|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:19:58   
adulence
I meni je Relja divno nocas spavao,zaspao u 21h i tek se u 4 probudio sikio i do pola 8...pu pu...preko dana nije neka spavalica,ali ni ne mora dokle god me nocu cascava...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:32:36   
cockic
jutro user posted image
odveli decu u vrtic,ja sad pijem kaficu pa da malo sredim stan i da se spremam za posao.radim od 14-22h.juce isla do dz.da prebacim karton od cere kod dr od sina na drugi kraj grada.ova ovde je lecila ospamoxom non stop.jedino ako odemo na orl dobije normalnu terapiju za krajnike.. (panklav,cefzil)
a i ova njena nije htela da joj da pneumo 23.sad bi joj dali,samo da odemo na pregled kod ove dr.nadam se da ce se upale krajnika prorediti.sinu je dala zbog cestih upala usiju,i kad je primio ovu vakcinu imao je mozda jednu upalu uha.a on je primio sa 25 meseci.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:40:08   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eco kakve veze ima koja je trgovinauser posted image



Ama baš nikakve!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:47:28   
vonavoj
Jutro!
Nemate pojma koliko vam zavidim kad vam deca spavaju od 21-4! Adulence,ja to jos nisam docekala..a J ima godinu dana!
J i ja idemo do drugarice sa bebom..malo da svrljamo!
Branki,sta si uradila za bolovanje?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:51:28   
Ivanka 75
Von,Iva se budila,nocu svaka 2h dok nismo izbacili flasicu i skinuli pelenu (nocnu, budila se ako se upiski u pelenu).

Ja pijuckam kaficu, gledamo crtani, rucka u rerni, sudovi oprani, treba i ves da prostrem, da raspremim dnevnu i sklonim neke stvari jer svekar treba nesto da nam pravi u dnevnoj.... i tako, lep dan user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:53:42   
Modessty
user posted image Dobro jutro!
ja na poslu. klasika
nadam se da danas naručimo taj krevet!
A sutra druženje sa mojim RR lepojkama!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:56:04   
Ivanka 75
Mod, nedostajali ste nam sinoc, i mali i veliki user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 8:59:16   
branki*
von,trenutno sam na obicnom,ali predala sam sve papire za to do pete godine i cekam komisiju,rece mi dr koja je predsednik kopmisije da ce biti za oko 10 dana i to je to.imam pravo.bas me i mod nasa zvala jutros da mi kaze.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:02:53   
Sanjica26 RR
Ipak me je potkacio virus.user posted image Dusu sam ispovracala. Sreca mm je blizu kancelarija, pa je dosao da nahrani Sofiju. Ne moze duze da ostaje, jer petkom ima puno obaveza. Zvala sam dadilju. Sad ce da dodje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:04:46   
Ivanka 75
Sanjice, navijam da te brzo prodje user posted image

Bas se dugo zadrzao ovaj stomacni virus, napada i male i velike.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:08:38   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mod, nedostajali ste nam sinoc, i mali i veliki user posted image


i vi nama user posted image Jel ima nešto za domaći?

Bili smo juče na kontrolu kod dr i reče da mu je grlo dobro, smao su još uvek natečeni krajnici po malo. Opet Galitifen dve nedelje pa ćemo videti za dalje. Merila ih obojicu. Danilo ima tačno 20 kg. Imam zapisano na pipiriću tačno ko je koliko. Jebote ne mogu ni to da zapamtim! user posted image

Sanjice odmah probiotik i biće ti bolje. Ili Bedoksin ako imaš da ti malo smiri stomak

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:09:20   
Modessty

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro!
Nemate pojma koliko vam zavidim kad vam deca spavaju od 21-4! Adulence,ja to jos nisam docekala..a J ima godinu dana!
J i ja idemo do drugarice sa bebom..malo da svrljamo!
Branki,sta si uradila za bolovanje?


ja nisam dočekala ni sa Nikoline 2 godine!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:14:01   
branki*
sanjice,uhuser posted image samo da te ne muci dugouser posted image hoces ici na posao?
boka spava,ja stavila makarone od prosa da dam bozi da jede,dr nam radi popodne,pa ako ne budu gori,ici cemo popodne,taman da mm ne izlazi sa posla,stalno nesto mora da izlazi,vise bzv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:19:19   
Sanjica26 RR
Mod popila sam linex. Sad cu da skuvam supicu. Sramota me je da ovu zenu molim da mi kuva supicu. Ali me je zeznula. Stavila je bez da joj kazem. Ova zena je divna.
Branki pisala sam kolegi da kaze tom odeljenju kod kojih imam cas da idu kuci. Kod njih imam svake druge nedelje. Poslala bih deci poruku, nego ne znam gde sam stavila njihove brojeve.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 30.10.2015 9:23:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:20:29   
Trcosava
Sanjice da te prođe što pre!!

