|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 18:29:18   
branki*
eco,a kad je ta svadba?joooj,bzvuser posted image sta je sa kosuljom,je l ti se ne svidja kako ti stoji ili ti se ne svidja uopste?imas li nesto tvoje od pre ,pa da iskombiniras?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 18:58:01   
mirkam
Samo da vam mahnem.
Danima nisam citala, ko zna sta sam sve propustila user posted image
Nadam se da ste dobro kao i djecica naravno.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 19:07:39   
wivern
Eco mora da imas nesto sto mozes iskombinovati. Nemoj se sekirati zbog garderobe. Mozda iams vremena i jos nesto da porucis preko neta.
A ovo za struju je bas gadno, ja sam sva sreca na prvom spratu pa mi lako.
Von pa kako mogu biti takve zamlate bre. Nije mi jasno uopste.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 19:36:37   
emicaa
Evo i mene,T je bila sat i pi super i onda se rasplakala.Igrali se vani i ova je nije nikako mogla smirit i nazove me da vidi kad ću doći.U medjuvremeni je neki komšija skontao da T na našem nešto govori i nešto joj je rekao,kaže teta čim ga je čula odma je prestala plakati.Problem im je što se ne razumiju.
Nego dolazi mi mama sledeće sedmice i ostaje mjesec dana,jaooo kako sam srećna user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 19:49:03   
Sanjica26 RR
Helo zenske. Premorena sam bas. Vratile smo se T sa plesa. Imamo temu za razmisljanje da li smo za da deca idu na takmicenje 29.novembra. Ja sam za. U Beogradu je, u Sumaricama.
Branki bacih pogled da ces uspeti. user posted image

Ja nisam narucila haljinu koju sam planirala. Jos sam u dilemi kako ce da mi stoji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 20:18:09   
vonavoj
Sanjice,jesi li davala S altiprim p pa joj bolje,ili?
Branki,kako ces srediti bolovanje?
Emice,super za mamu!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 20:22:33   
Sanjica26 RR
E Von nikako da ti odgovorim. Nisam joj kupila. Svakako joj je bolje. Pije fluimicil i inhalira se bisolvon. Do petka je inhaliram. Ako bude imala jos slajma kupujem sirup.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 20:26:48   
branki*
Trenutno sam preko opste prakse,a danas i sutra jurim svu dokumentaciju da predam preko komisije da mi produze sve dok b ne napuni 5 godina,radi posebne nege deteta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 21:43:36   
vonavoj
Eto branki.i da nema nas na Rru kako bi znala!
Volim sto smo ti pomogle!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 22:05:38   
degu
Mod i ja mislim da se bude zbog nekog razloa, al prosto od rođenja do danas nisam skontala šta je, spava sa mnom, tako da joj ne fali mama. Mada nju bude razne gluposti, upetlja se u ćebe kad se okreće ili zaglavi ruku i naravno onda kad se već probudila mora i da kmeči i da gucne malo sike user posted image al dobro, kako je bilo, sad je još super. Nekad se probudi samo jednom, nekad 5 puta, zavisi i od meseca user posted image ako je pun, nadrljali smo.
Daco evo mene, čak sam ti poslala i zahtev na fb, al si me iskulirala :D radim i idem na vožnju, onda sam sama s njom dok je mm na poslu, pa šetnja, kuvanje, kupanje, hranjenje, presvlačenje itd ... i ne stignem da se javim nikako, a svaki dan pokušavam nešto da pročitam i da pohvatam konce na rr. Što se tiče tog straha od nepoznatih, T to nije imala, ali jako puno dece kroz to prolazi, ali proći će, to je faza.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
27.10.2015 22:56:52   
wivern
Samo da vam mahnem, idem da se najedem kestenja i odgledam neku seriju.
Mislim da cu danas ranije leci, malo sam umorna ni od cega.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 6:06:30   
branki*
Jeste,von,ovde na rr svasta saznam!stvarno!user posted image
Ja spavala nikako,boki opet nos slinav,cele noci se budila,cele.moracu malo popodne da odspavam,muz nekabih cuva,muka mi vise od neispavanosti.
Odoh da se polako spremam,vodim b u obdaniste,pa ja jos po neke izvestaje,doci ce mi mama da pricuva boku.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 6:27:12   
serpica
Dobro jutro drugarice,ja da vas pocastim user posted image danas mi ceri rodjendan..punih 7 godinica user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 6:57:55   
branki*
Serpi,neka je srecno i ovdeuser posted image ljubi skolarku malu!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 7:17:42   
eca89
Dobro jutro mamike, samo da vam mahnem dok imam struje, moram A,napraviti doručak, iako joj je rano, ali šta ću.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 7:46:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke. Cekam da zavrsi Sofi dorucak, pa da se inhaliramo. Kasnije idem na posao.
Ljubim vas

