|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 22:10:16   
jess021
Jabudicuser posted image
Mm i ja smo danas u akciji. On sredjivao spajz, a ja bebece stvari. S tim da mi je sestra vecinu opeglala, a mama ce sutra drugi deouser posted image
Bebilule, samo da ti kazem da polako stizem ove streberke sto su vec uveliko sve spremileuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 23:00:53   
sonyasha
Dobro veče drugarke trudničiceuser posted image
Ja svrnula samo da se zapljunem u septembru i da vas pozdravim!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 23:07:12   
Jekica_88
Marj poradjam se u Jagodinskoj bolnici. Mislila sam da ne rade spinal međutim rade. Mene doktor hoće 5 dana ranije da primi u bolnicu ne znam sto ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 23:13:22   
MAMAMAJ
Devojke i dečaci, dobro veče, mi šetali, bili u kupovini za kuću, tako sam se umorila da ne znam gde sam.
Mislim da sam se prijavila za paket za trudnice, tj pisalo je Hvala što ste se prijavili, ili tako nešto, nadam se da nisam nešto zbrljala. user posted image
Suzi, vrati se, najlepše te molim, preletim uvek preko pisanija, očekujući tvoju sličicu dve bebice... user posted image
Ja ispeglala Maši garderobicu za sutra, u 9 treba da smo u vrtiću, imam neverovatnu tremu, a ona peva od sreće ceo dan, verujem da i tu utiču moji hormoni. user posted image
UM, kako je U?


(odgovor članu Jekica_88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 23:23:50   
dijana1*
Mamamaj srecno sutra i da prodje bez suzicauser posted image Kosta je jadnice danas preplakao mogu misliti sta ce biti tek sutra. Sutra i Vuk ide posle 2-3 nedelje. Poceo je da ludi a i ja sa njimuser posted image
Ja sam poslednja 3 dana malo vise lezala tj. nisam se umarala kako sam navikla hahaha i sada ne mogu da zaspim a i sinoc sam se mucila.
Suzi viris nam, javi se da li je sve ureduuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 23:24:23   
adulence
Jaooo mene veceras bas pice kontrakcije...huuuh...
Bitno da nam je suzi dobro,javice se ona...
Mibod sutra u vrtickoj grupi,nismo vise u jaslicama...bas imam tremu...glasamo za paket

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
31.8.2015 23:46:33   
MAMAMAJ
Devojke, pitaću vas nešto tamo u temi Vrtić.
Hvala, Di user posted image

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 31.8.2015 23:58:00 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 0:20:40   
Bekolino 25
Ada i mene bas valjda nije pocelo

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 0:26:40   
MAMAMAJ
Žene, ne mrdajte još odavde, kakve kontrakcije... user posted image
Ja odoh da spavam, sutra rano u vrtić. user posted image
Laku noć user posted image

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 0:43:52   
adulence
Kod mene nije mada ih i dalje imam,ali ove su nepravilne,ali dovoljno da ne spavam....sta li nam je sa superm? I ona ih je danas imaala,zar ne?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 1:08:19   
Bekolino 25
Ma nisu ni kod mene pravilne mada sada prestale.Nisam citala superm javi se kako je ?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 4:04:10   
Maraj
Kod mene opet , nista od spavanja.... budna sam vec vise od pola sata... i bekan mi je budan evo samo se šutira

