|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:32:47   
emicaa
Od mene imate mahanje,laku noć user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:40:08   
vikiveki
emice evo imaš od mene mahanje za laku noć

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:41:06   
bubulence
Emice lepo spavaj!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:42:02   
Ivanka 75
sweet dreams user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:47:15   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: bubulence

ukucaj bas tako Sasi voda i izacice ti. pila sam je prosle god, bas sam se divno osecala a da ne kazem da je pravo osvezenje kada je toplo.
P.S. djumbir se ne oseti

Moraću i to da probam pošto sam na dosta mesta čitala da je đumbir dobar za osobe koje pate od migrene,a ja sam jedna od njih.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:50:06   
Ivanka 75
Ja već 2 godine stavljam đumbir u jelo, nekad ga naseckam, nekad izrendam, daje lep šmek jelu, posebno gulašu, mesu sa povrćem. Ovi moji se već navikli, Iva ga isto voli.
Stavljam i soja sos, mlogo nam se sviđa user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:51:02   
bubulence
djumbir je izuzetno zdrav, za sve... za stomak, za glavu, za disajne organe... malo je ljutkast ali meni je sasvim ok...
mi ga jako cesto koristimo sa medom, uzmemo med, narendamo djumbir i svako jutro na prazan stomak pojedemo po jednu kafenu kasicicu...
a za migrenu probaj ujutro da popijes sodu bikarbonu, kafenu kasisisu rastvoris u 2dl vode i to tako praktikujes isto svako jutro... odlicno je... inace je i soda dobra z sve...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:52:04   
Ivanka 75
Nisam znala za to da đumbir ublažava migrene, nisam obratila pažnju, ali ne pijem Amigren još od prošle godine, glavobolja ili prođe sama ili uz jedan Brufen.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 22:56:01   
Ivanka 75
Oooooo pa ja sode bikarbone trenutno imam bar 2kg u kući user posted image
Dobra za čišćenje svega, ali bukvalno svega, riba ko zmaj user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:00:36   
vikiveki
Ivanka,meni za sada ništa nije pomoglo od lekova...kada migrena počne mogu popiti punu šaku svih lekova,glava ne prestaje dok ne prespavam noć.Inače pre migrene imam "auru" tako sam u knjigama našla da se zove taj simptom pre nego što počne migrena.Naime desi mi se da pre migrene ne vidim čitavu sliku,tj. kada gledam vidim samo levu ili desnu stranu...glava me tada još ne boli ali znam sigurno da će u roku od 10 ili 15 min. početi migrena

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:03:35   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Oooooo pa ja sode bikarbone trenutno imam bar 2kg u kući user posted image
Dobra za čišćenje svega, ali bukvalno svega, riba ko zmaj user posted image


i mi isto koristimo za sve i svasta user posted image .
uh, viki, probaj djumbir i sodu... ne znam sta da ti kazem...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:08:12   
Ivanka 75
Meni je pomogao Amigren kad sam imala te "aure" i svetlace, gubila ravnotežu, brljavila jezikom, strašno, misli mi se pomute skroz.
Kad oset_im da kreće bol popijem jednu tabletu, ako bol ne počne da jenjava posle 2-3 sata popijem još jednu. Ali, ovo sa celim tabletama sam samo jednom uradila, do tada sam pila po pola tako da popijem prvo jednu polovinu kad počne pa nakon 2-3 sata i drugu.
Samo oset_im kako glava počinje da se hladi i bol brzo prestane.
Ovo sam uradila po po uputstvu iz kutije Amigrena.
i da, kad krene bol popijem limunadu i što više tečnosti. I gazirano mi tada mnogo prija i umanjuje bol.

Zadnji ovakav napad bio pre više od godinu dana, na kraju sam te napade pripisala hormonskom disbalansu, kako sam to sredila migrena više nema.
A znala sam da ležim po ceo dan obamrla od bola. ali, to bilo davno, pre 20ak godina. ja sam imala juvenilne migrene sa povraćanjem.

