|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 7:42:07   
vocicana
Yellena iskorpiracu ti link kasnije. Da popravis stanje, ja sam juce popila kritikuju od marketing. Ana, samo neka se dobro zaletiuser posted image , samo se volite,
Wiv, ja ti zelim da buduuser posted image user posted image , to biram, ne da nas napustis! Ne l ti sunsjajna osoba

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 9:43:25   
tuzna29
Ja tek videla poruku zaspala sam sinoc ko top :) Ma ja cu da dobijem garant necu se opterecujem. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 14:15:07   
AnaAna1
Znate sta mi nije jasno?
Sva ta neka pravila, ovulacija 14 dana pre menstruacije, folikuli se stvaraju, rastu, pucaju , itd. I onda moja drugarica zatrudni na zadnji dan menstruacije (samo su tada imali odnos taj mesec jer njen muz posle nije bio tu). I? Kako je to moguce? Gde su folikuli, gde je ovulacija...?

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 16:29:13   
Yellena008
E to je Ana cista sreca koja nas nikako da opali.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 17:38:04   
wivern
Nije čista sreća, ovulacija nije svima 14 i dan. A inače mi koji smo išli na vantelesnu znamo da nam se folikuli gledaju od drugog dana ciklusa. Spermici mogu da opstanu u matereci, čini mi se par dana ako se dobro secam, sto znaci da ti je drugarici ovulacija oko 10 og dana ciklusa.. I to je to. Zene pogresno misle da ako imaju odnose u toku mece ne mogu zatrudneti, a to nije baš kod svih pravilo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 20:25:44   
vocicana
Ana, Wiv je u pravu, odmah ja da se malo umesamuser posted image . Naime, plodni dani se pomeraju, neko vreme je ovako a u nkom periodu onako. Vrlo cesto parovi ne znaju da je tajna mozda bas u ciklusi, da tada treba voditi ljubav. Nemas razloga da budes zbunjena, soermici prezivljavaju do 72 sata tamo gde treba, a otplivaju u sekundi tamo gde treba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 21:12:10   
wivern
Vocicana ne odgovorih ti na gornji post.
Hvala puno, ali ako krenem na novi posao nek me sacekaju malo te crtice ako moze user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
2.9.2015 22:38:10   
AnaAna1
Znaci ako su imali odnos 5.dana ciklusa spermici su preziveli npr 5 dana jer je njoj tog meswca mozda ovulacija bila 10.dana? Hehe a ja se tresem da li ce spermici da prezive sledeca 2 dana od veceras dok mi ne pukne folikul i da li ce da pukne da bi se sve to uklopilo jer mm nece biti vise tu do kraja ciklusa.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 0:43:14   
wivern
Ma večeras odmah u akciju i to je dobitna kombinacija. Onda ponovis isto i sutra, i jos dva dana za redom user posted image
I odmah si sledećeg meseca u trudničkim temama. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 7:39:16   
vocicana
Wiv, ja sam tu, druzicemo se I ovako, a user posted image ako se dese, radosti nece biti kraja. Samo radi, vazno je da budes zadovoljna na svim poljima.
Ana, kao Wiv ja sam ti I u bazalnoj pisala, sve je Istina, mozda folikul pukne bas u toku odnosa, pa se tada bas I desi. Nemoj mnogo da lupas glavu oko nejasnoca. Ni meni nikako nije jasno kako mogu biti u devetoj nedelji trudnoce? Ali Dr kaze jeste, ja nisam mnogo pitala , iako znam da to nije istina. Kazu tako, ti kazes razumem I nije mi tesko.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 7:56:28   
AnaAna1
Wiv pa nije mi tu muzzzzz user posted image bio je samo sinoc tu a meni bi trebalo danas ili sutra da pukne folikul :) pa se nadam da ce da prezive dpermici. Jel oni uvek prezivljavaju bar 48h? :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 8:53:35   
madre

IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Znaci ako su imali odnos 5.dana ciklusa spermici su preziveli npr 5 dana jer je njoj tog meswca mozda ovulacija bila 10.dana? Hehe a ja se tresem da li ce spermici da prezive sledeca 2 dana od veceras dok mi ne pukne folikul i da li ce da pukne da bi se sve to uklopilo jer mm nece biti vise tu do kraja ciklusa.

da, da to moze da se desiuser posted image doduse, mislim da je retko da bas toliko prezive, mada imamo bas slucaj na forumu i ja nekako verujem da to skoro sigurno bude devojcicauser posted image
a sto se tice ovog da brines da li ce da przive dva dana, to se secam jako dobro.
zene, vucem vas jako!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 9:11:34   
wivern
Ana onda navijamo za te plivače i plivačice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 9:16:46   
vocicana
Ako je sve kvalitetno kako ocekujem da jeste, onda ce preziveti, zato nadaj se, nikada se ne zna.
A bas vam je bzv to malo, morate da odvojite vreme za to, nije to bas samo slucajnost I sticaj srecnih okolnosti, da malo utempirate neki odmor, vikend kada je to pravi trenutak I da se samo tome posvetite.
Ja drzim pesnice, da prezive mogu dovoljno dugo, da se obradujes.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 10:43:27   
tuzna29
Meni verovatno nisu preziveli ni dan pred o, sutra dobijam 100%
Ali zato tebi draga drzim fige da uspes i da nas obradujes sa user posted image pa da nas vuces user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 10:56:56   
ivannna
evo i mene u septembru
ovulacija mi je bila bas za rodjendan i bili smo vredni ali sam tada vec imala kandidu ,koja se lepo pokazala posle dan,dva,e sad da li ce ta kandida nesto da ometa spermice da urade svoj deo ja ne znam,zna li neko? uz to jos imam i dosta bakterija u urinu... user posted image
uzela sam kanesten 3x vaginalete i uvin caj,a ako sam zatrudnela nadam se da to nece nesto skoditi ( kad sam bila trudna imala sam isto kandidu pa vidim da mi je ccerkica citava i zdrava)

cekam da dobijem pa da pocnem da idem na folikulometriju i da se pripremam za inseminaciju

blago zenama ciji spermici mogu toliko da prezive! mi ubodemo dan,ponovimo i sutra i opet nista!

