|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 8:37:15   
vocicana
E bas sam od jutros ocekivala da se vec javila...nema je. Nadam se da je sve ok

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:08:25   
buba.marica
devojke potpuno sam van sebe i jedva sam skupila snage da otkucam par redova ...

Juče beta pala na 236,9 .... naravno ne valja.
Ne vidi plod i rekla je da u ponedeljak dodjem da odradimo još jednu betu i pegled.
Imala sam bolove sa desne strane i taj broan iscedak pa je sumnjala na VM iako je beta niska sto je kao ohrabrujuce da bi moglo doci do samočišćenja....

Uglavnom poslala me je kuci sa nalazima i uputom za uregntni ukoliko dodje do jakih bolova i obilnog krvarenja, nadamo se da ce se ocistiti samo od sebe uz manje bolove i krvarenje ili u ponedeljak ciscenje ....

Pola mene je umrlo juce. Posle tolike neizvesnosti i prolivenih suza , otecena sam od plakanja i kidanja ... Nista ne moze da me utesi kao da mi je prva trudnoca. Bogu hvala na ovom zlatu pored mene, mislim da samo od njega crpem snagu za dalje. Kada je lose ... mnogo je bolje d aznas odmah. Ovo je mucenje kao u paklu !

Sada mi ne preostaje nista osim da molim Boga da se sve lepo samo ocisti da ne moram jos kroz ciscenje da prolazim iako se uzasno bojim tog termina "da se samo ocisti" i nisam sigurna da nasi lekari podrzavaju takvu vrstu ciscenja ... ?! Bar do sada nisam cula ...

Hvala vam beskrajno na divnim recima i podrsci ... Sve vas grlim ...drzite mi pesnice

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:12:08   
Anoniman
bubamarice mnogo mi je zaouser posted image od srca sam ti zelela jednu tackicu...Drzi se, bitno je da nije vm, obavezno javljaj sta je bilo u ponedeljak...user posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 403
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:14:50   
buba.marica
znam UM hvala ti puno ...
samo ne znamo jos uvek da li je VM jel i da jeste na tako maloj beti se nemoze ni pokazati...
Uteha mi je jedino sto pada i ne raste predpostavljam da u tim slucajevima raste ludacki?
Mada sam citala da ima slucajeva i kada pada ali sporo ... vis emi nista nije jasno :(

Ono sto znam je da sam mislila za sebe da sam jaka , asada shvatam koliko sam mala i nemocna u svemu sto mis e dogadja .... ludacki boli !

< Poruku je uredio buba.marica -- 27.6.2015 9:16:39 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:14:53   
Maraj
O Marice bas mi je zao ....user posted image
ne znam sta da ti kazem osim da odbolujes, pa potrazis novu dr. Mislim da bi trebalo da se posavetujes sa drugom dr u vezi tvojih ciklusa....u sustini koliko sam shvatila tebi i nije problem da zatrudnis vec to krvarenje pored user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:19:16   
buba.marica
pa da Maraj ja zatrudnim ali krvarenje krene jako brzo ... i ako ovo nije VM sto se iz sveg srca nadam , a beta u pocetku rasla normalno ... pocinjem da mislim da je mozda ona kriva sto se trudnoca nije odrzala...
Zamenicu ja nju svakako samo da ovo prodje kako treba.
I naravno ne trazim krivca...desava se svasta samo to saznanje da nosim plod koji nije ziv u sebi i da cekam da se SAMOOCISTIM mi je uzasnije od bilo cega ... Osluskujem non stop bolove i telo i molim Boga da bude ok ... to mi tako deluje sve neodgovorno i strasno!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:27:44   
Frcokla
Bubamarice user posted image user posted image
...jedan veeeelikiiiiiiii zagrljaj i od mene!
Budi hrabra.

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:29:55   
buba.marica
hvala puno user posted image

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 9:33:29   
Anoniman
Bubamarice velika verovatnoca moze biti da je sa tim krvarenjem otisao plod, jer ti si bas dosta krvarilauser posted image necemo ni misliti o vm, drzi se! Brzo ces nam doci u user posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 11:09:55   
emicaa
Buba marice mnogo mi je žao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 11:29:58   
nata11
Zao mi je BMuser posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 12:06:20   
marinchica
Uh BM, bas mi je zao!user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 12:09:56   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 12:20:47   
megi85
BM puno mi je žao i od srca ti želim da se sve što prije i bezbolnije završi i da nam se uskoro pridružite u trudničkim temama i ti i ostale čekaliceuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 14:50:49   
Tanjica81
Bubamarice user posted image ...
Nemamo pojma koliko mozemo da budemo jake u određenim situacijama...Lakse ces podneti sve ovo jer vec imas jednog anđela pored...
Samo hrabro napred...Jaka si,nisi ni svesna toga.Mi ti ovde pruzamo podrsku.user posted image

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 15:05:04   
madre
Buba mariceuser posted image user posted image user posted image
To je, rekla bih, klasična biohemijska trudnoća,da nisi uradila test onako rano,ništa ne bi ni znala.dobila si user posted image na vreme tako da ti nije ni kasnila praktično. Dešava se ženama mnogo često a da one to i ne znaju. Imala sam je i ja vise puta. Biće sve kako treba! Samo isprati betu još nekoliko puta,ona treba da pada. Drži se

< Poruku je uredio madre -- 27.6.2015 15:11:02 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 15:33:37   
vonavoj
Madre,ima li stq novo? Videh te u temi pa se ponadala!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 20:38:41   
vocicana
Bubo kako si?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
27.6.2015 20:42:40   
buba.marica
psihički ili fizički ? user posted image

Hvala draga što brineš ... slomljeno poprilično. Jaka sam ja izdržaću ... mi smo žene zmajevi.
Samo je ovo bio neočekivano jak udarac pa se još uvek ljuljam ... nadam se najboljem ...

Što se fizičkog bola tiče možda ga i zapostavljam zbog psihičkog koji razara.
Uglavnom , krvarim slabo ... osećam možda neku bol skroz napred u materici malo iznad C reza .... ili mozda bas tu ...sta znam vise sta jenormalno sta nije ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 8:31:53   
vocicana
Samo budi hrabra, mi smo tu, ako ti je lakse pisi, znas koliko si nam vazna i koliko te podrzavamo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 8:34:29   
adulence
buba marice,jako mi je zao ,ali drzi se i budi jaka znam da je lako meni da ti kazem ,ali izdrzaces ti sve i brzo se prikljuciti trudnicama...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 9:12:32   
buba.marica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 13:55:32   
wivern
Buba marice ba smi je zao, sve znam prosla kroz ta iscekivanja dva puta...
Sad u nove pobede, sledeci put ce se zakaciti kako treba user posted image
Ja se nadam da smo mi uspeli nesto da uradimo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 14:26:11   
jess021
Wiv, pa to bi bilo divnouser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 14:55:13   
wivern
Jess i ja kazem.
ljudski je nadati se user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here