|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 20:33:00   
emicaa
I mi pravimo pauzu od sexa dok mi curka.Nismo već 5 dana jer smo pred men.zaboravili da ću dobit.
Vratili se sa rodjendana,bilo nam je baš fino osim što je zaova spržila slavljenicu vrućim upaljačem.Pjana budala pa ne pazi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:23:05   
veselicaa
Gde ste zene,sta ima novo?MI konacno danas sve zavrslili sa krecenjem,tj zavrsili prekjuce krecenje,juce samo nesto vracala na mesto,sredila orman,danas muz farbao stolariju,ja jos po nesto sredila oprala,vratili tepihe i sada mi je kuca cakum pakum.Mislim ja sam vec malo luda sto se tice ciscenja ali mi je sada bas sve sredjeno,nema vise prljavih zidova i skinute boje sa prozorauser posted image .
Sutra idem po A.djubrence nece kuci nikako,zanimljivo joj sa sestrom a meni bas nedostaje.S mi bas slabo jede,malopre uhvatih sebe kako joj obecavam svasta samo da pojede dve kriske paradajza.Muz izasao,bio bas dobar ovaj put sto se tice ciscenja,cak nije ni veliki nered napravio dok je krecio,a sto je ribao podove i vrata tek user posted image mnogo se nesto povrednio.
Klarita gde si ti zeno,bas sam se skoro set_ila tebe user posted image
Trco javni kako si se provela na more,nadam se da je bebac bio dobar.
Wiv samo ti jedi lubenicu,ne goji user posted image
Emice pa kako da zaova izgori dete,jel stvarno bila pijana ili se salis?
Ostale drugarice veliki user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 29.8.2015 21:25:35 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:24:38   
veselicaa
Ehej ja sad primetila,danas godinu dana kako sam na rr i 3000 post mi je bio prethodni user posted image
To mora da se zalije,kazite sta vam se pije,sluzim po volji user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:27:42   
emicaa
Veselice stvarno bila pijana,i kako je palila svjećice upaljač bio vruć naslonila ga maloj na ruku,dobro je nije zapalila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:30:15   
veselicaa
Au Emice,bas nepazljivo.Od devera sin danas izgoreo prstice,zalepio rukicu na vrelu ringlu.I posle mi se neko smeje sto ja prednje ringle ne koristim,ostala mi navika jos kada mi A i S bile male da ih ne palim,pa ih ni sada ne koristim.Ali sa decom nikad nije dosta opreza,ja zaista na prste ruke mogu da nabrojim neke nezgode po kuci,tipa padanje,opekotine i slicno.
Nego Emice sta pijes cas_tim za godinu dana na rr i 3000-ti postuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:41:14   
emicaa
Može somersby,Dora spava pa mogu jedan user posted image
Ma nije njoj to prvi put ali ajd,svako zna najbolje kako treba oko djece.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:48:08   
veselicaa
Meni ne radi slikomat,kasnije sluzim.Ne znam sta je,nesto bas zeza u zadnje vreme,a ja ne mogu na dodaj.rsuser posted image
Ma da najbolje je da se ne mesas.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:53:19   
emicaa
Ma vjeruj mi i ne govorim joj ništa,sveki je par puta govorila kako možeš pijana oko djece ona se naljuti u fazoni kako sam pijana,šta sam popila dva tri piva pa je onda i sveki odustala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 21:59:44   
veselicaa
E svasta,zato ja ne govorim nikome nista,samo ponekad kazem ja sam tako radila i meni je super,a nikada ne kazem "e i ti bi trebala tako".A i sto manje znas,to bolje,zeznuti su ti rodbinski odnosi.
Slikomat mi i dalje ne radi,vrti,vrti i posle pise "connection timed out"user posted image
Donela jetrva ves da opere kod mene,pokvarila im se masina a sveki pusta masinu da pere po ceo dan,nema kod nje dve eventualno tri masine dnevno,pere ona i po sest,sedam masina na dan.A kada se pokvari onda "pa kako to"A sto zena voli da stavlja eksere i upaljace u masinu i da pere i sta se ne pere u masini,to je vec druga prica.

< Poruku je uredio veselica -- 29.8.2015 22:00:34 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:11:21   
emicaa
Znaš kako,ona je stvarno super i super se slažemo ali jedino što baš voli popit.Svako tako okupljenje se baš dobro popije.Znam da je prošle godine za uskrs jedva presvukla malu.Al ajd svako ima neku manu,nije svako savršen kao ja user posted image ljubi me majka user posted image ,šalim se naravno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:13:40   
veselicaa
Emice i delujes nekako savrseno,da ti ja kazem user posted image
Ma svako ima neku manu,ja samo ne volim kada neko ne zeli da prizna,pa sve kao "ma ja sam bez mana",ne volim kada ljudi ne primecuju svoje nedostatke i mane.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:14:50   
Ivanka 75
Ja mislim da je Iva danas na rolerima presla jedno 15km.
Prvo smo nas dve jutros set_ale/tabanale/rolerisale od 11-15h, sve pesaka, pa veceras svo troje opet ista marsuta, mislim da ima 3km u jednom pravcu da ne spominjem jurnjavu po parku i sl user posted image

