|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:33:17   
Ana RR
Dragi forumasi,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma

user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 31.8.2015 16:50:21 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:36:55   
wivern
Hvala bogu nema vise terase user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:39:44   
Sanjica26 RR
Lepa tema za pocetak septembrauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:39:54   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:45:54   
NadaR
Kako reče Oldži - zar veeeeeec? :D
Pa, hajde ,neka nam bude fin i veseo.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:50:25   
mali_mis
Svidja mi se kuliranje user posted image
Jel sam nekom nedostajala?
Polako se sredjujemo, kuhinja nam je jos u haosu, i kod mene u sobi ima kutija, ladno nemam ni jednu policu za knjige ili tako nesto, ali nema veze, bice.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:52:10   
Ana RR
Mišu, gde si se preselila? Novi stan, kuća, novi grad...?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 16:54:57   
mali_mis
Novi stan, sa N. naselja na N. Detelinaru. Nije mi nepoznat stan, ovde je moj brat bio sa zenom, pa smo se malo menjali, dok se ne srede papiri oko maminog stana. Samo mi je malo cudno, kad idem istim busem sa kojim bih isla na Naselje, a silazim par stanica pre user posted image I fale mi moji prodavci voca i povrca user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 17:11:49   
milicicak
Pu za mene user posted image
Mada ce meni po svemu sudeci septembar biti sve samo ne kuliranje user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 17:29:44   
eca89
Da se i ja upišem, ko je za user posted image ? Mm uspavao A., pa mi sad pijemo kavu. Sutra idemo na kontrolu.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 17:35:24   
Ivanka 75
Na poslu sam, malo kuliram ama dok ne pocnem da zovem djake, a to mrzim grrr user posted image
Ako ih ne zovnes oni zaborave da treba da pocne engleski pa dignu nos kao "pa mi so mislili da cete da nas obavestite", jes, ja treba da zovem vas 50 umesto da se vi sami setite.
Skuvala sam se dok sam dosla na posao, klima mi je na 28, i bas mi je lepo.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 19:30:08   
milicicak
Nama bio majstor, izgleda da cu uspeti da izvedem operaciju Tarin krevet user posted image samo da ne slogiram kad kaze kolikonce da kosta user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 19:45:51   
emicaa
evo i ja kuliram,bili na bazenu pa sam pravila palacinke kad smo dosli kuci,drugarica mi ipak dolazi sutra.
misu polako,navices se i tu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 20:17:29   
wivern
I mi se vratili sa bazena, sad sam navalila na neko pecenje kao nenormalna user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 21:01:29   
branki*
Evo i ja da malo iskuliramuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 21:11:25   
emicaa
wiv prebaci malo pecenja,onaj dio rebarca i potrbusne ako moze user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 21:41:34   
Klarita
Ne zelim da pricam o hraniuser posted image
Dobro vece! nadam se da cu ovaj septembar da iskuliram sa par kg manjka...cekaj, da li sam dobro napisala? Mislim, da smanjim kilazu u septembru...da ne bude, u septembru, bice u oktobru, u oktobru, bice u novembruuser posted image

Milicicak, kakav ste odabrali?

MM, dobro nam doslauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 21:51:35   
milicicak
Klarita, okacila sam krevet u temi :) malo pre sam osetila kako mi je kvrcnuo misic u vratu i ostala mi glava u polozaju kornjace... Ubicu se majke mi

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 22:21:57   
isidora88
Veceuser posted image
Misu navicices se, polako, ima vremena...
Klari jel pijes one tabletice?
Moje dete je danas bilo na bazenu za dedom i razvio je glavu, ima 3 sava na celu, jos nisam ni bila sa njim, tata mi je javio kad ga je doveo kuci, srecom on je hrabrisa kaze da ga ne boli, i da nije plakao u bolnici, bas mi je strasno kad ga vidim sa flasterom i oderotinom ispod okauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 22:28:58   
Ana RR
Gde ste žene? Ima li neko piće ovde? Ja sam napala grejp sa kašikom, ne mogu da se zaustavim mljac user posted image

Joooj isidora user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 22:36:16   
veselicaa
Vece zeneuser posted image
Ceo dan ludilo kod mene,ustala u 9 da odvedem A na folklor,struja nije imala.dosla tek u 11 pa nestala u 12 i 15.Posle isla da kupim S patofne za vrtic,jer su joj one koje sam narucila velike,struja nam dosla tek u 4 pa nestala opet u 7 i tek dosla oko 15 do 9.Mislim stvarno veselo.
Deca malopre legla,sutra skola,ja cekam da se prohladi preliv za cheesecake,pa da opeglam nesto.Pravila sam cheesecake sto mi S polazi u predskolsko,to mi nekako najlakse,a uskoro ce i A rodjendan pa cu praviti veliku tortu.
Isidora da sincicu brzo prodje,bas mi zao user posted image
Milicicak znaci ipak pravis krevet,javni koliko ce da te kosta,bas mi se svidja tvoj izbor.
Ostale zene user posted image za vas,idem da citam sta ste pisale user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 22:49:17   
Klarita
Isiiiiiiiiiuser posted image bas mi zao, uhhhhh ne smem ni da zamislim kako bi se osecala da je moje dete u pitanjuuser posted image Ne pijem one tabletice sad jer moram malo da se pozabavim ishranom, bas sam nesto preterala, a sad kako me bole ledja lezim samo i jedem kao user posted image a, trebam nesto brzinski, krece mi posao od sutra, pa zahladjenje, necu moci vise haljine da nosim...Koliko si ti uspela da smrsas od njih?

Milicicakuser posted image zeno, pa ja te u potpunosti razumemuser posted image Sad cu da odem da vidim krevetuser posted image

Veselice, srecan polazak u predskolskouser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 22:55:30   
veselicaa
Hvala Klarita user posted image
Klarita ti se ozbiljno bacas na dijetu,izgleda.Koliko kg planiras da smrsas?Ja nikada nisam mogla da drzim dijetu,user posted image sam veliko user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 22:58:34   
Klarita
Ahhhhhhhhh, na bolnickoj sam dijeti dan1. i ocekujem bar 3 da smrsam, koliko sam vratila od lezanja, inace imam realnih 5kg viska, i umisljenih i zeljenih 7kguser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: SeptembaRRsko kuliranje :) [chat]
31.8.2015 23:00:30   
veselicaa
U pa nemas puno viska,brzo ces ti to.Nezgodno je kada lezis,tada najvise jedes.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here