|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
26.9.2015 21:13:16   
vocicana
Maraj prava si bubamarica, bice sve savrseno! Bas si draga!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
26.9.2015 21:58:59   
emicaa

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Emice ne čekaj ništa nego odmah u akciju. Ostaće nam prazna trudnicka tema uskoro, zbog ovog baby boom-a user posted image

mislim da ćemo se na moru bacit na posao,ako ne dobijem tamo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 9:49:01   
wivern
Emice prvo moras malo da vezbas za more user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 10:15:11   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: vocicana

Nema je bibilib, bas sada razmisljam sta je sa njom.
Marinchice kada nam dolazis u user posted image teme, kada je uz?
Vucem Bubice, vucem!!!! Jedva cekam da mi se pridruzite, drustvo se osipa polako

Hvalaaa Voci user posted image Mora ovog ciklusa uspeti! Još 12 dana kod mene... Sad ću ja da odbrojavam user posted image Počinju me boleti grudi user posted image Jel moguće da je to od virka? I juče i danas me bole krsta i jajnici kao kad treba da dobijem, nadam se da nije neka prehlada ili upala. Bila sam pre tri meseca kod ginekologa, odradila i papa test i sve, sve je bilo u redu.

Bibilib javi see! user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 12:22:13   
AnaAna1
Dobar dan cekalice user posted image
evo i mene opet, nije me bilo 10ak dana jer sam upala u haos, dizemo stambeni kredit pa je ludnica oko papirologije, jos snimak zuba da im odnesem u banku i nema vise sta da nam traze user posted image

Prelistah zadnjih par stranica da vidim da nisam nesto propustila :)
Mi smo u najvece aktivni, danas nam je 13.dan ciklusa, bila sam na folikulometriji 11.dana i bio je folikul 14mm u jednom i 15mm u drugom jajnuku :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 12:40:02   
tuzna29
Devojke treba mi pomoc uplasila sam se bas:( posle onog braon curkanja jice na papireu vidim crveni trag al ovako nista sem sto imam utisak da sam sva mokra kao da sam se uposkila. Jutros na papiru vidim opet malo vise crven trag da bih sad popodne jos vise i kao da cu dobiti al nista ne curinsamo kad se obrisem :( izela sam i popila dva utrogesterona od 200mg sad cekam plasim se da tako ne ode pre vemena, inace sam tacna ko svakcarski sat nikako i nikada nosam dobila 6 dana ranije mnogo aam zbunjenani uplasena user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 17:06:27   
Doroty
Tuzna, a kad treba da ne dobiješ?

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 18:52:07   
BubaBubica
AnaAna tu siii user posted image Vredni ste samo tako nastavite user posted image

tužna prati stanje i ne napreži se mnogo, rano je za lekara a ako se nešto iskomplikovalo u spajanju jajašca, bolje da ode ovako, ko zna zašto tako mora da bude. Javljaj nam kakvo je stanje, ako ne bude većeg krvarenja, onda je to najverovatnije implatacijsko, samo polako.

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 19:07:20   
wivern
Tuzna to krvarenje ne mora nista da znaci, neke zene krvare celu trudnocu pa bude sve ok. A cak i ako ne valja sto kaze Buba bolje je da ode ranije i tako. Pokusaj da se ne naprezes mnogo, odmaraj i fizicki i psihicki (mada znam da je jako tesko).

Zene da li nam se javila Bibi od onog dana?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 19:25:40   
tuzna29
Hvala vam drage divne ste :* inace za 5 dana je termin za user posted image
Nemam veca krvarenja malo tokom odnosa al u tragovima tako i kad idem u wc na papiru sad cekam i pratim a na svoju ruku nastavljam utrogestan za svaki slucaj. Sutra cu zakazati kod doktorke i onako se ceka po par nedelja.
Sta nam je stvarno sa bibi?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 19:37:12   
wivern
Pa tako kazi, tokom odnosa bre user posted image . Bice to sve ok, ne brigaj user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 19:52:47   
tuzna29

Ma pocelo je pre odnosa al smo se zaboravili jutros :) sad evo ima jedva u tragovima videcemo sad sam smirenija ako kazete da je to normalno pa vam javljam kad saznam jel su user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
27.9.2015 20:02:00   
BubaBubica
Meni se javilo krvarenje posle odnosa na samom početku trudnoće tako da nas je ginekolog upozorio da usporimo, ako možemo da se manimo odnosa neko vreme dok se plod jače ne pričvrsti ili da imamo odnose ali sasvim nežno i ne duboko. Eto tako je meni rekao.

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 7:09:29   
tuzna29

Meni je prr odnosa krenulo u tragovima pa sutradan pdnos opet u tragovima danas vec nije u tragovima piskila sam roze kad obrisem kao rasteziva sekret svetla krv al kad obrisem nema vise na vesu za sad nosta nema zbunjenansam :(

