|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 16:53:41   
Khaleesi
Mi smo dva leta isli na bum, ove god J mi je jos malecka, a M je ok, ali su dve, bice nervozne od puta pa smo zato preko Travellanda... Samo smestaj 240 e cetiri kreveta, u dve sobe amo... Pefkohori je u pitanju mislim da smo prosli bas fino...
Ja skroz zaboravila na eferalgan cepice... user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 16:57:07   
Mala Elena
Moja sestra otisla u Sutomore , i to isto neplanirano...user posted image
Mi za mesec dana...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 17:11:12   
Khaleesi
I mi malo manje, treceg sept krecemo... jedva cekam :-)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 17:48:36   
Sanjalicaaa
Mi cemo neki dan posle 3. Za 3. sept. smo zakazali krstenje user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2016
5.8.2016 20:33:52   
Khaleesi
Ako lepo...joj ja jedva cekam user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2016
7.8.2016 9:54:54   
nata11
Niko ne opisa Kokino Nero user posted image
Dunja?

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2016
8.8.2016 21:11:36   
Khaleesi
Ja vec odvajam stvari... a jos dvadeset i tri danauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2016
9.8.2016 10:04:51   
lesica
Nato, ja sam bila ubeđena da sam napisala koju user posted image

Elem, Kokino Nero je uživo i veće i lepše nego što sam ja očekivala. Da se razumemo, nije veliko, uređeno mesto prepuno sadržaja ali ima sve što je potrebno (3-4 prodavnice, nekoliko taverni, par kafića, dve pekare/poslastičarnice, mesaru). Šetalište kao takvo nema, ali je celo mesto ispresecano ulicama i na samom molu gde su taverne je živahno.
Inače samo mestašce je mirno i ušuškano u takvo zelenilo da ni preko dana a noću pogotovo nije nikaako vruće već vrlo prijatno. Ono što iznenađuje - nema komaraca, iako je tu i planina, zelenilo ima i dosta tekuće vode, u smislu potočića.
Plaža u samom Kokinu nije nešto, tj jedan deo je sa krupnim kamenjem pa je za ulazak potrebna obuća, drugi deo je bolji jer je mešavina peska i šljunka sa po nešto krupnijeg kamenja i tu je mestimičniji ulaz, i tu ima i prirodne hladovine.
Uglavnom, na po 2-3 km levo i desno postoje lepše plaže, Platia Ammos i Kucupia, pa smo uglavnom tamo išli, tj, najviše na Pl.Ammos, koja je stvano lepa - plaža je najvećim delom od onog jako sintnog šljunka, takav je i ulazak u vodu, nije plićak do besvesti već brzo nailazi dubina, ali je zato voda za ovaj deo kopna nestvarna i lepa. Ima dosta prirodne hladovine ovde, dva kafića tavernice i to je to. Kucupia je prilično veća plaža, ima nekoliko beach barova, i deluje mi prilično živahno pogotovo vikendom kada se i Grci i Poljski omladinci spuste.

U međuvremenu smo išli i u Stomio, mesto nekih 10ak km pre Kokino Nera, kojje je meni lično jako simpatično. Tu je delta reke Pinios, ima tih nekih kanala, rečke koji idu oko plaže te se na plažu dolazi preko mostića, dok je samo mesto u "brdu" . Stomio ima peščanu plažu, pesak je nekako težak, zlatan te se voda ne muti ( ne računam dane kada su bili jako veliki talasi) i plićak je do besvesti, voda je jako jako topla. Ima puno školjki, riba u samom plićaku, i mnogo mnogo kraba.

Sve u svemu, lepa regija, drugačija potpuno od Olimpske. a blizu je realno. Nije spektakulare, ali ima neki poseban šmek. Deluje mi kao da su tek počeli sa razvijanjem ove oblasti po pitanju turizma, mislim Tesaliji je i dalje primat poljoprivreda.

Kokino Nero ima odličnu poziciju za lutanje po okolini, i zato mislim da bi za odlazak tamo ipak trebala kola. Prosto ja ne bih nikome savetovala da ide bez istih.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2016
9.8.2016 10:11:11   
nata11
user posted image Hvala
Kod kamene plaze sam skapirala da nije za mene. user posted image
Ali Stomio izgleda privlacno.


