|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 7:25:46   
Trcosava
Ooooo Šerpi dragaaaa user posted image pa di si ti nama? Kako dečica? I bre bre sve 'ooću ti kažem da ti žmu mnogo lep čovek!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 7:55:35   
branki*
Eco,prehladjena je,sad sam joj bas vadilia slince oni sto ide na usta,vise je dosadno,svo troje vuku tu nekunprehladu,nikako da bude kraj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 7:59:49   
emicaa
Jutro mamice,i mi smo spavale tako da je večeras na redu žurka user posted image
Sanjice držim palčeve da sve bude ok.
Eco jesu li probili zubići?


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 8:08:57   
Sanjica26 RR
Sinoc me je zvala moja draga Torbica kad je procitala sta sam pisala. Utesila me je. Bas mi je bilo milo sto je cujem.Steta sto nismo blize.
Branki, Boza doruckuje kod kuce?
Cujem moju smizlu da se probudila. Idem jos malo na posao, a imam svasta da uradim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 9:07:09   
vonavoj
sanjiceuser posted image
J je definitivno prestala sa sisanjem i opala,prva prespavana noc od rodjenja..user posted image Od 1.10.ne sisa,ali se nocu mazila,trazila,i eto trajalo 3 dana..bas sam srecna!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 9:11:59   
eca89
Bravo Von za prestanak sisanja i za prespavanu nocuser posted image , ja samo mogu da maštam o takvoj noćiuser posted image !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 9:14:46   
branki*
Von,super,bas je to lako islo!jesi pravila pitu sa jabukama onaj dan?kako je ispala?
Sanjice,on tamo nista ne jede ili slabo ,tako da uvek gledam da mu dam da doruckuje kod kuce pre nego podje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 11:06:49   
emicaa
Von bravo i za tebe i za curicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 11:28:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ooooo Šerpi dragaaaa user posted image pa di si ti nama? Kako dečica? I bre bre sve 'ooću ti kažem da ti žmu mnogo lep čovek!




Trco moja tu sam i nisam nista ne stizem bacim pogled ovde i na fb i to ujutru na kratko.. a hvala za muza user posted image nije los nije...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 11:37:32   
daca77
Von, bravo user posted image
Mi od one noce opet ne sisamo tokom noci, evo prosle su 2 i lepo je spavla od 21h do 7h ujutru. Nego, ostaju nam 5 podoja tokom dana i ne znam kako da ih smanjimuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 13:00:27   
emicaa
Daco T je bila na ad mlijeku ali kad sam joj htjela ukidati po mliječni obrok u doba kad treba mlijeko dam joj normalni obrok ili voćnu užinu.Mada T i sad pije dvije flašice,obožava mlijeko i nemam srca da joj ne dam pije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 14:06:55   
wivern
Gde ste mamike.
Serpi zeno svaka ti cast, stizes i do nas user posted image
Von bravo za J. I mi cemo uskoro da prekidamo.
Moram da nadjem temu za prelazak na kravlje mlekce.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 14:09:25   
branki*
ja sam tu,boka drema,cekam bozu da dodje iz obdanista ,pa da ruca,ne znam sto ih jos nema...razmiusljam se da li da pravim nesto slatko ili neuser posted image u dilemi sam!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 14:31:27   
Sanjica26 RR
Pravi brankiuser posted image Meni se jede slatko, a u poslednje vreme uopste ne pravim.
Cekam moje da dodju iz vrtica. Bas sam gladna. A imam posle podne casove.
Sutra je tek katastrofa dan. T ima i ples i rodjendan. Jedan od nas ce da je vodi, a drugi da je vrati.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 14:34:35   
wivern
Pravi Branki, ja sinoc pravila tulumbe. Ne prestajem da ih prozdirem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 15:04:03   
Sanjica26 RR
Wiv tebi se i ne zamera sto jedes slatkise kad si mrsavica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 15:17:13   
wivern
Sanjice to se zove vise srece nego pameti iliti genetika user posted image
Ali i nisam ljubitelj slatkog, osim u ovim crvenim danima user posted image
Vise sam za neke plodove obora i tora, a mogu i mora.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
5.10.2015 15:59:12   
daca77
Wiv, blago tebi...meni se stomak pojavio od pre mesec-dva i ne znam kako da ga se resim...inace, kg su isti-54kg.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 7:06:09   
eca89
Dobro jutro, evo i nas. Probudile smo se u 6h, ali smo se samo jednom budile, izgleda da su je stvarno mučole zube, uh koje olakšanje. Danas idemo na uz bubrega, da vidimo šta nam je sa lijevog pijelona, je'l nam još proširen. Tješim se da je ok, jer su nam nalazi urina i urinokulture ok.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 7:51:39   
emicaa
Dobro jutro,kod nas je opet bila žurka.Duša mi spava i glava me boli opet.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 8:29:32   
branki*
gde ste,mame!
emice,i mene glava cepa,sem toga i zub me zeza,mnogo me strah zubara,a moram da idem.boka opet celu noc sa sise na sisu,nos je zeza,slinava je,nikako vise da je prodje...sad smo same,b otisao kod logopeda i u obdaniste.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 9:26:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mm je ostavio T kod kuce. Boli je stomak. Lose sam spavala. Sad sam slogirana. Sreca sto u zamrzivacu inam pitu sa sirom, pa sam im to dala za dorucak. Mama kad mesi njima, ostatak stavi u zamrzivac za nas.
Nama se hvala Bogu Sofija izvukla inhalacijama. Nismo ni isli kod dr.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 6.10.2015 9:37:00 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 13:13:43   
branki*
mame,nema vas...
sanjice,zvala sam sekretara,bice jubilarna nagrada za 10 godina do nove godine,tako mi je reklauser posted image mogli su i ranije,ali ajde sad.bitno da ima.
boka spava,jos malo,pa ce doci b iz obdanista.smuljala sam neki fil,jos da zamutim koru neku i bice slatkis nama gotov.ali,to kad dodje muz.boka se plasi kad ja ukljucim mikser,pa ne mogu sa njom da mutim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 16:46:25   
Mariya
Dan mame!!! Ja radim,a dosadno mi je i mnogo mi nedostaju moje bebe...
Von,bravo za odvikavanje od sike!!sad možete da spavate!!
daco,kad je vreme za podoj,,jednostavno joj daj čvrstu hranu umesto sike.
Branki,moja h se ne plaši miksera nego kad čuje da bruji potrči do mene ,smeje se i počne da igra,ali se plaši fenauser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 6.10.2015 16:51:58 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
6.10.2015 17:13:35   
Sanjica26 RR
Zdravo devojke. Cekam da mm dodje iz crkve, pa vodim T na ples, pa ja brisem na cas. Trebalo je da ide na rodjendan, ali ne moze sve da postigne.
Ceo dan luduju.
Branki oni sami treba da vode evidenciju. Ne bi trebalo da ih mi podsecamo. Ja trebam da primim januara 2017.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here