|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 15:06:51   
dijana1*
Drage moje crtice samo da vas zamolim da obratite paznju na smajlice.
Dozvoljeno je tri smajlica po postuuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 15:25:09   
buba.marica
Pazicemo na smajlice, pazicemo user posted image

Devojke, dakle beta 272 i čekam da me dr pozove tako mi je rekla sestra da mi kaze sta i kako dalje.

Dakle :
16.6 11,49
22.6 120,30
24.6 272

Duplira se na 41 sat tačno. Krvarenje je stalo. Imala sam jutros braon iscedak i on je prošao ....
Sad još njen poziv pa da vidimo ...
Brine me taj tanak endometrijum ... i rekla bih da nije VM sa obzirom na betu i simptome ...
Javljam sta mi je rekla.



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 15:36:45   
vocicana
Bravo Marice!!! P.S. dogovoreno za smajlice :-), to je bila srece, sreca, radost. Necu vise

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 24.6.2015 15:38:58 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 15:37:41   
Anoniman
Marice beta je super! Javlja sta kaze druser posted image user posted image user posted image
Vocicana imas ppuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 24.6.2015 15:38:06 >

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 354
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 15:40:15   
dijana1*
Marice superuser posted image navijam da ipak sve bude ureduuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 15:40:33   
Tanjica81
Buba marice super user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 16:13:00   
Lisa Simpson
Buba.marice javljaj vesti dalje tvoje user posted image ko španska serijauser posted image do poslednje epizode nikako da se uzmu. user posted image ali da znaš da svaka španska serija ima srećan krajuser posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 16:58:10   
emicaa
Marice cijeli dan virkam da vidim ima li novosti od tebe,javljaj nam i dalje novosti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 17:06:00   
amdn
IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Buba.marice javljaj vesti dalje tvoje user posted image ko španska serijauser posted image do poslednje epizode nikako da se uzmu. user posted image ali da znaš da svaka španska serija ima srećan krajuser posted image



BM javljaj sve :)
a Sto kaze LS i ja se slazem :)

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 17:12:45   
marinchica
Mi smo svetski bili vredni ovaj mesec u udarnim danima. Za razliku od prethodnih meseci, sacekali smo negde 10 dan ciklusa pa tek onda u akciju. Ako se nista ne desi opet, odoh na inseminaciju.
Buba marice, dobro si to jos sve i podnela, kako-tako, ja da sam dobila, flipnula bih nacisto.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 17:28:08   
vocicana
Marinchice, drzim pesnice, lepo je nama nasa BM pravi primer za izdrzati. J pocinjem da merim bazalnu, svako jutro, pa da vidimo da li cu je uloviti, cekam jos dragog da se vrati pa da muckamo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 19:16:19   
ajras
Hvala Lisa na svemu....u pravu si u potpunosti. Shvatam citajuci forume da je to sve individualno i da nema nekog obrasca...mi pokusavamo cetiri meseca,ali do ovog nisam mnogo obracala paznju na plodne dane. Ako nismo uspeli ovog meseca, sledeceg planiram da probam sa testovima za ovulaciju. Imate li neku preporuku? Drzim pesnice da se preselimo u trudnicke teme :) saljem vam svima puno pozitivnih misli user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 21:04:30   
buba.marica
poslednjim atomima snage od umora pišem i odoh da legnem ... što kaže Lisa nadam se da će da se uzmu na kraju ove španske serije ! Hvala svima vam akoji me trpite i pružate podršku, mnogo je lakše uz vas !

Posle 6 sati čekanja sam odletela na kliniku i urlala malo ...zaboravili da me zovu !!!!!! Odgovor je : "Rezultat je dobar , ali u petak ujutru morate dati krv u 7 pa kod mene na pregled u 12 da vidimo da li i dalje napreduje...jer znate rezultat jeste sada dobar u odnosu na prethodni aloi je na granici ... pa cemo videti da li jeste ili nije " ... i tako ...

Ne znam odakle crpem snagu !!!!!!!NE ZNAM !!!

(odgovor članu ajras)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 21:33:33   
vocicana

Ne znam odakle crpem snagu !!!!!!!NE ZNAM !!!

