|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roleri
8.3.2015 23:41:17   
Didy
Mojih oboje se letos navuklo na rolere. Išli smo na klizanje ove zime, dopalo im se isto i sad opet vraćamo rolere u pogon, stiže proleće. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Roleri
8.3.2015 23:42:35   
veselicaa
Didy i mladje dete ti vozi rolere?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Roleri
17.6.2015 20:45:09   
veselicaa
Mi smo prosle godine u avgustu kupili A.ove rolere tj.baba joj kupila roleri
tada su bili 4300 dinara.
A pre neki dan sam S. narucila ove rolsue rolsue i ucimo da ih vozimo.ali danas ceo dan duva vetar,cak je i kisa padala na podne.Jos joj proradio laringitis od sinoc pa usta ne zatvara.Odlazemo ucenje do daljnjeg.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Roleri
18.6.2015 8:30:11   
Anoniman
moja U u martu nauila da vozi rolere obozava ih, donela nam ih baka iz Nemacke...
kada vam kazem koliko ih je platila onesvesticeste se, 19e+ stitnike i kacigu, u nekom njihovom velikom marketu na akciji, tockovi gumirani, oni ojacani, odlicni su, ne cuju se kada vozis, stavljam sliku kasnije.

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Roleri
3.7.2015 14:43:01   
mila83
Veselice,kakvi su ti roleri ? Mojoj M sutra 7.rodjendan,mi bi narucili te,nema njen broj,ista je cena i kod nas,s tim sto su nam rekli da ce biti akcija snizenja oko 40 posto za dve nedelje...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Roleri
3.7.2015 14:48:24   
vikiveki
Ja sam mojo kupila za 7 rođendan rolere i platila ih oko 5000,ne sećam se tačno,ali su baš kvalitetni,imali su onaj dodatak da mogu da se povećavaju od broja 33 do br 37.tako da ih ona još vozi,i nigde nemaju ni ogrebotine

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Roleri
3.7.2015 14:52:36   
Anoniman
i nase se povecavaju od 29- 33, tockici gumeni, ne cuju se kada ih vozi....

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Roleri
3.7.2015 14:53:03   
mila83
Viki,a jel imas neku sliku ili link da ih vidim ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Roleri
3.7.2015 15:01:05   
vikiveki
I mi imamo te koji se ne čuju kada se voze,a to je zato što su im točkići od silikona pretpostavljam.Imaju neki koji imaju točkove od plastike i oni se baš puno čuju kada se voze.
Nažalost,nemam ni jednu sliku tih rolera u ovom kompu,moram prebacivati ako ih uopšte imam na slikama,stvarno ne mogu da se setimuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Roleri
3.7.2015 16:57:53   
mila83
Ima i kod Kineza da se kupi,ali to ne bih.Njihovi valjda nemaju te gumene tockice,vec plasticne,ne znam...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Roleri
3.7.2015 17:04:14   
veselicaa
Mila super su nam roleri.Svako vece idemo da se setamo i A.ih vozi.Necujni su,kvalitetni e sad moja A.je znala da vozi rolere kada je ove dobila pa ih nije ni unistila mnogo dok je ucila kako da ih vozi.Ovo nam j drugi par,prvi nam se omalio pa smo uzeli ove.
Obavezno uzmi broj koji ti dete sada nosi plus dva veca,tako obicno ide jer se povecavaju.Veoma je vazno da roleri odgovaraju detetu savrseno,ne sme da budu veliki ili mali.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Roleri
3.7.2015 17:44:01   
caca81
I moja ćerka vozi rolere od 4. godine, pre godinu dana smo joj kupili nove, za broj veće, a stare bih prodala, pa ako je neko zainteresovan broj je od 37-40, neka se javi na pp. U kompletu imaju štitinici za kolena, laktove i dlanove i kaciga, boja je roze-bela. Evo slika, nadam se da ne kršim pravila foruma:user posted image
user posted image

< Poruku je uredio caca81 -- 3.7.2015 17:52:39 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Roleri
3.7.2015 18:06:00   
veselicaa
Od zaove cerkica je imala isti ovakav komplet i bas su je lepo sluzili.Kacigu i stitnike je dala mojoj A, jer sa prvim rolerima koje je imala nisu stigli.
Ove druge rolere smo dobili u kompletu sa stitnicima mada ih nije nesto ni koristila ali nam sada bas sluze jer S.vozi rolsue a nisu stigli stitnici.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Roleri
3.7.2015 19:09:48   
mila83
Caco,super je komplet,ali nama treba manji broj.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Roleri
3.7.2015 19:12:56   
vikiveki
Naši su kao Cacini ili bar jako slični,isto su bili upakovani u torbicu i roze boje,ma mogla bih reći da su isti Caciniuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Roleri
12.7.2015 0:01:36   
aleksandrici
Manja deca brze nauce da voze rolele.Ja sam moju cerkicu drzala za ruku citav mesec dana.Bilo me strah da je pustim jer je delovala nesigurno.Jedva je,cini mi se,da je naucila.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Roleri
12.7.2015 0:09:39   
vikiveki
Moja je naučila odavno,voza ih sada non stop,ja bi lično više volela da vozi više bicikl nego rolere

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Roleri
13.7.2015 12:50:04   
aleksandrici
Obavezno sacekajte stitnike.Dobro je to sto se moze pozajmiti kad prerastu ,tako da vise dece mogu uzivati u voznji.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Roleri
13.7.2015 20:04:02   
Bibilib
Ja moje rolere jos uvek cuvam tako da moj Maki moze da ih vozi vec sledece godine ako zeli,jer me je stigao u brojuuser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Roleri
13.7.2015 21:39:46   
vikiveki
bibilib ti si sigurno mlada čim si vozila rolere,ja sam u svoje vreme imala samo rošule...roleri su došli znatno kasnijeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Roleri
14.7.2015 14:24:21   
mila83
Nama sutra stizu roleriuser posted image pa cu vam staviti fotkicu da vidite..Ja nisam nikad vozila rolere,sto kaze Viki,nismo ta generacija bili.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Roleri
14.7.2015 14:29:36   
vikiveki
user posted image ma nama su rošule bile kao njima sada roleriuser posted image Meni ostaje samo da još S. nauči da vozi rolere jer su V i V već odavno naučili i imaju svoje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Roleri
20.7.2015 10:57:42   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: mila83

Nama sutra stizu roleriuser posted image pa cu vam staviti fotkicu da vidite..Ja nisam nikad vozila rolere,sto kaze Viki,nismo ta generacija bili.user posted image



Ja sam ih jednom vozila i super mi je islo. kako sam stala na njih tako sam ih provozala. Bez onih kerefeka i figura naravno.
Arci je za prosli rodjendan od nas dobio komplet rolere sa zastitnom opremom. Isto su oko 5000,00 kostale a kupljene su u sportskoj radnji Djak,ili N sport ili tako nesto.I prilagodljive su ,idu od 30 cini mi se do 35 ,tako nesto. Za pocetnike su vise nego odlicne. Ove godine ih je provozao user posted image
Mila obavezno stavi fotkicu user posted image

A evo i nase
user posted image


< Poruku je uredio Anarunika -- 20.7.2015 11:01:11 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Roleri
20.7.2015 11:09:56   
mila83
Moj zet user posted image obozavam ovu fotku.Vazi,stavicu ,ne verujem da cu stici sad pre Zlatibora...ali morate doci do nas,u Vojvodinu pa da "rolaju: zajedno po ravnomuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Roleri
20.7.2015 12:35:18   
vikiveki
Anarunika,super ti je dasauser posted image pod punom opremom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here