Branki položi vozački pa nemaš problem user posted image

Eco, to ti kažem user posted image

Ja oprah sudove, danas dan za pizzu pa to spremam za ručak. Sad još malo pa da Luka ide da spava.

Što se tiče spavanja, odnosno nespavanja evo i zaova se žali da ne spava. Mali ima godinu i po. Još sisa. Ja sam bila u šoku. Kao pa što da ne, ako ga već teši kad mu rastu zubi?! A onda kaže kako je nervira sisanje user posted image

Lepo je meni, aha user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:24:18   
branki*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR



Branki položi vozački pa nemaš problem user posted image



trco,ne diraj mi bolne raneuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:25:50   
Sanjica26 RR
Nista dok zena ne zna da vozi. Stvarno ne znam sta bih da sam vezana za mm sto se tice voznje. Jos nisam isla do mojih sama sa decom, ali cu i to polako.
Meni se cini kao da Branki ima polozenouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:27:26   
jess021
Dobro jutro, mi smo zaspali u 1h, spavali do 5h, jela i onda kao spavala, ali se vrtela svo vreme, jer verovatno nije dovoljno podrignula, 10 puta sam je podizala ali nista.
Sanjice, da sto pre ozdravis.
Maraj, bas ste veliki.
Branki, kako se Boza ponasa prema Boki?
Sto se tice voznje, samo napred, u pocetku je strasno, ali posle uzivas i ne ovisis ni o kome.

< Poruku je uredio jess021 -- 30.10.2015 9:28:12 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:41:34   
vonavoj
Branki cudi me da ti niko nije rekao da imas pravo do B pete godine..i ranije..
Moja ne sisa vec mesec dana..ali mi se uvukla u krevet..ma ni da piskim nocu ne mogu,odmah se budi!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 9:53:10   
emicaa
Pa eto i T će sada dvije godine i ako prespava noć osjećam se kao da sam dobila na lotu user posted image
Trćo i ja pušim i kad sam najbolesnija,šta ću user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 10:18:03   
branki*
nije,von,jer mi nije ni trebalo,bila sam na trudnickom,pa na porodiljskom,pa sam ionako bila na bolovanju,nisam se ni raspitivala.
sanjice,nemam,odvozila sam,poplacala,polozila teoriju,a na voznju nisam iztasla i ostade tako,mada je mene mnogo strah.
jess,ne voli j+e bas,mislim da mu je dosadna.ne dira je prvi,ali zato kad god boka uizme njegove knjige,on joj otima,kad god ona dodje kod njega,on je gura,prelazi na drugu stolicu,ide u drugu sobu,cirkus sa njima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 10:22:53   
Sanjica26 RR
Branki dosadna mu je zato sto ne prica. To se skoro meni zalila T, tj.priznala je. Voli Sofiju i Sofi prva trci T kad se povredi. Ali kaze da bi volela da prica, jer u prevodu sve vreme.mora Sofi da animira. Zaigra se sa necim i dodje Sofi i srusi joj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 10:28:08   
branki*
jeste,sanjice.tako i boza.pocne da gleda one svoje slikovnice i da prica sta ima u njima i onda naravno doje boka i trti se tu,uzima sve,rusi,ovaj joj otima,buni se,gura je.ja onda sklanjam boku,ona se ljuti i svi kukajuuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 10:36:01   
Mariya
Dan mame!!
ja se smaram na poslu..luci se najzad smiruje kašalj,a sad se leni upalilo oko.ima li kraja ovim bolestinamauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.10.2015 10:47:56   
Trcosava
Ana se isto ne igra sa Lukom, kaže da je dosadan i naravno otima joj sve šareno. Ali priča nije problem, jer igra se i sa bratom od tetke a on isto ne priča, jeste stariji ali ne govori. Zato sam joj zapretila da bude li rekla da joj Luka smeta ili to što se dere da ću da je oderem od batina. Ovaj mali od recimo 11 sati koliko je budan, urla nekih 7.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here