|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 7:58:03   
doktorkakristal
jutro mame,kako ste?
kod nas sve po starom,Doka je ispila antibiotike od ponedeljka ce u vrtic,samo sto cemo opet preskociti MMR posto je jos rovita,ja radim i tako

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 8:03:25   
emicaa
Dobro jutro,joj kičma me rasturi od jutros,pojma nemam zašto jer inače nemam neke probleme sa ledjima.
Eco biće bolje,vjeruj mi da hoće.Da nadješ moje postove od prošle godine u ovo doba isto sam tako pisala i sad opet nekad prespava i cijelu noć.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 9:58:54   
branki*
jutro,mame!
eco,a sat je bilo,sto je toliko kmezava?
emice,nemam pojma,ko ce cuvati boku,moracu neku devojku da nadjem,a dok ne nadjem ,nadam se da ce moja mama uskociti koji dan.al,ce da se obraduje kad cujeuser posted image user posted image
mi zavrsili sa doruckovima,boku muz uspavao,trebalo da idemo svo cetvoro u nabavku,videcemo kad se boka probudi.ja kupila neke gleznjace preko interneta,i jos neke polucizmice,cekam da mi stignu,bas sam srecnauser posted image
ako pocnem da radim,moram da se opremim...dve godine nista nisam kupovala!
i tako,dan je suncan,mada je ovde u stanu hladnjikavo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 10:30:45   
Bekolino 25
nama je otpao 9ti dan ali eto stvorio se granulom ...velicine manjeg crna pirinca

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 11:05:18   
suzi kju
Mamike prehladila sam se malo , kašljem suvo, grebe me grlo, bebice imaju po 12 dana, dojim, šta smem da uzmem da pijem. Mm bio u apoteci rekli mu najbolje ništa user posted image
Strah me da ne prenesem bekana...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 11:17:52   
BubaBubica
Suzi dokle god oni sisaju, dobijaju imunitet od tebe, tako da ne možeš da preneseš ništa na njih user posted image To je samo jedna od prednosti dojenja. Pij čajeve sa malo limuna i medom, brzo će to proći user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:05:48   
superm
Sanjice, i ja sam juče imala glavobolju. Valjda mi ne prija ovaj nagli skok temperature. Danas sam ok. user posted image
Muž mi stvarno puno pomaže. Noću spavam dovoljno pa sam danju odmorna. Samo podojim bebu on odradi ostatak. Moracu dobro da mu se oduzim čim se oporavim.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:09:27   
suzi kju
Hvala draga. Mozda ja malo smaram,al sa dve bebe nenam baš vremena, uletim samo ovako kad imam neko pitanje, a nadam se dok se malo ušemimo da ću se više druziti sa vama.
A šta mislite o tantum verde, da li to smem? Ili da samo čajeve uzimam?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:10:39   
superm

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Mamike prehladila sam se malo , kašljem suvo, grebe me grlo, bebice imaju po 12 dana, dojim, šta smem da uzmem da pijem. Mm bio u apoteci rekli mu najbolje ništa user posted image
Strah me da ne prenesem bekana...

Suzi, za grlo uzmi pantenol tablete za sisanje. Pij serbet i karamel mleko. A mozes i sama da napravis kombinaciju flasirane vode 2dl, 1 kašičica sode bikarbone, 1 kašičica morske soli. To možeš da prskas u nos i da time ispiras grlo.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:16:46   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

jutro,mame!
eco,a sat je bilo,sto je toliko kmezava?


Branki, bijele joj se gornje dvije jedinice, al nikako da probiju, mislim da je to muči, vrištala je noćas, nisam je mogla smiriti, gladna nije, sisati neće, ma haos mm ustao, da je on nosa, ja rek'o nemoj samo će gora biti, a on navalio, doduše meni su se ruke ukočila, kad je skontala da je on to je onda bilo za neopisati, mislim da je cijela zgrada odzvanjala, haos jedan.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:25:37   
branki*
Uh,moguce da je to onda,boki su probli te dve gornje jedinice,bele se kao zrnca pirinca!sad ce i tvojoj uskoro.
Mi bili na pijaci i sad u nabavci.boka spava u autu i ja sa njom.kuvam se.bas je toplo,a ja obukls decu kao da je zima!cekam ovu dvojicu.malo cemo i do parkica.
Suzi,samo nek sisaju bebice.a,ti se nalivaj cajevima!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:28:51   
Rosita
Eco, moj D je do godinu i po svega dva , tri puta prespavao noc. Svega je bilo, svega, rogovi su mi nicali. Ali procice.

Joj zene, moram ovo da podelim sa vama, crkla sam od smeha >


https://www.facebook.com/mamavation/videos/10153051662773202/

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:43:34   
eca89
Jao, Rosita što me utješiuser posted image ! Budila se ona i prije npr. jednom jede i nastavi, ali ovo sad je postalo nepodnošljivo, joj jupi došao mm sa posla!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 13:51:13   
Rosita
Hahah, pa preziveh :). Sve ce proci, naidje njima svasta.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 14:04:27   
emicaa
Mi jutros poranili da odemo u njemačku u nabavku dok nije počela gužva po auto putu,došli tamo kad ono cvrc sve zatvoreno praznik neki.u povratku stanemo u jedan shoping centar da uzmem dori potkošulje i sebi prsluk.Sad moramo ovde kod nas u market.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 17:50:58   
vonavoj
Suzi,to je normalno,jer si premorena,imunitet pao..samo serbet i slobodno pantenol tabletice,i u slucaju temp panadol..slobodno!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 17:57:31   
vonavoj
Daco,nan joj dajem..a nekad i kravicuuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 20:05:53   
amdn
pozdrav mame ja nikako da se upissem ovde, stalno citam al nikako nemam vremena da pise, bolesni smo svi redom po kuci.
J nije isao u vrtic pa je bilo gusto za cuvanje, on sad zdrav a ja zaribala totales.
Danas smo sami nas dvoje, mm otisao na svadbu- udaje se cerka njegovog gazde sa posla. sreca pa je samo poziv za zaposlene.
mene trese groznica al zato J vozi autice po celom stanu, napolju jeste toplo al ja ukljucila klimu.

