|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 16:15:44   
Yellena008
Tuzna....nemoj da si tuzna...ko zna zna da li kalendar ima pojma???? Mozda ste vi smuckali user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 16:25:31   
tuzna29
Iz tvojih usta u Bozije usi :)

Inace zene ja sam pila cirak 3 meseca i batalila noje mi pomogo uopste kao ni macina trava. Sad sam uz mamavit pila i folnu + zeleni caj, caj od name il majcine dusice i sve odvojeno scaki dan drugi po jedan i od prosle nedelje sam prestala za svaki slucaj uzimam uteogestan ako je doslo do oplodnje da je sachvam nece da skodi :)

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 16:51:35   
BubaBubica
Ja pijem samo virak, baš mi godi. Inače imam strašan PMS, nervozu pogotovo, menjanje raspoloženja. Nadam se da će mi pomoći bar u tome jer inače ujedam.

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 17:17:19   
tuzna29
Ja imam PMS uzas jake bolove ujedam menjam raspolozenje svadjam se placem ma svasta :)
Nego jel moguca ovulacija da bude samo vlazno jako i lepljivo ne rastegljivo? Danas imam to kalendarski mi je dan ovulacije al sad nisam bas pri parama dok ne dodje dragi sutra da uradim test ovulacije al to vec kasno inala sam pozitivan pre par dana i to raj levi jaknik i rastegljiva sekret sad boli desni al ko da aam se upiskila moldo i pipnem lepljivo nije gusto nego mokro bas?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 17:18:13   
tuzna29
Izvinite gresim dok kucam jer sam peko mob
Molim admina sajta da razmotri mogucnost neke aplikacije da nam bude lakse preko mob :)

< Poruku je uredio tuzna29 -- 18.9.2015 17:29:40 >

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 17:54:41   
vocicana
E pa to je vazno, da se zavrsilo to cudo. Ja sam jos u NL, dolazim u utorak. Kicma me razbija, poludecu. Jos srce da cujes I dolazi ovamo u user posted image teme. Vuci naravno ove devojke.
Ne opterecuj se polipom, bice bebironac dobro, samo optimisticno. Jel te slusa tm?user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 10:01:46   
BubaBubica
Helou drage moje. Kako ste danas? Nekako je pusto ovde, nema nam ni AneAne?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 10:16:58   
Twins mama
Kod mene je dan D prekosutra,bradavice me bole ,grudi nista i dalje mekane,ali imam neki osecaj ziganja i grcenja u donjem stomaku.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 11:13:50   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Twins mama

Kod mene je dan D prekosutra,bradavice me bole ,grudi nista i dalje mekane,ali imam neki osecaj ziganja i grcenja u donjem stomaku.

Navijam jakoooo user posted image user posted image user posted image Kakva ti je temperatura?

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 11:51:48   
borica
Drage trudilice selim se u trudnicke teme, a vas sve vucemmm jakoooo, da sto pre ugledate user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 12:25:46   
BubaBubica
Jako mi je drago zbog tebe Borice user posted image user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 13:00:04   
Twins mama
Temperaturu nisam merila ni jednom ,pms nemam uopste ,obicno me grudi bole uzas a sad samo bradavice nekako cudno kao da pece.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
19.9.2015 15:35:08   
marinchica
Muz slusa vocicana...bio je zlato, sad je platina. I slusa stomak stalno, iako mu ja kazem da mali jos spava. Kaze on da ne spava, cuje ga kako unutra gleda tv. Prso, podetinjio nacistouser posted image user posted image
Sve vas vucem devojke. user posted image U petak ako bog da da cujemo srce konacno, odoh u trudnicke teme. ali navracacu redovno da vas bodrim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 8:12:28   
Doroty
Ćao svima,
evo da se i ja opet pridružim čekalicama. Imamo curicu 6 god.i sad već neko vreme pokušavamo drugu bebu, ali ne ide. Trenutno mi kasni 3 dana, ali ne nadam se previše. Test sam radila na dan očekivane M i naravno bio je negativan...Nadam se finom druženju, pozdrav