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 16:35:03   
AnaAna1
Jaooo vocicana ne pitaj me nista. Ovaj i prosli mesec su mm snasli neki tereni koji traju po 2 nedelje, ali smo se dogovorili da kaze da ima obaveze sledeca 2,3 meseca da ga ne salju... pa cemo lepo da organizujemo nase vreme user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 21:18:03   
marinchica
Ja....imamm vesti. Uradila sam jutros test i pozitivan je! user posted image Odmah sam posle posla otisla do laboratorije i uradila Betu, koja je 39 miu/L, danas mi je 26dc. Znaci nije mi prosao ni termin dobijanja, 13dpo mi je. Grudi su me bolele ali su prestale odjednom popodne, i poceli su mi grcevi materice, ostar bol u jajnicima naizmenican, kao nozem neko da me bode. Pa onda pecenje u jajnicima, naizmenicno, kao da ih neko poliva vrelom vodom iznutra. To je bilo dok sam cekala rezultate laboratorije.
Kako sam prosli put prokrvarila dva dana nakon sto sam saznala da sam trudna, uz betu sam uradila i progesteron, koji je 8 NMOL po CLIA metodi. To naglasavam jer po ECLIA je ok od 10 pa navise ali NG/l, ne nmol. Pise da je 10 ng referentno 32nmol. To bi znacilo da mi je progesteron uzasno nizak iako mi je beta ok, i da vuce na pocetak krvarenja. Proslog meseca kad sma radila hormone 21dc je bio 44. UH rekoh super, znaci nemam problem s njim. A sad 8.2?????user posted image
Da mi ne bi otisao plod opet, zvala sam privatnu kliniku gde imam otvoren karton, da ih ne reklamiram sad, sestra je bila ljubazna i zvala je lekara kuci. On je rekao 3 x 200 mg utrogestan vaginalno. I tek za 7 dana da ponovim betu pa da s nalazom dodjem kod njega da radimo UZ. Selektivnim slusanjem (ko bi normalan cekao 7 dana) prihvatila sma savete, ali resila sam u subotu ili ponedeljak da uradim betu opet da vidim gde sam. Da li se mrdam s mrtve tacke ili ne. Kolika je vama bila beta, jel neka radila krajem 3 nedelje, po tabelama pise da je to ok, ali da treba bas drasticno da poraste. Ja sam se nekako nadala da je veca. Ali progesteron kad sam videla, sva sreca s lica mi je nestala. Sva se tresem, mnogo se bojim....Bolovi su prestali kad sam stavila vaginaletu pre pola sata i legla.
Neko, bilo ko, s kakvim savetom, iskustvom, sugestijom?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 21:38:08   
vocicana
Jao Marinchice, pa ja sam bez daha ostala kada sam procitala post! user posted image , majko moja, sta sam ti rekla! Molim te, lezi, nemoj se setkati, nema nista da radis I bolovanje da si uzela odmah dok ne vidis gde si. Uradi betu ponovo kako si ti planirala I molim te javljaj se. Macina trava...godisnjica. Bice to najlepsi poklon za vas. Molim te ne plasi se, mozda je to trenutni haos sa hormonima, nemoj da ocajavas, jao bas si mi ulepsala danasnji dan , dan mi je bio savrsen!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 21:50:12   
marinchica
Heh , drago mi je da sam te obradovala. user posted image Pokusavam ja draga da se ne sekiram, ali sve te vrednosti su mi nekako tuzno male :) Samo da ostane, samo da ostane, samo da ostane, molim te Boze....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 21:53:57   
amdn
mame nisam dugo bila na ovoj stranci, cestitam svim mamama koje su potvrdile II,
ja nikako da odem da vadim TSH da vidim jel su rezultati ok, pa da krenemo u akciju.
ljubim vas sveuser posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 22:01:30   
branki*
Marincice,miruj,lezi bukvalno,nikakva nagla ustajanja,nemoj ici na posao,stavljaj utrogestan i ponovi betu za par dana,jooj,dace bog da sve bude dobrouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 22:08:02   
Ivanka 75
Marincice, miruj, ne mrdaj bukvalno! user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 22:09:36   
marinchica
Hocu Branki. Citam vas i ubih se od plakanja....dok ne cujem srce, nista ne priznajem, previse sam naplasena od pobacaja. Sutra moram da odem na posao, nemam izbor, ali za vikend ne radim pa cu mirovati. U ponedeljak ujutro opet beta, i onda-bolovanje ili odmor, moram da pokusam da odrzim ovu trudnocu. Slomice me ako ode...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
3.9.2015 22:10:38   
marinchica
Ivankic 75user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here