|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 10:25:51   
bebilule
Ko ide neka se odmori i neka uziva. Mi cemo pocetkom septembra.
Jbt, jutros razmisljam kako su nasi roditelji isli sa nama. Vozili su skoro svi Zastava automobile, putovalo se cijeli dan, o klimi da ne pricam user posted image .
Meni su u sjecanju, kao najljepsa, ostala kampovanja. Moji su do moje 7,8 godine bili kamperi. Doduse, imali su dobru opremu. Kakva je to opustencija bila. Mi po cijeli dan vani, kampovalo se sa prijateljima koji imaju djecu. Mi se povaljamo i zaspimo, oni rostilj, pivce, gitara....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 11:01:57   
dunja RR
Von i Adulence, ne brinite, biće sve ok. Moje dete često putuje busom, i nikada nije bilo problema. Do Foče putujemo 8 sati, i uvek je bio dobar. Posebno kada smo noću putovali, prespavao je ceo put.

Sada do Loznice i od Loznice, 3 sata, isto prespavao.

Ćebence, jastuk.


Jel noću idete?

Meni je jedino do Trebinja bio malo kenjkav (3-3,5 sata putovali), ali bio vreo dan, a njemu se spavalo, a nije hteo.


Ako imate tablet ponesite, mada nama za bus nije potreban, jer u busu možemo da ga uzmemo ruke. Za auto nam je tablet bio spas, jer se više buni kada je zarobljen u autosedištu. U autobusu su slobodniji, i mogu lepše da spavaju. Sada iz ove perspektive, kada smo probali bus, avion, auto (još voz ostaje user posted image ), shvatam da je bus ok za dete, jedino su pauze prednost kod auta. Ali busom brže stigneš jer čestih nema pauza, tako da je opet to prednost. I pre se bućneš u more kada ideš busom user posted image

Avion je zakon! user posted image

IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image user posted image nosim onda frotir i jastuk,pa ce kod mene u krilo..znam da je hladno u busu,dacu joj dimigal,jer inace ne spava u busu..



< Poruku je uredio dunja RR -- 11.8.2016 11:10:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 11:25:40   
vonavoj
Moje devojke slabo spavaju kad putujemo,za Hr kad smo putovali kolima,put od 8h,iako je nocu,one spavaju max 2h...Zato cu im dati dimigal,i mozda ce malko vise spavati...
Uh,kako se priblizava,sve me je vise strah..valjda cu upoznati nekog u busu,da mi pomogne,makar malo,u smislu da ne moram sa njom bas u wcuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 11:41:21   
dunja RR
Von, to mi je odmah palo na pamet, kada si rekla da ideš sama. Hrabra si stvarno, ali biće sve ok videćeš.
Jel samo mlađa ide sa tobom, noću?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 11:45:10   
vonavoj
Samo mladja,lakse bi mi bilo da je starijauser posted image ,ipak je razumnija.
Ne znam da li sam hrabra ili luda...user posted image
Svakako idem sa idejom da nam bude nezaboravnouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 13:17:27   
Khaleesi
Vona svaka ti castuser posted image
Zena zmaj

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 23:38:20   
Mariya
Von,ne brini,biće ona dobra. Ti njoj za svaki slučaj dimigal, pa neka spava. I biće nezaboravno letovanje,to sigurno.
Adulence isti savet. Nama je L povraćala kad smo krenuli na Taru,pa sam za ovaj put uzela dimigal, dala joj pola pola sata pre polaska,spavala je od 22.00 do 06,30user posted image (ali ona je dobar spavač i inače,bez da je udrogiram user posted image ) kad se probudila, počela se žaliti da joj je muka,dala joj još 1/4 i odspavala je još sat ipo!
Nato,bili smo u novom delu,kupali smo se o onom delu ispred Olympic Beach hotela i desno odatle. Plićak jeste tamo kad se pređe dubina ali je plićak od 70-80 cm,a moja H 86cm visoka, nama je trebao plićak od 20-30 cmuser posted image da ona može da gaca, da sedne, da joj glava bude iznad vode. A to smo eto našli u Platamonu.
Ako znate neko mesto u grčkoj gde je more tako plitko preporučite mi,za neka buduća letovanja user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 8:20:46   
Khaleesi
Mariya mi smo bili u Pefkohoriju pre dve god, bas smo bili na plazama sa puno plicaka zbog male. Ove god idemo tamo opet :-)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 8:43:57   
vonavoj
Maryia,koliko das?
Mislila sam Joki 1/4,a Tiki pola...ili ce im biti malo..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 8:55:35   
Mariya
Von,Heleni nisam davala jer sa njom nemam problema, ali doza je 1/4 za dvogodišnje dete, Luciji sam davala pola, tako mi je rekla apotekarka a tako piše i u uputstvu.
Kad idemo na kraće relacije,100-200 km onda L dam 1/4, to je taman da joj ne bude muka a dovoljno da se ne komira. (ona je od pola dimigala tako zaspala da se nije budila ni kad smo pravili pauze,pa stali na osvetljenu pumpu, lupali vratima auta, a ona ništa!)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 8:57:10   
vonavoj
Blago vama...moje su inace nespavaliceuser posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 9:11:30   
Mariya
Hehe user posted image
Kod nas je L spavač a H nije. Ali imamo tu sreću da je neverovatno dobra u autu user posted image i da moje đavolsko dete bar u nečemu bude dobra! Samo je treba opremiti njenom opremom za putovanje (ćebe, lutka, flaša vode i štapići) i ona mirno sedi u sedištu i razgleda!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 9:18:44   
adulence
hmmmm onda mozda bolje da joj dam malo za svaki slucaj inace su spavaci oboje celu noc prespavaju,retko,retko se bude pogotovu Iva ovaj mali desi mu se,ali jos je mali...
konsultovacu se sa pedijatrom,fakat nikada nije povracala,ali onako se preznoji i pobeli cini mi se,ali to se sve desava preko dana po vrucinama,a mi ipak putujemo nocu,kapiram da ce biti sve ok...
vonnnn tako je i bice vam nezaboravno,samo napred,nisi luda i ja bih isto uradila....Kada vi putujete,jel bese Nikiti?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 9:33:08   
Khaleesi
Super, nizam znala da mogu deca dimigal :-)
Mada moja je na relaciji do babe i dede povracala, a do mora prespava ceo put :-) oba puta kada smo isli. Sada cemo da krenemo oko 11 kada zaspu pa da spavaju celo put

