|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 10:13:00   
jess021
Joj Maraj sve znas, trudim se da se dozovem pameti, nadam se da cu uskoro. Juce uopste nije pila ad.
Mi imamo uz kukova u 16:30h, mm nece stici, danas je u Somboru, tako da ce nas voziti moja sestra.
L se probudila u 8:30, sikila, plakala, pa sam joj napravila flasicu koju je danas popila i evo zaspala je malopre.
Bebilule, nek` ste nam se naspavaliuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 10:26:22   
adulence
Jess ja samo mislim da tvoja beba uziva da siki...pusti je neka odmara...i ti zeno odmori...
Dobro jutro...mi se vratili sa uz kukova,sve super,nosimo siroki samo nocu preko dana vise ne...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 10:32:05   
jess021
Adulenceuser posted image
Super za uzuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 10:49:51   
eca89
Cao mame, evo i nas, izbaci meuser posted image !
Ukratko, bile smo kod zubara, rekla mi je da joj ne dajem slatkiše nikako, ni keks čak, da frutolino, čokolino, to nikako, da joj samo dajem vodu, da i čaj izbjegavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 10:57:53   
Trcosava
Jo Eco ja ne znam gde ti nalaziš te lekare i zubare. Pa po njima dete ne sme ni da prismrdi slatkišima.

Iz sopstvenog iskustva nemoj da joj daješ sok da cuca non-stop (ja sam Ani davala jer je imala probleme sa stolicom, pa računam ok je sok od jabuke). Slobodno daj detetu čaj!!! Ne zslađen naravno. Posle jela oprati zube i nema brige. I već sa godinu kreni sa pastom. Ovde kao ''neojte pastu do treće godine, dok ne znaju da pljunu'' pazi majku mu. Ja ih slušala i napravila haos Ani sa zubima.

Luki sve dajem. Preko dana mu još ne perem zubiće, mada mu uvek posle jela dam da pije (čaj, vodu i ultra razblažen sok)
Posle večere obavezno pranje zuba i spavanjac.
Anu je mislim najviše dotuklo to što je jako dugo uveče pila na flašicu mleko, a nisam joj posle prala zube. Muke sam imala sa uspavljivanjem. Ali to je AD mleko. Sestrin mali nije dao ni da mu priđu ustima do treće godine, sve je jeo i nikakav problem sa zubima nije imao.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 11:09:24   
Brand new mama
Cao, cure! Poslije dugog i blentavog ljeta, hvala Bogu da se ova godina zavrsava :) Bas mi je bila laganauser posted image
Upadoh samo kao padobranac da mahnem, bacim pogled ko se multiplikovao i pozelim sve najbolje.
Slusajte Trcu,ona je gospoja ko ja u godinama, zna sve ko matora :)
I naravno,ne dajte djeci sokice prije spavanja i mlijeko-unistava prednje zube :) Prezivjeli smo popravke, i jos se uzasno deremo "nocom" kad zla mama vjestica ne da sok. Cekam da nas deportuju ovih danauser posted image Ali cu prije Toga klepiti i cika- Zubu koji me sa smjeskom pogleda i kaze: Pa vi ste Mama, morate mu odrediti granice. Hocu,u tri sata nocu sam taman za drzanje stabilnih granica dok moj sincic tuce topovima.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 11:14:16   
emicaa
Eco kao što kaže Trća samo perite zubiće,imaju one paste za djecu.
Nego odkud tako rano da treba vodit kod čika zube?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 11:16:09   
Trcosava
Emice, ovde oko godinu dana dobijaš poziv da dete ode na pregled. E sad, ako dete pre godine ima već ohoho zubića, verijem da pedijatar pošalje ranije kod zubara. Ana je sa godinu imala 4 zuba, a evo ovaj sa deset_ već toliko...


IZVORNA PORUKA: Brand new mama


Slusajte Trcu,ona je gospoja ko ja u godinama, zna sve ko matora :)



Moooolim???? Ja sam u najboljim godinama user posted image Rosnih 23 user posted image user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 1.12.2015 11:17:38 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 11:28:05   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Mi smo juce mukili muku sa temperaturom. Sofi stalni place i govori da je bole zubici. Celu noc nije imala. Od jutros opet. Vec dva sata nema uopste temperaturu. Znaci definitivno su zubici.
T je otisla u vrtic i naracno ponela medalji da se hvali
Sve sto je Trca rekla slazem se.
Jess super sto nece vise AD mleko. Znaci da joj nije potrebno. I ne sekiraj se sto spava dugo. Neka je. I ti uzivaj.
Pozdrav za sve i za moji sugradjanku Mamu kravu.user posted image
A sad brisem na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 12:22:03   
branki*
Bibilib,srecan sinu rodjendanuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 12:51:20   
eca89
Trco, ja sam ti izgleda magnet za budale, isprala mi je žena mozak samo tako, samo sam potvriđivala, pa kako da joj ne dam ništa živo da jede, malo sutra.
Emice, šta ti ja znam, pedijatar nas je poslao, jer već ima 6zubi, a gornje dvojke samo što nisu izbile.
Uzela sam joj neke homeopatske kuglice, pa ćemo vidjeti, ima li ikakvog efekta.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 12:55:54   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Ja samo na brzaka. Ovih dana se nesto rastajem sa zivotom. U subotu sam povracala i od tad se jos nisam oporavila, bas me boli zeludac iskreno da vam kazem, znaci ne stomak i nemam grceve nego bas zeludac, slabo i lose jedem i nekako sam malaksala.

Danas me je muzic puzic ponoviouser posted image , suknja, kosulja, donji ves ma sad sam mackica user posted image

idem da kuvam ruckic. Duca spava, pa cemo posle spavanjca ona i ja u zezanciju kod njenog drugara.

