|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decji apetit
8.12.2017 21:49:41   
medamisko
Moja mala bas lepo jede, ali zato skolarac toliko mrljavi i jede na silu da ludim svaki obrok. Cak ni ne zna kad je gladan, ma zna ali je sve drugo prece.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Decji apetit
8.12.2017 23:29:53   
Sanjica26 RR
Naravno da im je sve drugo prece nego hrana. I kod nas je isti takav slucaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: decji apetit
16.2.2018 15:09:06   
mama Jo
Moja J.je sad za rucak jela supu i masline i kisele krastavce 🤔
Imaju li i vasa deca neke sulude kombinacije hrane?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: decji apetit
17.2.2018 7:44:37   
vocicana
Ima moje, jde samo salatu i hleb, naravno bez supe nista. U globalu super jede, stvarno ne mogu da se pozlim, ima neki iscaseni raspored, jedan dan jede kao vaska i mene bi pojeo da sam jestiva, drugi dan, onako mlako bude. Ali ne mogu da se zalim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: decji apetit
22.2.2018 0:54:26   
Srecko47E
Mama jo sta god da joj se jede,neka jede.Bitno je samo da se nesto pojede

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: decji apetit
22.2.2018 2:31:02   
mama Jo
Ma tako je 😊 ono sto sam naucila o decijem apetitu je da je vrlo promenljiva stvar, iz dana u dan....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:05:37   
Anck Su Nmaun
V je poceo da brlja sa pasuljem i graskom, pljucka napolje ostalo sve kao mecava krka.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:34:32   
Maraj
Moj L ne do nekih godinu i po jeo sve. Kao usisivac. Od tada toliko brljavi. Jede svaki dan skoro isto. Mogu na ruke jedne ruke da nabrojim hranu koju jede. Nista "novo" nece da proba. Drzi se hrane koju jede i nista novo ne uvrscava u meni( a jeo je sve to....)user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:37:30   
Mala Elena
Kako jedu, trebala bih svaki dan praviti krompir.user posted image
Tokom dana slabo, jutro pocinju sa mlekom ,kako dan odmice uvece pojedu raznovrsnije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:42:18   
mama Jo
I J.bi svaki dan krompir 😊
Jedno vreme smo uspevali da joj podvalimo dok gleda cratace, ni ne vidi sta jede....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:43:17   
Maraj
Me ja svaki dan przim pomfrit
To jede . Tj to jedino pojede. Krompir hoce samo u tom obliku. Pire ne mogu da ga nagovorim da proba...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:43:52   
Mala Elena
I ja to radim dok gledaju nesto , ali znam da je to greska. Ja ne znam kako namamiti dete za sto da ne ustaje dok ne zavrsi obrok.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:47:31   
Duškić
Ja mojima ne dam da gledaju crtace i da jedu, tad moze neki slatkis.
Jede se za stolom, od kad i sin jede i sto ne bi hteo vidi da ona jede pa zajedno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: decji apetit
22.2.2018 8:55:17   
Anck Su Nmaun
Ja sam palila crtace jedino kad nam je bas bio neki krizni momenat plakanja il nesto slicno inace ne.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: decji apetit
22.2.2018 9:06:23   
Milena18

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Moja J.je sad za rucak jela supu i masline i kisele krastavce 🤔
Imaju li i vasa deca neke sulude kombinacije hrane?


Moja M je pre neki dan jela piletinu i kivi user posted image A hleb je u svim kombinacijama, čak i uz poparu.
I ona je ranije jela sve, a sad već bira. Brokoli je ranije jela, sada neće ni da proba. Spanać samo u piti. Čini mi se i da pojede manju količinu hrane za obrok nego pre 2-3 meseca. Ali ipak jede raznovrsnu hranu, tako da se ne žalim.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: decji apetit
23.2.2018 0:37:11   
Srecko47E
Kod nas se hranjenje cesto zavrsi podojen jer Mustra striktno odbija jelo.Citala sam da im igracke ne treba davati niti pustati tv jedino mi ostaje da provam vakum igracku za hranilicu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: decji apetit
1.3.2018 14:49:37   
Bunnyca
Do 7,5 meseca sjajno, a evo treca nedelja nece nista.Izbijaju gornji kecevi i apetit mu je uzasan

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: decji apetit
1.3.2018 20:00:06   
Mala Elena
Moje su popravile apetit, ali nema stogog sedenja za stolom. Hranim ih u razlicitim situacijama i sluzim se kalkulacijama user posted image ...

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: decji apetit
1.3.2018 20:26:56   
mama Jo
Joj ME i mi tako... jedno vreme ju je i drzalo mesto ali kad joj na tel.pustimo crtace da gleds... danas nijedan obrok nije bio za stolom i u stolici za hranjenje...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: decji apetit
1.3.2018 20:32:01   
Mala Elena
Trudim se da bar jedan obrok bude za stolom i kada piju mleko. Izabrala sam da jedu. Nesto gubis, nesto dobijas...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: decji apetit
1.3.2018 20:41:45   
Sarav
Bebu stalno hranim u hranilici za stolom. Ne ručamo zajedno jer ona jede u 13h pa kad mi sednemo za sto ona opet am-am. user posted image Baš ne volim da ih jurim po kući da jedu, volim da se zna kad je obrok. Kad su bolesne, onda im dopuštam sve.
Inače, sad za večeru je beba pojela jednu i po uobičajenu porciju, oduševila sam se.

< Poruku je uredio Sarav -- 1.3.2018 20:42:33 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: decji apetit
1.3.2018 23:42:58   
mama Jo
user posted image bebice 😊
Ni ja ne volim vijanje po stanu i hranjenje, to mi je bas mrsko....ali nekada prosto, sto kaze ME, biram da jede pa kako god... naidju i njoj nekad neke lutke pa joj onda dopustim zarad ,,mira u kuci" 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: decji apetit
1.3.2018 23:47:44   
Mala Elena
Znaju oni to da zloupotrebe , pa traze uvek tako, ali kod nas se zna , ne moze i kraj.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: decji apetit
2.3.2018 0:17:55   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Do 7,5 meseca sjajno, a evo treca nedelja nece nista.Izbijaju gornji kecevi i apetit mu je uzasan

Sa ovim se slazem.
Mustra uglavnom sisa.Zna da joj je to sigurica.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: decji apetit
2.3.2018 0:20:46   
Mala Elena
Bilo je kod nas te faze, sa 7,5m bili smo na moru, P je jela minimum minimuma, znam da sam se nervirala.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here