|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 8:58:05   
Anoniman
jutro drugariuser posted image

bebilule nisam dobila slicice jer smo radili3d a i zbog kontrakcija je nisam lepo ni videla, sledeci put ce valjda biti 4dpa cu ih dobiti, i ja ih jedva cekam....

inace ja sam i prvi put znala da je dr pogresila i da je videla pupcanu vrpcu, ali kasnije sam se srodila, kako mi sinoc Bubulence kaze ti si majka za devojcice, ne idu mi uz tebe decaci...user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.5.2015 8:59:14 >

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 3101
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 8:58:21   
suzi kju
Dobro jutro i od nas, noćas sam relativno dobro spavala.
Bebilule kad ideš ti sutra na uz?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 3102
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:09:44   
Anoniman
suzi u koliko ides ti sutra?


gde nam je jess?

ja danas punih 17 nedelja od sutra u 18-toj...

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 3103
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:11:09   
suzi kju
U 17h user posted image
Valjda će da se pokažu da utvrdimo definitivno kog su pola user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3104
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:13:07   
bebilule
Ja u 10...znaci prva sam sa izvjestajem. Joj ljudi, ja se ledim od nekog ,,straha,,

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 3105
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:15:00   
Anoniman
pa ja verujem da hoce, mozda jedno bude devojcicauser posted image
joj ja jedva cekam kupovinu, kolica, odelca, pa da uzmem unine stvarcice malene da perem, ali to ce biti tek u septembu kad se vratim kuci..


bebilule bice sve ok, nas je dr juce dugo gledala brojala prstice, merila mozak i mozdanu masu, kicmu, sve... meni je to najbitnije, a ne pol....

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.5.2015 9:17:36 >

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 3106
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:15:57   
suzi kju
Jooj pričaj mi o tome, isti slučaj. Ti ćeš bar manje da iščekuješ a ja do pet popodne, pod uslovom da me primi u tom terminu, ako zakasni ostadoh do 19huser posted image

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 3107
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:16:56   
bebilule
UM gdje ces ti do septembra, pobogu si? Hocu i ja negdje od kuce na par mjeseci user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 3108
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:19:27   
Anoniman
bebilu selim se u vrnjacku banju, jer renoviramo komplet kucu,kada se majstori smiluju i dodju...

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 3109
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:20:53   
suzi kju
UM teško, ako je jedno dečko i drugo je. Jednojajčani su uvek istog pola. Ma nek su mi zivi i zdravi i da izguramo mi to do kraja pa neka budu šta zele. Voleću ih podjednako, bilo da su dečaci ili devojčice.

UM eto mene kod tebe neki dan user posted image

< Poruku je uredio suzi kju -- 31.5.2015 9:21:34 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 3110
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:21:13   
jabudic
Jutro i od nas!
Spremamo se da doručkujemo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3111
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:22:58   
jekiki
Dobro jutro user posted image user posted image
UM user posted image za devojcicu


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 3112
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:23:38   
Anoniman
suziiii mozeuser posted image
e vidis to nisam znala, pa imace puno momaka taman da nekom dam Noru za snajkuuser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 3113
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:26:45   
emicaa
Um divno,sjećaš se da sam ti rekla da imam osjećaj da će biti curica user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3114
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:30:55   
sonyasha
Dobro jutro user posted image !!!
Kod nas ništa novo, juče me posle skitnje uhvatila spavaća bolest, a i miša pa smo predremali ostatak dana i do jutros user posted image
Igramo se već dva sata i razmišljam kada je pravi trenutak za pokret! idemo danas kod mojih na klopicu i druženje a pre toga pijaca i nabavka!
Iskreno, ja ni kada sam bila otvorena deset prstiju nisam imala to grčenje stomaka, nego krsne kontrakcije(kao pred mecu ali sto puta jače a imam bolne mece)! Sve je to individualno, kako se kome zalomi! Chipsy, ne brini za priče kakva je bolnica, svaka bolnica je za nekog vrhunska a za nekog nikakva zavisi od hiljadu stvari! Ja bih izabrala cr!jeste oporavak traje ali je beba bezbednija!
Ženske meni je idalje muka od vitamina(probala tri vrste), i kada popijem dobijem dijarejuuser posted image grize me savest da li beba dobija sve što joj treba bez njihuser posted image prošli put sam pila od prvog dana i bilo je sve ok!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 3115
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:36:25   
Maraj
Sonyasa jer pijes te vitamine uz obrok?
Ja sam na pocetku obicnu folnu pila na prazan stomak bas sam imala problema. Boleo me zeludac; podrigivanje.... ma uzas. Lrobaj uz obrok. Ja elevit odma losle rucka popijem

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 3116
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:39:01   
Anoniman
sony i ja sam to primetila od kad pijem elevit, nemam vise zatvor
, pijem ga uz dorucak...

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 3117
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:39:22   
sagitarius
Sta nam je sa megi,zna li ko?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3118
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:41:10   
suzi kju
Noru? Tako će se zvati ili nisam u toku, nisam pročitala da si negde već spominjala ime, zato pitam. Ako budu dase obavezno se prijateljimo user posted image
Meni vitamini ne smetaju, niti su ikad. Prva tri meseca mi je bilo nuka od svega sad sam ok.
Mi odosmo do crkve kasnije, praznik je, pa popodne kod tetke na ručak, skuplja se rodbina, penzionisala se. Nek je neko dočekao peMziju u ovo ludo vreme.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3119
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:44:04   
Anoniman
Suzi imam ih nekoliko, ali Nora mi je odavno prirasla za srce, jos kada sam sinoc procitala znacenje imena,velika je verovatnoca da ce biti Norauser posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 3120
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 9:57:12   
jess021
Um, tu sam draga, sinoc sam kasno dosla, a jutros dok sam sve obavila....ali mislila sam ja na tebeuser posted image
Divno za bebicu, imacemo jos jednu drugaricuuser posted image Opusti se i uzivaj!
Kad smo kod Mg, ja i pijem taj od 375mg iako je neka preporucena doza za trudnice oko 300mg.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3121
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 10:16:36   
dijana1*
Drage moje samo da vas podsetim da imamo temu Magnezijum u trudnoci i temu o kontrakcijamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 3122
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 10:39:11   
sonyasha
Pijem posle klope, kao da bude na pun stomak zbog mučnine!
Nora je divno imeuser posted image
Nekako, kao što Um kaže da je mama devojčica ja sam skapirala da sam mama dečaka, ali videćemo! Bukvalno bi se jednako radovala samo da je živo i zdravo!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 3123
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 10:58:38   
jess021
Ma naravno.
Izgleda da jedino ja nisam imala nikakav osecaj kojeg je pola moja bebauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 3124
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 05/15 [chat]
31.5.2015 10:59:11   
jabudic
Jess, bas sam se pitala gdje si user posted image
Zene, gdje nam je Klarisa, nije se bas odavno javila!?

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 3125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Bolovi u trudnoci
Enalen

Koliko dugo ste imale bolove u trudnoci?

Samo prvh nedeljai (35%)

Pred svaki ciklus (12%)

Samo kad nesto nije u redu (14%)

Nikad (40%)


Ukupan broj glasova: 81

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here