|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
29.11.2013 8:05:35   
Anck Su Nmaun
I ja volim ali vise ono drvenasto, da ti bude dosta jedna biljka za pola zida user posted image

U vrticu imaju fikus zauzilma pola zida, moja kuma je imala difenbahiju do plafona sa listom kao moja ruka..... sto kazu jedan ali vredan user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Sobno cvece
9.3.2014 21:32:15   
Anoniman
Odnedavno sam pocela da gajim cvece i bas sam zagrejana za njega. Dobila sam orhideju sa korenom koju treba da presadim pa me interesuje kakve uslove voli.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Sobno cvece
10.3.2014 10:18:49   
nata11

IZVORNA PORUKA: mimahana

Odnedavno sam pocela da gajim cvece i bas sam zagrejana za njega. Dobila sam orhideju sa korenom koju treba da presadim pa me interesuje kakve uslove voli.


Moja nije prezivela user posted image stvarno neznam vise sta je caka sa tim orhidjema, obozavam ih ali nikada mi ne prezivi duze od 9-10 meseci.

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Sobno cvece
10.3.2014 17:41:15   
Ivanka 75
Ja sam cvece iznela na terasu (zastakljena je), ima sunca, toplo je po ceo dan, ali jedno mi umire polako iako sam mu vec dva puta promenila zemlju, nema vaske, nema nista sto se na oko vidi da gaunistava, samo jedna po jedna liska venu i suse se...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Sobno cvece
11.3.2014 1:42:12   
Žapkić
Doobila sam Ciklamu od meni veoma dragih ljudi. Volela bih da mi opstane, pa molim devojke koje imaju iskustva sa uzgojem ove biljke da mi kažu kako se gaji.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Sobno cvece
11.3.2014 8:04:15   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Doobila sam Ciklamu od meni veoma dragih ljudi. Volela bih da mi opstane, pa molim devojke koje imaju iskustva sa uzgojem ove biljke da mi kažu kako se gaji.user posted image

Zapkic, moja ciklama opstaje od novembra!
Pitala sam coveka koji ih prodaje stadaradim i rekao mi je sledece:
- ciklama cveta od sept/okt - do maja
- ne voli direktnu svetlost, ni previse toplote (zato meni i uspeva na zastakljenoj terasi cele zime)
- kad prestane da cveta skloniti je na severnu stranu, redovno zalivati i prihranjivati i tako do septembra
- u sept je presaditi u vecu saksiju i vratiti je ba mesto (tj da ne bude vise na severnoj strani)
Nadam se da sam ti barem malo pomogla
-user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 2:15:37   
Žapkić
Hvala ti puno, Ivanka. Nadam se da ću uspeti da je sačuvam

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 17:15:29   
Ivanka 75
Ovo je ono cvece koje mi polako umire... ne mogu da se set_im kako se zove
user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 12.3.2014 17:17:27 >

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 17:34:06   
Trcosava
Liči mi na spatifilum?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 17:43:24   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Liči mi na spatifilum?


Ne znam mu zvanici naziv nego onaj narodski, aki ima divne cvetove, bele kao kale, samo sitnije..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 19:01:35   
Trcosava
Da da, to je to. Mama moja ga je imala, a guglala sam ''cvet sličan kali'' user posted image pa naleteh na sliku.
Nije se ni mami nešto dugo zadržavao. Ako ti je neka uteha.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 22:23:43   
moja ciklama
Ovaj kaktus nije cvetao od kad nam je mama umrla, ima 7godina..
Vredelo je čekati!
user posted image


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Sobno cvece
12.3.2014 22:30:55   
Ivanka 75
Predivan je! Ciklama, imamo temu Karusi i sukulente, postavi sliku i tamo

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Sobno cvece
19.3.2014 21:12:16   
Štetica
Ivanka to nevoli direktno sunce,nadji neko cose gde ima svetlosti ali sunce nedopire do njega,i da nije previse toplo. Zalivanje jednom sedmicno(kad se setis),opstaje dugo bez vode i nevoli veliku vlagu. Tri puta sam ga kupovala i uvek mi je propadalo. Ovo cetvrto super napreduje jer obicno zaboravim da ga zalijem jer mi je bukvalno izmedju tv police i neke visoke komode,sunca i nevidi.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Sobno cvece
19.3.2014 22:05:04   
Ivanka 75
Stetice, imam ga 5 godina i do pre 3 meseca je bilo prava suma sad sve manje lisca ima. Stajalo je na polici daleko od svetlosti i odlicno naprredovalo ali ne znam sta mu je. Imam utisak da od ovog nenjanja zemlje ima poboljsanja...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Sobno cvece
25.3.2014 11:17:46   
Anoniman
Kako da razmnozim sefleru i fikus bendzamin? Vec 2 nedelje su mi u vodi i ne pustaju korenje? user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Sobno cvece
25.3.2014 11:21:09   
Olga75
za sefleru ne znam ali bendzamin bi trebalo da se ozili u vodi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Sobno cvece
25.3.2014 13:03:10   
mika79
mimahana šefleri treba baš dugo da se ožili, stavi je u vodu i ćušni na neko mesto gde nećeš stalno zavirivati i čekaj, treba joj više od dva meseca a možda i duže.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Sobno cvece
25.3.2014 22:25:30   
degu
Ciklama prelep je kaktus user posted image
Ja sam šefleru pokušala da ožilim al mi nije uspelo. Imala sam veliku, al joj izgleda kod mene nije odgovaralo, stalno su joj otpadali listovi, na kraju se osušila.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Sobno cvece
16.4.2014 9:07:51   
Ivanka 75
Moja ciklama
user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Sobno cvece
16.4.2014 9:11:59   
nata11
Lepo cveta. Ja sam moje presadila i izbacila napolje u zaklonjenom delu, e sad kako ce podneti ove niske temperature videcemo user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Sobno cvece
16.4.2014 9:14:49   
anci kv
meni samo kaktusi cvetaju.za ostalo, meni ne ide od ruke

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Sobno cvece
16.4.2014 9:20:08   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: nata11

Lepo cveta. Ja sam moje presadila i izbacila napolje u zaklonjenom delu, e sad kako ce podneti ove niske temperature videcemo user posted image

Ja sam pitala coveka koji se bavi cvecem sta da radim sa ciklamom (pisala sam gore). Zato mi sad stoji na prozoru u kuhinji jer je severna strana, da ne bude izlozena direktnim suncu, a zimus stajala na zatvorenoj terasi i bila isto ovako prelepa.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Sobno cvece
23.4.2014 15:19:11   
Anoniman
Kala mi je procvetala pre 3 nedelje,i sad je cvet poceo da vene pa me zanima dal ga mogu odseci da ne stoji tako svenut i ne crpi snagu biljci il da ga ne diramuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Sobno cvece
23.5.2014 8:34:43   
vikiveki
Ivanka ,meni su ciklame najlepše pred zimu tj. u poznu jesen,a ostatak godine nisu baš tako bujne...nisam sigurna da li one u jednom trenutku stvaraju semeuser posted image meni trenutno umesto cveća imaju kao neke loptice.Zna li neko da li ja te loptice smem da odsečem i da probasm da izvadim ako unutra ima seme?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here