|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:47:29   
vocicana
Mi 13 nedelja user posted image , bravo bebo! Zaboravila sam opet, sada sam bacila pogled.
Lule, samo ti odmaraj, uzivkaj I leskari, samo napredujemo polako. Jos malooooouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2751
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:48:13   
Maraj
Dobro jutro drage
ovde se nista ne zna
juce mi dadose onu flasu da je punim sa 24h urinom i naravno nisam na programu za danas....
posle toga radili mi ctg. Na ctg-u puno kontrakcija i to su bas bolne dok mu rade ctg jer lezim na ravnom krevetu na ledjima. Ovako ih ja osecam al nisu bolne. Tako ti oni mene spuste u porodjajnu salu i tamo jedna dr ludaca krene prstima da me razvlaci. Sva sreca naidje druga i rece joj da me pzsti. Ova pojma nije imala da ja idem na cr . Strasno.
Od jutros vizita. Nisam nista jela. Dali mi za svaki slucaj klizmu i sad cekam konzilijum da vidim sta ce odluciti.. A gladna sam....a i zedna...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2752
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:48:45   
alex88
Dobro jutro devojke!Ja budna ali leskarim ,mrzi me da ustajem!Um jer ti bolje?

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2753
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:51:13   
bebilule
Joj Maraj, kako misliš razvlači user posted image ...mislim znam, ne moraš odgovarati, nego se zgrozih. Ja nešto imam osjećaj da će te danas raditi....

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2754
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:52:34   
alex88
Suzi super za 13ned,ja sam 16+2 to je sedamnesta jer tako?Maraj drzimo fige da te uskoro odvedu u salu,srecno

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2755
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:52:56   
vocicana
Maraj, bice to preko reda cr, videces. Nemoj da se nerviras, bice sve ok, nadam se da si ovako dobro. Vec sam procitala da si napisala da te nisu ostavili na program danas, ali mozda bude izmena. Reci mi koliko puta dnevno ti urade ctg?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2756
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 8:55:06   
vocicana
Jeste Alex user posted image , bravo I za tvog bekana I tebe!
Lule termini u ginekologiji su jednostavno samo tako odvratni, razvlacenje, mogu da zamislim sta je I kako bilo. Jadna Maraj, nemoj se nervirati, bas ti ne trebaju dodatne traume pored ovog cekanja da te porode. Je..m Im ja!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2757
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 9:00:32   
Maraj

IZVORNA PORUKA: bebilule

Joj Maraj, kako misliš razvlači user posted image ...mislim znam, ne moraš odgovarati, nego se zgrozih. Ja nešto imam osjećaj da će te danas raditi....


Zamisli na silu krenula da mi siri grlic kako bi se brze otvarala. A pogledala nije da se spremam za cr.... strahota....

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2758
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 9:05:58   
vocicana
Najstrasnije je kada neko hronicno kasni na posao, nikada ne cuje primopredaju smene I da bude konacno upucen koga stavljati na sto za dilataciju a koga pustiti da saceka svoj red kako treba.
Nekada se stvarno stidim da kazem sta sam po zanimanju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2759
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 9:11:00   
MAMAMAJ
Dobro jutrooo
UM, imaš pp.
Maraj, ja ne verujem šta tebe sve snalazi, neću da kudim Front, tamo sam rođena, ali, ej...
Sonya, hvala za čestitke, jedva čekam vikend i selidbu.
Ja sam danas 26+1.Sl nedwlje definitivno u sedmi, ispravi ako grešim, UM. user posted image
Maraj, jesi prestala sa fragminom?


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.9.2015 9:12:21 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2760
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 9:13:06   
alex88
Joj Maraj,izdrzi i pretrbi jos malo draga,uskoro ce biti gotovo,pored bolova i sl moramo jos i med.osoblje i dr da trpimo da se izivljavaju

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2761
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 9:15:26   
jess021
Dobro jutro, ja samo da se cekiram, pa odoh sa Isidorom na kafuuser posted image
Nisam spavala uopste, ali nema veze, danas punih 39 nedeljauser posted image
Madre, imam ja jos redovnih nedelju dana do termina, ne mozes tako brzo da me se resisuser posted image
Maraj, pa kako neces danas ako su ti daliz klizmu? Koliko znam, nakon nje nema ni hrane ni vode.
Jesi se cula sa svojom dr?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2762
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 9:58:01   
Anoniman
jutroooouser posted image
evo upravo sam otvorila oci i dosla da vidim sta je sa maraj, draga navijam da lazar dodje danas.
user posted image user posted image svima za sve nove nedelje.


alex nisam ih imala nocas, malo mi je bolje, jos uvek lezim, hvala na pitanju draga...

mamaj sada cu da bacim pogled...