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 6:47:53   
sonyasha
Dobro jutro user posted image Ko je za kaficu?
Ne mogu više ovaj pakao da izdržim, prešlo mi je sve granice tolerancije user posted image
Znojim se, stalno se tripujem da mi srce dumbara (ono kada ga čuješ) a puls i pritisak ok, nemam slobodu kretanja, jedva da kuvam nešto, kao da mi je život na pauzi dok se vreme ne smisli da zahladi! Ovo što je stao vetrić me dotuklo, sve otvoreno a ništa ne strujiuser posted image
Izvinite na kukanju ali pucam po šavovima!
Kako ste vi ženske od jutros?
UM, jel Una bolje?
Suzi, jel ti ok srce, kada primaš drugu turu boca za bebeća pluća?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:20:41   
MAMAMAJ
Dobro jutro, ranoranilice.
Ja jedva zaspala, a već ustala, ispratila mm na posao, skuvala M čaj, pijem kafu i pomalo se spremam za vrtić. Tremaaaaa
Sonya, kako je mali Buda? user posted image
Maraj, a tvoj bekolino? Izgleda se jutros rano probudismo samo mi sa dečacima. user posted image
Grlim vas sve do popodne, odoh u vrtić user posted image user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:31:16   
vocicana
Dobro jutro stomacici. Mi budni nekih pola sata, slatko se istusirala, sada nes I citam sta ste pisale. Nadam se da ste sve dobro. Mala Una, Suzi, mamaj, Maraj, Sony....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:40:55   
Maraj
Vocicana jesi videla da si osvojila paket slatkisa!!! Cestitke i ovde user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:43:28   
Maraj
Jao mamamaj ne znsm sta je ovo.... da l cuveni "sindrom" 9.meseca...pojma nemam , al bas slabo spavam

e da cestitke i
Animsaj
adulence
Unina mama i
mala elena
na paketu za trudnice user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 1.9.2015 7:47:26 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:51:19   
vocicana
Nisam videla, gde da pogledam? Jao bas sam srecna! Hvala Maraj, nisam dobila paket za trudniceuser posted image , ali slatkisi nisu na odmetuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:51:58   
vocicana
Devojke, cestitke za paket trudnicke, bravouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:52:13   
Bekolino 25
Budni i mi ...drigarica mi se poradja od 4 a mene zatvor uhvatio bas me stomak boli ..mrzim kad mucim muku s tim bojim se dete da ne izguram od napinjanja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:57:54   
superm
Dobro jutro! Da, tu su kontrakcije...Ja sam spakovala torbu, za svaki slučajuser posted image
Juče sam imala baš stresan dan. Stariji sin i problemi sa drugarom, dr u DZ nije htela da ispiše doznake i uput, moja dr je na odmoru. I na kraju, uveče mlađi sin padne, udari se o ivicu komode i pored oka dobro razbije! Normalno, noćas nisam mogla da spavam i sada sam mrtva umornauser posted image
Još treba da odvedem starijeg u muzičku školu...

< Poruku je uredio superm -- 1.9.2015 8:00:14 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 7:58:54   
superm

IZVORNA PORUKA: Bekolino 25

Budni i mi ...drigarica mi se poradja od 4 a mene zatvor uhvatio bas me stomak boli ..mrzim kad mucim muku s tim bojim se dete da ne izguram od napinjanja


Pij toplu vodu, trebalo bi da pomogne.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 8:07:16   
vocicana
Bekolino, bas bzv, uradi kako ti je superm rekla, ako ti nije gadno malo limunovog soka I kasicicu meda stavi u casu mlake vode. Trebalo bi da ima efekta.
Superm, verujem da ti je jucerasnji dan bio dan D, nadam se da je dete dobro, a takve se stvari desavaju u kuci da samo celog dana trebas provesti kao skretnicar, ne to, ne ovako, nemoj to, pazi! Zelim ti jedan opusten dan!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 8:10:16   
bebilule
Ej jutro i od mene. Uh topla voda, spašava. Ujutru na tašte i jedno 15 min ništa drugo dok ona odradi svoje. Mi obavili prvu kupovinu juče, sad ću i tamo postaviti slikicu. Joj ja sam stvarno blećak za te stvari i veličine user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 8:11:26   
bebilule

IZVORNA PORUKA: jess021


Bebilule, samo da ti kazem da polako stizem ove streberke sto su vec uveliko sve spremileuser posted image


Jess, i ja skoro sve završila. Juče pokupovala garderobu i pola dm-a user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here