_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2016
9.8.2016 10:34:40   
lesica
Vidi, nije kamena kamena, nego kao neki veliki šljunak, mada meni se nije dopala nikako, Pl. Ammos mi je lepa, ali mi je Stomio predivan. Mislim živo je mesto tokom cele godine, ima lekara, apoteku, školu, i sav drugi sadržaj, slatko mesto skroz. Baci pogled na yt snimke i fotke po netu, to je to.
I da, definitivno je jeftinije od mesta po Olimpskoj regiji, i od Kokina, u smislu restorana, barova, ali i prodavnica.
Btw, u Stomiu ima veliki uređen kamp u kojem ima dosta naših i Makedonaca.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2016
9.8.2016 11:16:09   
Khaleesi
Jesi uzela neku vizitku za Stomio od likalaca :-)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2016
9.8.2016 23:58:48   
Mariya
Les, super si opisala mesto, meni zvuči sjajno!
Evo i ja da napišem koju reč,moji utisci sa letovanja u Nei Poriju...
Generalno sam zadovoljna, utisci su dobri. Boravili smo u NP od 21.07 do 31.07. Jedan dan je padala kiša popodne ali vreme je bilo savršeno za kupanje. Poslednjih 5 dana je bio malo jači vetar koji je pravio talase i nosio travke ali navikli smo se, ili smo otišli na kupanje kasno popodne kada su se smirili. Široke ulice su nam odgovarale, a ono što mi se dopalo je što je, iako je mesto malo, tiho i mirno, uveče ipak ima gde da se prošeta, ima dosta igrališta za decu. plaža je zaista izmišljena, ogromna,široka, dugačka!!Uvek ima mesta za suncobran i peškir, pa da je i najveća gužva. Ono što niko nije nigde napisao,izjavio,već sam tek od kolege koji je letovao dve nedelje pre mene saznala da ova plaža nije za malu decu. Za onu od 4-5 godina i veću je savršena, ali za mlađu decu nikako nije. Moja H ima 22meseca i nisam smela da je pustim ni na sekund. Zato što , ako je uspela da, uprkos talasima, ostane na nogama i uđe u vodu, nakon 70 cm upala bi u dubinu njoj minimum do vrata, a najčešće i preko glave :( tako da smo nju stalno morali da držimo barem za ruku. To je jedan od retkih nedostataka NP. Kada sam čitala o tom beskrajnom, kilometarskom plićaku, da ideš kroz vodu koja je do kolena i nakon 100 m, očekivala sam nešto poput Plavi Horizonti u Crnoj Gori. Međutim NP nije takav. Tako da, vratićemo se tamo sigurno još mnogo puta, ali definitivno tek kada nam i najmanje dete bude imalo barem 4-5 godina. Do tad, samo u plićakuuser posted image
I da,ono sa čime smo bili prezadovoljni je smeštaj,naš je bio stvarno prijatan i čist,gazde isto,veliki + za njih!


< Poruku je uredio Mariya -- 10.8.2016 0:01:06 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 8:31:30   
MasnaMasnica
Jos 20 dana😊

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 9:01:45   
Khaleesi
Mi imamo jos dvadesetak user posted image jeee

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 9:50:43   
vonavoj
Pocela sam da brojim sitno,ali se sve poremetilo,umesto da idem kolima sa mm,idem sama sa decom,busem..user posted image ..i to smo saznali prekjuce,sreca u nesreci je da ima bus tog dana,jer ima termina na 5 dana za vilu,ali smo izabrali dobar datum..
Moje pitanje je,da li da nosim AS za J,pa da ga stavim na sediste u busu ili ne,kako ce da mi spava tako...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 11:03:10   
nata11
Mariya ranije je i bilo tako. Ali sada imas plicak kada se prepliva dubina. Jeste isli u tom delu?
U kom delu ste isli na plazu? Razlikuje se. Meni su omiljene one puste u najnovijem delu. Tamo je jos uvek takav plicak

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 11:03:30   
Khaleesi
Joj bre Vona pa kako ces sama busom... Bas ti bzv ispalo...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 12:03:53   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Joj bre Vona pa kako ces sama busom... Bas ti bzv ispalo...

Kako moram,nemam alternativu...sreca da idem samo sa J,da T ide sa kumovima kolimauser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 13:06:26   
Khaleesi
Pa staje bus cesto... Kolika je ona...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 13:13:05   
vonavoj
22 mesecauser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 13:23:16   
MishMash
Von, moji prijatelji su sa detetom isli busem i nisu nosili AS. Nisu mogli da ga pricvrste za sediste. Poneli su jastuce i cebence, srecom, jer kazu da su se smrzli posto vozac nije gasio klimu.

Procitala sam bas da ides sama, bzvz, ali mislim da ce biti sve ok. Ponesi joj zanimacije, a ako putujete nocu, garant ce da prespava. Ne daj seuser posted image




_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 13:30:29   
vonavoj
user posted image user posted image nosim onda frotir i jastuk,pa ce kod mene u krilo..znam da je hladno u busu,dacu joj dimigal,jer inace ne spava u busu..

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2016
10.8.2016 15:04:15   
Khaleesi
Obavezno cebence u busuuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 9:58:49   
adulence
i mi ove godine putujemo autobusom prvi put sa decom.Do sada smo uvek letovali avioom.Iskreno ja se nadam da ce sve biti u najboljem redu,da ce deca da spavaju vecinu puta i da ce njima to proci lako i bez muke,ako bude tako i nama ce biti super....e sada ono sto mene brine je da Ivi nekada ume da bude lose u busu ali u gradskom prevozu gde je vrucina i katastrofa,to me jedino malo plasi,ne znam da li da joj dajem nesto za svaki slucaj ?!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2016
11.8.2016 10:06:50   
IvanaSK RR
Adulence, ja bih joj dala, za svaki slučaj.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...
Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Tip
guppy RR

Kakav ste tip?

jutarnji (28%)

poslepodnevni (20%)

noćna ptica (52%)


Ukupan broj glasova: 25

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here