|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 9:14:18   
Didy

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Didy cekam lepe vesti i vucemuser posted image


user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 11:35:23   
vocicana
Cao, cao, ja sam bila prisutna na forumu do potpune lazne uzbune, ali eto me ponovo. Bila sam ubedjena da smo konacno uspeli, ali corakuser posted image . Ja sam u iscekivanju vestice, ali kao sto si rekla, vise ni ne racunam da necu dobiti. Bas sam se razocarala tada, da nisam imala volje da se javljam ovde. Sada sam drugacija, mada sam sa potpuno istim simptomima kao ti.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 11:39:54   
vocicana

(odgovor članu marinchica)
Draga Lejjan, evo me posle 100 godina, pisala sam sa tobom o problemima, bila 100% sigurna da smo pogodili...ali nista! Cistta kao jaje na levom jajniku. Tako da sam se malo zabavljala tom problematikom. Imam najgori PMS U ZIVOTU! Kako si ti, kako stvari napreduju kod tebe. Ne nerviraj se, pa doci ce i naseuser posted image

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 11:43:29   
vocicana
Draga Didy, ja mislim da si ti od svih nas najbliza tom najradosnijem dogadjaju. Uradi test, drzim pesnice jakoooo!!! Tako se radujem kada procitam da je neka od nas buduca mama. Toliko podrske i lepih reci, razumevanja nisam nigde pronasla kao na forumu. Bas sam srecna da mogu sa nekim ko stvarno moze da razume ovo bolno iscekivanje da podelim sve sto se mota po glavi. Javi sutra ujutru!!! Zelim ti od srca user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 13:40:33   
Didy
Havala, Vocicana. user posted image Videćemo sutra ujutro. Nikako da odem u apoteku po test, sve mislim da ću doći u iskušenje da ga uradim čim ga kupim. user posted image
Želim ti da se brzo preseliš u trudničke teme. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 13:47:43   
dunja RR
Didyka, pa navijamoooo user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 13:52:45   
Didy
Joj, pa hvala, Dunja. Iskreno, nešto skoro da više nisam ni optimistična. Kako pokušavamo već 8 meseci, a prva dva puta nam je skoro pa usput uspelo (ono kao - Hajde da probamo), upala sam u tripove da se sad više neće ni desiti. Jedino što me teši je što sam prethodnih 5 meseci dobijala tačno u dan, ili čak i dan ranije, a evo danas je već 2. dan kako mi kasni. Videćemo sutra.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 13:59:11   
Maraj
Oho didy user posted image eto te kod nas user posted image Radi test kad ti kasni vec 2 dana! user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 14:00:12   
Didy

IZVORNA PORUKA: Maraj

Oho didy user posted image eto te kod nas user posted image Radi test kad ti kasni vec 2 dana! user posted image


Sutra ujutro ću da radim ako do kraja današnjeg dana ne dobijem. Tako sam odlučila, pa se držim plana. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 14:02:20   
Maraj
Nista, navijam onda do sutra i drzim fige user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 14:03:47   
Didy

IZVORNA PORUKA: Maraj

Nista, navijam onda do sutra i drzim fige user posted image

Hvala, Maraj. Gledam sad tvoj ticker i ne mogu da verujem da je već toliko prošlo kako si otišla iz crtica. Kao da je juče bilo. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 14:08:52   
jabudic
Didi, i ja samo da te povucem jako! Bice za par dana upraznjenih mjesta, hajde da se druzimo bar jedan mjesec!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 15:15:58   
Didy
Ne bih se bunila. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 15:38:45   
sonyasha
Crtice, vuuuuuučem jakoooooo!
Didy, da vidimo dve crtice i čekamo te u trudničkim temama!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 15:45:52   
Maraj
Jao da didy leti vreme bas....

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 15:46:32   
Didy
Hvala, Sonyasha. Bilo bi lepo da se družimo u trudničkim temama. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 16:57:44   
vocicana
Ja sam moj uradila, mada rano zbog te ciste, imam takve tegobe, da je ovo necuveno. Ispala sam iz sablona da se posmatram nesto studiozno, u smislu da gledam dojke, sta je kako je. Defakto, istina je da kada se malo zadrzim u kuhinji, neko vreme vec, osecam miris jaja?! Odakle je to, pojma nemam, tako mi to semta, ovo sa grudima isto, to su jedine dve stvari. Jao jako cu biti srecna , mada osecam da ces nas sutra obradovati, znam.
Jedva cekam da vidim porukicu od tebe. Da znas da cim budem ustala, cekam da se javis. Drzim ti pesnice da se sto pre preselis u trudnicki deo foruma. Ekstra.
A sto se pokusavanja tice i mi smo tu negde, 7 meseci, mislila sam tada jednom da je sigurno uspelo, ali nije, dva dana sam bila u autu, plakala sam kao kisa, ali sta je tu je, mora se sve podneti. Najvaznije je da smo mi motivisane, sve ostaklo ce doci na svoje.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 17:02:17   
Didy
Ja nemam nikakvih simptoma. Nisam ih imala ni u prve dve trudnoće. Bolne grudi nemam ni za vremem menstruacije, ni u PMS-u, nisam ni u trudnoćama, mučninu nisam, možda par puta uveče, ali na kratko, tako da mi ne vredi da analiziram ništa. U prvoj trudnoći mi je čak test bio negativan i došla sam čak ginekologu s rečima - Meni kasni menstruacija, a nisam trudna. user posted image
Javljam se ujutro, moji su ranoranioci (deca), tako da se javljam rano.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 18:52:33   
vocicana
O pa ti si vec mama, kako je to lepo. Dajes jedan veliki doprinos, svaka cast. Do jutra.
Drzim pesnice i veliki pozdrav!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 19:09:29   
ajras
Zdravo, drage cekalice user posted image ! Upravo sam se registrovala, pa da se upisem i kod vas...poceli smo da pokusavamo pre cetiri meseca, sada cekamo nase user posted image ...dva dana kasni, pa se nadamo, mada imam sve simptome PMS a user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
6.6.2015 21:18:29   
Maraj
Ajras ne mora to nista da znaci! Trudna si dok se ne dokaze suprotno user posted image navijam da ugledas uskoro user posted image

(odgovor članu ajras)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 6:59:35   
Didy
Test negativan. Idemo u drugi krug. A mislim da je vreme i za jedan detaljniji pregled kod ginekologa, proslo je vec skoro godinu dana od proslog.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 7:41:57   
mali_mis
Didy user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 8:15:26   
Maraj
Pih...dydi... nista tu nam je sledeći mesec
Al ako sumnjas nesto npr u hormone otidji onda bolje prvo do ginekologa

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat]
7.6.2015 8:26:54   
Didy
Maraj, ne sumnjam ni u sta, proslog jula na pregledu je bilo sve ok, ali taman mi je vreme za redovan godisnji pregled, pa bih mogla traziti da proverimo jos ponesto.

< Poruku je uredio Didy -- 7.6.2015 8:31:48 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here