Te juvenilne migrene sam imala do 21 godine, do posle porodjaja me glava nijednom nije zabolela a onda su se vratile ali u blažem i malo drukčijem obliku.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.7.2015 23:10:48 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:14:40   
veselicaa
Uh ala ste piskarale.Ja sredila decu,stavila ih na spavanje sada citam po rr.Bubi stigla si i ti,ti uvek dodjes pridvece pa zapocnes neke hm hm teme user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:22:31   
QueenJ
Ženske, gde ste? Jeda nađoh terasu. user posted image Otvorila sam link za ovu vodicu, posle ću da pročitam, sutra baš idem u nabavku, pa ću i ja da probam (kud svi, tu i mali Mujo) user posted image
Amdn, čestitam, vidim da je bilo divno!
Ja sam se juče i danas posvetila sebi. Juče sam išla na delimično uspešno farbanje. Trebalo je da budem neke lešnik boje, ali sam malo svetlija od svoje prirodne. Frizerka kaže da je boja oksidirala (ili tako nešto) verovatno zbog hormona, pošto još dojim. Tako sam i tokom trudnoće htela svetliji ombre. Krajevi su mi bili beli... user posted image Ili sam jednom tokom user posted image radilla minival. Bezuspešan. Ovi moji hormoni su baš smorovi.
A danas sam bila na depilaciji intime... Posle par meseci. Bolelo je. Kozmetiičarka je konstatovala da imam neki hematomčić, kaže, da znam da nije od nje. A mm i ja prethodno veče, izgleda, bili malo grublji... U zemlju da propadnem sam htela. Rekla sam da sam vozila bicikl. user posted image A ona je sisala vesla...
Potom sam gledala kupaće kostime. Zaljubila sam se u jedan. Košta 4900!! Nikada nisam dala toliki novac za kupaći. Ali sam oduševljena! Plan mi je da pitam dedu da me čekira (da mi da ček), pošto smo mm i ja u čekovima do oktobra meseca. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:47:37   
veselicaa
Queen zeno kod tebe ima svasta novo.Ali ovo za depilaciju me bas nasmeja,pa gde bas vece pred depilaciju da ludujes user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:54:19   
QueenJ
Hahaha, pa šta ću, imali goste, popih koje pivo, pa podivljah. A i taman mi prošla user posted image , pa to ludo, željno... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:54:53   
bubulence
hahahah hematom od bicikla user posted image . sve hocu da te pitam, zeno jesi li tisvesna svoje lepote user posted image ? bez zezanja..
veselice ja to cisto da vas podsetim sta mozete da radite sa muzevima... mene moj sinoc spopao ni krivu ni duznu user posted image ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
2.7.2015 23:55:11   
veselicaa
Aha e onda je opravdano user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:02:31   
veselicaa
Bubi u pravu si da je Queen mnogo lepa,videla sam je u temi,mislim,mame sa bebama i zaista je prelepa.
A ovo za podsecanje,pa jel vidis da mi samo visimo na rr kasno uvece,kada da nas spopadnu?user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:04:33   
bubulence
hahaha pa lepo uspavate muzeve pa dodjete u kafanu da zalijete user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:07:39   
vikiveki
Ja sam muža uspavala,i jednog sina ali ovaj stariji se ne da

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:08:21   
QueenJ
Sad sam se postidela... user posted image Hvala vam, svakoj ženi to puno znači. Posebno kad dolazi od žene.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:09:58   
veselicaa
IZVORNA PORUKA: bubulence

hahaha pa lepo uspavate muzeve pa dodjete u kafanu da zalijete user posted image

Moj je na posao,radi trecu.Ali sam danas dobila pokon popodne user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 3.7.2015 0:10:27 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:16:02   
QueenJ
user posted image Moj je bio druga smena u Gorenju, pa ode na drugi posao (konobariše). A zbog situacije, danas ništa. user posted image
Stvarno sam stoka. Sad sam videla koliko je sati, a ja pojela pola milke od 300g. user posted image


_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Julsko druzenje na terasi (chat)
3.7.2015 0:16:45   
Ivanka 75
Moje dete usapvalo tatu a ja soliram ovde user posted image
Nece beba veceras dobiti keks user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here