|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 19:43:40   
Anoniman
Izgleda da je odlazak jedino resenje. Zavaravao me sa tim cas dobar,cas los,a i previse me drzalo to kakav je bio u pocetku pa ga nisam gledala onakvim kakav je sada.Uvek sam se prisecala nasih lepih trenutaka. Samo sam izgubila dragoceno vreme a i psihicki sam utucena i slaba.
Problem je sto nismo ziveli zajedno i sto se nije predstavljao kao takav.A sada bukvalno zna se sta su zenski sta muski poslovi.Pa nema opustanja,ili ja lepo poradim kucu,a rodjendan mi,a on otvori frizider,pa pocne sve da baca dolazi ovamo,cisti ovo,pa sve vadi da sve blista,jel moram ja da ti kao zeni govorim sta ces da radis jel ja ovo moram da radim je li.Primer navodim.
A majka ga stalno ispituje o nasem odnosu,on joj prica,zatvore se sami i diskutuju o nama. Cak joj se i zalio na mene,a ona mi je jednom prilikom i pretila.Sada mu se zali kako je bolesna zbog nas.Na kraju kada odem ce jos biti da su me oterali i resili me se.
Ovo je samo delic svega.Nikada izvinjenje nisam dobila.Uvek kaze kako ja ne valjam i da je do mene.Cepa maicu na sebi i kaze vidis li sta mi radis.Dovoljna je jedna pogresna rec.
Posle opet ljubavi,zivote,itd.On uopste ne uvidja da on gresi. Pitala sam ga donedavno da obeca da nece vise se tako ponasati,na sta je on rekao da ne moze obecati ali se moze potruditi,i sta ce ako ja opet uradim to i to i iznerviram ga s necim
Ne znam kakva je to ljubav s njegove strane,sa moje strane nije vise kao pre,ali sam htela da pokusam spasiti brak zbog vremena koje smo proveli skupa i sta smo prosli zajedno,zbog onoga sto mi je nekada znacio.

(odgovor članu lokica77)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 20:05:53   
Sanjica26 RR
Anoniman ako imas gde da odes idi sto pre. Takvo ponasanje je bolesno. [sm=hudicek1.gif

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 21:57:23   
Torbica
Ovo je za lecenje, zao mi je sto to kazem.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 22:02:58   
janabons

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ovo je za lecenje, zao mi je sto to kazem.... user posted image
Potpuno se slazem....gubljenje dragocenog vreman, a zivot je samo jedan



_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Bračni problemi II deo
21.10.2015 22:08:31   
dijana1*
Samo mogu reci zao mi je kroz sta prolazis, i da ti Bog da dovoljno snage da doneses i sprovedes pravu odlukuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Bračni problemi II deo
22.10.2015 6:39:41   
branki*
uhuser posted image ja samo mogu da pprepisem dijin post od reci do reci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Bračni problemi II deo
25.10.2015 15:58:24   
Žapkić
Anonimna, neće se on nikada promeniti! To ti tvrdim. Znam iz iskustva. Nemoj činiti moju grešku i vjerovati da će bit bolje kad se djete rodi. Neće. Jas am moje djete jedva rodila (znaju stare članice RR čitavu priču), , mislila sam da će, nakon svega što sam preživela da bi se moja deojčica rodila, on postati konačno normalan, normalnog ponašanja i odnosa prema meni, braku, porodici. Ne. Nije. Vjeruj, postao je još gori. Bolje napusti sve dok još nemaš decu sa njim, posle će bit samo teže. Nas dve sad guramo polako i veruj, naš mir ne bih menjala ni za šta na svetu!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 13:08:33   
Kata90
Anonimna,sretno....i nedaj se.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 17:37:28   
Buba Mira
Istina je jedna - muškarci se ne menjaju, muškarce menjamo. user posted image
Zgrabi život i ne trpi ni trena.
Ja sam se razišla sa mužem početkom septembra i u procesu smo razvoda. user posted image
Sada kad me pitaju zašto, tj zašto sada, kada smo se napokon sredili, kada imamo miran život bez trzavica - ja kažem tako "običan" razlog: prestala sam da ga volim.
I otišla user posted image .
I živim.
I sve je potpuno u redu. user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 17:44:13   
lesica
Bubo, odlučno i hrabro! user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 17:51:19   
wivern
Bubo bravo !!! user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 18:14:03   
superm
Anoniman, beži ženo, spašavaj se. Zamisli da dobiješ dete sa njim!? Izvini što ću ti to reći ali onda si tek ''ugasila''. Zamisli dete sa takvim genima.