Samo tako nastavi, pozitivan stav je najbitniji. Znala sam! Ali petra nije trudna, to je bitno...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 21:37:30   
buba.marica
hahah jao mukica da znate samo kako se prepala user posted image pri tom ona odnose nije imala jako dugo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 22:19:03   
marinchica
Ma sta je njima na granici, duplira se, to je nabitnije. Sta te vise traumiraju???? Kao da nisi dovoljno pod stresom bila.
Secam se moje zadnje posete mojoj tadasnjoj doktorki...proslo mesec dana braka, malo zakasnilo, ja otrcala na pregled i UZ. Gleda ona i kaze " Ovde cini mi se je neka vanmatericna,ali jos je mala, hmmmmm, moguce,, moguce da je ipak cista, ali svakako je endometrijum los. Ne znam sta da ti kazem, nisi trudna, a i da jesi, nije dobro. I imas dva mioma. Uh, velika. Nisi znala? To ce morati napolje. Uradi ti i krvnu sliku, ne daj Boze da nije, za svaki slucaj..."
Maltene sam istrcala, muz mi je uzeo knjizicu. Trebalo mi je dva bensedina da se smirim, i pola sata sam se tresla kao prut u suzama. Posle sam se prebacila kod druge doktorke. Jos da mi je rekla da imam i treci jajnik i da je zaokruzila sliku. Krstilo se troje posle koji su gledali od lekara, pitali ko mi je sve to napricao.
Mog muza kad je bio klinac, na sistematskom pregledu je doktorka htela da obreze. "Ne ne, moraces na obrezivanje, definitivno" Trcao je kuci kao bez duse, hoce da mu seku "djidju" kako je zvao tad svog...juznog drugara. Pa je moj svekar hteo da je bije sto mu je istraumirala dete.
Drugaricu su mi polili kofom hladne vode u januaru na porodjaju...drala im se mnogo....smetalo im.(eeeej, kofom vode!)
Saosecanje s drugima, uvek bilo na nivou kod lekara....
Cast izuzecima...


(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
24.6.2015 23:37:46   
buba.marica
jao ne znam marinchice ...stvarno vise ne znam..produzava agoniju ... ovo je strasno .
Ne mogu ni da spavam ni da jedem ni da mislim ... a kao bez stresa ! Ma idi ....

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 8:50:34   
vocicana
E pa sladje se nisam nasmejala dugo. Kakav degenerik od osobe koja ispred svog imena ima titulu doktora!!! I da mu iseku "djidju"user posted image user posted image user posted image , super si Marinchice. Strasno! A BM, ne brini duso, pa vidis da je sve ok, neka se ona lepo duplira, nemoj vise da se traumiras, oni su stvarno katastrofa, ja ne znam sta da kazem. Verujem ti ni da ne spavas, ni da mozes bilo sta da pojedes. Javljaj se svakako, svako jutro, ovaj forum otvaram, obavezno da procitam sta se desava, svi smo uz tebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 8:51:17   
vocicana

Novembar nam donosi jos jednu Tackicu <3
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 11:27:59   
nata11
Super BM user posted image
Kod mene stigla user posted image

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 12:39:38   
buba.marica
Dobro jutro zenske, ovde u Slo je praznik pa se ne radi sto mi uopste ne ide u prilog , ne mogu da skrenem misli nikako.
Iscedak i dalje imam i taaaamno braon boje je. I dalje se nadam da sutra nece biti prekasno njeno reagovanje ...
Iskreno se nadam da zna sta radi , od njene sutrasnje reakcije zavisi i moj aodluka o menjanju lekara...
Ako nesto znam, znam da mi ovaj stres i ne spavanje ne ide u u prilog nikako.

Kupila sam danas litre borovnice i aronije i nalivam se tim sokom , a moram da priznam da sam kupila i pola kila malina i sve planiram da p ojedem sama, mislim da beba gotivi maline :) to joj daje snagu ... i iskreno imam osecaj da je devojcica user posted image samo mi zene mozemo da bduemo ovako jake user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 12:47:29   
BubaBubica
Buba.marice, nabavi i pij magnezijum, on sprečava grčenje materice i opušta uopšte celokupan organizam, a i dobar je za srce, a i za zatvor. user posted image

Strašno sa ovim doktorima, mislim da najvažniju ulogu igra i instikt, ako ti se ne dopada ova doktorka, menjaj je. Uostalom to važi za sve.
Nama ostalima neka više sreće u novom krugu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 12:50:57   
dijana1*
Drage moje prijavite se za divne nagrade Proxeed womenuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 12:51:02   
buba.marica
hvala bubice, pijem ELEVIT , pila sam ga i u prvoj trudnoci (a,b,c,e,d vitamin, folna, magnezium, kalijum, cink, fosfor, kalcijum ....i jos brdo toga).
Mislim da je strasno dobar ... uglavnom trudim se da budem pozitivna ...
Nadam se da ce sutra sve biti ok i da cu moci da vas povucem jako, al nemojim stopama, samo tek toliko da sve zabebite zdravo i radosno :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
25.6.2015 12:52:50   
nikiteki
ja vise ne znam kad treba ni da dobijem meni opet kaasni

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here