|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 17:43:34   
branki*
veselice u plavu.jos od cetvtrte godine gimnazije.
veceras cu se ofarbati ako stignem.i ima da se tusiram pola sata,bas sam se uzelela da se tusiram natenane,sve u nekoj jurnjavi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 17:46:04   
veselicaa
E bas lepo,nego i ja sam isla u gimnaziju,opstu.
Joj verujem ti za dugo tusiranje,meni kada su A.i S.bile male muz lupao na vrata kupatila posle deset minuta,kaze ajde izlazi,place dete ne znam sta da radim.Kako me je to nerviralo,ja volim dugo da se tusiram,pa posle da se mackam,bas uzivam u tome.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 17:47:49   
branki*
isto i jauser posted image to mi je bas opustanje...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 20:38:16   
veselicaa
Gde ste zene,prazna nam terasauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:10:07   
emicaa
Ja sam tu,bili na rodjendanu,došli prije pola sata.Tuširala sam se skoro pa hladnom vodom i baš mi je prijalo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:12:07   
veselicaa
Ako Emice zdravo je to,ja noge obavezno tusiram naizmenicno toplom pa hladnom vodom,dobro je za kozu i protiv celulita.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:17:01   
emicaa
Ma ja se inače tuširam vrućom vodom ali danas sam prokuvala više puta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:24:33   
vikiveki
OOO devojke ,evo i mene...bila u komšiluku tražila sveže nane za onu detoks. vodu...pa me žene uhvatile da sednem malo na šor.Starije žene pa mi objasnile,kako je to nekad bilo tradicija ovde u Sremu,da se uveče sedi na klupama tj.ispred kapije na šoru...ali me komarci pojeliuser posted image ali dobila sam sveže naneuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:26:58   
veselicaa
I kod nas bilo bas sparno,tek oko sedam je bilo prijatno za setnju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:29:11   
Ivanka 75
Mm malopre ošišao našu nanu u saksiji i stavio da se suši. Već drugi put je šišamo,, baš lepo miriše u dvorištu. Na sunčanom mestu je pabuja, a i ja je prihranjujem, možda i to voli pa nas časti obilnim rodom user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:31:01   
vikiveki
Jao ja moram pothitno da zasadim nanu,sada sam kao poludela...koga god znam pitam i tražim nanu,meni treba baš sveža a ne sušena

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:31:31   
emicaa
Ovde bi se tek moglo oko 8 u šetnju ali T u 9 ide na spavanje.Za sad je samo izvedem ispred zgrade u pijesak i da se istrče tu po travi.
Joj kad za dvije sedmice sve budemo kao manekenke zbog ove vode user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:35:49   
veselicaa
Veki pa uzmi kod komsika koren,nana se bas lako rasadjuje i brzo se zapati.
Emice jel ta voda stvarno pomaze,jel si ti probala?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:45:26   
emicaa
Veselice nisam još,tek sam večeras pripremila i od sutra počinjem pa ćemo vidjeti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:47:44   
veselicaa
Koju varijantu planiras da pravis?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:49:25   
vikiveki
Veselice ja sam je sinoć pravila i danas ceo dan je pijem,osvežava a čini mi se da i deluje jer danas nisam imala problema sa probavom...videćemo sutra.inače Nata nam je otkrila to za detoksikovanu vodu,ona je ekspertuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 21:57:42   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Koju varijantu planiras da pravis?

ja sam pravila ovo

user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:11:02   
emicaa
Ja sam uzela litar i po vode,pola limuna i tri deblje kriške krastavca.Sutra ću potražit i nanu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:12:57   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jutro user posted image


da li mi verujes da se nekad ukljucim na rr samo da bih videla kada si se ti prijavila user posted image . i sto te nema preko dana, samo ujutro se oglasis :( .
viki, to je moj lepi, najlespi Srem! obozavam to sedenje na soru sa bakama, svasta cujes, i korisno ali i traceva svakavih :P ... iskreno se nadam da cemo se u narednih par meseci doseliti u SM

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:13:10   
Ivanka 75
ja ću to odmah sutra, imam sve sastojke. Baš ću da probam

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:16:37   
branki*
dobro vece na terasi!
deca polegala,mada ce se ova mala buditi...mrzi me sad da se farbam..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:18:09   
vikiveki
Bubi user posted image to bi bilo super ,da kafenišemo i otvorimo temu RR kafa u Sremskoj Mitroviciuser posted image ma večeras bi ostala duže na šoru,nego danas su prskali komarce sa onim prastarim avionom,koji budi sve sa svojim motorom koji se čuje kroz ceo Sremuser posted image ee oni ih prskali a komarci na izdisaju spopali mene da ujedaju,i to kada sam prvi put i ja sela malo na taj čuveni šor...a taman krenule komšinice da ogovarajuuser posted image sutra se moram namazati nečim protiv komaraca,da ostanem dužeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:24:13   
bubulence
daaaa, tema 'ispijanje kafe u Sr. Mitrovici' i ti i ja stalno aktivni clanovi user posted image . mozda bi nam se i Mika pridruzila...
jeste li probale Sasi vodu? kazu da savrseno topi kg, ja se ne bih slozila da je bas savrseno ali svakako da se skidaju kg, samo lagano. ali je iuzetno zdrava, takodje dobra za detoksikaciju i za energiju. procitajte na gugliju

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:26:17   
vikiveki
Bubi nisam čula za tu vodu ,kako se tačno piše ?,da potražim na googlu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:31:45   
bubulence
ukucaj bas tako Sasi voda i izacice ti. pila sam je prosle god, bas sam se divno osecala a da ne kazem da je pravo osvezenje kada je toplo.
P.S. djumbir se ne oseti

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here