Zaspala je u cugu user posted image
A mm je konacno popio lek (kretencina jedna nenormalna, ja sam jednom bila na pocetku anafilaktickog soka ili kao se vec zove taj sok od alergije, sreca te hitna na 3min od zgrade, a on budala zaboravio da popije lek)

Ali! Cini mi se da mu se ne siri crvenilo danas, pregledala sam ga temeljno user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 29.8.2015 22:16:24 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:17:12   
emicaa
Jao veselice baš ti hvala user posted image ali imam i ja mana,najveća je što sam živčo teški user posted image
Ivanka dobro je da se povlači,pregledaj ti opet još detaljnije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:19:37   
veselicaa
Ivanka koje rolere si uzela cerkici?Mi imamo neke marka "looper" kupili ih prosle godine i odlicno sluze.
Emice to sa zivcima mislim da je svako danas takav,ja isto imam dosta mana ali sam svesna svake i priznajem ih,pa ko me voli,voli me.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:20:31   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: emicaa
pregledaj ti opet još detaljnije user posted image


To je bio preliminarni pregled, malo kasnije detaljno detaljan user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:24:47   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: veselica

Ivanka koje rolere si uzela cerkici?Mi imamo neke marka "looper" kupili ih prosle godine i odlicno sluze.


I ja s te kupila! Odlicni su! Bio u Djaku ceo komplet sa kacigom i stitnicima za 4500, 30-33 velicina. Bice joj sigurno naredne dve-tri godine, a ima ko da ih nasledi ako ih ne upropasti.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:26:46   
veselicaa
Hhaha i mi ih nasli u Djaku,kupili ih prosle godine pocetkom avgusta i bile 4400,posle dvadeset_ak dana udjem slucajno na sajt i vidim da su oko 2500 dinara.Sta znaci kupovina u sezoni user posted image .Nase su broj 35-38 nogato mi dete user posted image I nasi dosli u kompletu sa stitnicima i kacigom.Nasi su svetlo roze i bele boje.
Stitnike i kacigu sada nosi S koja je dobila rolsue za rodjendan ali jos ne zna da ih vozi.Puknuh 30 e za djabe,jos ih narucila sa sport directa i cekala ih mesec dana.

< Poruku je uredio veselica -- 29.8.2015 22:28:44 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:29:44   
Ivanka 75
Da, i ove su bile na snizenju sa 6000.
Samo roleri su bili 2300, a ja uzela zbog stitnika.
Kad god sam nervozna grickam nokte, bem ti stare navike koje nikad ne umiru do kraja.
Uzela sam Rubikovu kocku da slazem da ne bih trpala ruke u usta

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:30:37   
emicaa
Veselice ja "odrasla žena" nosim 35 a Dora 21 ali joj je sve poveliko user posted image
Ivanka nadam se da imaš i odgovarajuće odjelo,ono tipa med.sestra user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:32:41   
Ivanka 75
Nemam, da pozajmim od sveki, ona je bivsa med sestra user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:33:01   
veselicaa
Emice moja A nosi 35 sada,a S 32.Ja nosim 39 ali sam visoka pa mi stopala ne deluju preveliko(bar se nadam user posted image )
Nemoj Ivanka od sveki,posle moras da se druzis sa njom stalno user posted image bices joj duzna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:35:45   
Ivanka 75
Iva za mesec dana puni 5 a nosi 31, strah me da pomislim koji ce br nositi za 10 godina user posted image

Smazala sam cokoladu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:36:24   
emicaa
Ženo kako me nasmija,opet se sjetih sveki i njenih gaća,da li ću to ikad zaboravit user posted image
Veselice mi smo mini,ja viso 156cm user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:41:03   
veselicaa
Znaci i tvoja Iva ima stopala kao moja A.Mada moja A je visoka.
Ja jedem strudlice,a pre toga sam pojela kutiju nekog cokoladnog keksa.Ali sezona kupacih je prosla sada mogu slobodno da budem user posted image .
Ivanka pre neki dan sam bila u Nisu i bas sam planirala da se javim ovde na rr,pa da se vidim sa nekom od vas ali toliko sam lutala i imala obaveza da nisam ni videla net ili telefon.Ali sada pustili ovo osiguranje za kola pa dolazimo u Nis nasim autom tako da sledeci put se sigurno javljam.Bas bih volela da se licno upoznamo.Inace smo sve tri veceri bili u parku na bulevaru i stalno sam zagledala da slucajno ne primetim neku od zena sa rr,koje sam videla na slikama.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat)
29.8.2015 22:43:55   
Ivanka 75
Obavezno da se javis nego sta!
Ivka je visoka 120cm tako da joj stopala prate visinu, zasad.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here