|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
28.6.2015 14:57:09   
superm
Buba.marice, user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 9:18:14   
buba.marica
Dobro jutro devojke, sve vas user posted image
jutros dadoh krv i čekam pola dva za pregled i rezultate ...
Jutros sam imala prave napone koji su trajali jedno dva sata i posle toga sam samo otisla u wc i izasao je braonkasti ugrusak ali jako mali .
Neizvesnost ubija .... Jedva cekam da se ova nocna mora zavrsi ...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 9:27:37   
wivern
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 9:53:27   
ajras
Draga buba marice drzi se. Saljem pozitivne misli user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 9:57:49   
truca
i ja vas pratim i navijam bubamarice da sve bude u redu user posted image

< Poruku je uredio truca -- 29.6.2015 9:58:05 >

(odgovor članu ajras)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 11:17:49   
buba.marica
hvala devojke user posted image user posted image

(odgovor članu truca)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:07:16   
buba.marica
Upravo stigla. Beta 74.
Eto sreća u nesreći bar kroz keretiranje ne moram da prodjem.
Zbog polozaja materice , na bebi da ne radimo 4 meseca ... šta god to značilo. Od suza nisam imala snage da pitam .

Hvala devojke na svemu, više ste nego divne ..... zaista hvala !.
Sve vas user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:20:49   
Jole84
Buba marice drži se user posted image baš mi žao što si prošla kroz to..

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:31:48   
Maraj
Marice user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:32:03   
sonyasha
Buba marice, ne razumem što četiri meseca da ne radite na bebi? Deluje da je to tipična biohemiska!
Ja sam za ng prošla kroz to, rekli su nam da slobodno radimo na bebici, mi smo mesec dana pauzirali više zbog mene psihički i u martu sam zatrudnela! Objašnjenje za nas je bilo da priroda sama izvrši na početku selekciju da ode ono što nebi valjalo, mene je to tešilo user posted image
Želim ti što pre nove crtice, i da sve prođe kako treba!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:32:28   
17 joka
Kumo moja user posted image

Buba marice , mnogo mi je zao, oporavi se pa u nove pobede

navijam jako za sve vasuser posted image

Wiv, hocemo li mi to da se radujemo prirodnim radovima?user posted image

< Poruku je uredio 17 joka -- 29.6.2015 15:40:31 >


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:40:47   
Jole84
Kumo kako si, dugo te nema user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 15:44:13   
17 joka
e ja sam bas bila onako uzasno, sad kako je bilo dobro sam, sastavljam se ponovo.

nisam znala ni gde da se javim kao ni sad ali sam dosla da pruzim podrsku i da se radujem sa vama.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 16:21:38   
buba.marica
sonyasha ne znam kakve veze ima položaj materice i šta se koji djavo desilo ... znam da menjam doktorku jer mi je nelogično sve od samog početka .
jedina uteha mi je bila što s eposle ovakvog tipa spontanog ostaje bez ikakvog problema u drugom stanju odmah naredni ciklus !
Kad mi je rekla 4 meseca toliko sam plakala da nisam pred njom mogla da se suzdržim ! user posted image

I to njeno da će krvarenje trajati još nekoliko dana mi je hitično! Pa ja krvarim već 11 dana i uopšte se ne osećam dobro , bleda sam kao krpa i kad ustajem imam vrtoglavice.

Kad sam je pitala koliko još da očekujem krvarenje, kaže još SAMO par dana ....user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 16:35:32   
Maraj
Hao marice ta dr ti je uzas! Mora da si srozala krvnu sliku sa toliko dana krvarenja.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 16:46:15   
17 joka
BM, sad bi svasta opsovala, da li je ta dr. normalna, uzmi neke vitamine pojacaj krvnu sliku, pojacaj imunitet.
trebace ti zdrav organizam za novi pokusaj i bebicu.

nevidim razlog ceganja pokusavanja sem tvog psihofizickog stanja sacekate jedan ciklus i ako ste spremni samo napred i hrabro. vecina je posle biohemiske ubrzo ostali user posted image i bilo bez problema

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 16:48:15   
wivern
Joko pa mi se nadamo user posted image
Buba marice ja sam krvarila vise od dve nedelje kod prvog spontanog i to uz gomilu utrogestana. Ali je meni receno da odmah mogu raditi na sledecoj trudnoci, jer je sve otis
lo prirodno. Potrazi jos neko misljenje lekara, i najvaznije je da krvarenje prestane da mozes psihicki da se povratis.
Drzi mi se user posted image

Zene jel ocekujemo skoro necije crtice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 17:26:49   
17 joka
o divno draga moja Wivuser posted image jako kad je dan D ?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 18:25:48   
wivern
Joko nemam pojma user posted image dobila sma vesticu samo jednom i to pre okruglo 50 dana user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 18:59:30   
17 joka
Kad mislis da proveris? testic ili betu?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 19:55:15   
vocicana
Ma BM to su gluposti, ne slusaj je. Sada je najvaznije da se odmoris od svih stresova. Radicete na bebi kada budete vi bili spremni, na prvom mestu ti, jer ja ne razumem sta je htela reci ta gospodja doktorka, sramota!!! Pa ti zbog "polozaja materice" nije trebalo ni to jedno dete da imas. Ni zavaljena materica nije problem za ostajanje u drugom stanju, a nije ti miomatozna, pa da pratis. Hvala Bogu pa ne moras na kiretiranje, sredi misli, ostala si trudna, znaci da nisi sa nekim problemom. Polako bice sve u redu. Ja ti saljem jedan velikiuser posted image user posted image , zao mi je sto si morala da prodjes kroz to, ali sta je tu je. Pratim te i dalje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 19:59:58   
truca
bubamarice zao mi je, ali bice ubrzo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
29.6.2015 20:01:19   
buba.marica
e stvarno imate zadatak da me sto pre obradujete crticama da malo skrenem misli, zacrneh ovu temu kao kreten ....
Eto wiv u tebe polazemo najvece nade trenutno :) a onda i sve ostalo za tobom user posted image


Uglavnom da lekarka je očigledno poprilično nenormalna i potpuno me je demoralisala. Ta nada da je novi pokusaj mozda i dobitni i da ce biti jako skoro me je drzala... ovo sada me je dotuklo. Sta znaci polopzaj materice ?!?! Mislila sam da se razumem u sve to ali ocigledno se ne razumem... Izvini zeno a gde mi je materica trenutno? I kako se uopste od tako male trudnoce igde pomerala ?!?!

Resila sam da cu sutra kod moje doktorke opste medicine, ona je toliko divna i temeljna, zamolicu je za neke vitamine osim elevita(koji mi je rekla da nastavim dva meseca ????) , sad sam se vratila iz setnje sa mm i sinom i hodam kao zombi , zbog cega ne znam ali povezujem sa gubitkom krvi. Ja sam posle CR krvarila nekih 7 dana i to je bilo to . Ovo je poprilicno obilno bilo i to sto curka i dalje me zabrinjava.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 10:45:42   
saska80
BM uzmi i pij sveze cedjeni sok od cvekle. To je jako dobro za krvnu sliku a i za genitalije. Meni je endometrijum od cvekle poceo da deblja. Puno srece ti zelim..

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
30.6.2015 11:39:49   
vocicana
Pa dobro wv sta cekasuser posted image , hajde, hajde, bilo bi lepo da se svi malo obradujemo. Cekamo da se javis. Sinoc sam pobesnela zbog BM situacije, pa sam potpuno zaboravila da te malo izbodrim. Hajde, sada malo da se skoncentrisem, pa i tako i tako ako siuser posted image , vec si na pocetku 2-gog meseca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here