|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
[Anketa]

Da li vakcinisati dete protiv svinjskog gripa?


da
  18% (6)
ne
  81% (27)


Ukupno glasova: 33


(Poslednji glas : 6.5.2012 0:45:59)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:41:14   
mihi
Sinoć sam gledala ovog direktora Torlaka dr Dokića, baš ću da vidim i to na B92 ko su gosti Meryen?

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:43:04   
gagins
Ja sam i ovako u strasnoj panici od svega sto se prica,imam dete od 2,5 godine i trudna sam 17 nedelja tako da nisam pametna da li primiti vakcinu ili ne!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:44:34   
mihi
Delim tvoje osećanje Tasha, evo od jutros kod mene na poslu debata da li da ili ne. Ja sam ušla u lab i rekla vidim da niko ne radi ništa i debatuje o stvarima o kojima vi nećete donositi odluke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:45:09   
Anoniman
Ja imam dete od 3 god i 3 meseca i astmatičar sam. Tu smo negde...

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:45:21   
Rivana
Ja sam isto u panici ne znam sta da radim user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:45:47   
gagana83
A sta da radimo mi cije su bebe mladje od 6 meseci?Mi nemamo izbora.Ja se stvarno plasim. Jeste cula da se razbolela beba od mesec danauser posted image Na respiratoru jeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:46:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Delim tvoje osećanje Tasha, evo od jutros kod mene na poslu debata da li da ili ne. Ja sam ušla u lab i rekla vidim da niko ne radi ništa i debatuje o stvarima o kojima vi nećete donositi odluke.


Svuda ista debata od jutros. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:47:21   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagana83

A sta da radimo mi cije su bebe mladje od 6 meseci?Mi nemamo izbora.Ja se stvarno plasim. Jeste cula da se razbolela beba od mesec danauser posted image Na respiratoru jeuser posted image


Joj a gde jel kod nas?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:48:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

A sta da radimo mi cije su bebe mladje od 6 meseci?Mi nemamo izbora.Ja se stvarno plasim. Jeste cula da se razbolela beba od mesec danauser posted image Na respiratoru jeuser posted image


Čula sam.

Da imam tako malu bebu kao što je tvoja, vakcinisala bih se i muž bi se vakcinisao, u posetu nam ne bi dolazio NIKO, bebu bih vodila u šetnju po ulici koja nije prometna, ne dozvoljavajući nikome da se približi.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:50:17   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: gagana83

A sta da radimo mi cije su bebe mladje od 6 meseci?Mi nemamo izbora.Ja se stvarno plasim. Jeste cula da se razbolela beba od mesec danauser posted image Na respiratoru jeuser posted image


Joj a gde jel kod nas?

Kod nasuser posted image ,nisu javili tacno gde


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:50:59   
MERYEN
Ukratko rekli su da je kod nas najveci problem neznanje,neinformisanost lekara da obavesti pacijente o tome koliko je vazna vakcinacija,imamo 3 vrste vakcine sve 3 su iste mrtve,da izazivaju mali otok i crvenilo na ruci i kod nekih temperaturu,i blagu nervozu po primanju,da je svojevremeno sa variolom bilo donekle isto da su ljudi umirali iz neznamja,nisu zeleli da se vakcinisu.Prioritet su deca od 06meseci do 22 godine,ljudi oboleli od malignih bolesti trudnice,lekari salterski sluzbenici,pa od 22 do 45 i treci su od 45 do 65godine.
Od septembra iduce godine vakcina h1n1 ce biti redovna vakcina i proizvodice se na torlaku,ovaj virus ce trajati najmanje 3 godine...=ne mogu od Jovana da vam pisem on je ne moguc.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:51:43   
Anoniman
Da, to su juče samo provukli na vestima, i nastavili dalje bez detalja, a u novinama ne piše ništa.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:53:39   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

A sta da radimo mi cije su bebe mladje od 6 meseci?Mi nemamo izbora.Ja se stvarno plasim. Jeste cula da se razbolela beba od mesec danauser posted image Na respiratoru jeuser posted image


Čula sam.

Da imam tako malu bebu kao što je tvoja, vakcinisala bih se i muž bi se vakcinisao, u posetu nam ne bi dolazio NIKO, bebu bih vodila u šetnju po ulici koja nije prometna, ne dozvoljavajući nikome da se približi.

Mislim da cemo morati da se vakcinisemo ili barem mm. On je zbog posla non-stop u kontaktu sa mnogo ljudi a kancelarija i radionica nam je kuci i tu svakog dana prodje mnooogo ljudi.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 10:54:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN

ljudi oboleli od malignih bolesti trudnice,lekari salterski sluzbenici,pa od 22 do 45 i treci su od 45 do 65godine.


Hroničnih, zar ne?

Uvešće se znači u redovnu vakcinaciju?