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 9:51:40   
vonavoj
Adulence,ja sa Jokom krecem 22.8.ne znam jos kad..a T ide sa kumovima 17.8.
Gde vi idete? i kad?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 10:11:48   
gagana83
I nama je spas Dimigal. Naravno, ne bih joj davala da joj nije muka,ali dobro dodje da odrema malo pri duzim putovanjima.
Ja sam joj do prosle godine dava la 1/4 a ove godine kada smo isli do Crne Gore prvi put 1/2 i to je, ispostavilo se previse (u septembru puni 7 god).Kao drogirana je bila, jedva smo je razbudili kada smo pravili pauzu. Prespavala je pola puta iako smo isli danju.
Tako da sam noj smanjila dozu, kada smo isli u Grcku popila je 1/4 i nije joj bilo muka.




< Poruku je uredio gagana83 -- 12.8.2016 10:15:03 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 10:53:28   
Mala Elena
Ja takodje moram popiti, cesto mi je muka ...
Mi krecemo u zoru, ne znam kako cemo decu prebaciti u auto ali dobro user posted image da ne mozgam...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 13:04:51   
choopa choops
Ja sam mojima davala Dramine kad bi putovali, ne sjećam se tačno doze, ali znam da mi je odgovaralo to što ih osim zaštite od povraćanja još i uspavaju user posted image

Mi ćemo možda, ali možda krajem ljeta na odmor, tj u sptembru i još se dvoumim ferry cijelu noć i vožnja od 5 sati autoputem ili avion direktno, ali bez auta tamo. Cijena je tu negdje, mala je razlika...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 14:21:10   
Khaleesi
Mi smo ovu nasu ubacivali uspavanu u sediste, sad su dve uspecemo nekako :-)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 15:49:14   
Mala Elena
A jel ima neki prasak za bebe protiv mucnine?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 16:32:59   
Khaleesi
To najbolje pedijatra da pitasuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 17:00:11   
IvanaSK RR
ME, a zašto prasak? Mozes Dimigal da isitnis i stavis u malo vode ako je problem sto je u tableti.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 17:09:27   
Mariya
Dimigal nije za decu ispod 2 godine,tako piše u uputstvu, ja ga ne bih davala bebi,a ni detetu mlađem od 20-21meseci.
Pa kao što sam i pisala,nama je L bila skrooz komirana od pola dimigala, i spavala celu noć u komadu,ali nisam videla svrhu da je budim noću kad smo pravili pauze. I kući spava,ne ustaje ni da piški niti da se protegne,nek spava. Kad se probudila odmah smo stali na wc,da ispružimo noge i pijemo vode.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 17:15:16   
IvanaSK RR
Uf, izvinjavam se onda. Bila sam ubedjena da mogu i bebe. Mi nismo imali potrebe za tim, jednom sam mu samo dala jer je vaspitacica insistirala, isli su na Zlatibor. A i on je imao tri godine.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 17:22:24   
Khaleesi
Ja mojima uopste nisam davala to....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...
Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...



Anketa

kontracepcija
Emaem

iskustva sa ultramatericnim uloskom -sspiralom

nouspojevi (38%)

iskustva (62%)


Ukupan broj glasova: 26

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here