|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 10:48:53   
pipi_coco
Dobar dan trudnjačice

Ja se evo vec kuham, kada ce to osvježenje vec jednom

Vidim da ste mi svi dobro i veselo od jutros i drago mi je user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:10:48   
jess021
Ja sam sad doruckovala, bas sam se najela. Da me dr vidiuser posted image
Sad kad sam sve sredila kontam da mi jos nedostaju bodici bez rukava i portiklice, pa to jos moram da kupim.
Trebala bi u dz po doznake, a tako me mrziiiiiii
Pipi, sta si uradila za zdravstvenu?

< Poruku je uredio jess021 -- 1.9.2015 11:11:10 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:16:44   
adulence
jao jess dobro me seti covece da posaljem knjigovodji doznake do kada to najkasnije oze...koji sam ja kreten...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:18:04   
jess021
Za avgust? Imas fore ne brini.
Nema na cemuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:27:38   
adulence
pa da za avgust....nisam normalna majke mi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:31:23   
vocicana
Neka si I prijatan ti dorucak, bas lepo. Pipi, da. Sta si uradila za zdravstvenu? Bas su strasni ti svi glupi zakoni, posle im je bela kuga aktuelna.
Um super za malu, odvratno je vreme sa virusima I cudima.
Ja imala goscu, sada da nesto pojedemo moje dete I ja, sta cemomza rucak pojma nemam, ali mirise mi na nekuu gotovu varijantu, tipa neki restorancic....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:38:01   
Maraj
Ja juce poslala moje doznake za avgust.

Nego kupim ja jutros onajj frikomov sladoled vulkano u kutijici (500g) i sednem sad da ga jedem....al kreten ne izvadim u ciniju nego kao ajde malo cu kasikicom pojesti direkt iz kutije....i malo po malo.... pojedoh celu kutiju..... nisam mogla da stanem- i sad racunam unela sam preko 1000 k/cal.... haos....

< Poruku je uredio Maraj -- 1.9.2015 11:45:58 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:40:51   
adulence
jao maraj ti si luda,mada sta ti ja pricam i ja bih verovatno isto uradila....mmmm sladoled....sta kuvate danas,ja cu verovatno musaku da strpam u rernu i bezim iz kuhunje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:44:43   
Maraj
Ja sam juce kuvala pasulj čorbast. Ne pamtim kad sam zadnji put.... tako da imam rucak i za danas. Samo cu salatu da napravim. Paradaiz imam jutros kupila fetu da narendam preko paradaiza i crni lukac odozgo i to je to za danas. Za veceru imam pohovane tikvice

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:47:39   
janabons
>Dobar dan, meni jutrouser posted image
Ispratila jutros <janu u vrtic, i nastavila da spavam... nedostaje mi moje dete, al dobro proci ceuser posted image
MAraj, super sto si dobila sterilizator...extra
Cestitam i vama ostalima na nagradama...lepo, iako nisam bas upucena
Suzi, sto si odustala od Ane?
Jel se ona tebi na kraju uopste nije javila od onog dana? KO ce te poradjati, jel imas plan? Znas kako je u Frontu, prvo pitanje je, a ko je vas dr?


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:49:54   
Maraj
Janabons suzi tamo ima druge dr koji je vode da l rece na 4 .spratu. kad lezi tamo
ja se drzim Ane jer nisam bila kod drugog dr

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 11:58:18   
janabons
MAraj, znam to ,cim lezi tamo, ima lekare koji je vode,lezala sam i ja na vise odeljenja tamo, mada je sve bilo kratko.
Samo sam je pitala sto je odustala od nje, jel zbog onog nejavljanja ili nesto drugo? Iskreno, ja bi se bas smorila, da mi se dr ne javi na tel kad je tako nesto hitno, pa je pitam jel to glavni razlog ili je nesto drugo?
MAraj, jel si se ti s njom dogovorila oko porodjaja?


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 12:20:35   
Maraj
Poslednji put kad sam bila kod nje rekla mi da planiram carski krajem septembra u totalnoj anesteziji. Idem u ponedeljak 7.9.opet kod nje pa cu videti sta ce mi tad reci. Inace do tad je na odmoru pa verujem da ce ostatak septembra raditi

< Poruku je uredio Maraj -- 1.9.2015 12:21:46 >

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 12:29:56   
pipi_coco
Drage moje, ništa nisam riješila, jer me šef sada par dana ignoriše i izbjegava, to mu je standardna igra, a ja svaki drugi dan navratim ili ga nazovem ( on se nejavlja ili se pravi zauzet, ali eto sekretarica mu prenese svaki put da sam ga tražila) nije mu ovo prvi put user posted image
Imam fore još ovu sedmicu da mi uplati jer iduce srjiede trebam ici da radim duble test, a zato mi treba ovjera, jer cu ga raditi na klinici.

