|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 9:05:40   
nata11
Ja iskacem iz kreveta pa se posle pola sata kada pijem kafu setim da izmerim T. Pokusacu da pronadjem negde pre seed .
.

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 10:38:51   
BubaBubica
Ja zaboravljam da merim bazalnu u rvom delu ciklusa, posle kad me interesuje rast onda se setim čim otvorim oči user posted image
Inače ovulaciju prepoznajem po probadanjima u jajnicima i po sluzi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 10:39:48   
Anoniman
meni je bazalna odmah donela user posted image , prvi meesec merila i prvi mesec pozeleno, odlicna stvaruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
  Direktna veza do poruke: 328
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 10:45:40   
BubaBubica
Ja sam u drugoj trudnoći pratila bazalnu i ostala je povišena na 36.9 a preko dana je bila preko 37.3 user posted image U prvoj nisam znala za merenje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 10:48:44   
nata11
Isto, po jajnicima mogu da odredim O

_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 10:54:55   
Anoniman
U prvoj nisam znala ni ja, za drugu je posluzila, a Boze zdravlja ako bude trebala i za trecuuser posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 12:07:22   
buba.marica
Ćaos devojke ... ja pokušavam da ne mislim i da odagnam misli ali svaki put kad odem u wc i vidim kako curucka po malo krvi premrem i sve me boli na nervnoj bazi ... uzasno sam besna zbog svega a znam da ne mogu nista da promenim.
Čekam i slušam šta mi kažu ...
Trca je u pravu, objasnila je detaljno kako ovde izgledaju pregledi.
To za male trudnoće i njenu izjavu ne mogu da svarim i samo mi odzvanja u glavi. Doslo mi je da je pljunem !! Ko da ja volim da me cackas na pocetku trudnoce kretenu ! Nisam dosla da pijem kafu sa njom i cekam kao debilu cekaonici sa svakojakim mislima !!!
Sve sam , samo nisam dobro trenutno ni sebi ni drugima.
Daj Boze da se bebac pojavi u velikom stilu Lisa kao sto kazes ... ali sve vise gubim nadu da je to moguce.

Sve vas user posted image i jako navijam za vas !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 12:17:29   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ne znam koliko znate, ali BM nije u Bg-u već u Ljubjani. Frcokla će potvrditi ono što ja govorim (pretpostavljam).

Ovde se prvi UZ u trudnoći ne zakazuje pre 8 nedelje - nikad! Osim evo u ovakvim slučajevima, ali opet ništa nije videla.

Drugo, ovde svaki lekar ima sondu. UZ preko stomaka ide tek na sledećem pregledu koji je oko 2-3 nedelje posle pregleda za nuhalni. Posle toga, pregedi se zakazuju na 6 nedelja. Pričam trudnoćama bez komplikacija. Takav je ovde sistem i tu nema druge. ČAk ni test krvi za dabl se nije do skoro radio, mada se i on dodatno plaća i on je opcion.
Evo, moj prvi pregled je bio sa 9 nedelja, pa UZ za nuhalni oko 13 i čini mi se posle do moje dr oko 15 nedelje. Pa opet oko 20-21 i posle sam već zaboravila.


Potpisujemuser posted image , živio govornik!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 13:42:36   
saska80
Samo da se prijavim da ću još biti na ovoj temi. Test negativni, a evo sad i stomak boli, pitanje sata kada će doći. Uzalud kljukanje, injekcije, idemo sve jovo nanovo.. Držim palčeve drugim čekalicama..