Bubi, svaka čast!

< Poruku je uredio superm -- 26.10.2015 18:15:08 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 18:58:44   
Buba Mira
Ljudi, cenite svoje vreme i svoj život. Ja sam dala godine da popravim neke stvari. I ok, uspela sam, izgurala, popravila. I živeli smo taj popravljeni život. I onda, probudiš se jednog jutra i shvatiš da se jednostavno sve razvodnjilo, da si negde usput izgubila sebe, da to nije to. Da se ne smeješ jer si godinama trošila osmeh da bi oraspoložila druge. I onda se pogledaš u ogledalo i pitaš sebe - da li je ovo život koji si želela? Vrlo je bitno da budete iskreni prema sebi. Shvatila sam da prema njemu više ne osećam ništa i da mi je ... svejedno. A svejedno nije osećanje sa kojim se dočekuje starost u dvoje. user posted image
Tako da sam ja okrenula novi list.
I tek kad sam krenula u tu bitku, shvatila sam koliko nisam pogrešila. I da radim pravu stvar.
I vraća mi se ona stara ja.
I izljubimo se svako jutro. user posted image
I ne, niko nikog nije prevario, niko nikom nije uradio ništa strašno, iako svi očekuju neki tako "krupan" razlog za kraj.
Ja kažem, razvodim se iz za mene najgoreg razloga - jer ne želim da živim sa nekim koga više ne volim.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 19:04:40   
wivern

IZVORNA PORUKA: Buba Mira
Ja kažem, razvodim se iz za mene najgoreg razloga - jer ne želim da živim sa nekim koga više ne volim.


Bubo meni je to JEDINI razlog zbog kojeg bi se ja razvela.
Svaka cast, jos jedared.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 21:30:55   
choopa choops
Bubo podrška naravski! user posted image

Fazon ledigo (let it go jeluser posted image te'!)

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 22:12:49   
doktorkakristal
BUBO podrska i sa moje strane isto je bilo kod mene,mene bas iz tog razloga niko podrzao nije,ali sam izgurala sama kroz sve,evo me sad zivim neki po sve drugi zivot srecna i voljena i pre svega svoja

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 22:33:15   
amdn
ANnonimna ne razmisljaj ni trena i ako nemas gde da odes imaces, samo idi, trosis svoj zivot na koga?
BUbo svaka cast i vec hrabro koracas napred, Anonimna sledi Bubin primer.
bitno je leci sa osmehomna licu i takav se probuditi :)


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 23:04:59   
Ivanka 75
Kad se udaje svaka zena misli da je jen izabranik "pravi" i "do kraja zivota", onda pocne brak, menjaju se okolnosti, nacin zivota a i mi sa njima.
Menjaamo i svoju buducnost...

Buba user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Bračni problemi II deo
26.10.2015 23:12:52   
veselicaa
Brak je ozbiljna stvar,gotovo svaki par ima neku krizu pa neko prebrodi probleme a neko ne.Milion puta mi je svasta proletelo kroz glavu,ponekad me strah da zavirim u svoja osecanja i da shvatim kako se stvarno osecam.Najbitnije je da niko nista i nikog ne trpi,brak ne moze na silu da se odrzi.
Buba Miro vidim da si ti jedna pametna i jaka zena i ja ti saljem jedan veliki user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Bračni problemi II deo
27.10.2015 6:57:51   
branki*
Bubamiro,a i uopste,dosta zena se suocava sa tom dilemom kao i ti.ja sam takodje imala tu krizu i raskorak.ogromnu krizu.po meni,koju god odluku da doneses,u pravu si.i da ostanes zajedno i budes u kompromisu ,a i da krenes sama i budes skroz svoja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Bračni problemi II deo
27.10.2015 10:00:09   
moja ciklama
Buba Miro,moj naklon za poslednja dva posta ovde.
Odlučno i hrabro. I Jasno.