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 2763
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 10:03:51   
Maraj
Mamamaj nisam primila jutrasnju dozu fragmina. Ceka se taj konzilijum da vidim sta ce odluciti.
jess moz misliti dali mi klizmu i nista da ne jedem do konzilijuma jer moze odluciti da je danas cr. Ako kazu da danas nema nista od cr dzabe se izgladnjujem i bez vode sam. A i džabe su mi klizmu dali....

< Poruku je uredio Maraj -- 30.9.2015 10:05:37 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2764
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 10:07:26   
Anoniman
maraj bas bezveze,ja ne znam sta to radeuser posted image

mamaj za 6 dana definituvno u7user posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2765
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 10:08:04   
MAMAMAJ
Joj, Maraj, kakvi čudaci, ne znam šta drugo da ti kažem, budi jaka i izdrži, znaš zašto si tu i misli na to.
Nadam se da će brzo doneti odluku, jer mi je nezamislivo da budeš gladna i žedna...
Šaljem ti user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2766
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 10:08:29   
Maraj
Ma ja ne znam da l se vi secate kad se trcosava poradjala u Sloveniji. Kakav je ona obrok imala tipa pola sata pred porodjaj. Jos mi slika u glavi user posted image A mi ovde....sve bez vode i hrane....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2767
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 10:19:43   
Anoniman
jj ni ja ne znam sto to radeuser posted image

zamislite koja sam ja ludaca, htela sam da idem za np busom da pokupujem nesto uni, a za 9 dana ulazim u 9user posted image ali baba mi nije danas kod kuce da je cuva, sveki ima neka posla dolazi tek sledece nedelje, tako da moram za sutra da odlazemuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 2768
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 10:23:32   
adulence
Maraj mnogo mi je zao,nadam se da ce sve biti kako treba i da ces vec danas upoznati Lazara...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2769
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 11:23:29   
Anoniman
Maraj ima li vesti??

Ja sam upravo saznala da dobijamo jos jednu bebu u familiji, u maju Boze zdravljauser posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 2770
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 11:34:10   
alex88
Divno UM,samo neka se nastavi tako,da se sto vise beba radja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2771
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 11:57:45   
dijana1*
Maraj bas mi je zao sto su te tako iscimali. Stvarno nemaju osecaja prema trudnicamauser posted image
UM cestitam, stize Nori pojacanje.
Sonya danas malo bolje ali ne mogu dugo da izdrzim na nogama. Zacepe mi se usi i nos i osecam malaksalost. Identicno kao u prosloj trudnoci. Ceo 8 mesec sa vrtoglavicama i samo sam vodila racuna da se negde ne skljokam. A kada sam usla u 9 kao da sam se ponovo rodila. Pritisak je juce bio ok. Nocas me beban dva puta sutnuo da me je dole( grlic) sve zabolelo . Bas sam se trznula u snu i sva stisnula. Nemirko mali, samo me stresirauser posted image
Bar mi se malo veatio apetit , juce nista nisam mogla da jedem.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2772
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 11:59:52   
Anoniman
Di super da ti je bolje, jednostavno naidje nam takav dan, a i ove promene vremena su nepodnosljive.

Da, da Boze zdravlja stize Nori pojacanje, jeste da oni zive u Nemackoj, ali su nam bas blizak rod, i mnogo se radujem zbog njih, pa pre mesec dana su se vencaliuser posted image samo neka bude bebicauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 2773
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 12:00:16   
MAMAMAJ
Maraj, kako izdržavaš?
Moja ćerka i ja prale kose, pa se fenirale, a u kući nam atomska bomba, teško mi sve od jutros, kutije na sve strane, pakovala sam nešto, sad da pristavim ručak, bućnem decu u krevete, da odmorim, pa nastavljam pakovanje.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2774
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
30.9.2015 12:02:14   
Valerie
pisala sam u svojoj temi, citam lagano user posted image

maraj, vidim da si i dalje 2 u 1. moras da se boris, da pitas sta ti i zasto rade, da cimas svog dr, nemoj da ocekujes da ce oni znati, puno je pacijenata, oni su sludjeni, a rec je o tvojoj kozi i tvojoj bebici. za sve pitaj i buni se ako ti je cudno bilo sta sto rade.
moje najnovije iskustvo to govori, greske se desavaju, a bar mi sa rr znamo koja je uobicajena procedura za sve sto nas ceka.
sama klizma ti nece smetati, ali saznaj zbog fragmina i jela da li ce biti danas. najbezveznije je da cekaju da ti krenu kontrakcije, a da te drze gladnu i spremnu, pa kad bude... uz tebe smo svim srcem!
grlisa

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  109 110 [111] 112 113   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here