Meryen, hajde molim te, pošto neću biti u mogućnosti da propratim emisiju, kada Jovan zaspe, a ti budeš imala vremena, napiši do kraja. user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
5.11.2009 11:00:06   
MERYEN
ok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 9:48:40   
Mica breskvica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

breskvice, ti si treća od jutros koja mi kaže da joj je NEKO iz Torlaka rekao da ni slučajno ne primi vakcinu. Svi ti NEKO se nigde ne pojavljuju imenom! Ako je takva situacija, zašto ne izađu sa tim u javnost?! Ja da sam sigurna da je situacija takva (vakcina štetna) i da radim u Torlaku ne bih ćutala iza ovih reči:



Tašo, pa sasvim logično da ne smeju bez odobrenja itd...moj stav po pitanju vakcine je da se ne bih nikada vakcinisala, a ni dete, jer kao što je grip napravljen, tako je i ona, a naravno da niko nikada neće objaviti šta je u njoj...da ne pametujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 11:53:48   
Anoniman
Ne razumem breskvice kako ne smeju? Najavljuje se da će vakcina biti obavezna za sve sem za bebe mlađe od 6 mes i trudnice u prvom trimestr, tako da će i ti NEKI morati da je prime... zar ne razmišljaju o tome? 

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 12:29:50   
Jeca*
Tasho, obavezna je ali niko te ne može naterati da je primiš. Uostalom, država i neće uvesti dovoljno vakcina za SVE stanovnike. Šta ti to govori?
uostalom, i mmr je obavezan pa mnogi ljudi odbiju da im dete primi, potpišu da ne žele i plate kaznu 2000din. Toliko o tome...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 12:31:22   
Anoniman
Uvešće al u dve ture. user posted image

A MMR je druga priča, meni takođe nije jsno kako neko nekvalifikovan može doneti odluku o tome, ali ovo nije ta tema.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 12:32:31   
Jeca*
jeste offtopic, ali isto tako imas ljude koji zbog nekog verskog opredeljenja ili prosto ličnog stava ne žele da prime krv ili da se leče ili da budu na aparatima...svako je gazda svog tela

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 12:34:46   
SUPER MAMA
BRAVO Tasho za one informacije za svinskog gripa t.j. za vakcinu sta sve sadrzi ta vakcina.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 13:39:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

jeste offtopic, ali isto tako imas ljude koji zbog nekog verskog opredeljenja ili prosto ličnog stava ne žele da prime krv ili da se leče ili da budu na aparatima...svako je gazda svog tela


Dok ne ugrožava ostatak nacije...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 15:02:18   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: MERYEN

ljudi oboleli od malignih bolesti trudnice,lekari salterski sluzbenici,pa od 22 do 45 i treci su od 45 do 65godine.


Hroničnih, zar ne?

Uvešće se znači u redovnu vakcinaciju? 


I malignih i hronicnih bolesti.Da uvesce se u redovnu vakcinaciju kao i do sad sto je bila vakcina za grip tako ce biti i ona.Medjutim kazu da ljudi koji su primili vakcinu protiv obicnog gripa imaju mogucnost da obole samo 0,2%od virusa h1n1.
Ja jesam za vakcinu mm nije,danas mi je Jovan primio redovnu vakcinu i razgovarala sam sa njegovim pedijatrom,ona kaze da ne preporucuje nikome vakcinu da je to dobar marketing da se vrte abnormalne sume novca i da ona kao deciji lekar nece nijednom roditelju da preporuci da vakcinise dete.
Da bih je isprovocirala otvoreno sam joj rekla JA SAM ZA VAKCINACIJU,gde je ona meni rekla ja vam kazem vas izbor vi mozete da se vakcinisete i dete i sebe JA NISAM PRISTALICA NIJEDNE VAKCINACIJE NEMAM VREMENA DA VAM POJASNIM DETALJNO,i znam da je bila guzva pa nisam insistirala.
Jutros na rts-u jutarnji dnevnik non-stop je apel za vakcinacijom,i da stizu vakcine polovinom dedembra.Ja nisam pametna sta da radimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 15:07:33   
Jeca*
Pa to je ono što mene zbunjuje. Ljudi iz zdravstva su UGLAVNOM protiv. Zar ne bi trebalo da su oni kompetentni? Ne znam...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li vakcinisati dete protiv svinjskog g...
6.11.2009 15:09:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MERYEN

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: MERYEN

ljudi oboleli od malignih bolesti trudnice,lekari salterski sluzbenici,pa od 22 do 45 i treci su od 45 do 65godine.


Hroničnih, zar ne?

Uvešće se znači u redovnu vakcinaciju? 


gde je ona meni rekla ja vam kazem vas izbor vi mozete da se vakcinisete i dete i sebe JA NISAM PRISTALICA NIJEDNE VAKCINACIJE NEMAM VREMENA DA VAM POJASNIM DETALJNO,


ja na žalost znam dva pedijatra koji nisu svoju djecu vakcinisali ni na jednu obaveznu vakcinu, a niti su vjerski fanatici niti ne znam ni ja šta ...razlog da su te vakcine sve smeće i još svašta nešto , al ja to ne znam stručno napisati user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here