Eto tako, samo sam cvrsto odlucila da necu da se nerviram ovaj put i stavila sam mozak u "zen mode" user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 12:33:15   
jekiki
De ste mi stomacici user posted image
Uh bas je vruce, ja bila do banke u piramidi, i tih 600m mi je bilo kao sto kilometara, u povratku svratih do jedne radnjice da kupim farbe za kosu , samo ne znam kada cu do frizera sve me mrzi
Maraj bravo za sterilizator user posted image
Voci bravo za slatki paketic user posted image
Za ostale trudnicice bravo za trudnicki paket user posted image
Suzi super ti to guras, samo tako nastaviuser posted image
Ja se ni jednom nisam prijavljivala, mozda bih mogla za ovaj to mi je poslednja sansa hihihihi

< Poruku je uredio jekiki -- 1.9.2015 12:34:20 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 12:33:24   
janabons
Pipi Coco, jel si uzela potvrdu iz doma zdravlja, da si trudnica? To nosis uz zdravstvenu i ne bi trebalo da bude problema...mada, znam da si najmirnija kad je sve kako trebauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 12:42:13   
pipi_coco
Janabons nisu mi dali nikakvu potvrdu, niko mi to nije ni spomenuo user posted image Baš cu da pitam šta je s tim, hvala na savjetu.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:10:14   
Maraj
O da pipi coco trudnice imaju pravo na besplatnu zdravstvenu zaštitu.
jekiki pa prijavljuj se! Sta cekas! user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:14:46   
vocicana
Hvala Jekiki na cestitkama, ja sam se iznenadila, bas mi je divno poceo dan. Kako si ti?
Kakva vrucincina....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:24:39   
Bebana17
Joj, kako izdržavate ove vreline... ja više ne znam šta sa sobom da uradim da se rashladim... Muž me danas ofarbao, otišao do ginekologa po doznake, po recepte za utrogestan i fragmin, ja htela sama, a on brže bolje uze knjižicu i sve papire i kaže: ja ću, gde ćeš da se maltretiraš po ovoj vrućini, mukica moja, da može išao bi i na ultrazvuk umesto mene user posted image
Gledala sam malo pre slike trudničkih stomačića, i konstatovala sam da je moja stomačina u dvadeset trećoj nedelji veća nego kod ženica u trideset i nekoj nedelji. Na šta ću ličiti u trećem tromesečju, kuku...
A ne znam ni šta da spremam za ručak... nemam ideje, baš sam nešto mrcinasta danas...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:33:13   
Maraj
Bebana pa sto te nema user posted image
user posted image za tvog m

ja cu sad da odem da operem kosu. Trebalo bi i da se ofarbam al izdruacu tamo do polovine septembra. Planiram tad da odem do frizera da malo štricnem krajeve i da se ofarbam. Zadnji put sam se ofarbala 2. ili 3.jula.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:40:08   
Bebana17
Maraj, mila moja user posted image čitam ja uredno šta se dešava na forumu, ali sam mrcina pa ne pišem user posted image I bolje je da još malkice sačekaš pa onda da udariš glanc sa frizurom pre carskog. Krajem nedelje idemo na ekspertski ultrazvuk u Višegradsku, na fetalnu ehokardiografiju i na merenje protoka u posteljicama i materici, pa se nadam da će sve biti uredu, i da ćemo konačno dobiti naznaku kojeg su pola bebaći koje nosim u stomaku :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:40:09   
popkica bebic
Zdravo drage mamice i debeljuce!!! user posted image Ja sam dobila sansu da radim u skoli na 2,3 meseca i to menjam porodilju! user posted image Ali, lepo mi je i prolazi vreme brze da ne mislim na neke lose stvari. Bekan mi je u vrticu i jaaaaaaaaakooooo mi nedostaje...user posted image Ja kuvam kupus s mesom za danas, a za sutra grasak... Ljubac!!!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:40:37   
Jole84
Ćao ženske, kako ste danas baš pakao...
mi juče bili na svadbi kod moje sestre od tetke, fino se proveli, moji roditelji čuvali Milu, ali smo oko 21 počeli da kriziramo i dotrčali da je mi uspavkamo user posted image Mama mi se ljutila što nismo još ostali kad je bebi zlatna, ali šta znam, videćete
Jana a jel ti Janče sad po prvi put u vrtić? I nama bi to sledilo iduće godine, kad napuni 2, ali su mi ljudi uglavnom rekli da je tad ne dajem nikako jer beba stiže, pa da se ne oset_i odbačeno. Verujem da ti je baš teško, vrcla mala, ali njoj će tamo da bude fino user posted image
Ja se juče ofarbala i malo šišnula, farba mi fenomenalno prima za razliku od prve trudnoće, kad sam bila papagaj
Odoh u druge teme da vidim šta ste novo kupile za bebeuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 1.9.2015 13:56:22 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 09/15 [chat]
1.9.2015 13:47:06   
isidora88
pozdrav buduce mamice, kako ste?
ja ovih dana nesto nisam bila raspolozena, juce sam bila na komisji, dobila sam produzetak bolovanjauser posted image
sutra idem na UZ, jedva cekamuser posted image
cestitam za osvojene poaketiceuser posted image user posted image
ja sam se prijavila za trudnicki paket pa eto ako neko zeli da pripomogne...
jole i meni kosa mnogo bolje prima farbu sada.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here