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 7:54:37   
daca77
Dobro jutro!!!
Mi smo se uspavale, jer smose nocas oko ponoci vratili iz Mladenovca, sa slave...JAo...ja mislila kad budemo krocili u stan moje zaove, da ce moja N poludeti, jer nikoga ne poznaje...i zaovu je videla jos pocetkom juna na par sati. Medjutim, mala stisla zube i izdrzala 2-3sata bez plakanja i nervoze...putem je spavala i tako fino prodjosmo.
Danas cu pokusati da odemo u Pk da potrazimo dr i vidimo koliko ce nam odobriti produzetak bolovanja...
Branki, vidim da ces uspeti user posted image
Degu, moram da proverim FB koja siuser posted image ...ima toliko meni nepoznatih zahteva, te ih sve iskuliram...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 7:54:43   
emicaa
Jutro mamice,moja Teodora kao da ima alarm ugradjem u glavu pa se budi tačno u pola 6,ni jutros nije preskočila.Bar je do tad prespavala u komadu.Onda me počela dozivati u snu,pa je govorila ruča doda abuku,ko zna šta je sanjala.
Šerpi ona velika djevojka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:03:45   
Ivanka 75
Dobro jutro mame
Probudila se ja oko pola 8 vidim nema Ive u krevetu.
Odem u dnevnu sobu, ona spava na kauču user posted image
Pokrijem je i odspavala je još 15ak min i ustala, biće to zanimljiv dan i veče, ima da zaspi pre 20h.

Daco, tvoj dr u PK?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:09:23   
daca77
Da, Ivanka...komisija prema sedistu poslodavca...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:16:14   
Ivanka 75
Koja gluppst Daco! Pa da je sedište u Subotici da li bi tamo trebalo da ideš! user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:17:43   
daca77
Upravo zvala Pk, dr danas ne radi, vec sutra...mozda je i bolje kako bi se N malo odmorila od putovanja-bilo bi previse da za naje od 24h da obidje Sumadiju i jug Srbije.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:21:27   
cockic
dobro jutro user posted image
odveli decu u vrtic,a ja danas slobodnauser posted image pa da sredim malo stan stavim nesto za rucak pa po njih ranije u vrtic.
sto se tice ranog budjenja moji su se budili isto tako pre 6h,ali to se promenilo posle godinu i po dana max.priduzili spavanje na 8h.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:22:01   
daca77
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Koja gluppst Daco! Pa da je sedište u Subotici da li bi tamo trebalo da ideš! user posted image

Ivanka, mogla sam ja da trazim da izadjem u Nisu, pred ovom komisijom, ali nemam vezuuser posted image
Ionako sam iz Toplickog kraja pa se nadam da cu iskukati lako koji mesec produzetka, a i vidim da ne ides na komisiju, vec samo potrazis tog jednog dr u bolnici, koji je predsednik komisije.

< Poruku je uredio daca77 -- 28.10.2015 8:25:18 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 8:58:49   
Trcosava
Šerpice srećan srećan!!! Da nam devojčurak zdrava i vesela!!!

Kao što znate, meni zaova tu. Ili ne znate?
Juče dan: ustala, pojeli, probudili moje dete, malo s razvlačila i uze Anu i njeno dete pa odoše na Bled. Došla, kao nešto pojela, mali nije hteo i otišla kod tetke. Vratila se, s vrata ''jel gotovo za jelo''???

Spremila tortilje za sve, pa još i kiflice mesila.

Jadno ono dete šta jede. Mislim da treći dan jede neke sardine pržene ili šta već. I nešto što treba da bude supa/čorba. Ono ne bi jela ni da mi plate.
Drugo, dete je letos govorilo makar mama, sad više ni to ne govori. No, barem se malo sa Anom igra. Nama neće ni da prismrdi.

Wiki, rekoh ti već. Ni moj ne zna ni gde šta stoji, niti šta jede. Niti hoće da ga hrani. Par večeri ga je hranio, ali ''neće on kod mene da jede''. Nema on živaca da ga animira da pojede. I tako.

Juče sam dobila, stomak me ne boli još, ali sam zato ustala sa užasnom glavoboljom.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here