p.s. 32. godine života, 16. godina smo zajedno, 8. godina u istom stanu i volim ga. Ako se to stanje promeni, obećavam sebi da ću se vratiti na ove postove. user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Bračni problemi II deo
27.10.2015 10:18:44   
mamin mish
Buba Miro imas moju podrsku.user posted image
Anoniman mislim da treba da pratis Bubin primer. Napusti ga spasavaj sebe. Lakse je sada dok nemate dece. Kasnije ce biti teze.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Bračni problemi II deo
16.11.2015 0:31:16   
Leptiric123
Mene dugo nije bilo ma forumu,jedan od razloga bili su i bracni problemi.Ne znam im tacan razlog,ali puno svadja,besa,prebacivanja,ruznih reci...prilicno smo se udaljili,bukvalno smo jedno vreme bili kao cimeri,svako svoj zivot.Prekipelo mi je u nekom momentu,htela sam razvod,sreca nisam mu dala vec spremljene papire...Jednostavno sam ustala jedan dan i zahtevala.porodicnu setnju,rucak,park..mi od tog dana sve je kao pre,i bolje.A dugo sam se mucila,bila sam nesrecna,pored toga bilo mi je tesko sto sam provalila da i A pati,imala je skoro dve god a pricaa samo.mama i tata,kako smo se mi pomirili ona je progovorila.

On je sad u inostranstvu radi,a trebao je otici tad i da je otisao sigurno bi se razveli,nekako su se oockice sklopile.Nisam zelela ni da cujem za rec drugo dete,a sad nekako zelim,pomovo zajedno mastamo i plamoramo...

Prosla sam kroz stvarno los los period i nadam se da je zauvek zavrsen.

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Bračni problemi II deo
2.12.2015 13:11:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ljudi, cenite svoje vreme i svoj život. Ja sam dala godine da popravim neke stvari. I ok, uspela sam, izgurala, popravila. I živeli smo taj popravljeni život. I onda, probudiš se jednog jutra i shvatiš da se jednostavno sve razvodnjilo, da si negde usput izgubila sebe, da to nije to. Da se ne smeješ jer si godinama trošila osmeh da bi oraspoložila druge. I onda se pogledaš u ogledalo i pitaš sebe - da li je ovo život koji si želela? Vrlo je bitno da budete iskreni prema sebi. Shvatila sam da prema njemu više ne osećam ništa i da mi je ... svejedno. A svejedno nije osećanje sa kojim se dočekuje starost u dvoje. user posted image
Tako da sam ja okrenula novi list.
I tek kad sam krenula u tu bitku, shvatila sam koliko nisam pogrešila. I da radim pravu stvar.
I vraća mi se ona stara ja.
I izljubimo se svako jutro. user posted image
I ne, niko nikog nije prevario, niko nikom nije uradio ništa strašno, iako svi očekuju neki tako "krupan" razlog za kraj.
Ja kažem, razvodim se iz za mene najgoreg razloga - jer ne želim da živim sa nekim koga više ne volim.

Zvuci uzasno,ali mi sve mirise da ja idem u ovom pravcu. Previse borbe, previse slepih ulica...i sada kada je sve doslo na to da sam ja sve stvari videla godinama ranije i da se to trebalo jos tada sanirati, a ne sad se praviti kako je sve divno i krasno.
Bila sam zu njega u njegovim najtezim danima, drzala sve na svojim ledjima, smesila se i sirila pozitivu...
Sad se pitam-cemu? Ne svidja mi se ko sam postala. Umorna sam, samo zelim da ne budem tu, blizu njega.
Kada mi kaze da me voli,ugrize me nesto za srce, uzasna misao " A gde sam ti bila svih ovih godina,na kom mestu?"
Izgubila sam veru u njega, ne svidja mi se sta vidim u svojoj kuci.
Nije me briga sto ce drugi da mi tapsu i govore kako sam sjajna i divna, kada znam da je sve to maska. Nezadovoljna sam, predugo sam nezadovoljna da bi me mala kozmeticka ulepsavanja vratila medju zive.
Za svaki neuspeh sam mu ja bila kriva, za klince isto. Za sve sam mu ja kriva, a ne ignorisanje dece i meine dok se njemu "ne posloze stvari" u svim drugim sferama. Ma boli me uvo za druge sfere,vazniji smo nas troje nego ne znam ni ja sta. Vazna sam ja.

(odgovor članu Buba Mira)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Bračni problemi II deo
2.12.2015 13:30:56   
Leptiric123
doktorkakristal zar se ti nisi razvela? Izvini ali ja sam tako shvatila tvoje prethodne postove

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here