Ljubim vas user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 20:56:29   
branki*
Gde ste,mame!
Mi bili do mojih svratili ono posle parkica,sad smo u stanu i uspavljujemo decuuser posted image ja malo da procackam po rr i ja cu na spavanjac.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
4.10.2015 0:22:01   
Mariya
Veče mame!
ja odradila 3 dnevne smene, slobodna sam sutra i u ponedeljak,jao kako su mi devojčice nedostajale ceo dan, sutra ćemo da se šetamo i vozimo bicikl!!! Što me podseti, nisam se pohvalila da je lu od svoje kume dobila bicikl za rođendan pa se sad svuda vozamouser posted image Još sutra najavljuju lepo vreme pa da iskoristimo. A imaću milion obaveza oko kuće, ribanje, pranje, ručak, pa stavljam neko povrće u zamrzivač, jaojjj
Von, ja joj uvek mažem pavlovićku na guzu ispod pelene a kad se zacrveni onda i sudocrem. Danas sam nazvala svekrvu i rekla joj da na svaka 2 sata menja pelenu i maže je, da joj ne daje ništa kislo da jede, pa je malo bolje guza.
A u avgustu smo imale 4 podoja, u septembru sam smanjila na 3 i tokom septembra izbacili 2 i ostali na podoju pred spavanje. Komplikovano bi bilo da imamo više podoja. Jednostavno sam joj u vreme podoja dala neku klopicu umesto sise i super je prihvatila, baš je bilo lako. A i grudi su mi super reagovale, postepeno je bilo, pa nisam ni očekivala probleme.
A devojčice su mi šou. danas sam ja trebala da ih najavim (da kažem "Dame i gospodo, a sada nastupaju L i H", molim veliki aplauz za njih) i tako izigravam voditeljku, a njih dve onda plešu, presmešne su. A H kad vidi kako crkavamo od smeha još krene da se vrti oko svoje ose i tapše i smeje se naglas, šouuser posted image

Suzi, moguće je da će im se organizam izboriti sa virusom ali možeš da ih zaraziš iako ih dojiš, nosi onu hiruršku masku kad su ti blizu.
Možeš tantum v. i pantenol, , ma skoro sve septolete možeš, dečije kapi za nos, čajevi, propolis, inhaliranje, panadol, brufen ako imaš T ili jake bolove, a evo ti i tema:
prehlađena mama
Uh, ja ispisah post... Laku noć mame

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
4.10.2015 7:51:10   
branki*
mariya,znaci kod tebe radno bilouser posted image super za bicikl,ja trazila b neki polovni da kupim,pa nisam nasla,ostaje za sledece leto,ali pod obavezno.
boki zapusen nos,haos bila noc,morala sam da je i nosim,i evo u 7 svi se digli!imam neki spanac,moram da ga ocistim,ne znam sta cu sa njim,a da nije pita...
danas ne idemo nigde,mozda samo do parkica i to je to.kucna atmosferauser posted image user posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
4.10.2015 8:25:50   
daca77
Dobro jutro!!!
Kod nas klasika...
Branki, spanac mozes iskoristiti kao prilog uz meso KLIK

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
4.10.2015 8:30:35   
branki*
daco,hvala,da znas da cu to i da spremim,samo sto cu umesto mesa ribu.super ideja!
odoh sad da hranim boku,a bozidar se dere od ranog jutra da hoce plazmu,ode muz da mu kupi.svaki dan samo bi plazmu jeo!haos jedan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
4.10.2015 9:02:39   
Trcosava
Jutro mamike.

Ništa nisam spavala. Ali ne zbog Luke user posted image
Prvo ćerka u 2 ne može da nađe lampu da namesti jorgan, pa muž oko 4 se probudio, nema vazduha - kao da se gušio. Onda sam ustajala mokra kao riba i na kraju se luka probudio oko 8. I tako.

Danas ručak sprema mm, ja ću nešto za sebe da zbrljam. On i Ana jedu. Doduše i juče je spremao. Oni su imali rebra i krompir, ja samo krompir. Danas sprema ćevape, a ja ću već nešto. Možda pohovani kačkavalj.

Sanjam mašinu za sušenje. Inače, rešila sam problem babe i pranja Aninih gaća. Od sad ja perem Lukin i Anin veš zajedno, sama stavljam svoj prašak (uzela onaj frosch baby) i sama prostirem.



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
4.10.2015 10:06:07   
emicaa
Dobro jutro,ni ja nisam ništa spavala ali su krive Dora i ema.T se probudila oko pola 5 i zaspala u 6,ja taman počnem zaspivati dodje Ema i leže mi na noge pa me razbudi,počnem opet zaspivati i ona poče mjaukati hoće vani.Opet zaspim probudi se T i hoće da se igramo.
Poslala sam muža po kifle da doručkujemo,iako sam mu obećala američke palačinke.Nema šanse da ih pravim ovakva.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here