Ljubim vas sve. Kad budem na poslu javim vam se odgledala sam seriju hihhi...(na poslu sam ovih dana gledala seriju kad sam imala lufta a imala sam dosta lufta)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 13:38:08   
branki*
Ljiso,bravo zenskauser posted image
Eca,i boka ima sest zuba i probijaju joj donji jos jedni.ja joj slatkise ne dajem,ali dajem cokolino i keks nekad da grricka.
Trco,a ti luki peres zube?ja boki nista to ne radim...
Bili na casovima,b bio super,u kupovini,pravila kolac,vezbala do sad sa b,pa posle mi dolaze brat i snaja i tako...sutra ce valjda i gazda da dodje za kiriju i infostan..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 14:09:05   
Mariya
Eco,stvarno ti je neka luda ta druser posted image
Ja sam obema prala usta i prve zubiće onim što se navuče na prst od rođenja pa do prve godine,a od 1.godine četkica i pasta za zube.ima aquafresh milk teeth od 0-2 god. Tu koristim za H. Mrvicu,pa nek proguta,neće joj ništa biti.A voli da pere zubeuser posted image
Ljiso tako je meni za vikend,samo želudac me boli,kao da me udaraju u njegauser posted image ali sad sam već ok. Bila sam 3 dana na dijeti,prošlo me.valjda.

< Poruku je uredio Mariya -- 1.12.2015 14:10:57 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 14:21:19   
eca89

IZVORNA PORUKA: Mariya

Eco,stvarno ti je neka luda ta druser posted image
Ja sam obema prala usta i prve zubiće onim što se navuče na prst od rođenja pa do prve godine,


Ja, isto tako sa tom krpicom njoj brišem zubiće.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 15:14:42   
vonavoj
Gde ste mamike? Kad rucam natenane cu da iscitam sta ste pisale.. ja se smorila,3 sata smo cekale kod hematologa..hemoglobin i dalje stoji na donjoj granici..106,bio 107.. pije i ferum..sve jede..maa..user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 15:19:58   
emicaa
Ja sam Dori počela prati zubiće čim su joj četri skroz izrasla mada pedijatar kaže i kad jedan izraste treba odma početi,a kod čika zube nemam pojma kad će ići.Ovde šalju kad krene u predškolsko,škola ih šalje a prije toga samo ako ima potrebe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 15:51:08   
amdn
mamike pozdrav, ja nikako da se ulogujem, citam vas redovno i pratim, al stalno sam u nekoj jurnjavi.
ljubim vas i vidim ima svasta nesto lepo novo :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 15:52:21   
Trcosava
SAmo na kratko da se javnem. Uspela sam danas da uletim da olindram gospojicu!!! wooohooo sad sam glatka user posted image

Malog nahranila, sad će još malo na spavanje, a ja sa Anom posle u školu u neku radionicu.

Inče, Luki sam samo ono kad je nikao prvi zubić malo krpicom, sad već uveliko perem dva zuba četkicom user posted image i to ni dva cela, mislim da su do pola izrasli, malo manem sad i ona jedinica gore što viri.
Znate kako, ko se na mleko opeče i u jogurt duva. Ana ima katastrofa zube, zato ću malom sa godinu dana da krenem sa pastom, tj čim makar 4 pošteno izrastu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 16:02:15   
vonavoj
Ja sam nemajka..jos nisam pocela,a ima 6kom..
Juce sam i ja sredila gospodju,misleci da cu danas kod ginekologa,kad ja tamo a ona na bolovanju..vec treci put za mesec dana..bezobrazluk..a velika joj deca!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 16:18:31   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam nemajka..jos nisam pocela,a ima 6kom..
Juce sam i ja sredila gospodju,misleci da cu danas kod ginekologa,kad ja tamo a ona na bolovanju..vec treci put za mesec dana..bezobrazluk..a velika joj deca!

Sram je bilo!!! Veliku decu ima, a ide na bolovanje user posted image

Za hbg ne znam šta da tikažem, jel unosi dovoljno vit C?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 17:26:17   
branki*
Jao,von,nasmeja me-velika joj decauser posted image
Ne znam oko hgb,ima tema,mozda tamo ima nesto.
Mariya,vi bolesni isto,sve tri?user posted image
Ja kupila boki neke stvarcice,haljinu i pantalonice somotne,pa sam je sad oblacila da vidim kako joj stoji,bas je prava devojcica,jer ja ovako po kuci je oblacim obicno,trenerke i gornji deo,nekad budu roze,nekad obucem i bozine,plave,zelene,sive i bude kao decko..ali,ne lezi vraze,kad je obucem u haljinicu i stavim joj snalicu,ma prava moja devojcicauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 17:43:19   
Zemunka85
Dobro vece majke.
Von, nisam ispratila kome je hgb nizak, ali probajte sa revitom (sa gvozdjem).
Grl za sve, odoh da klopam...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 18:20:56   
Trcosava
Vrnumo se iz radionice.
Pravili smo sneška belia od papira ili ti po ruskom ljepili snjegavika!! Ali smo ga bukvalno lepili hahhahaha
Posle su nam deca pevala i dobissmo ukraz za na jelku user posted image

I učiteljica nas je pohvalila (mene buhahhahaha)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
1.12.2015 18:59:10   
vonavoj
Hahaha..vama smesno,ali meni nije..nemam za privatno da placam..i sestre u dispanzeru prevrcu ocima,velika deca,a ide na bolovanje zbog njih.. Ma radi i privatno,pa joj se moze,kad ima intervencije uzme bolovanje,sigurno.
Zemunka,mala je za revitu,starija je pije.. Najzanimljivije je sto stvarno sve jede..e sad u hranu koliko toga ima realno..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here