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 8:30:36   
vocicana
Dorothy dobro dosla u crtice, nadam se ubrzo da se doselite I u user posted image , pa bas lepo. Navijam da ponovljeni test buduuser posted image .
Marinchice, bas sam srecna zbog vas troje, takoni treba. Mm tako lepo reagujem kada mu pokazem sliku bebice, kako u kojoj nedelji izgleda, a on tada ima najlepsi osmeh ma svetu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 9:42:49   
BubaBubica
Dobar dan trudilice! A i trudnice naše user posted image user posted image
Doroty dobro nam došla i što manje se zadržala u ovoj temi user posted image
Twinsmama kakva je situacija kod tebe? user posted image

Meni počinju plodni dani, nadam se da me neće ova prehlada zeznuti, i upropastiti ovulaciju, mada osećam žiganje u desnom jajniku, a prošli put je bio levi, tako da moguće da se sprema ovulacija, danas mi je 9. dc. Skuvala sam virak i sad čekam da ga procedim i popijem na miru.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 10:04:33   
tuzna29
IZVORNA PORUKA: Doroty

Ćao svima,
evo da se i ja opet pridružim čekalicama. Imamo curicu 6 god.i sad već neko vreme pokušavamo drugu bebu, ali ne ide. Trenutno mi kasni 3 dana, ali ne nadam se previše. Test sam radila na dan očekivane M i naravno bio je negativan...Nadam se finom druženju, pozdrav


Dobro nam dosla :)

borica nek je sa srecom i obilazi nas malo i ovde ;)


Devojke ja sam imala u subotu fenomenalan rodjendan i pozelela znate vec sta user posted image

< Poruku je uredio tuzna29 -- 21.9.2015 10:09:18 >

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 10:09:49   
vocicana
user posted image draga, bas mi je drago, ja ti saljem kofetinu bebece prasine, da ti pospem zelju!user posted image
Bubice, ocekujem pozitivan ishod ovog meseca! Virak je super, ja ga pila u kombinaciji sa mojim vinom I travkama za onu prokletu cistu sto sam imala, upalilo je.
Lepe moje.... Sve vas puno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 10:23:12   
BubaBubica
Voci draga i ja se nadam da je treća sreća user posted image moramo se bolje potruditi user posted image priznajem da se nismo trudili previše, opustili smo se i kad bude biće. Samo ja postajem nestrpljiva user posted image Sad ću da spopadam muža svaki drugi dan ako treba user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
21.9.2015 10:53:57   
borica
Hvala, svracacu ja ovde da vam dajem podrsku i naravno da vas vucem jako u trudnicke teme.user posted image user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
22.9.2015 8:42:09   
Doroty
Hvala na dobrodošlici!
E ovako kod mene još nema M. Obećala sam sama sebi da ću test raditi sutra. Imam utisak da ću svaki čas dobiti, grudi otikadju, grčevi u stomaku, znači klasičan PMS..

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
22.9.2015 22:24:20   
BubaBubica
Doroty navijam jako da budu user posted image Javi nam se obavezno user posted image
Twins mama šta se dešava kod tebe?
Nema AneAne već odavno... Držim i njoj palčeve.

Pusto je nekako ovde. Mi smo vredni, tako da se nadam da će nas obradovati user posted image za jedno dve nedelje za naš trud user posted image

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
23.9.2015 2:21:37   
wivern
Ohoho...vidim ima vrednih user posted image
Citam vas ja ali slabo pisem, mm potpuno zatajioi nismo nista radili. Cekam komisiju za bolovanje, pa ako mi produze da okusam srecu jos to malo sto mi ostane.
Navijam zenske za sve. A pusto je nekako svuda osim kod trudnica. one su najvrednije za pisanje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
23.9.2015 10:45:56   
Doroty
Dobila juče...Šta da se radi, ne znam zašto je kasnila, onako, da se tripujem samo. Prvu bebu smo čekali 2 godine, a evo i drugu pokušavamo isto toliko. Stvarno se trudim da se ne opterećujem. Imamo komšinicu koja ostaje trudna isti mesec kad poželi, mi izgleda treba puuuno da vežbamouser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
23.9.2015 20:15:02   
vocicana
Samo vezbajte I rezultati ce biti vidljivi, na jednoj beloj tracici kada se pojaveuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here