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 8:14:04   
Doroty
Vec su devojke rekle, ne mora nista da bude alarmantno. Moguce da je rana trudnoca u pitanju, mozda da uradis betu iz krvi da znas na cemu si. Ako ti se javi jace krvarenje ili bolovi javi se doktoru obavezno. Ja bih prvo uradila nalaz krvi, za svaki slucaj..
Meni user posted image prosla, od sinoc akcijauser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 8:25:44   
vocicana
Bravo Doroty, user posted image bodrim I navijam da sto pre nas I ti obradujes svouimuser posted image ! Samo budite vredni.
Tuzna, samo polako, ala ste se VI razvredneli, bas ste dobriuser posted image , zelim ti puno uspeha. Sacekaj jos koji dan, pa ako zakasni bar jedan dan, uradi mozda pametnije beticu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 10:08:40   
AnaAna1
Vocicana kako si ti? Jel ima mucnina? :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 10:25:38   
BubaBubica
Dobar dan vrednice!
Tužna ako nema više onda je to dobro, nemoj biti zabrinuta. user posted image Samo pozitivno, biće sve u redu!
Doroty držim palčeve, pa da se selimo u sledećem mesecu odavde! user posted image
Voci draga kako si ti? user posted image

Ja sam sigurna da mi je ovulacija prošla, nema više rastegljivog sekreta, izgleda da je bila pre 14. dc, dakle ranije, a i grudi me počinju boleti, znači počeo PMS user posted image Samo da se zakači user posted image Jutros sam onako izmerila temp. i još uvek je kao nizka ali neću da se opterećujem njome, prošlih ciklusa nije izgleda pokazala kad je bila ovulacija tako da bataljujem user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 10:29:45   
BubaBubica
Zaboravih da napišem, još 11 dana do neočekivane user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 14:16:16   
tuzna29
vocicana
vocicana
gde si nema te 100 godina, kako idu trudnicki dani? :)

Ja sam zvala dokrotku na zalost radila je pre podne rekla mi je sestra obavezno ujutru da dodjem ne bi trebalo nikakvo krvarenje da bude i ako sma u trudnoci dugo mi traje tako da ce doktorka videti i ako treba dati neku inekciju da spreci pobacaj ako je doslo do trudnoce tako da me je donekle ohrabrila i kad je rekla da jos niej strasno ako nije puno krvi i ako ne tece a meni pomalo i staje na trenutke javljam vam sutra sta je rekla teta doca :) Ova je nova zamenila sma one stre babice koje su me i stavile u bedak da ne mogu da imam decu grrr ova mi se cini ok sva je pozitivna i nasmejana tako da ako nekoj treba preporuka dr jankovic savski venac ;)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 20:05:30   
BubaBubica
Mene treći dan bole krsta i ponekad kao da me neko iglom ubode u grlić, te me bole jajnici, jeste rano za bilo kakav zaključak ali u prošloj trudnoći sam imala bolna krsta rano, više od nedelju dana pre očekivane user posted image tako da user posted image ali ne uzbuđujem se previše, idemo pokalo

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
28.9.2015 21:16:58   
borica
Drage trudilice samo da vas pozdravimuser posted image Vidim bile ste vredne,ajmooo cekamo lepe vesti tuzna, bubo, ana, dorotyuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
29.9.2015 9:02:10   
jess021
Tuzna, iskreno se nadam da ce sve biti u redu, ali molim te dok ne vidis kakvo je stanje, usporite malo sa odnosima, tj. nemojte ih ni imati.

Ostale cekalice, vucem vas u trudnicke teme, ima praznih mestauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
29.9.2015 9:15:17   
vocicana
Dobro jutro, nema mucnina, bilo ih je jako kratko I na tome sam zahvalna, znam kako to moze biti umarajuce. Dobro sam , na bolovanje sam ovog meseca, ali mislim da cu raditi posle 21.10, necu da sedim kuci, ima razloga zasto je tako.
Bubice dobra sma, a tebi zelim da ti ti rani bolovi donesu samo dobro.
Tuzna, malo stanite, pa da vidis sta se desava, hm, bas cudno to krvarenje, ali mozda I nesto dobro znaci.
U svakom slucaju, trudnica sve manje svakog dana, budite vredne I douser posted image lazite, mesta koliko volis!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
29.9.2015 9:51:38   
tuzna29
Drage moje ja evo od doktorke i odma da vam javim sta kaze al meni nista nije jasno. Kaze da jos ima sukravice ali kao da je to zato sto cu da dobijem u cetvrtak ali joj nije jasno odkud sukravica i krvarenje u petak toliko ranije je vec cudno... Materica je uredu kaze mala tvrda pokretna. Na palpaciju sam imala male bolove sa leve strane strasno velike sa desne tako da m je uradila i UZ. Na uz me je zbunila skroz kaze imam velike jajnike ali jako guste sto joj se uopste ne svidja ta gsitna koja je pokazatelj policisticnih jajnika al opet joj nije jasno kako imam tacne menstruacije u dan a tako guste jajnike. I na kraju mi rece moraces inekcije ali ajde da pokusas prvo sa antibiotikom mislim da mi je napisala ampicilin od 500mg 4X1 i da joj je sa javim ako se bolovi nastave ako ne posle ciklusa. inace me je i pitala kakvi su mi ciklusi ja joj rekoh jako obilni i bolni ona kao e ovaj ce biti jako slab mislim da ce biti jako kratko i jako malo krvarenja. Kao dala mi je i taj antibiotik koji ne utice na trudnocu ako je do nje doslo ali sumnja jer mi je zadebljanje endometrijuma 5-6 sto kao je mala verovatnoca. jao zene zbunila me je skroz i uplasila kad ni ona ne zna sta mi je :( Da li je nekoj od vas nesto jasno?

< Poruku je uredio tuzna29 -- 29.9.2015 9:57:51 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here