user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.10.2015 10:50:23 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 19:18:13   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Otvaram temu u nadi da cete mi pomoci da dodem korak blize ka resenju svog problema.Kao i svaki muskarac,tako i moj ima neku manu za koju nisam znala dok se nismo vencali i poceli da zivimo zajedno.
Jako brzo se naljuti i ne zna da kontrolise bes.U tim trenucima svasta ruzno mi kaze,psuje me,proklinje dan kada me upoznao,vice na mene,razbija namestaj,nagurava me po stanu.
Ja se ne svadam sa njim,izbegavam ga tada,trudim se da ga ne provociram,a njega i bezvezni moj komentar isprovocira,pazim na mnoge stvari da se ne bi naljutio,a on se stalno ljuti zbog necega.
Kada nije besan govori da me voli,grli me na svakom cosku stana.
Sta ja mogu da ucinim da se on trajno promeni(iako rane ostaju za sva dela i reci sto me povredio). Trudim se da mu idem niz dlaku,takvu narav ima. Kako ga promeniti,kada je cas ovakav,cas onakav i tako u krug?
Da li ce ga dete promeniti?Da li postoji neko resenje?Da li je jos neko bio u slicnoj situaciji?


Praviti dijete sa nasilnikom je sebično. Nadam se da nisi već trudnauser posted image Hoćeš jednog dana da se tako ponaša prema djetetu? Šta bi uradila? Hoćeš da dijete gleda kako mu se neko tako ponaša prema mami?

Bježi dok još možeš!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 19:37:54   
Anoniman
Najednostavnije, NEMOGUĆE JE DA GA PROMENIŠ anoniman. Temperament i narav se nikada ne menjaju. možeš samo promeneiti svoj odnos sa njim, žao mi je ali to je moje iskreno mišljenje.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Bračni problemi II deo
20.10.2015 23:44:46   
Anoniman
Hvala vam svima koje ste izdvojile vreme za moj problem.
Jako je tesko. Ja sam za sve kriva,i zato sto se on ponasa tako ja sam kriva. On inace nije takav vec je takav zbog mene. Tako kaze. Ja treba da se promenim da bi sve bilo kako treba.
Ovi ispadi vec dugo traju. I kao da ni u cemu ne smem da pogresim, on je tu da me kazni. A ne moram ni pogresiti, dovoljno da mu se nesto ne dopada. Od njega ne trazim nista, a dovoljno je da nesto u stanu nisam sklonila ili je on to sam sklonio i vec krece paljba po meni. Ja sam losa supruga, i majka me nije vaspitala da budem prava domacica i zena svom muzu, kako sam njemu u kucu mogla da dodjem takva. On ce da oboli zbog mene, i ubuduce ce da me proklinje za sve za sta ne bude zadovoljan sa mnom.
Zivimo u nekoj vrsti poluzajednice i u sve to mu se pocela mesati i majka. Sada i ona zna zasto se on prema meni tako ponasa i sada ga redovno zove na razgovor i prica kako ce ona da oboli,kako ona ne moze,i na suptilan nacin kao da zeli da mu skrene paznju da se razidje,kao sta smo jos zajedno. I iako zna da radi sve to zbog svake sitnice, uvek mu kaze VI,VI,VI a nikada TI, i kaze mu "ona zna sta te nervira".
Ja ovde ispadam jedini krivac. A on ce posle u istom danu da mi prica kao mala beba i govori kako me voli.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 0:11:32   
wivern
Ostavi ga pa neka on i mama zive divan zajednicki zivot, a ti sebi nadji nekoga ko te zasluzuje.
Ili ostani i zivi u paklu zauvek.
Kratko i jasno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 9:22:31   
Ivanka 75
Anonimna, ne zavaravaj se, ne daj da te obmane i strahom drzi pored sebe. Nisi ti nista kriva, on je, ne ume da se ponasa, tebe tretira kako roba, ti nisi rob.

Sta ces da radis ako u naletu besa udari i pocne da bije? Nemoj da cekas taj trenutak.

Ima jis muskaraca na svetu, naci ces nekog normalnog. Nemoj biti pokorna! Bezi odatle!
Ti i sama uvidjas problem i resenje, zato nas i pitas za savet. I svaka od nas ce ti reci da ne treba da trpis torturu i zivis u strahu.
Volis ti njega, ali on avojim ponasanjem ubija tu ljubav. Voli prvo sebe najvise pa posle sve ostale.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 10:55:22   
Animsaj9
Anonimna, slazem se sa ostalim clanicama, da se ne ponavljamo, svaka recenica koju su napisale su u pravu. Ali najbitnije je da ti sama doneses odluku i da budes nje svesna. To je za ceo zivot.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 15:02:49   
World
Au, bjezi dok jos mozes! Ako mozes.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 15:29:25   
sonyasha

IZVORNA PORUKA: Anoniman
...Ja sam za sve kriva,i zato sto se on ponasa tako ja sam kriva. On inace nije takav vec je takav zbog mene. Tako kaze. Ja treba da se promenim da bi sve bilo kako treba...

Draga moja, svi se mi po malo iznenadimo kada počnemo da živimo sa nekim, čast izuzecima! Ono što je najbitnije je da te niko ne ubedi da veruješ u rečenice koje sam gore citirala! To jednostavno nije dobro i iskreno aktivira u meni alarm da su iduće batine! Znaš kako, kako su meni moji govorili, niko nije na ovoj planeti da bi služio ovom drugom!
Nažalost sa decom se svi problemi u braku multiplikuju, strpljenje smanjuje a i vreme za partnerske nežnosti! Želim ti puno hrabrosti i snage da izađeš iz ovog odnosa!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 16:20:12   
lokica77

IZVORNA PORUKA: wivern RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Otvaram temu u nadi da cete mi pomoci da dodem korak blize ka resenju svog problema.Kao i svaki muskarac,tako i moj ima neku manu za koju nisam znala dok se nismo vencali i poceli da zivimo zajedno.
Jako brzo se naljuti i ne zna da kontrolise bes.U tim trenucima svasta ruzno mi kaze,psuje me,proklinje dan kada me upoznao,vice na mene,razbija namestaj,nagurava me po stanu.
Ja se ne svadam sa njim,izbegavam ga tada,trudim se da ga ne provociram,a njega i bezvezni moj komentar isprovocira,pazim na mnoge stvari da se ne bi naljutio,a on se stalno ljuti zbog necega.
Kada nije besan govori da me voli,grli me na svakom cosku stana.
Sta ja mogu da ucinim da se on trajno promeni(iako rane ostaju za sva dela i reci sto me povredio). Trudim se da mu idem niz dlaku,takvu narav ima. Kako ga promeniti,kada je cas ovakav,cas onakav i tako u krug?
Da li ce ga dete promeniti?Da li postoji neko resenje?Da li je jos neko bio u slicnoj situaciji?



Uh kako se iznerviram kada cujem ovako nesto...uhhhhhhh
Draga moja jedina promena koja ce se kod njega desiti je ta da ce kad tad nasrnuti na tebe,
ne cekaj da se to desi nego ga lepo oteraj u ... i ostavi u svom savrsenom svetu pa neka ga trpi mama koja ga je tako vaspitala i nije naucila kako se ophodi prema zeni, a ti draga moja u potragu za tvojom srecnom zvezdicom tu je ona negde ceka te(kod njega ocigledno nije)

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here