|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 9:13:23   
Modessty
muževi na tapetu? Mene moj u glavnom nervira što nije tu po ceo dan, ali mu ne kažem jer radi ne švrćka se. Čuva ih kad god može, voli da se napravi neuk - kao ne zna gde su im stvari i tako to.... AL ja se naučila pa se ne dam. Samo kažem da ne može da promaši jer imamo svega tri ormana i sigurno će prepoznati šta je čije.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 9:16:53   
amdn
mame samo da mahnem J jos muci muku sa stomakom, a ja moram na posao, sad baba dolazi da ga cuva i to je muka jer nece sa njom
cao javim se veceras

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:26:08   
emicaa
Već treći put me prekida u spremanju stana,kaže kaki.Odvedem je u wc i stavim na šolju ona se smija,igra i hoće da joj češkam ledja.Mislim da me malo zaj..... user posted image
Trćo koliko je dijete pa ne priča?
Da ja Teodoru pohvalim,počela je sklapati prave rečenica tipa Dodi zima,buci kapu ili ajmo babi pit kau user posted image biće pričalica na mamu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:30:01   
branki*
Ja sad stigla,moja mama ode kuci.boki opet curi nos,izlude me vise nespavanje i kenjkanje!
Daco,super ste prosliuser posted image nikad se ne zna sa bebama kako ce.
Sanjice,je l bolje sofi?
Ecka,bzv za tu strujuuser posted image
Moj isto nista ne zna oko boke,par puta sam mu dala da je hrani,izmazao sve zivo i ajd to,nego je opet nije nahranio.kaze,nece da jede od njega,naucila na mene.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:31:57   
Trcosava
Emice, ima godinu i po. Ne ičekujem ja sad da on brblja, ali mama, ati, voda može valjda???

Ana je sa dva meseca više od njega lepo govorila. Nikad neću zaboraviti kad smo otišli u Bg, tata kad mi je umro - sačekuju nas napolju svi, samo nema tate. Ana glda okolo i kaže ''deda spava'' (to je rekla jer sam se ja svako jutro čula sa mamom i uvek pitam gde je deda, spava?)

Sad odo' da peglam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:34:10   
wivern
Zdravo mamike.
Sve ja to znam ali prosto i dalje ne mogu da verujem da neko moze biti toliki balvan. Ja se spremila da popijem kafu kad ono trt NEMA MLEKA user posted image
Grrr, ali je barem napolju sunce.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:38:12   
amelia
Mamike samo da vam mahnem nestizem da sve isprocitam.emice bravo za T na mamu nego sta.. Ja da zahvalim bogu A nema ovih dana grceva ali ne znam sta je sad vec evo treci noc zaredom kako ne spava dobro.spava oci zatvorene ali se meskolji vrpolji glavom desno levo nece dase smiri ama bre zene ceo noc ja oka nisam sklopila od straha jer neznam sta muje brinem se.inace je uvek dobro spavao samo pocne da mrda kad trazi da siki i nastavi da spava.. Ne place ali nije spavao mirno ni minut user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:40:29   
jess021
Cao mamike, ja pokusavam da vam se prikljucim, ali malo neobicno posle trudnicauser posted image
Mi smo dobro, eno Lenka pajki na tatinim grudima, muce je grcevi pa se skupi kao zabica.
Mm je na godisnjem pa mi je lako, ne znam kako cu se organizovati kad pocne raditi, ona kad ne spava kod nekog je na rukama.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:42:56   
wivern
Uuu Jess tako je nama proslo prvih par meseci, samo na rukama user posted image
Al ako ti je za utehu to brzo proleti. Sad se vise i ne secam toga sa negativnim osecanjima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 10:47:07   
Sanjica26 RR
Branki jos kaslje. Stajem sa inhalavijama i idem posle casov da kupim altiprim.
Mm zna sve oko dece. Samo ne zna nesto konkretno da spremi za veceru. Moze da isprzi kajganu, skyva jaja. Sad je poceo da sprema i palentu. Ali kad je sa njkma dvema kuca je u haosu. Nema veze. I ovako mu fale deca, jer radi dugo.
Amelija mozda su jos uvek grcevi, ali blazi. Zbog toga se vrti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 11:12:58   
marketing RR

Drage mame, ne zaboravite, od 13h-14h u temi KLIK OVDE je direktan online sastanak u okviru koga možete postaviti pitanje pedijatru, psihologu i dermatologu. Budite sa nama!