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 16:02:31   
Masa88
Buba marice, uz tebe smo svim srcem user posted image

< Poruku je uredio Masa88 -- 23.6.2015 16:03:43 >

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 18:06:44   
vocicana
Marice, sve je razumljivo. Moras malo da iskuliras, da to krvaruckanje stane, nije bas tako crno. Polako, sacekaces jos malo pa ces opet dati beticu. Mnogo je tesko to sto prolazis, bas mi je tesko i da citam te o tim teskim trenucima kroz koje prolazis.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 18:07:44   
vocicana
Nema ocajavanja drugarice cekalice, samo glavu gore, od mene imas jedanuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
23.6.2015 20:28:31   
ajras
cestitam svima koje su docekale svoje user posted image ovog meseca...ja se selim u sledeci user posted image ovog meseca smo poveli malo vise racuna o plodnim danima, pa se nadamo user posted image volela bih da docekamo svoje prve user posted image ali se plasim istovremeno jer nam je more zakazano za kraj avgusta...ima li neka od cekalica koja je vec mama iskustva sa putovanjima u ranoj trudnoci?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 5:21:09   
Lisa Simpson
Ajras, ja nisam još mama (nažalost) ali mislim da je to putovanje individualno od žene do žene. Neko ima mučnine i ne može iz kuće da izađe a kamoli da putuje, neko mora da leži u početku, a neko je ko ptica na grani ide na posao na more izlazi uveče. Ne znam koliko dugo pokušavaš da ostaneš trudna, ali svakako ne opterećuj se unapred, ma koliko dobro razmišljala unapred na kraju će sve biti kako ono hoće, tako ti je uvek.

P.s. Strava ti je avatar

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 24.6.2015 5:22:46 >

(odgovor članu ajras)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 9:37:57   
nata11
Jel ima koga sa novim simptomima, T?
Saska user posted image

_____________________________





(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:11:06   
buba.marica
Dobro jutro drage moje, vaša podrška šalje ogromnu pozitivnu energiju, sjajne ste i sve vas user posted image

Dala sam krv za betu i čekam nalaz, naravno u medju vremenu popiškila i jedan test koji je još mnogo moćniji i jači nego svi prethodni. Dakle ubedjena sam da beta raste. Krvarenje je stalo imam samo krem-slabo braonkasti iscedak i sada čekam i ostaje mi da se molim samo da s epravilno duplira i da nije VM.
osećam se super... eto bar me to teši (super fizički, psihički sam potpuno skrenula)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:16:30   
Tanjica81
Buba marice mislimo na tebe... Javljaj obavezno.

Ostale crtice vucem vas najjace. user posted image

Gde su nam "stare" cekalice: madre,sosa,didy,kiskum...sta se desava?
Sve vas user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:17:20   
Anoniman
BubaM navijamo i mislimo, obavezno nam se javljaj sta je bilo!user posted image

(odgovor članu Tanjica81)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:18:58   
adulence
buba marice cekamo rezultate i navijamo najace sto mozemo,a vas cekalice sve vucemo sa nama...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:19:09   
Lisa Simpson

IZVORNA PORUKA: Tanjica81

Buba marice mislimo na tebe... Javljaj obavezno.

Ostale crtice vucem vas najjace. user posted image

Gde su nam "stare" cekalice: madre,sosa,didy,kiskum...sta se desava?
Sve vas user posted image


Evo baš ovo sam ja htela da napišem samo da dodam marinchicu i Ivankuuser posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:24:19   
Anoniman
Jedna ot tih cekalica mi je sumnjiva , stalno je po user posted image temama, nadam se da me osecaj ne vara i da ce uskoro reci lepe vestiuser posted image user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 10:45:59   
amdn
ja dobila juce, al u avgustu bogami necu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 11:51:43   
Tanjica81

IZVORNA PORUKA: Tanjica81

Buba marice mislimo na tebe... Javljaj obavezno.

Ostale crtice vucem vas najjace. user posted image

Gde su nam "stare" cekalice: madre,sosa,didy,kiskum...sta se desava?
Sve vas user posted image

Pipi oprosti tebe sam zaboravila...


(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 13:10:27   
vocicana
Marice navijamooooouser posted image user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 24.6.2015 15:05:19 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 13:11:23   
vocicana
I ja sam tako resila! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here