< Poruku je uredio marketing RR -- 28.10.2015 11:13:15 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 11:18:27   
emicaa
Joj Trćo jest i do pms ali suze mi krenuše kad pročitah ono deda spava user posted image
Amelia ko zna šta se u njihovim glavicama dešava,možda ga muči stomačić,kaki li redovno?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 11:28:21   
amelia
Ne znam emi gledam ga i cudim se sta bi moglo biti.. Evo jos uvek tako spava.. Jeste kaki redovno 3 puta dnevno ali jadnicak kao da nezna kako se kaki sav se maltretira pritisce se stiska sake crveni se cak pocne i da place i onda se isprducka i pokaki pitam se kako ce biti kad krenemo sa cvrstom hranom sad samo siki stolica je meka a ne ume da kaki user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 12:01:26   
vonavoj
Mod,jesi carica,naciceuser posted image ..moja deca imaju zajednicki orman,ali prve dve police su T,druge sve J..i jos nije nauciouser posted image
Nesto sam htela da napisem,i odlete mi misao...napokon sam sela,uspavala J,ukljucila masinu za sudove i uzela kolace koje je ujna poslala juce sa slave,i saduser posted image user posted image
Amelia,ako ne place,spavaj zeno..mozda samo tako nemirno spava,prozivljava dan!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 12:07:23   
branki*
amelia,grcevi su to verovatno!normalno je.
jess,ja sam tako sa bokom spavala i mm i ja,u neki polulezeci polozaj,ona na nasim grudima na stomaku i tako spava,jedino tako..ali,prodje i to,ne brini,sve se posle zaboravi,secas se kroz maglu samo.
boka spava,ja pravila neke sampinjone na na brzaka,imam da prebrisem podove,sipala sebi jednu sangriju,cula se sa drugaricom i tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 15:31:28   
eca89
EEEE, evo i mene došla mi je struja. Mi smo bile u šetnji sa drugaricom, koja ima curicu mlađu od moje A. i kaže kupuje joj kašice, jer joj ne stigne skuhati, kaže mora je držati za ruku dok ona spava, inače neće spavati, rek'o moja A.je onda zlatna.
Ne stigoh na on line sa doktorima.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 16:01:23   
doktorkakristal
JESS Prvih meseci ni ja nisam stizala da pisem tako uje kad su mali samo na ruke da te utesim kod mene je ta faza trajala do devet punih meseci dok nije propuzala user posted image razvaljivala me kicma tada,a sve sama sa njom 24 h
kjako ste ostale zenske,ja radila ,Dora kod oca posto je i dalje bolesna pa nema ko da je cuva i tako ostalo po starom

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 16:07:07   
emicaa
Sreća pa T nije htjela toliko na ruke ali je obožavala spavati na meni,jedan period je po podne stalno na meni spavala i sad mi to fali user posted image Nas dvije šetale,sar ručamo keksićw.Hvataju me krize za slatkišima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 16:39:57   
Valerie
cao drage user posted image
mi zavrsismo i prvu kontrolu, lepo smo napredovali, 1kg od otpusta, primili bocu malo kukali, ali se brzo utesila. uhhh, te njihove vakcine su bas tuzni prizori. al kad mora... na srecu nismo ni puno cekali.
mi se do sada uopste nismo nosali. grceve nema. ni ne podignem je svaki put da podrigne. cesto lepo mirno zaspi. ako krene da mlatara rukama, dignem je pa nastavi. ni prvu cerku nismo nosili i meni je stvarno tako bilo lakse. dovoljno se izmazimo oko sisanja, presvlacenja. ona je srecna i lepo se baskari. ipak, i dalje je s nama na bracnom, naravno zauzme pola jer se ne usudimo da joj blizu spavamo. a vec je i pocela da se pomera unapred, sou. lakse kad je lepo vidim nego da virim da li se meskolji onako, ili je gladna.
amelija, i moja beba cesto u snu nesto mrmlja, pusta najneobicnije zvuke, kao da se svadja user posted image . ili se osmehuje, umiljava. a sve vreme spava.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 20:54:54   
branki*
Valeriebravo za napredovanjeuser posted image mi bili na bankomat da dignem platu,isli svo cetvoro autom,svratili posle do zaove,pa kuci da jedu,kupanje i b spava,a boku uspavljujem.malo da pocistim posle,pa cu i ja u krpe,mrtvosana sam nesto.
Ecka,kad vam je svadba?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 21:22:00   
mirkam
Vece mame.
Moji polijegali pa rekoh da vidim sta radite.
Trco bre, pa moj M jos ne prica, ni mama, ni tata ni nista. Ponekad mamamama, bababba, jajajaj i to sve nesto bzv.Nasa dr mi ne da ni da pomenem to, kao s muskom djecom to ide sporije. Rekla mi je vidjecemo kad napuni dvije godine ako i dalje ne progovori, mada misli da nema razloga za brigu, doci ce sve to na svoje.
Kod nas sve standardno. Ja na posao po citav dan, onda oko kuce , rucka za sjutra, malo se poigram sa M i prodje dan.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 21:34:54   
emicaa
I moja curica zaspala,mm se tušira a ja uživam još malo u tišini pa ću na spavanje.Kad trebam u krevet neka me nervoza uhvati jer ko zna šta ona sprema,koliko li će budjenja imati i koliko će to sve trajati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 21:55:40   
branki*
Emice,isto,jedva cekam noc da polegamo s jedne sttrane, a s druge me muka hvata jer ce cele noci da se meskolji da sisa.
Mirkam,koliko on sad ima meseci?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 23:08:21   
wivern
Branki i moj je poludeo za sisanjem, ovo je uzas.
Sinoc nisam mogla zaspati, kako zaspi skinem ga sa sise i odmah u dreku. I Oko pola 4 odlepim vise i pustim ga da se dernja. Drao se kao magarac, ono besno urlanje iz sveg glasa. Onda ga uzmem u narucje da ga uspavam i brzo zaspi, ali cim sam ga vratila u krevet isto urlanje. Na kraju ga uzeo mm i stavio njemu na stomak. Tako su zaspali i ne seca se kad ga je spustio izmedju nas. Trazi zagrljaj i intimiziranje, ocigledno e sad da li je to zbog zuba ili je takva faza nemam pojma. Znam samo da ako i veceras to bude radio odlipicu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
28.10.2015 23:23:03   
jess021
Ma ne zalim se ja sto je na rukama, nego se plasim da se nesto ne krive ledja ili sl. kad spava na nama, ali ako je i vecina tako radila onda je u reduuser posted image
Ono sto nas sad muci je podrigivanje, posle jela nekako i podrigne, ali ne dovoljno i onda ne moze mirno da zaspi, pa je uzmem, pa podrigne i tako po sat-dva. Ima li neka specijalna tehnika za to?!
Valerie, super ste napredovali, mi na prvu kontrolu tek 18.11.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here